Велорали "Черни Връх"?

Това е старият форум "Мероприятия" в който ще намерите повечето теми за състезания, организирани карания и интересни индивидуални карания, публикувани преди 2011 г.

Мнениеот F1-MAN » Вто Окт 25, 2005 7:07 pm

tailor, къде е станала грешка, при награждаването или при класирането дадено на probike, защото аз взех трета награда, а там пише, че съм 4-ти?

Edit:Става въпрос за юноши страша.
Аватар
F1-MAN
 
Мнения: 1466
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Май 25, 2003 11:09 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот jivkonik » Вто Окт 25, 2005 10:59 pm

[quote="Morpher"]

[quote="Blackdog"]

Най-добре е да викаш "Вардаааааа"
[/quote]

...и продължението: "Мачкам/Трепя Хорааа[size=67]ааа[/size]"

Някой(освен jivkonik) нема ли да пусне някоя снимка?
[/quote]

Бе аз хубаво ще пусна снимки, но къде!? DATA.BG нещо не ме пуска да си вляза в папката и да качвам!? Някой да има идеи за други места с достатъчно място!?:eyebrow:
Аватар
jivkonik
 
Мнения: 2600
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Юни 29, 2004 9:59 pm
Местоположение: Bulgaria, Sofia

Мнениеот bestbg » Сря Окт 26, 2005 6:54 am

free.datacom.bg ... преди малко пробвах и се вързах без проблем...:^: а в датата верно неуспях :dunno: ако нямаш потребител ще ти дам моя на ПМ .. само пиши ;)
Аватар
bestbg
 
Мнения: 1240
Рейтинг: 1819
Регистриран на: Пон Май 17, 2004 8:13 pm
Местоположение: София / Младост

Мнениеот bualka » Сря Окт 26, 2005 1:27 pm

Абе чета си аз тука, ама глеам никой не казва нищо за организацията - тоз форум да не е на ДРАГ.
Трасето супер - бъхтене нагоре,пребиване надоле - по 6то балната - Отличен 6.
Идеята супер - организирано мероприятие за всекви възрасти и сортове индивиди.
Организацията - нема никой вкъщи!!
Маркировката - некви извънземни лентички - от типа ти "лента ли си,животно ли си"!
"Support"- ограничава се до студен чай на Върху.(да не хапнеш че надолу мое върнеш...)
Времевия график - по принцип в 8.45, ама тук в 8.00 там в 9.00 а за награждаването на теория в 15.00, а иначе нейде след 17.00. Ако си пръв 5 часа кибик на съмнителни вафли и Н2О и в неведение.
Награди - абе чудим се аз що все дават само рамки за награда - кат глиган на стената ли ша го турим? Ама май ми хрумна нещо - системата е ет ти рамка за 200 кинта и после ела си купиш другите части дет ти требат за около 1000 лв.
Абе хора "Драг" ли сте "Веломания" ли сте, толкова ли не можахте да опаковате част от пътя с маркировъчни ленти(поне спорните или опасни места), да направите знаци за внимание на другите туристи, да има публичност и т.н.Времето беше супер да ангажирате некой кандидат-кмет да се усмихне веднъж и да каже я колко съм спортен и младежки настроен - умират си за таквиз работи(така щяха да разберат за това сума ти хора - и за вас по голяма реклама).
А пък ако нямате средства - нали сте официален вносител на SHIMANO - обадете се на хората - кажете им - там у БГ има едно състезаниице дайте малко рекламни ленти знаменца и други щуротии...Японците си умират да спонсорират таквиз работи!!
А пък за средствата ай да направим една сметчица - 80 участника по 10 лева = 800лв. - със сигурност покрива та и от горе цветното копие на Витоша, безмисленото контролно листче,номерцата(дет ни ги и взеха накрая!!!), и кашона със сандвичи! Пита се ко финансирате - патрулката и медалите!! Ам че кат гледам почти всички с какви Bike-ове бяхме то един струва само колкото организациата ви!Ако требе направете таксата 20 лв!!

