До 7-8 месеца ще бъде готово трасе за DH и DJ в град Мездра

Това е старият форум "Мероприятия" в който ще намерите повечето теми за състезания, организирани карания и интересни индивидуални карания, публикувани преди 2011 г.

До 7-8 месеца ще бъде готово трасе за DH и DJ в град Мездра

Мнениеот _Mezdren4anina_ » Пон Мар 22, 2010 7:59 pm

Хора, байкъри, любители на адреналина и на велосипеда надявам се до половин година да ви направим трасета за DH, DJ, Крос кънтри и други.Това ще се направи в град Мездра. Призовавам всички любители да се включат ако може и да ни помагат.
За сега всичко се разработва имаме разговори с общината и се готвим лятото да осъществим цялата тази работа.
Благодаря за вниманието надявам се да го четете и да идвате ще се организират състезания също така.Моля без глупави коментари, защото нищо не става от раз!!!
Благодаря за вниманието!!! Стискайте палци да стана добре :beer:
viewtopic.php?f=5&t=68345
viewtopic.php?f=3&t=107843 Трябва да се чете за да се знае, терминологията не е лошо нещо
Аватар
_Mezdren4anina_
 
Мнения: 76
Рейтинг: 1229
Регистриран на: Пон Мар 15, 2010 4:36 pm
Местоположение: София

Re: До 7-8 месеца ще бъде готово трасе за DH и DJ в град Мездра

Мнениеот _Mezdren4anina_ » Пон Мар 22, 2010 10:03 pm

Хора малко тъпо е така знам че е безинтересно, но пишете някви коментари и ни дайте идеи защото май ще стане по-скоро дори от колкото и ние мислехме може би до края на това лято ще можем и състезания да провеждаме :bowdown: и надяваме се да дойдете любители на екстстремното
Благодаря ви че посетихте темата :beer: :bowdown: !!!
viewtopic.php?f=5&t=68345
viewtopic.php?f=3&t=107843 Трябва да се чете за да се знае, терминологията не е лошо нещо
Аватар
_Mezdren4anina_
 
Мнения: 76
Рейтинг: 1229
Регистриран на: Пон Мар 15, 2010 4:36 pm
Местоположение: София

Re: До 7-8 месеца ще бъде готово трасе за DH и DJ в град Мездра

Мнениеот Admin » Пон Мар 22, 2010 10:34 pm

Човеко, не се прави точно така, както си започнал. ;)
Първо, не става ясно кои сте тези "вие". Не сте се представили. Имате ли някакъв опит?
Второ, изобщо не става ясно какво се очаква от нас. Не може просто така да се дават идеи на сляпо. Каква помощ точно очаквате?
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Re: До 7-8 месеца ще бъде готово трасе за DH и DJ в град Мездра

Мнениеот _Mezdren4anina_ » Вто Мар 23, 2010 2:38 pm

Ми ние сме двама приятели, които решихме първо да възстановим колоездачното дружество там и ни дойде и тази идея помага ми и баща ми, но приемам идеи относно трасета и организация защото в момента е доста разхвърляно и не знаем за организация към кого да се обърнем и за това пиша тук. Опит имаме но аз само в механиката и сега се уча и да карам DJ но моя приятел е добър байкър. И все пак това ни е за пръв път да организираме нещо обикновено събирам приятели и малчугани и ги развеждам по разни пътища това е. Сега решихме просто да направим нещо сериозно. Помоща се очаква в разпространението на идеята и вече може и някъкви идеи за състезания и маршрути защото местностите в Мездра и около нея са подходящи за много стилове основно Крос Кънтри и DH, но има места на които може да се изградят писти за DJ, така че ви каня лятото да дойдете и да огледате защото и някой друг трябва да даде мнение
Благодаря :beer:
viewtopic.php?f=5&t=68345
viewtopic.php?f=3&t=107843 Трябва да се чете за да се знае, терминологията не е лошо нещо
Аватар
_Mezdren4anina_
 
Мнения: 76
Рейтинг: 1229
Регистриран на: Пон Мар 15, 2010 4:36 pm
Местоположение: София

