МВР представя акция "Богдановците"

Това е старият форум "Мероприятия" в който ще намерите повечето теми за състезания, организирани карания и интересни индивидуални карания, публикувани преди 2011 г.

Re: МВР представя акция "Богдановците"

Мнениеот RedHawk » Нед Май 23, 2010 10:49 pm

kapitanblood написа:Здравейте,от мен...първо да Ви кажа за Гената,
Предаден е в ръцете на жена си личкно от мен,пред Пирогов.Болката,която изпитва е жестока.... :bowdown:
Чакам да ми звънне да ми каже дали няма ,друго разместване,счупване и тн.............


Сега важното е да се възстанови успешно!

Мероприятието беше невероятно. Такива хубави местности и толкова приятна компания. Прибирам се от друг свят. Още не мога да осъзная
къде се намирам. В нас съм ама все едно още съм там.

Много благодарности :
На "Крива спица" и tisho за идеята и изпълнението на цялата невероятна "акция", на хората от "Нашата група", които
взеха участие и се представиха повече от достойно.
На Reactor/Йоско/, Kaski/Крис/, Яна за приятната и весела компания през цялото мероприятие. Пак на тях и на Жоро/Thezoggo/,Добри/sos/,Тошко/bdz43r/ за веселата вечер
и седянката до "скалата маса" :D

И специални благодарности на спътниците ми при маркирането Милко/taurus13/ и Крис/kaski/, че ми помогнаха в един труден за мен момент и бяха толкова добра компания.
:beer:
Аватар
RedHawk
 
Мнения: 1082
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Сеп 17, 2005 8:06 am
Местоположение: София - Лозен

Re: МВР представя акция "Богдановците"

Мнениеот EmZo » Нед Май 23, 2010 11:54 pm

:clap: :clap: :clap:! Мероприятието беше проведено при отлична организация. А самото мероприятие беше прекрасно! Утре се очаква продължание, в тесен сътав - контра операция "Скакля", за това, снимки от мен, след утре! :)
Изображение
Аватар
EmZo
 
Мнения: 2650
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Авг 04, 2004 11:59 pm
Местоположение: Враца

Re: МВР представя акция "Богдановците"

Мнениеот j.rachev » Пон Май 24, 2010 9:54 am

Леле, колко искрено ви завиждам! Ама от тази, благородната завист. Следващия път се надявам да не съм зает и да мога да дойда :8D:
How far are you willing to go? What sacrifice are you willing to make? How good do you really want to be?
Аватар
j.rachev
 
Мнения: 66
Рейтинг: 1265
Регистриран на: Сря Апр 21, 2010 12:28 pm

Re: МВР представя акция "Богдановците"

Мнениеот Redhat » Пон Май 24, 2010 10:32 am

Агентите от контраразузнаването приключиха мисията успешно, въпреки, че не можаха да изпълнят основната цел - покушение над бирата. Организаторите бяха подготвили трудни препядствия под формата на маршрут, които осуетиха всички опити за превземане на бирата с цел унищожение поради физическа немощ. :D

p.s. Да ви имам критериите за начинаещи! Агент Ненкин за малко да пукне нагоре. :rofl:

p.p.s. Така и не разбрах ситуацията с бунгало номер 4, което превзехме под прикритието на нощта. Колко пари дължим и на кого да ги дадем?
You Bastards!
Аватар
Redhat
 
Мнения: 881
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Май 17, 2006 9:42 am
Местоположение: неизвестно

Re: МВР представя акция "Богдановците"

Мнениеот THEZOGGO » Пон Май 24, 2010 10:44 am

Canyon Ultimate AL SLX *Ultegra, Mavic / Grand Canyon AL SLX 9.0 * DEORE XT, Fox Performance, Mavic / SCRAPPER XC 3.7 LTD
Tief im Herz - Canyon Radfahrer
Аватар
THEZOGGO
 
Мнения: 5618
Рейтинг: 1840
Регистриран на: Съб Авг 26, 2006 9:30 am
Местоположение: 664 km nordwestlich vom Paradies

Re: МВР представя акция "Богдановците"

Мнениеот kapitanblood » Пон Май 24, 2010 10:49 am

THEZOGGO написа:Скромен фото репортаж:

