Държ. шампионат по план. колоездене/ 9-13 ноември

Това е старият форум "Мероприятия" в който ще намерите повечето теми за състезания, организирани карания и интересни индивидуални карания, публикувани преди 2011 г.

Мнениеот EmZo » Пет Ное 18, 2005 2:47 pm

@ did, bikerider, TOYAGA, bluskanie, mrPesh
:agree::^::beer:
Изображение
Аватар
EmZo
 
Мнения: 2650
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Авг 04, 2004 11:59 pm
Местоположение: Враца

Мнениеот bodo » Пет Ное 18, 2005 10:17 pm

@ did, bikerider, TOYAGA, bluskanie, mrPesh, EmZo

Голяма част от състезателите бяха решили да не участват. Според мен присъствието на Калин Рахнев ги върна на трасето, което иде да покаже, че има хора с къса памет, които не виждат по-далеч от носа си.

Големият виц е, че Калин не бе допуснат до финалният етап на състезанието.

[color=red][size=67]@Admin, какво стана със затворената част от форума бе да му...?[/size][/color]

Колкото и да звучи невероятно според мен в този форум има членове с достатъчно потенциал за да променят нещата...
Аватар
bodo
 
Мнения: 311
Рейтинг: 1995
Регистриран на: Чет Яну 20, 2005 1:49 pm

Мнениеот Admin » Съб Ное 19, 2005 10:06 am

:offtopic:

[quote="bodo"]


[color=red][size=67]@Admin, какво стана със затворената част от форума бе да му...?[/size][/color]
[/quote]


Не мога да схвана за каква затворена част ме питаш, аз нищо не знам :dunno: Ще съм ти благодарен, ако ми обясниш на РМ за какво става дума ;)
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Мнениеот TLD » Нед Ное 20, 2005 7:44 pm

awe bodo ti da si 4uval za pravilnik na uci.Znae6 li 4e v istinskite sastezaniq u4astvat 1-te 25 4oveka ot kvalifikaciite karat i na systezanieto.Bili mi obqsnil spored tew kak Kalin bi mogul da kara na posledniq etap bez dae minal purviq.
TLD
 
Мнения: 55
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Вто Сеп 27, 2005 10:19 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот did » Нед Ное 20, 2005 8:06 pm

[quote="TLD"]

awe bodo ti da si 4uval za pravilnik na uci.[b]Znae6 li 4e v istinskite sastezaniq u4astvat 1-te 25 4oveka ot kvalifikaciite karat i na systezanieto[/b].Bili mi obqsnil spored tew kak Kalin bi mogul da kara na posledniq etap bez dae minal purviq.
[/quote]


Искаш явно въпросът да се разисква... Добре!

Отговори ми първо на това, което попитах по-горе: КЪДЕ ГО ПИШЕ ТОВА В ПРАВИЛНИКА НА ПРОВЕДЕНОТО ОТ БФПК СЪСТЕЗАНИЕ?

Добавям още един съвсем конкретен въпрос: След като цитираш разни правилници, дай линк към документ, в който БФПК официално съобщава, че състезанията, които организира, се провеждат по правилника на UCI.

Докога ще продължавате да вярвате, че единственият закон в планинското колоездене е мнението на някой конкретен човек и неговия начин да си тълкува полудописаните-недописани правилници както си иска.

Щом ще има правила, те трябва да са ясни и написани преди още да се обяви състезанието! Всичко, което не е забранено в тези НАПИСАНИ правила, е РАЗРЕШЕНО! Щом там пише ясно "Ако си направил 4 спускания, имаш право да стартираш", значи имаш право, това не е състезание по правилника на UCI, а на БФПК. Като им е калпав правилника, да не си го изкарват на хората, които търсят начин в рамките на разрешеното да направят най-доброто за себе си.

Иначе много добре сам си го казал: "Знаеш ли, че в ИСТИНСКИТЕ СЪСТЕЗАНИЯ участват първите 25...". Ами да, напълно съм съгласен! На истинските състезания е точно така! Там има правила - някъде по-добри, някъде по-лоши, но ги има. Само на неистинските състезания правилата са въпрос на лично мнение и тълкуване.
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Мнениеот TLD » Нед Ное 20, 2005 8:34 pm

Naistina link nemoga da dam za6toto ne mi se rovi.Sega 6te te pomolq da mi kaje6 kak ako nqkoi ne e u4astval na kvalifikacii kak togava 6te moje da se opredeli na drugiq den koi pod red da startira.Drugoto ne6to 4e mejdu 1-q i 25-tiq 4ovek na istinskite systezaniq koito se provejdat po pravilnika na UCI ima razlika okolo 5 sekundi.predstavisi 4e na dragalevci kakto ima6e 50 u4astnika to poluvinata nqma6e da mogat da karat.Za sujalenie spuskaneto v Bulgaria o6te ne e dostignalo tova nivo 4e da se izklu4vat u4astnici.naistina iskam tazi tema da se raziskva za6toto trqbva sami pomejdusi da razberem za kakfo stava realno vypros.Za sujalenie tova 4e Kalin trqbva da kara tova ne ozna4ava 4e pravilata mogat da ne se spazvat.Vij v drugite strani kogato 6te ima sustezanie i se obqvqva puskali se celiq pravilnik na UCI za da moje tezi koito ne go znaqt da go nau4at.Po tvoite dumi az razbiram 4e federaciqta e vinovna zatova 4e ne e izvadila u4ebnika s pravilata na UCI za da gi razdade kato naretbi.
TLD
 
Мнения: 55
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Вто Сеп 27, 2005 10:19 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот did » