МВР представя акция "Богдановците"

Това е старият форум "Мероприятия" в който ще намерите повечето теми за състезания, организирани карания и интересни индивидуални карания, публикувани преди 2011 г.

Re: МВР представя акция "Богдановците"

Мнениеот did » Вто Май 18, 2010 10:12 pm

Емо, ако пристигнете с влак до гарата в Анево или Сопот и имате повече багаж, спокойно може да уредим кола да дойде да ви прибере багажа. Все някой ще е вече пристигнал в с. Богдан и няма да е проблем да се врътнат 10-тина км и да ви вземем инвентара. Само пиши кога да ви чакаме и дали е сигурно, пък... ще измислим нещо ;)

nicky bike написа:
did написа:Така...В групата ще има и един Богдан... Дали да не го арестуваме? :D
Ако не поерпи ще го настигнем надолЕ и ще му мушнем пръчка У спиците. :rofl: :rofl: :rofl:

Съмнявам се, че ще успееш да го стигнеш надолу ;)
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Re: МВР представя акция "Богдановците"

Мнениеот DenisMutlu » Вто Май 18, 2010 10:36 pm

Петък вечерта ще пътуваме 4ма от Варна към Сопот и ще пренощуваме там. Някой може ли да препоръча някакво евтино хотелче там за едното преспиване и най-много по един душ преди тръгване сутринта. Ако може и линк ще съм много благодарен. :beer:
Аватар
DenisMutlu
 
Мнения: 441
Рейтинг: 1327
Регистриран на: Пет Мар 12, 2010 3:01 am
Местоположение: ВАРНА, БЪЛГАРИЯ

Re: МВР представя акция "Богдановците"

Мнениеот Admin » Вто Май 18, 2010 10:38 pm

Това с уговарянето на сбирка за хората от София ще е доста трудно - досега не е имало случай всички да успеят да дойдат на подобно нещо. Затова мисля да действаме по добрия стар начин с отделна тема, в която да се наместим по колите. След малко ще я пусна пак тук, в Мероприятия. :agree:

Ето я и въпросната тема:
viewtopic.php?f=5&t=71147
Преди да пишете в нея, прочетете условията в първия пост от нея (моя) - спазването им е важно, за да може темата да е максимално полезна. :agree:
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Re: МВР представя акция "Богдановците"

Мнениеот Reactor » Вто Май 18, 2010 10:42 pm

Admin написа:Това с уговарянето на сбирка за хората от София ще е доста трудно - досега не е имало случай всички да успеят да дойдат на подобно нещо. Затова мисля да действаме по добрия стар начин с отделна тема, в която да се наместим по колите. След малко ще я пусна пак тук, в Мероприятия. :agree:

Супер.Това ще помогне много.
Ние се опитваме нещо да правим,но не стигат колите!
Аватар
Reactor
 
Мнения: 3594
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Фев 06, 2007 9:08 am
Местоположение: гр.София жк.Младост 1А

Re: МВР представя акция "Богдановците"

Мнениеот tisho » Вто Май 18, 2010 11:11 pm

Добър вечер акционери!

Кратка сводка:

1. Както бе казано до с. Богдан се стига с кола /и се внимава по дупките, че късат гуми и шарнири/
2. Идвайки от София трябва да направите десен завой за с. Московец, непосредствено преди да навлезете
в с. Анево /бившият квартал на Сопот или първото населено място след Иганово/.
3. Идвайки от Бургас трябва да завиете наляво към с. Московец непосредствено след Анево.
4. От Московец пътя води направо и без начин да се объркате до Богдан
5. Идвайки от Пловдив трябва да завиете наляво ведната след като се спуснете и 200 м преди да преминете
моста преди гр. Баня /бившото с. Баня/. Оттам преминавате през с .Войнягово, с. Климент, с. Каравелово и
стигате в Богдан.

За да се ориентирате огладайте внимателно тук: http://www.bgmaps.com/routing.aspx?sid=115e898c1844aa5d126bd9851be7bd8a

За тези, които искат да спят в Богдан в петък вечерта мога да дам контактите на Хостел Богдан.
Не съм ходил там, не ги познавам не мога да кажа дали е "хубаво" дали не е. Само знам, че ги
има и дано да е от полза за някого това. В селото има и къщи за гости, но трябва като отидете и да
се разпитате, защото нямам никакви контакти /или да поръчкате из нета/.
http://hostelbogdan.com/hostel_bogdan/bg/

Край на съобщението!

П.С.