22.05.2010 - 23.05.2010 Връх Богдан 1-ва част

22.05.2010 - 23.05.2010 Връх Богдан 2-ра част

:beer:

Поздрави!
Жоро

Жоре,как мога да си ги сваля тези снимки?
ИзображениеDЪrty Muddy
Аватар
kapitanblood
 
Мнения: 1953
Рейтинг: 1998
Регистриран на: Сря Юли 29, 2009 4:09 pm
Местоположение: София-център

Re: МВР представя акция "Богдановците"

Мнениеот vpravov » Пон Май 24, 2010 10:57 am

Красноречието ми не е достатъчно добро, за да опиша преживяното, затова и ще се въздържа. Просто се чувствам щастлив.
Благодаря на организаторите за мероприятието, прекрасният маршрут и най-вече за търпението да ни изчакат в събота, въпреки строго определения за тръгване час.

Благодаря!!! :beer:

Малко снимки и от мен! :agree:
Изображение
Аватар
vpravov
 
Мнения: 1277
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 09, 2005 8:51 am
Местоположение: София

Re: МВР представя акция "Богдановците"

Мнениеот kibikoff » Пон Май 24, 2010 11:00 am

Стилно!
Силно!

снимки

:beer: :beer: :beer:
kibikoff
 
Мнения: 1427
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Окт 21, 2002 8:29 am
Местоположение: On/Off

Re: МВР представя акция "Богдановците"

Мнениеот kapitanblood » Пон Май 24, 2010 11:03 am

Искам,да благодаря на всички,които се погрижиха за Крис,най-вече на Йоско който,пое командването над малкия змей на слизане..... :agree:
ИзображениеDЪrty Muddy
Аватар
kapitanblood
 
Мнения: 1953
Рейтинг: 1998
Регистриран на: Сря Юли 29, 2009 4:09 pm
Местоположение: София-център

Re: МВР представя акция "Богдановците"

Мнениеот HepBeH_XaMcTep » Пон Май 24, 2010 11:06 am

Лоши майни... Гадни майни....
Ужасно време донесохте... направо отвратително... чудя се как не беше и по-зле!!! :)
:D :beer: :beer: :beer: :beer:
Невероятен уикенд!
Невероятен рожден ден(макар и 2-рия ден да ми хареса много повече!)... До сега не ми е било кеф да бутам нагоре, след изгубване!! :)
Благодаря на всички за пожеланията и за готуния уикенд и най-вече за физиономиите, които не бях виждал от месеци/години!
:beer: :beer: :beer: :beer:
Има само една критика - много слабо се представихте с биропийнето!!!
Цял стек Шуменско върнах..

С това изключение... за мен си беше един ЕПИЧЕН рожден ден!!!
:bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown:

п.с. Специални благодарности на did за услужената каска!!! :bowdown: :bowdown: :bowdown:
Мите... Без теб както по принцип нямам глава....
Имам да те черпя бира, като се видим!

п.с. 2:
Снимки и от мен ще има :))
п.с. 3:
който има снимки на рожденника... моля не ги крийте - нека има компромати!

:beer: :beer: :beer:
Изображение
Nikon d300 +Nikon 50mm f1.4, Tamron 17-50 2.8 +SB600 +Minolta 5400hs +RF-602
Аватар
HepBeH_XaMcTep
 
Мнения: 7592
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Юли 01, 2004 12:51 pm
Местоположение: 42.697556 N, 23.323638 E

Re: МВР представя акция "Богдановците"

Мнениеот Alien » Пон Май 24, 2010 11:10 am

Беше жестоко! Искам да благодаря на организаторите - този път абсолютно надминаха себе си със спускането - просто нямаше за какво да мрънкам накрая, макар Пешо да ме юркаше да го правя. :D Огромни благодарности и за всички участници - вие сте просто най-яките хора на света! :) Изключително много се забавлявах! :)
I feel terrified, which is... you know, sickest feeling ever.
Brandon Fairclough
Аватар
Alien
 
Мнения: 3577
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Окт 30, 2003 8:06 pm
Местоположение: София

Re: МВР представя акция "Богдановците"

Мнениеот did » Пон Май 24, 2010 11:47 am

Хайде скоро пак да се съберем някъде, а? :8D: :liplick:

Аз направих много нови открития на това мероприятие.