Re: До 7-8 месеца ще бъде готово трасе за DH и DJ в град Мездра

Мнениеот jd » Вто Мар 23, 2010 2:50 pm

Поздравления за ентусиазма ;)
За ХС маршрути в околността - ние сме правили няколко заедно с община Мездра. На който му е интересно, може да ги види тук. Мисля, че и Админ-а има качени 1-2 маршрута от този район в секцията с маршрутите в МТБ-БГ (ако не се лъжа де).
:beer:
Изображение
Аватар
jd
 
Мнения: 1721
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Яну 25, 2008 2:50 pm
Местоположение: София

Re: До 7-8 месеца ще бъде готово трасе за DH и DJ в град Мездра

Мнениеот _Mezdren4anina_ » Вто Мар 23, 2010 3:02 pm

Благодаря все пак ентусиазма е велико нещо :D пък и цяло лято не ми се поправят само байкове аз първо започнах да поправям велосипеди щото няма кой друг в града и сега реших и това да направя, но трябва време за жалост, но съм благодарен за подкрепата със сигурност ще се обръщам към вас защото това искам да го направим уникално защо Румънците да имат състезания не си спомням в кой стил точно пък ние да не можем да си организираме и то на национално ниво, а после може и да направим нещо друго никога не се знае
Благодаря :beer:
viewtopic.php?f=5&t=68345
viewtopic.php?f=3&t=107843 Трябва да се чете за да се знае, терминологията не е лошо нещо
Аватар
_Mezdren4anina_
 
Мнения: 76
Рейтинг: 1229
Регистриран на: Пон Мар 15, 2010 4:36 pm
Местоположение: София

Re: До 7-8 месеца ще бъде готово трасе за DH и DJ в град Мездра

Мнениеот Alpina » Вто Мар 23, 2010 3:52 pm

Абе не е като да нямаме никакви, пък и странно как не си запознат..., ама колкото повече - толкова повече. :D
C'est la vie
Аватар
Alpina
 
Мнения: 9083
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Юли 03, 2005 12:26 pm
Местоположение: +3596997

Re: До 7-8 месеца ще бъде готово трасе за DH и DJ в град Мездра

Мнениеот _Mezdren4anina_ » Вто Мар 23, 2010 4:14 pm

Аз съм запознат но е добре да има някво по-особено събитие което да събира байкъри от всякви стилове за да покажат на какво са способни. Знам че има много състезания но Министерството на младежта, физкултурата и спорта не прави нищо за популяризирането на този спорт и затова реших да направя нещо голямо което да събере много хора и да организира всички байкъри това е основната идея, е разбира се да има и състезания на подобаващо ниво. А ще е добре да се направи и асоцияция или здружение на хората занимаващи се с този спорт за да може да имат подкрепа всички, които искат да карат или да правят състезания.Това е само предложение мисля че ще е добре, защото сайта МТБ добре ни обединява но е хубаво да имаме и някво здружение в което да членуват всички клубове и вело дружества. Това ми е мненито, все пак сме хора да си кажем :beer:
Благодаря за вниманието :bowdown: :beer:
viewtopic.php?f=5&t=68345
viewtopic.php?f=3&t=107843 Трябва да се чете за да се знае, терминологията не е лошо нещо
Аватар
_Mezdren4anina_
 
Мнения: 76
Рейтинг: 1229
Регистриран на: Пон Мар 15, 2010 4:36 pm
Местоположение: София

Re: До 7-8 месеца ще бъде готово трасе за DH и DJ в град Мездра

Мнениеот Admin » Вто Мар 23, 2010 4:44 pm

Не знам какво да ти кажа... ще започна с това, че в никой случай не искам да те засегна.
Но ми се струва, че освен ентусиазъм, другите предпоставки да се случат нещата, които описваш и желаеш, липсват.
Правенето на маршрути и трасета изисква опит. Поне минимален.
Организирането на състезания и други прояви изисква още повече опит. Там вече не е и минимален, защото от години се правят такива неща и, да чукам на дърво, нивото се вдига, така че не е момента да се появяват събития в стил "Аз ще го направя някак, пък каквото стане".
Вие ходили ли сте на други състезания - в каквато и да е роля - участници, зрители? Ако не сте, не е реалистично да организирате подобна проява по сериозен начин - не и без много чужда помощ, а пък хората, които имат необходимия опит, най-вероятно вече са ангажирани с други мероприятия.
Съжалявам, че звуча негативно, но това е впечатлението, с което оставам дотук. Пиша ти го с най-добри намерения. :beer:
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Re: До 7-8 месеца ще бъде готово трасе за DH и DJ в град Мездра

Мнениеот outfaced » Вто Мар 23, 2010 4:55 pm

_Mezdren4anina_ написа:Ми ние сме двама приятели ...