Паркирането не знам как е уредено, но вероятно ще е на мегданя пред кметството.
Има вариант да попитам мои приятели дали могат да приютят коли в двора си,
който е 4-5 дка и покрит с асфалт, затворен и охраняван от едно куче :)
Евентуално и дядото дето живее в селото може да спи там, за да пази, но ще е
хубаво да му се съберат някакви средства /поне като за едно шише домашнярка/.
Който желае да проверя този вариант да ми пише на ЛС, а аз утре лично ще питам
хората дали са съгласни и при какви условия.
Аватар
tisho
 
Мнения: 622
Рейтинг: 1628
Регистриран на: Чет Авг 11, 2005 3:49 pm
Местоположение: U picku materinu

Re: МВР представя акция "Богдановците"

Мнениеот Kaski » Сря Май 19, 2010 12:10 am

Сега се чувствам задължен да пиша и aз. :D
Утре се надявам да знам дали ще идвам caм или c едиa колешka и ако петък или събота ще идвам.
със сигурност e : Аз ще направя палатка-ACTION :)

greets, Kris
Аватар
Kaski
 
Мнения: 78
Рейтинг: 1262
Регистриран на: Вто Окт 20, 2009 1:54 pm

Re: МВР представя акция "Богдановците"

Мнениеот bikezilla » Сря Май 19, 2010 7:54 am

tisho написа:5. Идвайки от Пловдив трябва да завиете наляво ведната след като се спуснете и 200 м преди да преминете
моста преди гр. Баня /бившото с. Баня/. Оттам преминавате през с .Войнягово, с. Климент, с. Каравелово и
стигате в Богдан.

http://hostelbogdan.com/hostel_bogdan/bg/



Идвайки от Пловдив по-добре да се мине през Сопот - Анево - към Московец. Пътят през Войнягово и Каравелово спестява 4-5 км за сметка на "луноход експириънс" ;)

Аз съм отсядал в хостелчето - домакините са страшно готини и гостоприемни млади хора. Хостелът обаче е малък и доста "битово-домашен"... нещо като "на гости", в смисъл малко е странно :) Но пък имат коне и предлагат уроци по езда! :) Също и готини шаровци. И готвят страшно вкусно. А, имат и вай-фай :8D:
Аватар
bikezilla
 
Мнения: 806
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Май 01, 2003 12:55 am

Re: МВР представя акция "Богдановците"

Мнениеот RedHawk » Сря Май 19, 2010 7:59 am

THEZOGGO написа:За дъждобран и аз се интересувам.
До село Богдан може да се стигне с кола.


Ако ти се отделят 25-30 лв може да се огледаш в някой
от магазините на ТСМ - има едни якета, които бяха преди
около 2 години по 25 лв. Водят се и ветро и водоустойчиви.
Имам такова и гарантирам че отлично изпълняват тези функции.
Недостатъкът е че когато въртиш с него се потиш много и
ставаш мокър повече от колкото би те наваляло, но пък и
с евтините дъждобрани е така. :D
Това е идея пък ти си преценявай. :)
Аватар
RedHawk
 
Мнения: 1082
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Сеп 17, 2005 8:06 am
Местоположение: София - Лозен

Re: МВР представя акция "Богдановците"

Мнениеот Ozzie » Сря Май 19, 2010 10:59 am

DenisMutlu написа:Петък вечерта ще пътуваме 4ма от Варна към Сопот и ще пренощуваме там. Някой може ли да препоръча някакво евтино хотелче там за едното преспиване и най-много по един душ преди тръгване сутринта. Ако може и линк ще съм много благодарен. :beer:

споко уа
имам някакви идеи и варианти
По-добре с хубава жена на надуваем матрак, отколкото с надуваема жена на хубав матрак...
Аватар
Ozzie
 
Мнения: 12470
Рейтинг: 1698
Регистриран на: Сря Мар 31, 2004 10:13 pm
Местоположение: Варна

Re: МВР представя акция "Богдановците"

Мнениеот outfaced » Сря Май 19, 2010 11:01 am

По центъра на селото и из самото село места за паркиране има бол.
Ако Тишо уговори затворен двор ще е екстра (дори и без охрана) но и иначе не мисля, че ще има проблем с това.
Изображение Изображение
продавам: разни неща
Аватар
outfaced
 
Мнения: 6057
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Юли 20, 2007 3:24 pm
Местоположение: Пловдив

Re: МВР представя акция "Богдановците"

Мнениеот tisho » Сря Май 19, 2010 11:09 am

:offtopic:
tisho написа:Добър вечер акционери!
***
Паркирането не знам как е уредено, но вероятно ще е на мегданя пред кметството.
Има вариант да попитам мои приятели дали могат да приютят коли в двора си,
който е 4-5 дка и покрит с асфалт, затворен и охраняван от едно куче :)
Евентуално и дядото дето живее в селото може да спи там, за да пази, но ще е
хубаво да му се съберат някакви средства /поне като за едно шише домашнярка/.
Който желае да проверя този вариант да ми пише на ЛС, а аз утре лично ще питам
хората дали са съгласни и при какви условия.


