Състезание по спускане в Пловдив

Това е старият форум "Мероприятия" в който ще намерите повечето теми за състезания, организирани карания и интересни индивидуални карания, публикувани преди 2011 г.

Мнениеот TheUndertaker » Нед Окт 23, 2005 8:06 pm

[quote="Admin"]

Репортажът от състезанието вече е готов. Който иска да го види:
MTB-BG.com >> Най-новото >> Sprint Gravity Zone 2005
[/quote]

А аз да налея г-н Админ за някои неща по въпросния репортаж:

"Единствените съществени забележки, които могат да бъдат отправени, са към забавянето на стартовете в неделя, което вероятно се дължеше на затруднената комуникация между хората на старта и на финала."

1. Самия старт беше забавен заради инспекция на трасето извършена мен,Максим и Калин вятъра който беше на места създаваше реална опастност за състезателите. Промените които бяха направени тогава бяха с цел БЕЗОПАСНОСТ, а и цялото ни старо трасе бе променено в тази насока ... тези които са ни идвали на гости и са го карали знаят за какво става дума
2. Всички пускания между групите бяха по регламент стриктно спазени, забавяния имаше по едно време заради техниката на измервателите и по-голямото дойде от контузията на Котака, трябваше да напусне трасето .. както и някои състезатели които се отказаха и не уведомиха някой пост и се наложи поетапно претърсване на трасето за да се намерят ....

"Трасето бе оградено още в петък, а в събота всички обезопасителни средства бяха на местата си, включително и постовете."

ЪЪЪ позволете ми да не се съглася трасето беше завършено 18-30 в четвъртък ленти, дюшеци и тнт...

П.С. И си искам снимката :)
Аватар
TheUndertaker
 
Мнения: 1253
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Окт 21, 2002 10:33 am
Местоположение: Plovdiv

Мнениеот sss » Нед Окт 23, 2005 10:07 pm

[quote] както и някои състезатели които се отказаха и не уведомиха някой пост и се наложи поетапно претърсване на трасето за да се намерят ....
[/quote]

Аз бях един от тези състезатели.Веднага щом си строших колелото спрях при първия срещнат пост и му обясних,че не мога да продължа.Той се обади по радиостанцията на някой друг и го пита какво да прави и този другият ми каза да избирам:да продължа или ще се откажа.Аз му заявих твърдо,че не мога да продължа и се отказвам и той потвърди.Докато слизах надолу съдиите вече знаеха за мен и дори бях записан в списъците като отказъл се.Не мога да си обясня,защо е станало това объркване.Искам да се извиня за създадените неприятности със забавянето,но не предполагах,че на старта са ме считали все още за безследно изчезнал!!!

BTW.докато слизах към финала ме минаха ветераните и си мислех,че състезанието си тече нормално.
Каската не е само за красота ;-)
Аватар
sss
 
Мнения: 924
Рейтинг: 1837
Регистриран на: Чет Мар 11, 2004 6:10 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот thefatcat » Нед Окт 23, 2005 11:05 pm

[quote="TheUndertaker"]

... по-голямото дойде от контузията на Котака, трябваше да напусне трасето ...
[/quote]


Аз нямам никаква вина! В момента в който си извадих рамито излезнах извън трасето и казах на един от постовете че се отказвам от състезанието.:beer:
Nothing is imposible. You are only limited by fear and even that you can overcome.
Аватар
thefatcat
 
Мнения: 1733
Рейтинг: 1729
Регистриран на: Съб Май 17, 2003 2:53 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот TheUndertaker » Пон Окт 24, 2005 8:21 am

Е да ма информацията първоначалната беше, че си си строшил ръката :) чукай на ....
Аватар
TheUndertaker
 
Мнения: 1253
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Окт 21, 2002 10:33 am
Местоположение: Plovdiv

Мнениеот thefatcat » Пон Окт 24, 2005 9:42 am

[quote="TheUndertaker"]

Е да ма информацията първоначалната беше, че си си строшил ръката :) чукай на ....
[/quote]

Това е по-гадно от счупено, защото си обездвижен пак доста време, а след това поне една година трябва много да го пазиш това рамо, защото много лесно може пак да излезе.
Nothing is imposible. You are only limited by fear and even that you can overcome.
Аватар
thefatcat
 
Мнения: 1733
Рейтинг: 1729
Регистриран на: Съб Май 17, 2003 2:53 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот marshall__ » Пон Окт 24, 2005 10:41 am

Бе кофти си пострадал коте, както и да го погледнеш. Най-лошото от всичко е, че еднo стабилно време ще си седиш на топло у вас.... :drool:
Уфф, дразня се, че нямах как да дойда [size=67][color=pink](направо ще се самоубеся и ще изчезна напълно и безвъзвратно!)[/size][/color]:blindfol:
AVATAR bowdown!!!
Аватар
marshall__
 