Пък ние сме 20+ и едва смогваме с организацията на далеч по скромни по мащаби състезания.
Не ме разбирай погрешно, но само с ентусиазъм не става. Ако искаш да направиш нещо като хората ти трябват хора, know how, финансиране, връзки - от всичко по-много. Иначе в най добрия случай си правиш гонка с прители в близката горичка ;)

Сдружения и организации също има. Колко функционират е друга тема.

Въобще покарайте малко, позапознайте се с хора, ходете по състезания, гледайте кой какво прави, как го прави, завържете контакти, обменяйте идеи пък тогава тръгвайте с рогата напред. В момента сте на ниво "откриване на топлата вода" (или поне така звучи от написаното до тук)

едит: пу ... шефа ме изпревари :)
Изображение Изображение
продавам: разни неща
Аватар
outfaced
 
Мнения: 6057
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Юли 20, 2007 3:24 pm
Местоположение: Пловдив

Re: До 7-8 месеца ще бъде готово трасе за DH и DJ в град Мездра

Мнениеот _Mezdren4anina_ » Вто Мар 23, 2010 4:59 pm

Гледал съм състезания иска ми се и да участвам но няма колело за целта. А тази идея искаме да я осъществим и затова работим заедно с общината знам че нямаме особен опит но за това се обръщам към вас вие сте хора с опит в такива работи ние само искаме да ни помогнете.Община Мездра вече е направила няколко маршрута за ХС с подкрепата на Адвентура бг и сме наясно че искаме да направим подобно нещо защото и самата община ще има изгода както и тези които идват да карат не искам да звуча грубовато но при положение че вече работим заедно с общината имаме някъква представа за какво става дума и се обръщаме към вас за помощ защото искаме да направим сериозни състезания за сериозни хора със сериозни цели
Благодаря ти за мнението важно е все пак да отбележим, че за момента наистина нямаме опит но нали за това ви моля за помощ за да предадете част от опита малко е тъпо че написах толкова рано за това събитие но ни трябваше подкрепа за това още веднъж Благодаря!!! :bowdown: :beer: А и за това е верно че си откриваме топлата вода,но ни е пределно ясно че само с гол ентусиазъм няма да стане но търсим и проекти по които да кандидатстваме, търсим подкрепата на общината търсим и вашата подкрепа за начинанието :bowdown:
viewtopic.php?f=5&t=68345
viewtopic.php?f=3&t=107843 Трябва да се чете за да се знае, терминологията не е лошо нещо
Аватар
_Mezdren4anina_
 
Мнения: 76
Рейтинг: 1229
Регистриран на: Пон Мар 15, 2010 4:36 pm
Местоположение: София

Re: До 7-8 месеца ще бъде готово трасе за DH и DJ в град Мездра

Мнениеот _Mezdren4anina_ » Вто Мар 23, 2010 5:04 pm

Така че и вие сте прави ясно ни е също че тепърва ще прохождаме в този спорт в общината но няма как искахме да направим нещо защото има доста хора и деца които искат да се занимават със спорта за това ви търсим вас. Искаме и ние да караме но нямаме възможност аз няма подходящ байк но искам другите да се насладят на кефа и адреналина от карането. Така че ще направим всичко по силите си за да осъществим това начинание и ще се борим но само двама няма да успеем, за това търсим вас големите които си имат опит
Както се казва ние още прохождаме! :lol: Благодаря за съветите знам че не е никак лесно да се направи подобно нещо особено в тази криза която сме, но го искаме тръгнали сме и трябва да си извървим пътя
Благодаря за вниманието :bowdown: :beer:
viewtopic.php?f=5&t=68345
viewtopic.php?f=3&t=107843 Трябва да се чете за да се знае, терминологията не е лошо нещо
Аватар
_Mezdren4anina_
 
Мнения: 76
Рейтинг: 1229
Регистриран на: Пон Мар 15, 2010 4:36 pm
Местоположение: София

Re: До 7-8 месеца ще бъде готово трасе за DH и DJ в град Мездра

Мнениеот _Mezdren4anina_ » Вто Мар 23, 2010 5:06 pm

Ще съм страшно благодарен ако ни помагате поне със съвети :bowdown: !!! :beer: Оценявам съветите ви но дайте малко по оптимистично ясно е че сега е трудно да се организират и правят подобни работ(криза е все пак),но трябва все пак и да имаме и мотивацията да продължим щото вече сме тръгнали.
Не искам да звуча грубо
. Схващам че звуча глуповато, но ни предложиха и помощ от едно място така че ще видим. Ще правим всичко по силите си и надявам се да стане нещо добро пък да дойдете и да се кефите :popcorn:
:beer: :bowdown:
А и да попитам замислям се да си купя DJ рамка но се чудя каква да е защото в момента нямам особено много пари и съм се спрял на две марки рамки: PRODIGY 3,14 или SPRINT BLOCKHEAD та се чудя да ли не може да ми кажете или предложите нещо на цена около 250-300 лева най-много. Защото за момента нямам никви пари не имам ама са около 70-80 лева и ги държа за спешен случай така че кажете си мнението за избора ми и предложете ако се сещате нещо :dontknow: :bowdown: :beer:
viewtopic.php?f=5&t=68345
viewtopic.php?f=3&t=107843 Трябва да се чете за да се знае, терминологията не е лошо нещо
Аватар
_Mezdren4anina_
 
Мнения: 76
Рейтинг: 1229
Регистриран на: Пон Мар 15, 2010 4:36 pm
Местоположение: София

Re: До 7-8 месеца ще бъде готово трасе за DH и DJ в град Мездра

Мнениеот did » Вто Мар 23, 2010 5:46 pm

Виж, като ти чета писанията, засега забрави за организацията на каквото и да е. Първо покарайте вие, натрупайте опит, посетете 5-6 състезания в България, за да знаете какво се изисква за такова събитие, съберете си 20-30 помощници (минимално), отделете си няколко свободни месеца...

Само с ентусиазъм се правеха нещата през 2003 година, но и тогава зад всяко състезание стояха поне 10-20 активни организатори. Да се прави през 2010 година нещо от двама мераклии е просто несериозно.
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Re: До 7-8 месеца ще бъде готово трасе за DH и DJ в град Мездра

Мнениеот _Mezdren4anina_ » Вто Мар 23, 2010 5:55 pm

Ясно балгодаря за съвета все пак!!! :bowdown: :beer:
viewtopic.php?f=5&t=68345
viewtopic.php?f=3&t=107843 Трябва да се чете за да се знае, терминологията не е лошо нещо
Аватар
_Mezdren4anina_
 
Мнения: 76
Рейтинг: 1229
Регистриран на: Пон Мар 15, 2010 4:36 pm
Местоположение: София

Re: До 7-8 месеца ще бъде готово трасе за DH и DJ в град Мездра

Мнениеот Admin » Вто Мар 23, 2010 6:16 pm

Ами ето ви съвети:
1. Проучете обстойно наредбите за състезания, които публикуват другите организатори. Ще намерите такива и в сайта (макар че повечето са изтрити, защото това е един вид "временна" информация). И във форума може би се намират такива. По този начин ще добиете поне начална представа за някои от нещата, които се изискват в едно състезание.
2. Желателно е да си регистрирате някакъв клуб (например сдружение по Закона за юридически лица с нестопанска цел). За него обаче ще ви трябват поне трима души. Чрез това сдружение ще можете да се легитимирате като нещо по-сериозно от неформална група хора. Това обаче ще отнеме време.
3. Ако ми остане време, ще пробвам да ви направя един списък с неща, за които трябва да се погрижите покрай организацията на едно състезание. Но дори и с него, това не може да стане от двама души. Трбяват ви хора - доста на брой, съвестни, а още по-добре опитни. И не знам откъде ще ги набавите - както казах, наличните едва ли изпитват излишък от свободно време.