Открих, че въпреки скорошните травми, мога някак да карам и бутам криво-ляво и да не изтървавам такива хубави събирания.
Открих нови хора, с които искам пак да се срещна в планината.
Отркрих, че истинската троянска сливова се прави от дядото на Жоро от Троян, пази се в някакви тайни бъчви и за 15 години въобще не се е развалила.

Колкото до неизпитата бира...Ами ние с Наката и Кибикоф опитахме да я унищожим, бяхме на маса до 2.30 през нощта, обаче без подкрепления не става тая работа! Не може 80 човека да карат, а само трима да стоят по нощите и да пият бира. Това не е организация!!!

Хлапетата ми скриха топката! Голябо "БРАВО" на Криси и на баща му. И аз имам дете на 12, и Криси е на толкова, но като го слушах колко зряло говори, като го гледах как кара и как се държи... Шапка му свалям!


Имам питане към МИКИ МАУС:
Нали ти беше заедно с другия възрастен човек, с когото пристигнахте по-късно?
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Re: МВР представя акция "Богдановците"

Мнениеот Reactor » Пон Май 24, 2010 11:56 am

Трудно е да се опише това,което видяхме,изживяхме и се случи през тези два дена.
Вълшебна тишина,живописни пейзажи,маршрут който предоставя от всичко по малко.
Страхотна група от позитивни,усмихнати и неуморими хора.
Хижата беше една голяма изненада.Приятно място,където намерихме всичко необходимо за почивка,разтоварване и пречистване на мисли и душевни терзания.
Място на което бирата никога не достига а смеха никога не може да спре.
Нощуването на палатка сред природата е наистина неуписуемо удоволствие.
Благодарности на "Крива спица" и всички участници в това наистина страхотно каране,за тези незабравими два дена в Средна гора,за невероятното и безкрайно спускане което предложи за всеки по нещо ново.

Благодарности от "Нашата група"!!!

Още малко спомени "на живо" и "снимки"!

Ние се борихме за приза "Най големи айляци" :D ,забавлявахме се искрено през целия път и бяхме най накрая,най последни.За това броя на участниците в снимките е ограничен :)
Аватар
Reactor
 
Мнения: 3594
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Фев 06, 2007 9:08 am
Местоположение: гр.София жк.Младост 1А

Re: МВР представя акция "Богдановците"

Мнениеот Ozzie » Пон Май 24, 2010 12:24 pm

За пореден път :bowdown: :bowdown: :bowdown: пред "Крива спица"!!!
Маршрута беше приятен за каране, въпреки че трябваше и да се бута на места.
Компанията както винаги беше на ниво.
:beer: :beer: :beer:
По-добре с хубава жена на надуваем матрак, отколкото с надуваема жена на хубав матрак...
Аватар
Ozzie
 
Мнения: 12470
Рейтинг: 1698
Регистриран на: Сря Мар 31, 2004 10:13 pm
Местоположение: Варна

Re: МВР представя акция "Богдановците"

Мнениеот Antares » Пон Май 24, 2010 12:45 pm

did написа:Колкото до неизпитата бира...Ами ние с Наката и Кибикоф опитахме да я унищожим, бяхме на маса до 2.30 през нощта, обаче без подкрепления не става тая работа! Не може 80 човека да карат, а само трима да стоят по нощите и да пият бира. Това не е организация!!!
С Хамстера направихме някакви бегли опити да коригираме тази неправда и да ви помогнем, но силите са ми ограничени, нямам тренинг(и не държа да имам) и към 2:00 предадох фронта, за което моля да ми бъде простено! И... заради тези ми напъни попропуснах ходенето до вр. Богдан.

Та искам да се извиня за неделя сутринта, ако съм бил малко по-кисел от допустимото и ако съм бил малко по-груб, но махмурлука рядко ми прощава...

Reactor написа:Ние се борихме за приза "Най големи айляци" :D ,забавлявахме се искрено през целия път и бяхме най накрая,най последни.За това броя на участниците в снимките е ограничен :)
Не съм участвал в подобни мероприятия преди, но си знаех, че печелившата стратегия при такива хирургически спец-операции е "тръгни с първите, за да стигнеш с последните" и го постигнах и в двете посоки :D
Карикатурите ми . Крива Спица
He who sacrifices freedom for security deserves neither!
Ben Franklin
Аватар
Antares
 
Мнения: 7459
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Сеп 18, 2006 9:26 pm
Местоположение: София

Re: МВР представя акция "Богдановците"

Мнениеот borislav » Пон Май 24, 2010 12:50 pm

Това каране надмина многократно очакванията. Останах очарован от всички, все хубави хора. Надявам се за в бъдеще пак да се организира подобно каране

Поздрави на организаторите и на всички останали

@THEZOGGO Жорка снимал си ме 3 пъти докато спя. Как улови момента :D
Изображение
Аватар
borislav
 
Мнения: 1367
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Мар 15, 2008 11:32 am
Местоположение: София

Re: МВР представя акция "Богдановците"

Мнениеот did » Пон Май 24, 2010 2:03 pm

Нека хората от "Нашата група", които имат непокрити разходи, свързани с маркирането и организацията, да се свържат с някой кривоспиц, за да им възстановим парите от таските за участие. За да е по-лесно, може да дадете някоя банкова сметка.
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Re: МВР представя акция "Богдановците"

Мнениеот DenisMutlu » Пон Май 24, 2010 2:04 pm

VARNA GROUP PICTURES presents:

Една продукция на "МеВеРе" и "Съучастници"

Мисията Възможна: Богдан

За контакти с продуцентската къща и подробна информация:
Телефон
Факс
E-mail

ПРИЯТНО ГЛЕДАНЕ! :beer:
Аватар
DenisMutlu
 
Мнения: 441
Рейтинг: 1327
Регистриран на: Пет Мар 12, 2010 3:01 am
Местоположение: ВАРНА, БЪЛГАРИЯ

Re: МВР представя акция "Богдановците"

Мнениеот TheAnimal » Пон Май 24, 2010 3:02 pm

Ех, това каране ще ми държи влага в гащичките дълго време....Както на всяко едно мероприятие Крива спица се представиха блестящо, този път естествено с подкрепата на "Наща група""...евалата... :beer:
Само една забележка имам: КАК МОЖЕ ДА СТЕ ТАКИВА ОХЛЮВИ, 75 МЪЖЕ И НИКОЙ ДА НЕ МИ ПОТЪНЦУВА ЕРОТИЧНО? ... :nono:
"Всеки знае, че една жена е твърде силна за един мъж."
TheAnimal
 
Мнения: 3204
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Сеп 16, 2008 9:38 am
Местоположение: Зверино

Re: МВР представя акция "Богдановците"

Мнениеот DenisMutlu » Пон Май 24, 2010 3:20 pm

TheAnimal написа:КАК МОЖЕ ДА СТЕ ТАКИВА ОХЛЮВИ, 75 МЪЖЕ И НИКОЙ ДА НЕ МИ ПОТЪНЦУВА ЕРОТИЧНО? ... :nono:


Защото не знаеш как да си искаш :evil:
Аватар
DenisMutlu
 
Мнения: 441
Рейтинг: 1327
Регистриран на: Пет Мар 12, 2010 3:01 am
Местоположение: ВАРНА, БЪЛГАРИЯ

Re: МВР представя акция "Богдановците"

Мнениеот Admin » Пон Май 24, 2010 5:49 pm

Ето такива специализирани акции са необходими, за да се развиваме по-добре. :D :D :D

Аз по-доволен от този уикенд просто нямаше как да бъда. Каквото и друго да бях правил, нямаше дори и малко да се доближи до кефа от това каране.

Благодарности към организаторите за чудесния повод, интересния маршрут и за обичайното изпипване на всичко, лично на Persenk за страхотното време, на цялата тайфа за веселата компания и на собственото си "неблагоразумие", задето не изпълних заканата си от есента (дадена след Костилковската Байкария) да не тръгвам повече при лоша прогноза за времето. :lol:
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Re: МВР представя акция "Богдановците"

Мнениеот ИНОПЛАНЕТЯНИН » Пон Май 24, 2010 6:17 pm

Поздрави на всички, които сте били :D :agree: Жестоки снимки, било е страхотно явно :evil: :evil: :evil: , особено вечерта, на палатките - представям си каква лудница е било :P Страхотни пейзажи :P
Аватар
ИНОПЛАНЕТЯНИН
 
Мнения: 985
Рейтинг: 1588
Регистриран на: Чет Фев 26, 2009 3:44 am
Местоположение: Из гори и хълмове...

Re: МВР представя акция "Богдановците"

Мнениеот THEZOGGO » Пон Май 24, 2010 6:30 pm

did написа:Хайде скоро пак да се съберем някъде, а? :8D: :liplick:


Твърдо съм ЗА! Само казвате кога и къде. :agree: :^: :magnify:
Може би нещо за Стара планина, за да може да е по централно за хора от цяла България. Поне така си мисля де. :)
Canyon Ultimate AL SLX *Ultegra, Mavic / Grand Canyon AL SLX 9.0 * DEORE XT, Fox Performance, Mavic / SCRAPPER XC 3.7 LTD
Tief im Herz - Canyon Radfahrer
Аватар
THEZOGGO
 
Мнения: 5618
Рейтинг: 1840
Регистриран на: Съб Авг 26, 2006 9:30 am
Местоположение: 664 km nordwestlich vom Paradies

Re: МВР представя акция "Богдановците"

Мнениеот bdz43r » Пон Май 24, 2010 6:31 pm

Думи нямам. Само два дни, пък още не мога да се адаптирам към нормалната среда.
Благодарности на всички виновни за мероприятието и почти идеалното време :beer:
Гърча нагоре се отплати 150 % на следващия ден.
ГАЛЕРИЯ
RAR (130 MB)
Аватар
bdz43r
 
Мнения: 1217
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Яну 20, 2006 9:57 pm
Местоположение: Sofia, Bulgaria

Re: МВР представя акция "Богдановците"

Мнениеот THEZOGGO » Пон Май 24, 2010 7:14 pm

bdz43r написа:Думи нямам. Само два дни, пък още не мога да се адаптирам към нормалната среда.


София е - ненормалната среда. Ревеше ми се когато Добри ме стовари в моя квартал. А днес отново се сблъсках с ужасната обстановка в София, неква ебаси лудницата... Блъсканица по улиците, в автобуса яко блъсканица, всеки иска да седне, ако може в автобус с места за 100 човека да се качат 200, някакъв псевдо велосипедист мина на червено на Орлов мост и щеше да ме прегази на тротоара докато си седях мирно и спокойно за да светне зелената светлина на светофара за преминаване на пешеходците. Някой беше повърнал на спирката на Орлов мост по посока Младост, гледката не беше нито приятна нито миризмата наоколо... Някакъв идиот със спортен мерцедес засече един тролей в който се возих, шофьора на тролея наби спирачки и щеше да ни изпотрепе вътре. Толкова негативни неща ми се случиха днес и то от "нормалната" обстановка че ми се иска да не съм се раждал в София. Абе изобщо тва абсолютно не е нормална среда..

Нормалната среда си е там където бяхме. Когато легнах на една поляна след малко спускане под връх Богдан, беше толкова прекрасно. Абсолютна тишина и спокойствие. Вятъра леко полюшкваше жълтите и оранжевите цветя наоколо. На където и да се обърна бяха други планински върхове, някои покрити със сняг, други не. Препускащи големи облаци по небето, което се показваше на места по синьо от всякога, приличаха на огромни кълбета захарен памук. Такава среда искам. Тишина, спокойствие, ухание на планинска трева и цветя, да виждам истинската красота на това което ни заобикаля. Това с което природата ни е дарила и за което трябва да сме й благодарни. Когато се спуснахме от връх Богдан и след това започнахме да бутаме нагоре за да се върнем на изходна позиция за следващо спускане вече към хижата, на Добри му казах че трябва да сме благодарни на Господ, че сме живи и здрави за това че виждаме такава красота около нас.
Съжалявам че този уикенд свърши, но това ме мотивира още повече, колкото се може по-малко да се заседявам в София и да бягам възможно най-далече от нея, в някоя планина.
Canyon Ultimate AL SLX *Ultegra, Mavic / Grand Canyon AL SLX 9.0 * DEORE XT, Fox Performance, Mavic / SCRAPPER XC 3.7 LTD
Tief im Herz - Canyon Radfahrer
Аватар
THEZOGGO
 