Ама не ме разбирайте погрешно - това дет организирате състезание е супер!! - ама що кат всичко БГ требе да е "юрболашката" - т.е. абе пусни ги там па квото стане!!
bualka
 
Мнения: 2
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Сря Окт 26, 2005 11:13 am

Мнениеот did » Сря Окт 26, 2005 1:52 pm

буалка, чуй се какво говориш!!!

Някой някого да кара да прави за нас нещо като това, което Веломания, Драг, Емо, Пацо и сие правят??? Не!

Нещо да са спечелили те от всичко това? Не!

Шимано казваш умирали да финансират... хм. А да имаш идея колко време колко хора са се занимавали с цялата организация, щото те си работят по принцип съвсеееем друга работа (даже не във Веломания) и това им е просто хоби, за което и лев не получават??? За финансиране на прояви като тази трябва някаква въображаема велоадминистрация да прави проекти, да ги прадставя, да ги защитава... Всъщност, би трябвало с тая работа да се занимават едни хора, които наистина получават пари за организацията на подобни мероприятия, накратко наричани "*едерацията", но на тях явно нито им се занимава, нито пари им се дават.

Ленти искаш... И казваш, не били скъпи. Ми да беше видял(а) как се слагат тия ленти на трасето, когато се правеше ДХ-то в Пловдивско преди 2 седмици. 150 килограма ленти се оказаха необходими, за да опашат трасе с дължина 4 километра. Ама даже и да има кой да ги даде, кой да ги пренесе на гръб, кой да ги опъне, това щеше да е простотия. Пък после събирането, пък че вятърът и туристите ще ги скъсат...

Това на Витоша не е XC, а ВЕЛОРАЛИ, т.е. има и момент на оправяне с [b]Планината[/b]. Според мен с тия си коментари, ти просто крещиш: [i]АЗ КАРАМ НА ШОСЕ, И АКО ИСКАТЕ ДА МЕ НАКАРАТЕ ДА КАРАМ В ПЛАНИНАТА, НАПРАВЕТЕ МИ Я НА ШОСЕ И МИ ОСИГУРЕТЕ МАТЕРИАЛНИ СТИМУЛИ ЗА УЧАСТИЕ[/i]!!!

Когато миналата година бях на същото състезание, аз лично се изгубих и с Цанко се мотахме 20 минути в мъглата, докато намерим трасето. Но какво от това??? Та аз си се губя постоянно. Това е нормално в Планината. Сам съм си виновен. Там трябва не само да можеш да караш колело, ами и да отделиш време, ако не знаеш къде отиваш, да проучиш маршрута, да се научиш да се оправяш с карта, компас ако трябва, да питаш, да внимаваш.

Ако това трасе беше оградено с ленти, то нямаше да е същото състезание. Нямаше да е в стила на Емо и Пацо (пичове, шапка ви свалям и се извинявам, че не бях в състояние тая година да дойда).

Впрочем, едва ли има и 5% от всички участници, които се записват на подобни мероприятия заради наградите. За повечето радостта от карането в Планината е достатъчна.
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Мнениеот Admin » Сря Окт 26, 2005 2:06 pm

@bualka
Здравей! Струва ми се, че някои неща не са ти съвсем ясни...;)
Дали форумът е на Drag май е излишно да коментирам. Това, че на повечето участници организацията им е харесала или поне се е сторила нормална, не означава, че някой спира и хора като теб да си кажат мнението.
Преди да коментирам останалата част от изказването ти, искам да те запитам: за колко подобни състезания в чужбина си чел/чувал подробности?
Ако незнаеш, това е състезание от маратонски тип, трасето е дълго, в по-голямата си част (даже изцяло) съвпада с туристически пътеки и маршрути. Как точно си представяш да е оградено с ленти? И дали изобщо някой би дал на организаторите да преграждат на сума ти места пътеките, дори само с упътващи намерения?
За времевия график - за организаторите няма нищо по-лесно от това да напрвят така, че графикът да бъде спазен. Слагат контроли за време и готово. Само че токо половината участници ще отпаднат още преди Черни връх, за след това пък да не говорим :D А както си забелязал, целта на подобни състезания, поне в България, е колкото се може повече хора да се включат и да завършат, да се изкефят. (То и в чужбин това е целта, но поради огромния наплив от участници там, стриктно се спазват контролите за време. За добро или зло, тук все още можем да си позволим по-бавните участници да бъдат изчакани да завършат).
За да бъде всичко на европейско ниво, ще трябва и цените за участие, и спонсорствата да са близки до европейските. Всички искаме да е така, но уви, не е и все още няма как да бъде! Ако смяташ, че намирането на финансиране толкова проста работа, чувствай се свободен да организираш ти подобно състезание. А? ;)
И ти не ме разбирай погрешно, не се заяждам, нито пък адвокатствам на веломания, обаче очевидно ти си очаквал нещо, което няма как да очакваш в България на този етап.
И накрая, понеже познавам лично част от хората, които изнесоха на гърба си гежестта по организацията, ще отбележа, че това състезание бе замислено за хора, които имат определено отношение към планината. За тези, които няма просто да отидат там и да се скъсат от въртене, а за тези, които, независимо от времето, с което са финиширали, ще седнат край финала удовлетворени от постигнатото и от преживяното в планината, ще се кефят да гледат как другите пристигат и т.н., и т.н. Не знам ти от кои си, но повечето хора, които са писали по темата, са именно от втория тип :):beer:
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Мнениеот did » Сря Окт 26, 2005 2:12 pm

Админ, "Планина" се пише с главна буква!!!
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Мнениеот Persenk » Сря Окт 26, 2005 2:22 pm

[quote="bualka"]

Маркировката - некви извънземни лентички
[/quote]


Лентите,не са извънземни.Извънземни са хората които ги късат.
А пък какво каране ще е ако не се позагубиш малко
everything is fine
Аватар
Persenk
 
Мнения: 451
Рейтинг: 1765
Регистриран на: Съб Яну 18, 2003 9:56 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот SoRcE » Сря Окт 26, 2005 3:48 pm

bualka ti da ne si shoseika e bate, za kvo sa ti lenti nemoish li da se orientirash s karta? da ne govorim 4e imashe i edna stranica sys obqsnenie koeto beshe napraeno na nivo takova 4e i decata u detskata da go razberat taka 4e ne vijdam problem s tva... i naistina sme mn dale4e ot evropeskite systeznaie i vsi4ko ama za tva ne sa vinovni Velomania a "*ederaciqta" (ako vyobshte moje da se nare4e taka) e estestveno ne sa samo te vinovnicite za polojenieto v stranata s koloezdeneto ama mislq 4e nikoi ne zadyljava velomania nito im plashta za organizaciqta na takiva systezaniq za tva trebva samo da im blagodarim! I da se syrdim na "federaciqta" a ne na tqh. Edinstvenoto s koeto sym syglasen e za nagradite zashto po dqvalolite trebva da se davat ramki za 200 kinta kato moje da se dade edin talon makar i na polovinata cena (kakto beshe na vsichki systezaniq tazi godina) i da si vemesh kvoto iskash zashtoto ne vseki moje da si pozvoli vseki sezon da smenq verigi zyb4atki i taka natatyka... a tezi nagradi koito se davat trudno im se namira pzar i obiknovenno ostavat da gniqt u garaja
SoRcE
 
Мнения: 140
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Вто Апр 26, 2005 9:22 pm

Мнениеот HepBeH_XaMcTep » Сря Окт 26, 2005 4:30 pm

[quote="did"]

Админ, "Планина" се пише с главна буква!!!
[/quote]


и с [b]bold[/b]
:beer:
Изображение
Nikon d300 +Nikon 50mm f1.4, Tamron 17-50 2.8 +SB600 +Minolta 5400hs +RF-602
Аватар
HepBeH_XaMcTep
 
Мнения: 7592
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Юли 01, 2004 12:51 pm
Местоположение: 42.697556 N, 23.323638 E