А пък специално за трасетата, ако искате да ги правите истински, невъзможно е да минете без хора, които карат добре и имат идея какво трябва да има в едно трасе. Но преди изобщо да започнете да ги правите, трябва да сте сигурне, че ще се ползват - иначе е безсмисленои само ще хвръкнат пари и труд на вятъра.

Подкрепям изцяло и мнението на did. :agree:
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Re: До 7-8 месеца ще бъде готово трасе за DH и DJ в град Мездра

Мнениеот _Mezdren4anina_ » Вто Мар 23, 2010 8:28 pm

Благодаря ви за подкрепата вие сте големи пичове :beer: е такива като вас трябва да има повече :bowdown: Ще ви послушам наистина това е така и ще съм ви благодарен ако видим наистина списъка с неща за които трябва да се погрижим
Още веднъж огромно благодаря на всички които ни помага и искат да ни помгнат за да осъществим проекта успешно
БЛАГОДАРЯ ВИ!!! :bowdown: :beer:
viewtopic.php?f=5&t=68345
viewtopic.php?f=3&t=107843 Трябва да се чете за да се знае, терминологията не е лошо нещо
Аватар
_Mezdren4anina_
 
Мнения: 76
Рейтинг: 1229
Регистриран на: Пон Мар 15, 2010 4:36 pm
Местоположение: София

Re: До 7-8 месеца ще бъде готово трасе за DH и DJ в град Мездра

Мнениеот _Mezdren4anina_ » Сря Мар 24, 2010 1:13 pm

Хора все пак ви очакваме лятото да дойдете да покарате и да се насладите на природата за състезания е рано да става дума все още, но се надяваме чрез вашата подкрепа в близко бъдеще да проведем някое състезанийце :bowdown: :beer:
:beer:
Пожелавам успех на всички участници в бъдещите състезания из България :beer:
viewtopic.php?f=5&t=68345
viewtopic.php?f=3&t=107843 Трябва да се чете за да се знае, терминологията не е лошо нещо
Аватар
_Mezdren4anina_
 
Мнения: 76
Рейтинг: 1229
Регистриран на: Пон Мар 15, 2010 4:36 pm
Местоположение: София

Re: До 7-8 месеца ще бъде готово трасе за DH и DJ в град Мездра

Мнениеот did » Сря Мар 24, 2010 1:31 pm

_Mezdren4anina_ написа:Хора все пак ви очакваме лятото да дойдете да покарате и да се насладите на природата


Е това вече е сериозна приказка!
:beer: :beer: :beer:

Правете каквото можете!
Колкото повече - толкова повече!!!
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Re: До 7-8 месеца ще бъде готово трасе за DH и DJ в град Мездра

Мнениеот _Mezdren4anina_ » Сря Мар 24, 2010 4:32 pm

Благодарим ви хора!!!
Надявам се че ако имаме нужда от нещо може да се обърнем към вас, а и ако вие имате нужда от нещо ние също сме насреща :beer: :beer: :beer:
И отново БЛАГОДАРЯ!!! :bowdown: :beer:
viewtopic.php?f=5&t=68345
viewtopic.php?f=3&t=107843 Трябва да се чете за да се знае, терминологията не е лошо нещо
Аватар
_Mezdren4anina_
 
Мнения: 76
Рейтинг: 1229
Регистриран на: Пон Мар 15, 2010 4:36 pm
Местоположение: София

Re: До 7-8 месеца ще бъде готово трасе за DH и DJ в град Мездра

Мнениеот _Mezdren4anina_ » Чет Мар 25, 2010 5:08 pm

Все пак за всички навити лятото да дойдат и да карат из околностите на Мездра са добре дошли. Надявам се не само от София но и от самата Мездра ще има навити байкъри за това заповядайте. До месец-два вече ще имаме и колкоездачно дружество със сервиз за обслужващ целия град и общината до колкото е възможно
Така че заповядайте ентусиасти за повече информация по нататък ще пусна пак една теммичка
Благодаря на модераторите на форума и другите които ни дават съвети за начинанието което е описано по горе :beer: :bowdown: :beer:
viewtopic.php?f=5&t=68345
viewtopic.php?f=3&t=107843 Трябва да се чете за да се знае, терминологията не е лошо нещо
Аватар
_Mezdren4anina_
 