Мнения: 5618
Рейтинг: 1840
Регистриран на: Съб Авг 26, 2006 9:30 am
Местоположение: 664 km nordwestlich vom Paradies

Re: МВР представя акция "Богдановците"

Мнениеот kapitanblood » Пон Май 24, 2010 7:25 pm

THEZOGGO написа:
did написа:Хайде скоро пак да се съберем някъде, а? :8D: :liplick:


Твърдо съм ЗА! Само казвате кога и къде. :agree: :^: :magnify:
Може би нещо за Стара планина, за да може да е по централно за хора от цяла България. Поне така си мисля де. :)

Май ви се ходи на вр.Ботев ааааа :D :nuts: ,казвайте и да бягаме от градската ужасия,че е страшно,днес е неработен ден и е лудница,а утре не ми се мисли... :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: .
Само кажете дата да се подготвим и хайде на път,,, :bowdown: :clap: :popcorn:
ИзображениеDЪrty Muddy
Аватар
kapitanblood
 
Мнения: 1953
Рейтинг: 1998
Регистриран на: Сря Юли 29, 2009 4:09 pm
Местоположение: София-център

Re: МВР представя акция "Богдановците"

Мнениеот codename47 » Пон Май 24, 2010 7:34 pm

j.rachev написа:Леле, колко искрено ви завиждам! Ама от тази, благородната завист. Следващия път се надявам да не съм зает и да мога да дойда :8D:
:agree: :agree: :agree:
...
:bawling: :bawling: :bawling: ...Изображение
Ако приемете ограниченията си, ще успеете да ги прескочите и да минете отвъд тях!
Аватар
codename47
 
Мнения: 2295
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Май 13, 2006 9:19 pm
Местоположение: София

Re: МВР представя акция "Богдановците"

Мнениеот HepBeH_XaMcTep » Пон Май 24, 2010 8:44 pm

Admin написа:Благодарности към организаторите за чудесния повод, интересния маршрут и за обичайното изпипване на всичко, лично на Persenk за страхотното време, на цялата тайфа за веселата компания и на собственото си "неблагоразумие", задето не изпълних заканата си от есента (дадена след Костилковската Байкария) да не тръгвам повече при лоша прогноза за времето. :lol:


Мани... отвратително време.... ужасно време... то не беше дъжд, то не беше кал... направо ме хвана яд, че си взех калника! :clap: :clap: :clap:

:beer: :beer: :beer:
Изображение
Nikon d300 +Nikon 50mm f1.4, Tamron 17-50 2.8 +SB600 +Minolta 5400hs +RF-602
Аватар
HepBeH_XaMcTep
 
Мнения: 7592
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Юли 01, 2004 12:51 pm
Местоположение: 42.697556 N, 23.323638 E

Re: МВР представя акция "Богдановците"

Мнениеот bdz43r » Пон Май 24, 2010 9:13 pm

Странно мнение имат за езиците в тази район (CLICK)
Попадал съм и на други версии пак там наоколо:
Изображение
Аватар
bdz43r
 
Мнения: 1217
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Яну 20, 2006 9:57 pm
Местоположение: Sofia, Bulgaria

Re: МВР представя акция "Богдановците"

Мнениеот joropc » Пон Май 24, 2010 9:21 pm

did написа:Хайде скоро пак да се съберем някъде, а?

Хайде де! :agree:
Браво на "Крива спица","Нашата група" и Тишо. :bowdown:
Мисля,че и камъни да падаха от небето,пак щяхме да се кефим.Най-добре прекараните от мен два дни от доста време насам.

Очакваме разузнаването да даде сведения за новата секретна акция!
:magnify:

:beer: :beer: :beer:
Изображение
-------------------------------------------------------------
Сервизът за моя велосипед! http://www.velo09.com
Аватар
joropc
 
Мнения: 1125
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 04, 2009 9:57 pm
Местоположение: Троян

ПредишнаСледваща

Назад към Мероприятия - архив

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 68 госта