Мнениеот Izkukal » Сря Окт 26, 2005 6:15 pm

abe nema da komentiram izkazvaneto na onzi !!!
kazvam mu da deistva po praviloto dva pati misli edin pat reji ! ! ! !
zada nqma posle nyjda da se izvinqva6 !

az iskam da kaja prosto [u][i][b]Blagodarq[/b][/i][/u]

poradi beden re4nik nqma da moga da obqsnq kakvo mi e ot vatre sled tva sastezanie !!
be6e veliko i nezabravimo !
Izkukal
 
Мнения: 102
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Пон Авг 18, 2003 10:52 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Izkukal » Сря Окт 26, 2005 6:18 pm

a iskam da pomolq samo ako nqkoi iam snimki na men :) - nomer 45 Vladimir astardjiev !!
kaka karam ili kak me nagrajdavat !!
molq pratete na [email protected]
6te q polzvam za li4ni celi ne za konkyrsa !
blagodarq !!
Izkukal
 
Мнения: 102
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Пон Авг 18, 2003 10:52 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот hlebarka » Сря Окт 26, 2005 10:42 pm

[quote="did"]
..че не бях в състояние тая година да дойда..
[/quote]



:splat:
stvarnost nam je crno-bela, a budućnost siva
Аватар
hlebarka
 
Мнения: 1970
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Фев 09, 2004 8:14 pm

Мнениеот bualka » Чет Окт 27, 2005 10:08 am

[quote="did"]
...Това на Витоша не е XC, а ВЕЛОРАЛИ, т.е. има и момент на оправяне с [b]Планината[/b]. Според мен с тия си коментари, ти просто крещиш: [i]АЗ КАРАМ НА ШОСЕ, И АКО ИСКАТЕ ДА МЕ НАКАРАТЕ ДА КАРАМ В ПЛАНИНАТА, НАПРАВЕТЕ МИ Я НА ШОСЕ И МИ ОСИГУРЕТЕ МАТЕРИАЛНИ СТИМУЛИ ЗА УЧАСТИЕ[/i]!!!
[/quote]

Абе [u]DID[/u] все си мислих,в смисъла на думата "Рали" не се включва ориентация на къде да ходиш - обикновенно РАЛИ-то предтавлява определено трасе и юруш кой ще е пръв.Другото за което говориш е състезание по ориентация - имаш точка A,B,C - а от А до В ако искаш мини и през Аляска.За шосейното каране в БГ нема да коментирам, че и там е една трудна работа(шофьори-идиоти, дупки)....Туй колко съм се губил в планината и къде съм ходил също няма да ти разправям ама не си ме разбрал нещо - не съм казал целият маршрут да е опасан, а и едно от нещата който не обичам е "прекаленото култивиране" на ПЛАНИНАТА - 'keep it wild'. А пък ако наистина състезанието се прави от няколко хора за кеф, а не се прави от въпросната фирма-тогава е друга работа.Ама все пак си мисля, че примерно ако има състезание "Toyota Racing" то Toyota e главния организатор и отговорник. "Drag - Черни връх" не е "Пацо - Черни връх"?? или пак не съм разбрал нещо??
bualka
 
Мнения: 2
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Сря Окт 26, 2005 11:13 am

Мнениеот did » Чет Окт 27, 2005 10:32 am

Въобще, ама ВЪОБЩЕ не съм аз човекът, който трябва да обяснява тук кой прави състезанието, кой стои зад него, кой за какво е отговорен. Та аз даже не съм бил там като зрител, не познавам вътрешнофирмената политика на ДРАГ, дори не карам колело с тяхна рамка.