Съгласни са за по 3 сребърника на автомобил.
Който се интересува и за повече инфо - ЛС, за да не пълним темата с излишна информация.

До скоро каране!
Последна промяна tisho на Сря Май 19, 2010 11:16 am, променена общо 1 път
Аватар
tisho
 
Мнения: 622
Рейтинг: 1628
Регистриран на: Чет Авг 11, 2005 3:49 pm
Местоположение: U picku materinu

Re: МВР представя акция "Богдановците"

Мнениеот tisho » Сря Май 19, 2010 11:14 am

DenisMutlu написа:Петък вечерта ще пътуваме 4ма от Варна към Сопот и ще пренощуваме там. Някой може ли да препоръча някакво евтино хотелче там за едното преспиване и най-много по един душ преди тръгване сутринта. Ако може и линк ще съм много благодарен. :beer:



Сега се сещам, че в Карлово има туристическа спалня, в която нощувката е нещо от порядъка на 8 лв /но не съм съвсем сигурен/, има си санитарни възли, баня и обстановката е като в хижа - леглата са на 2 етажа, задушевно, чистичко и с приятни домакини.Има и апартамент, но там и парите са повече :) Членовете на БТС с карта могат и отстъпка да ползват.

Контакти: Адрес: 4300 Карлово, ул. "Хан Крум" 12; тел.: (0335) 9 34 36; GSM: 089 66 88 523 или

http://www.karlovotur.com
Аватар
tisho
 
Мнения: 622
Рейтинг: 1628
Регистриран на: Чет Авг 11, 2005 3:49 pm
Местоположение: U picku materinu

Re: МВР представя акция "Богдановците"

Мнениеот tisho » Сря Май 19, 2010 12:27 pm

tisho написа:Добър вечер акционери!

Кратка сводка:

***

За да се ориентирате огладайте внимателно тук: http://www.bgmaps.com/routing.aspx?sid=115e898c1844aa5d126bd9851be7bd8a


***


Виждам че линкът нещо е скапан, та отново поствам: http://www.bgmaps.com/services/links/links.asp?linkkey=17aeae92bb9237c296ed28a9b08cb4b2

Дано не ми се сърдят, че тука последните 3 мнения само аз спамя и мани мани
Аватар
tisho
 
Мнения: 622
Рейтинг: 1628
Регистриран на: Чет Авг 11, 2005 3:49 pm
Местоположение: U picku materinu

Re: МВР представя акция "Богдановците"

Мнениеот did » Сря Май 19, 2010 12:45 pm

tisho написа:Дано не ми се сърдят, че тука последните 3 мнения само аз спамя и мани мани

Не е вярно! Аз съм най-големия спамър в тази тема!

Понеже предишния пост вече замина назад в темата, повтарям:

ЗАЯВКИ ЗА НОЩУВКА В ХИЖАТА ВЕЧЕ НЕ СЕ ПРИЕМАТ!

Премахната е и тази опция от формата за регистрация.

Моля, не изпращайте запитвания, дали има повече гарантирани места. Няма! Няма и как да променим заявката ви.

На място може да се окаже, че някои от заявилите нощувка няма да дойдат, може резервните места да се окажат свободни... В такъв случай там ще настаним в хижата хора, които искат, но не са заявили това предварително. Няма да оставим хижата празна, само заради някакъв списък със заявки.

Освен голямата поляна, има и място за разпъване на палатки н сухо място в случай на дъжд, има и бунгала, в които също могат да се настанят хора... ;)

Това са все опции, които са резерв в случай на лошо време и няма да оставим никого да премръзне или да прогизне. Тези опции ще се коментират на място, но на тях не може да се разчита, докато не идем там и не се преброим. Заявилите нощувка на палатка трябва да си носят всичко необходимо за пролетен бивак и да не разчитат на изключения.