Мнения: 76
Рейтинг: 1229
Регистриран на: Пон Мар 15, 2010 4:36 pm
Местоположение: София

Re: До 7-8 месеца ще бъде готово трасе за DH и DJ в град Мездра

Мнениеот digimortales » Чет Мар 25, 2010 5:20 pm

а яка домашна ракия имате ли?
digimortales
 
Мнения: 204
Рейтинг: 1417
Регистриран на: Пон Юни 01, 2009 1:10 pm

Re: До 7-8 месеца ще бъде готово трасе за DH и DJ в град Мездра

Мнениеот _Mezdren4anina_ » Чет Мар 25, 2010 5:28 pm

Има :beer: ама е за след каране че иначе ще стане мазало :lol: :roll2:
Абе като ти се кара след това може и ракийка ама ще видим :beer:
viewtopic.php?f=5&t=68345
viewtopic.php?f=3&t=107843 Трябва да се чете за да се знае, терминологията не е лошо нещо
Аватар
_Mezdren4anina_
 
Мнения: 76
Рейтинг: 1229
Регистриран на: Пон Мар 15, 2010 4:36 pm
Местоположение: София

Re: До 7-8 месеца ще бъде готово трасе за DH и DJ в град Мездра

Мнениеот _Mezdren4anina_ » Чет Мар 25, 2010 5:29 pm

Първо да си учередим дружеството и след това ще има и много други работи освен ракийка ще има много изненади за велосипедистите
:beer: :beer:
viewtopic.php?f=5&t=68345
viewtopic.php?f=3&t=107843 Трябва да се чете за да се знае, терминологията не е лошо нещо
Аватар
_Mezdren4anina_
 
Мнения: 76
Рейтинг: 1229
Регистриран на: Пон Мар 15, 2010 4:36 pm
Местоположение: София

Re: До 7-8 месеца ще бъде готово трасе за DH и DJ в град Мездра

Мнениеот digimortales » Пет Мар 26, 2010 9:26 am

добре обаждайте се само и идваме да караме, а пък и ние няма да дйдем с празни ръце :beer: :D
digimortales
 
Мнения: 204
Рейтинг: 1417
Регистриран на: Пон Юни 01, 2009 1:10 pm

Re: До 7-8 месеца ще бъде готово трасе за DH и DJ в град Мездра

Мнениеот EccentricMOTION » Пет Мар 26, 2010 9:36 am

Първо едно голямо Браво! за ентусиазма - знам колко е трудно да искаш да направиш нещо, особено с още 1-2ма приятели.

Ще продължа с това, че ми убягват някой неща - т.е. лека несъвместимост
аз първо започнах да поправям велосипеди щото няма кой друг в града
, а същевременно нямаш собствен велосипед, от друга страна питаш за рамка за DJ, която не ми мяза много на DJ рамка. Друго определящо в този случай мисля, че е възрастта. Колкото и желание да имате, мисля че при регистрацията трябва да си физическо лице - т.е. навършени 18г. От друга страна аз не бих се доверил на тийнеиджър в организацията на състезание и то в дисциплина "спускане". Дали ще е удобно да отбележиш вашата възраст. Това може да е само във Ваш плюс ;)
Аватар
EccentricMOTION
 