Обаче знам доста неща за едно друго велоРАЛИ, които ми дават доста ясна идея как стоят нещата и в състезателното изкачване на Черни Връх. И понеже нямам нито желание, нито време сега да обяснявам подробности, ще кажа само следното:

Ела на още 2-3 такива мероприятия, ако сме живи и здрави ще се срещнем някъде, ще си поприказваме, ще си поприказваш и с други хора, които са кой повече, кой по-малко наясно с нещата... Чак тогава ще има смисъл да правим подобни коментари.
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Мнениеот tailor » Чет Окт 27, 2005 6:56 pm

Не съм много сигурен дали трябва да отговарям на някой, който си е регистрирал ник специално за тази тема, но много хора ще прочетат казаното та затова:

През 2005 Веломания е организирала и/или подкрепила Финансово или с награден фонд следните прояви:
1. XC Варна
2. XC Исперих
3. Източнородопска Bikearia
4. XC София - Южен парк
5. XC Русе
6. Паралелна Вселена 2005
7. Ден без коли 22.септември в София, Пловдив и Русе
8. Организиран е автобусен превоз за желаещите да карат по трасето на Bikearia във Велинград
9. XC и Trial Велико Търново
10. Изкачване на Черни връх



В организацията на Велорали DRAG Черни Връх са участвали 26 човека и 4 съдии, наградният фонд е на стойност около 1000лв, за всеки участник са предвидени тениски на обща стойност около 800лв.
По време на състезанието са използвани 8 автомобила. Заплатена е нощувка на 24 състезатели от страната. Има и много други разходи, които в момента не мога точно да опиша. Таксата от 10лв е такса ангажимент, а не паричен приход.

[size=67]Според мен повечето байкари участват заради тръпката, а не заради наградният фонд.[/size]

edit: Информацията и снимките от тези събития ще бъде качена в www.probike-bg.com до края на месеца.
Аватар
tailor
 
Мнения: 1181
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Ное 14, 2002 8:27 pm
Местоположение: Соф

Мнениеот bestbg » Чет Окт 27, 2005 7:05 pm

[quote="tailor"]


[size=67]Според мен повечето байкари участват заради тръпката, а не заради наградният фонд.[/size]
[/quote]


аз участвах точно заради тръпката :banana:
Аватар
bestbg
 
Мнения: 1240
Рейтинг: 1819
Регистриран на: Пон Май 17, 2004 8:13 pm
Местоположение: София / Младост

Мнениеот HepBeH_XaMcTep » Чет Окт 27, 2005 7:18 pm

[quote="bestbg"]

[quote="tailor"]


[size=67]Според мен повечето байкари участват заради тръпката, а не заради наградният фонд.[/size]
[/quote]


аз участвах точно заради тръпката :banana:
[/quote]


a aз заради мазохизма и тениската:angel2:
Изображение
Nikon d300 +Nikon 50mm f1.4, Tamron 17-50 2.8 +SB600 +Minolta 5400hs +RF-602
Аватар
HepBeH_XaMcTep
 
Мнения: 7592
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Юли 01, 2004 12:51 pm
Местоположение: 42.697556 N, 23.323638 E

Мнениеот bestbg » Чет Окт 27, 2005 8:37 pm

едно въпросче :)

Междинното класиране какво е? със сигурност не е за качването , защото е невъзможно да съм се качил за 2 часа и 10 мин... както и за спускането ме очудва , защо Пупи , емо и другите ги няма в списъка и не са по-нагоре? да не е объркано нещо?

http://www.probike-bg.com/klasirane-mejdinno.htm

а и защо са толкова малко хората в списъка?:dunno:
Аватар
bestbg
 
Мнения: 1240
Рейтинг: 1819
Регистриран на: Пон Май 17, 2004 8:13 pm
Местоположение: София / Младост

Мнениеот tailor » Пет Окт 28, 2005 8:15 am

[quote="bestbg"]

едно въпросче :)

Междинното класиране какво е? със сигурност не е за качването , защото е невъзможно да съм се качил за 2 часа и 10 мин... както и за спускането ме очудва , защо Пупи , емо и другите ги няма в списъка и не са по-нагоре? да не е объркано нещо?

http://www.probike-bg.com/klasirane-mejdinno.htm

а и защо са толкова малко хората в списъка?:dunno:
[/quote]
Има леки несъответствия - днес ще ги оправим!
Аватар
tailor
 
Мнения: 1181
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Ное 14, 2002 8:27 pm
Местоположение: Соф

Мнениеот SoRcE » Съб Окт 29, 2005 10:31 pm

abe kato gledam ne sa leki nesyotvestviq ami golemi ama karai btw koga shte e ima galerq sys snimki:banghead:
SoRcE
 