По мои прогнози, вземайки предвид броя заявки до момента, очакваните нови заявки, потенциалните отказвания и т.н., вероятно ще сме около 80 човека, един Богдан, един рожденик и едно животно, което е обещало стриптийз.
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Re: МВР представя акция "Богдановците"

Мнениеот DenisMutlu » Сря Май 19, 2010 1:36 pm

Момчета за ДЪЖДОБРАН намерих оптималния вариант цена-качество:
http://www.tashev.bg/bul/waterproof1.htm Яке-ветровка-дъждобран
http://www.tashev.bg/bul/waterproof2.htm Панталон-ветровка-дъждобран
Общата цена с доставката излиза 70лв и има М и Л от двата цвята в наличност(за другите не питах)
От тук http://www.tashev.bg/bul/new_page_1.htm можете да поръчате по телефона или по и-мейл но според мен е най-удобно по телефона за да не стават разминавания в поръчката.
Успех :beer:
Аватар
DenisMutlu
 
Мнения: 441
Рейтинг: 1327
Регистриран на: Пет Мар 12, 2010 3:01 am
Местоположение: ВАРНА, БЪЛГАРИЯ

Re: МВР представя акция "Богдановците"

Мнениеот outfaced » Сря Май 19, 2010 1:58 pm

DenisMutlu написа:Момчета за ДЪЖДОБРАН намерих оптималния вариант цена-качество:
http://www.tashev.bg/bul/waterproof1.htm Яке-ветровка-дъждобран
http://www.tashev.bg/bul/waterproof2.htm Панталон-ветровка-дъждобран
Общата цена с доставката излиза 70лв и има М и Л от двата цвята в наличност(за другите не питах)
От тук http://www.tashev.bg/bul/new_page_1.htm можете да поръчате по телефона или по и-мейл но според мен е най-удобно по телефона за да не стават разминавания в поръчката.
Успех :beer:


ммм, не бих го нарекъл оптимален - тази материя не диша и грам! При активна физическа дейност много бързо отвътре ще си по мокър отколкото от вън. Отвора на гърба е под раницата а тея под мишниците не стигат за проветряване. Също така гърба е стандартен а не удължен - т.е. сещай се какво става като седнеш на седалката и се сгънеш напред ;)

Иначе цената е ОК, но ги имай предвид тия неща ...
Изображение Изображение
продавам: разни неща
Аватар
outfaced
 
Мнения: 6057
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Юли 20, 2007 3:24 pm
Местоположение: Пловдив

Re: МВР представя акция "Богдановците"

Мнениеот DenisMutlu » Сря Май 19, 2010 2:13 pm

Ами то няма кой знае колко варианти за такова облекло, търсих на повечето места където може да се намери дъждобран и този вариант за мен е по-добър от големите платнища за 10лв :)
Докато вали температурите са по нисички пък и аз не се потя толкова под дрехите, проблемните ми места са главата и гърба заради раницата.
Аватар
DenisMutlu
 
Мнения: 441
Рейтинг: 1327
Регистриран на: Пет Мар 12, 2010 3:01 am
Местоположение: ВАРНА, БЪЛГАРИЯ

Re: МВР представя акция "Богдановците"

Мнениеот did » Сря Май 19, 2010 2:20 pm

Решението е просто:

Караш с леко облекло, то се мокри, като се качиш до хижата се преобличаш с нешо сухо и сушиш мокрите дрехи... После обратно.

Кране с дъждобран, особено при катерене по черно, си е мазохизъм. Трябва да се стараеш да опазиш суха раницата си, а не себе си.

Вземете си найлонови торби за смет, в които да си опаковате багажа при необходимост, понеже транспортът до хижата е по черен пък и най-вероятно ще е с открит камион.
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Re: МВР представя акция "Богдановците"

Мнениеот borislav » Сря Май 19, 2010 2:21 pm

did написа:...
ЗАЯВКИ ЗА НОЩУВКА В ХИЖАТА ВЕЧЕ НЕ СЕ ПРИЕМАТ!
...

Добре де, миналата седмица си направих регистрация. Защо ме няма сред записалите се за хижата?
Писах ти и на ЛС, и там не ми отговори.
Пиша, защото нямам палатка и в момента нямам възможност да си закупя, а само на спален чувал на открито небе по това време на годината не си е оферта
Изображение
Аватар
borislav
 
Мнения: 1367
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Мар 15, 2008 11:32 am
Местоположение: София

Re: МВР представя акция "Богдановците"

Мнениеот did » Сря Май 19, 2010 2:27 pm

borislav написа:
did написа:...
ЗАЯВКИ ЗА НОЩУВКА В ХИЖАТА ВЕЧЕ НЕ СЕ ПРИЕМАТ!
...