Мнения: 2346
Рейтинг: 1995
Регистриран на: Вто Яну 27, 2004 4:52 pm
Местоположение: VA, USA

Мнениеот thefatcat » Пон Окт 24, 2005 10:52 am

Еми докато падне сняг ще ми махнат превръзката и почвам със счите.:beer:Па като ми се поправи ръката тогава и коуеуо.:bunny:
Nothing is imposible. You are only limited by fear and even that you can overcome.
Аватар
thefatcat
 
Мнения: 1733
Рейтинг: 1729
Регистриран на: Съб Май 17, 2003 2:53 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Alien » Пон Окт 24, 2005 2:13 pm

[quote="thefatcat"]

[quote="TheUndertaker"]

... по-голямото дойде от контузията на Котака, трябваше да напусне трасето ...
[/quote]


Аз нямам никаква вина! В момента в който си извадих рамито излезнах извън трасето и казах на един от постовете че се отказвам от състезанието.:beer:
[/quote]


Как смееш да паднеш и да се контузиш? Така си забавил състезанието! Безсрамник!

:beer::D
I feel terrified, which is... you know, sickest feeling ever.
Brandon Fairclough
Аватар
Alien
 
Мнения: 3577
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Окт 30, 2003 8:06 pm
Местоположение: София

Мнениеот SPA » Пон Окт 24, 2005 2:35 pm

[quote="thefatcat"]

[quote="TheUndertaker"]

Е да ма информацията първоначалната беше, че си си строшил ръката :) чукай на ....
[/quote]

Това е по-гадно от счупено, защото си обездвижен пак доста време, а след това поне една година трябва много да го пазиш това рамо, защото много лесно може пак да излезе.
[/quote]

Дрън дрън та пляс. Един щангист като си изади рамото що вдига след 3 месеца ??
Коте послушай ме какво ти казах на състезанието и иди при добър травматолог или добър рехабилитатор. Рамото започва да се въстановява ощ докато си превързан. Абе що не ми свирниш на ICQ ти го обясня пак.
:wavey:.......................................................................:tophat:
SPA
 
Мнения: 1349
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Ное 04, 2002 11:23 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот did » Пон Окт 24, 2005 3:39 pm

[quote="TheUndertaker"]


1. Самия старт беше забавен заради инспекция на трасето извършена мен,Максим и Калин вятъра който беше на места създаваше реална опастност за състезателите. [/quote]


Потвърждавам. Лично видях на какво приличаше трасето преди аварийната група сутринта да мине и да го "оправи". Бях сравнително рано на финала и тръгнах нагоре по трасето, като около 9 пост ги срещнах с колелата да се движат надолу и да преправят половината неща, които дни по-рано бяха правили.

Всъщност, то не беше оправяне, ами направо на места ново правене. Вятърът беше разкъсал лентите, ограждащи трасето на доста места, а където не бяха скъсани, се бяха омотали в храстчетата и дърветата по невъобразим начин. Имаше счупени колове, за които бяха вързани лентите... Абе гадна работа.

Представям си как би се почувствал първият участник, пуснат [i]навреме[/i] по трасето, ако не го бяха огледали, когато в един момент види пред себе си двете ленти, ограничаващи трасето, да се пресичат пред него, като след пресичането дясната лента да води към съседното дере вляво, а лявата - към горичката с храсталаците вдясно.:D шъ трябва да прави 2 километра бънихоп до финала направо.
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Мнениеот Alek-mtb » Вто Окт 25, 2005 1:17 pm

a nqma li da ima nqkvi klip4eta ot sastezanieto da vidim
I got hope....for dope!
Аватар
Alek-mtb
 
Мнения: 467
Рейтинг: 975
Регистриран на: Нед Яну 18, 2004 12:51 pm
Местоположение: София,Младост 3

Мнениеот perkobg » Вто Окт 25, 2005 7:39 pm

abe hora tolkova mn fotografi ima6e a tolkova malko snimki vidqh.ae ako moe daite ne6to novo nasam
perkobg
 
Мнения: 2
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Пон Окт 17, 2005 11:44 am

Мнениеот bestbg » Вто Окт 25, 2005 7:45 pm

:offtopic:
@батмане моля те като излезе списанието драсни тук... че не ми се разкарва направзно до байк центъра :beer:
Аватар
bestbg
 
Мнения: 1240
Рейтинг: 1819
Регистриран на: Пон Май 17, 2004 8:13 pm
Местоположение: София / Младост

Мнениеот batman » Сря Окт 26, 2005 10:03 am

[quote="bestbg"]

:offtopic:
@батмане моля те като излезе списанието драсни тук... че не ми се разкарва направзно до байк центъра :beer:
[/quote]