Мнения: 2364
Рейтинг: 1220
Регистриран на: Съб Окт 25, 2008 12:24 am

Re: До 7-8 месеца ще бъде готово трасе за DH и DJ в град Мездра

Мнениеот _Mezdren4anina_ » Пет Мар 26, 2010 3:39 pm

Ми пич аз съм на 17 години всичко-то е само едно-КК„Искърски колоездач" се води на името на баща ми така че аз само пускам обявите и поправям велосипеди. Колело имам но то не става за този стил каране и ако щеш вярвай но за един месец колелата на половин Мездра са ми минали през ръцете. Баща ми принципно организира всичко и се занимава с общината а ние с моя приятел му помагаме с всичко каквото можем като правим скокове и сега мислим да направим и няколко DH пътеки със съдействието на общината просто исках да получа малко информация за някои изисквания за да знаем какви нормативи трябва да се покриват. Така че приятел ако си достатъчно ентусиазиран знаеш към кого да се обърнеш за помощ няма значение възрастта
Така че бате ние с моя приятел сме инициатори на идеята и искаме това да стане:обърнахме се към общината и към един от моите родители и понеже нямаме достатъчно информация за това се обръщаме към вас пък и аз не съм най-добрия байкър карам ама не всичко ми се отдава повече ми се отдава да поправям колелата за тоав почнах със сревиз и след това баща ми реши че може да ми помогне и каза че може да се възстанови колоездачния клуб, а след това като се събрахме с един приятел решихме че може да направим нещо по мащабно защото така може да помогнем на общината на себе си и най вече на тези които искат да карат и да практикуват този вид спорт така че това е :deal: :beer: ако има нещо кажи направо ! :confused:
viewtopic.php?f=5&t=68345
viewtopic.php?f=3&t=107843 Трябва да се чете за да се знае, терминологията не е лошо нещо
Аватар
_Mezdren4anina_
 
Мнения: 76
Рейтинг: 1229
Регистриран на: Пон Мар 15, 2010 4:36 pm
Местоположение: София

Re: До 7-8 месеца ще бъде готово трасе за DH и DJ в град Мездра

Мнениеот _Mezdren4anina_ » Пет Мар 26, 2010 3:49 pm

пък и ние само ще пускаме обявите иначе за организация на нещо мащабно като състеазние веднага се обръщаме към общината взима се някво решение казва се какво ще се прави и се прави бе човек тва е все пак като е състезание ще състезание с награди съдии време за спускане ще има и линейка задължително :lol: (то не е смешно но карай) така че на всички им е ясно че неможе някой си там като си реши да прави некви състезания просто ей така за кеф така че всичко се съгласува и така каня всички ентусиасти лятото да дойдат и да карат в мездра ще ги разведем на много хубави места и ако разбира се всички съоражения са готови до тогава може и некви спускания да направим но за това информация по нататък така че добре сте дошли в мездра има страхотни места за каране и ако ще организирам преход по някое маршрутче ще пусна една темичка
Благодаря за вниманието :beer: :beer: :bowdown:
viewtopic.php?f=5&t=68345
viewtopic.php?f=3&t=107843 Трябва да се чете за да се знае, терминологията не е лошо нещо
Аватар
_Mezdren4anina_
 
Мнения: 76
Рейтинг: 1229
Регистриран на: Пон Мар 15, 2010 4:36 pm
Местоположение: София

Re: До 7-8 месеца ще бъде готово трасе за DH и DJ в град Мездра

Мнениеот _Mezdren4anina_ » Пон Май 10, 2010 7:11 pm

Добър ден на всички преди някакви месеци създадох тази тема и за да покажа че проекта за състезанията върви и се развива в добра посока ще отбележа че в момента някъде около 22-24 май ще възстановим отново старото колоездачно дружество в гр.Мездра и нека ако има любопитни да пишат. За сега знам че ще е някъде около 24 май и ако има заинтересовани са добре дошли аз ще публикувам все пак кога ще се открие самото дружество така че нека да си пожелаем успех защото някой беше казал- Колкото повече толкова по-добре и след като това стане ви каня лятото да посетите и да се насладите на едно хубаво и приятно каране
:beer: :beer: :beer: :bowdown: :praying: :agree: :D
viewtopic.php?f=5&t=68345
viewtopic.php?f=3&t=107843 Трябва да се чете за да се знае, терминологията не е лошо нещо
Аватар
_Mezdren4anina_
 
Мнения: 76
Рейтинг: 1229
Регистриран на: Пон Мар 15, 2010 4:36 pm
Местоположение: София

Re: До 7-8 месеца ще бъде готово трасе за DH и DJ в град Мездра

Мнениеот did » Пон Май 10, 2010 7:55 pm

Няма как да не ми направят впечатления две неща:

1. Подхождате аматьорски, без опит, но и привидно без користни цели.
2. Подхождате с много мерак и ентусиазъм.

Българското колоездене има много нужда и от двете, така че... УСПЕХ!

:beer: :beer: :beer:
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Следваща

Назад към Мероприятия - архив

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 82 госта