Добре де, миналата седмица си направих регистрация. Защо ме няма сред записалите се за хижата?
Писах ти и на ЛС, и там не ми отговори.
Пиша, защото нямам палатка и в момента нямам възможност да си закупя, а само на спален чувал на открито небе по това време на годината не си е оферта


Хм...

Няма пристигнала регистрация от никой Борислав, освен една от преди малко от Борислав Йорданов.
Нямам получено и лично съобщение от теб, а нищо не съм трил.

Пиши на ПМ да се разберем, какво е станало и какво може да направим.
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Re: МВР представя акция "Богдановците"

Мнениеот outfaced » Сря Май 19, 2010 6:39 pm

моля хората с GPSи да си изтеглят последната верия на трак-а от тук
В този са добавени някой допълнителни точки и са оправени имената на други. Целта е по лесна комуникация от вида "ама ти къде се намираш точно?" (в случай на нужда).
Иначе за тези които смятат да си цепят само по GPS трак-а да кажа, че на места той не обозначава най оптималния варинат на минаване. Затова ще си има и маркировка. Т.е. маркировката е по вярна от трак-а!
Това за изкачването.

За спускането се надяваме да докараме маркировка, която да направи GPSите напълно излишни ... не за друго, ами да не разваляме кефа от спускането с лутане :D

Подробности за маркировките + някой съвети с цел да не се дирим после по шубраците ще има на място. :deal: ;)
Изображение Изображение
продавам: разни неща
Аватар
outfaced
 
Мнения: 6057
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Юли 20, 2007 3:24 pm
Местоположение: Пловдив

Re: МВР представя акция "Богдановците"

Мнениеот vpravov » Сря Май 19, 2010 7:04 pm

outfaced написа:
DenisMutlu написа:Момчета за ДЪЖДОБРАН намерих оптималния вариант цена-качество:
http://www.tashev.bg/bul/waterproof1.htm Яке-ветровка-дъждобран
http://www.tashev.bg/bul/waterproof2.htm Панталон-ветровка-дъждобран
Общата цена с доставката излиза 70лв и има М и Л от двата цвята в наличност(за другите не питах)
От тук http://www.tashev.bg/bul/new_page_1.htm можете да поръчате по телефона или по и-мейл но според мен е най-удобно по телефона за да не стават разминавания в поръчката.
Успех :beer:


ммм, не бих го нарекъл оптимален - тази материя не диша и грам! При активна физическа дейност много бързо отвътре ще си по мокър отколкото от вън.


Абсолютно вярно и изпробвано! :agree:

Предимства на пончото:
1)Събира раница, вкл. и над 55л.
2)Проветрението от долната страна не е перфектно, но го има.
3)Изключително компактно и удобно за носене. Като размери е съпоставимо с панталона от горепосочения комплект.
4)Евтино.

Недостатък:
Не пази ръката до китката, но това и якетата(ветровките) не го правят.

Не съм имал проблеми при съвместната му употреба с колело. :beer:
Изображение
Аватар
vpravov
 
Мнения: 1277
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 09, 2005 8:51 am
Местоположение: София

Re: МВР представя акция "Богдановците"

Мнениеот joropc » Сря Май 19, 2010 7:17 pm

outfaced написа:моля хората с GPSи да си изтеглят последната верия на трак-а ....

Имената на траковете за отделните дни са доста показателни:
01UP-Това ще да е качването
02DH :D
Дали "Спиците" не са ни приготвили за неделята втори манш от SHAMBHALA OPEN CUP 2010 ? :D
:beer:
Изображение
-------------------------------------------------------------
Сервизът за моя велосипед! http://www.velo09.com
Аватар
joropc
 
Мнения: 1125
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 04, 2009 9:57 pm
Местоположение: Троян

Re: МВР представя акция "Богдановците"

Мнениеот RedHawk » Сря Май 19, 2010 7:57 pm

outfaced написа:
DenisMutlu написа:Момчета за ДЪЖДОБРАН намерих оптималния вариант цена-качество:
http://www.tashev.bg/bul/waterproof1.htm Яке-ветровка-дъждобран
http://www.tashev.bg/bul/waterproof2.htm Панталон-ветровка-дъждобран
Общата цена с доставката излиза 70лв и има М и Л от двата цвята в наличност(за другите не питах)
От тук http://www.tashev.bg/bul/new_page_1.htm можете да поръчате по телефона или по и-мейл но според мен е най-удобно по телефона за да не стават разминавания в поръчката.
Успех :beer:


ммм, не бих го нарекъл оптимален - тази материя не диша и грам! При активна физическа дейност много бързо отвътре ще си по мокър отколкото от вън. Отвора на гърба е под раницата а тея под мишниците не стигат за проветряване. Също така гърба е стандартен а не удължен - т.е. сещай се какво става като седнеш на седалката и се сгънеш напред ;)

Иначе цената е ОК, но ги имай предвид тия неща ...