Мнения: 140
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Вто Апр 26, 2005 9:22 pm

Мнениеот Admin » Нед Окт 30, 2005 12:28 pm

Репортажът от състезанието вече е готов:
MTB-BG.com >> Най-новото >> Велорали "DRAG - Черни връх" 2005
По-нататък може да има и галерия...
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Мнениеот SoRcE » Нед Окт 30, 2005 3:49 pm

tailor poneje vijdam 4e ste opravili nedurazumenieto sys tretoto mqsto na iunushi starsha vyzrast iskam da pitam Petyr Da4ev shte si polu4i li zaslujenata nagrada poneje na nagrajdavaneto dadoha nagradata na drug
SoRcE
 
Мнения: 140
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Вто Апр 26, 2005 9:22 pm

Мнениеот tailor » Нед Окт 30, 2005 5:27 pm

[quote="SoRcE"]

tailor poneje vijdam 4e ste opravili nedurazumenieto sys tretoto mqsto na iunushi starsha vyzrast iskam da pitam Petyr Da4ev shte si polu4i li zaslujenata nagrada poneje na nagrajdavaneto dadoha nagradata na drug
[/quote]
Чакам съдията от междинната контрола във вторник да донесе списъците, защото главния съдия е записал пропусната контрола на Момина скала за №71, и от там идва това класиране. Във вторник ще е ясно кой къде е и защо е.
Аватар
tailor
 
Мнения: 1181
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Ное 14, 2002 8:27 pm
Местоположение: Соф

Мнениеот SoRcE » Нед Окт 30, 2005 6:34 pm

tailor ok o4akvam vyv vtornik da pishesh tuka kakvo e stanalo...
SoRcE
 
Мнения: 140
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Вто Апр 26, 2005 9:22 pm

Мнениеот F1-MAN » Пон Окт 31, 2005 10:10 am

Малко [url=http://bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=10536&AlbumId=28033]снимки[/url] от състезанието.
Аватар
F1-MAN
 
Мнения: 1466
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Май 25, 2003 11:09 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот jivkonik » Сря Ное 02, 2005 1:50 am

Снимки и от мен тук:
http://store1.data.bg/jivkonik/Velomania/
нещо бутоните за навигация не работят в галерията, нямах време да редактирам снимките (само съм намалил размерите) и не са най-добре изглеждащи, но това е за сега!:angel:
Аватар
jivkonik
 
Мнения: 2600
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Юни 29, 2004 9:59 pm
Местоположение: Bulgaria, Sofia

Мнениеот F1-MAN » Сря Ное 02, 2005 8:12 pm

tailor, какво стана с класирането при юноши старша възраст?
Аватар
F1-MAN
 
Мнения: 1466
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Май 25, 2003 11:09 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот SoRcE » Сря Ное 02, 2005 8:47 pm

Tailor zapoznat li si po vyprosa sys kupata na probike vsmisyl kvo stava s neq ima li nekyde klasirane i vyobshte shte ima li nagrajdavane za pobeditelite i koi systezaniq se vkliu4vat v shampionat
SoRcE
 
Мнения: 140
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Вто Апр 26, 2005 9:22 pm

Мнениеот Izkukal » Нед Ное 06, 2005 11:05 am

abre xora ! :)
mola daite nekoq i dryga snimka molq ot nagrajdavaneto !
nemoje da ne ste snimali !!!
ot nagrajdavaneto na otbornoto ! !! ! ! i ot nagrajdavaneto na nai dobriq spyska4 !!!
ako ne vie nekoi frend pitaite dali nqma :)
ot cqloto meropriqtie iimam 3 snimki na 2 ot koito sam butaiki ! :)
poone ot nagrajdavaneto da ste ospeli da me zasnemete :))

pozdravi nai-barziq spyskka4 :)))
Izkukal
 
Мнения: 102
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Пон Авг 18, 2003 10:52 pm
Местоположение: Bulgaria

ПредишнаСледваща

Назад към Мероприятия - архив

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 79 госта