В момента, в който го разпратим (предполагам, че това ще е в петък) ще пусна съобщение тук, за да не се разкарвате излишно. Вероятно в понеделник следобяд ще е пристигнало навсякъде по страната.
batman
 
Мнения: 516
Рейтинг: 1840
Регистриран на: Вто Фев 03, 2004 2:08 am
Местоположение: Bangladesh

Мнениеот Charli » Сря Окт 26, 2005 9:13 pm

Тия златичаните го налузиха на повечето от "състезателите" :evil:. Поздрави за Красимир и Иван.:drunk:
Нищото - това съм аз
Аватар
Charli
 
Мнения: 35
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Сря Дек 29, 2004 2:37 pm
Местоположение: Златица

Мнениеот climb » Сря Окт 26, 2005 9:14 pm

[quote="batman"]

[quote="bestbg"]

:offtopic:
@батмане моля те като излезе списанието драсни тук... че не ми се разкарва направзно до байк центъра :beer:
[/quote]


В момента, в който го разпратим (предполагам, че това ще е в петък) ще пусна съобщение тук, за да не се разкарвате излишно. Вероятно в понеделник следобяд ще е пристигнало навсякъде по страната.
[/quote]

А за Плевен пращата ли списания
Аватар
climb
 
Мнения: 506
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Пет Авг 20, 2004 10:44 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот MAN6 » Сря Окт 26, 2005 9:43 pm

[quote="Charli"]

Тия златичаните го налузиха на повечето от "състезателите" :evil:. Поздрави за Красимир и Иван.:drunk:
[/quote]


хахаха баси изрода...
xund
Аватар
MAN6
 
Мнения: 4227
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Сеп 19, 2003 10:03 pm
Местоположение: 4-ти километър

Мнениеот perkobg » Пет Окт 28, 2005 4:44 pm

nqma li da puskate vsi4ki snimki v site-a ot sustezanieto tolkova mn hora snimaha
:banghead:
i kvo stava s film4etata ako vuob6te ima.
perkobg
 
Мнения: 2
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Пон Окт 17, 2005 11:44 am

Мнениеот SPA » Пет Окт 28, 2005 5:48 pm

[quote="perkobg"]

nqma li da puskate vsi4ki snimki v site-a ot sustezanieto tolkova mn hora snimaha
:banghead:
i kvo stava s film4etata ako vuob6te ima.
[/quote]

Всеки иска, а нищо не дава.
:bawling::bawling::bawling:
:wavey:.......................................................................:tophat:
SPA
 
Мнения: 1349
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Ное 04, 2002 11:23 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот batman » Пон Окт 31, 2005 5:07 pm

[quote="bestbg"]

:offtopic:
@батмане моля те като излезе списанието драсни тук... че не ми се разкарва направзно до байк центъра :beer:
[/quote]

В София и в големите градове на страната списанието вече трябва да е пристигнало по магазините. В Стара Загора малко ще се позабави (ден-два).

@climb
Плевен е единствения по-голям град в страната, който засега не сме покрили, но скоро и това ще стане. Най-близкият град до Плевен, където се продава списанието е Троян.

*Тези, които са абонирани за списанието - да го очакват към края на седмицата или в началото на другата.
batman
 
Мнения: 516
Рейтинг: 1840
Регистриран на: Вто Фев 03, 2004 2:08 am
Местоположение: Bangladesh

Мнениеот Morpher » Сря Ное 02, 2005 1:45 pm

[quote="batman"]
Ако покажем всичко после няма да има тръпка. Ето едно кадърче, [b]а останалите ще са за десерт.[/b]
[/quote]

Та този десерт в списанието ли беше или трябва да го очакваме тука?
Аватар
Morpher
 
Мнения: 988
Рейтинг: 1888
Регистриран на: Вто Яну 04, 2005 7:03 pm
Местоположение: София

Мнениеот Metal_Psycho » Нед Ное 06, 2005 12:20 am

Още една порция снимки изкокнаха
http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?User ... umId=28695

ХеФ пфън.

@Батмане(&Робин),айде разтоварвай другите фотоси,който не са стигнали до списанието ;)
Аватар
Metal_Psycho
 
Мнения: 3360
Рейтинг: 1993
Регистриран на: Пон Окт 06, 2003 10:50 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот thefatcat » Вто Ное 15, 2005 10:53 am

А, ето го завоя дет си намерих 5 лева на него!!!:splat:
[img]http://www.bgphoto.net/photos/419/o632668364775468750.jpg[/img]
Nothing is imposible. You are only limited by fear and even that you can overcome.
Аватар
thefatcat
 
Мнения: 1733
Рейтинг: 1729
Регистриран на: Съб Май 17, 2003 2:53 pm
Местоположение: Bulgaria

Предишна

Назад към Мероприятия - архив

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 32 госта