А и панталоните от този ценови клас и този тип са по скоро за пешеходен туризъм или при по-малко движение. ЗА въртене хич ама хич не стават - освен че се изпотяваш много, прилепват по
краката и ти пречат да въртиш и не на последно място може и да ги съсипеш. Това пак от личен опит - ама човек се учи и от грешките си. :)
Аватар
RedHawk
 
Мнения: 1082
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Сеп 17, 2005 8:06 am
Местоположение: София - Лозен

Re: МВР представя акция "Богдановците"

Мнениеот eminem94 » Сря Май 19, 2010 8:59 pm

За жалост,аз ще пропусна .... :bawling: :bawling: :bawling: Мога само да пожелая на Всички приятно прекарване и Лека и Безаварийна.
Мъж паднал с колело и една жена отишла и казала:Господине паднахте лошо.А мъжът отговорил:Падни ти по хубаво да ти еба майката.
Аватар
eminem94
 
Мнения: 104
Рейтинг: 1210
Регистриран на: Чет Окт 22, 2009 6:43 pm

Re: МВР представя акция "Богдановците"

Мнениеот DenisMutlu » Сря Май 19, 2010 9:45 pm

Не че се базикаме нещо но спорим тука и въпроса е: горе в хижата има ли wifi или не? :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
Аватар
DenisMutlu
 
Мнения: 441
Рейтинг: 1327
Регистриран на: Пет Мар 12, 2010 3:01 am
Местоположение: ВАРНА, БЪЛГАРИЯ

Re: МВР представя акция "Богдановците"

Мнениеот outfaced » Сря Май 19, 2010 9:53 pm

DenisMutlu написа:Не че се базикаме нещо но спорим тука и въпроса е: горе в хижата има ли wifi или не? :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:


Изображение

майтапа настрана ... след време ще има, в момента все още не
Изображение Изображение
продавам: разни неща
Аватар
outfaced
 
Мнения: 6057
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Юли 20, 2007 3:24 pm
Местоположение: Пловдив

Re: МВР представя акция "Богдановците"

Мнениеот THEZOGGO » Сря Май 19, 2010 10:07 pm

Ако до събота вечерта стане така че в хижата да има wi-fi ще предаваме на живо във форума. :evil: :eyebrow: :nuts:
Canyon Ultimate AL SLX *Ultegra, Mavic / Grand Canyon AL SLX 9.0 * DEORE XT, Fox Performance, Mavic / SCRAPPER XC 3.7 LTD
Tief im Herz - Canyon Radfahrer
Аватар
THEZOGGO
 
Мнения: 5618
Рейтинг: 1840
Регистриран на: Съб Авг 26, 2006 9:30 am
Местоположение: 664 km nordwestlich vom Paradies

Re: МВР представя акция "Богдановците"

Мнениеот DenisMutlu » Сря Май 19, 2010 10:15 pm

Някой мисли ли да мъкне лаптоп?
Аватар
DenisMutlu
 
Мнения: 441
Рейтинг: 1327
Регистриран на: Пет Мар 12, 2010 3:01 am
Местоположение: ВАРНА, БЪЛГАРИЯ

Re: МВР представя акция "Богдановците"

Мнениеот THEZOGGO » Сря Май 19, 2010 10:16 pm

Мислих, ама като няма да имаме връзка за какво ни е :(
Canyon Ultimate AL SLX *Ultegra, Mavic / Grand Canyon AL SLX 9.0 * DEORE XT, Fox Performance, Mavic / SCRAPPER XC 3.7 LTD
Tief im Herz - Canyon Radfahrer
Аватар
THEZOGGO
 
Мнения: 5618
Рейтинг: 1840
Регистриран на: Съб Авг 26, 2006 9:30 am
Местоположение: 664 km nordwestlich vom Paradies

ПредишнаСледваща

Назад към Мероприятия - архив

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 68 госта


cron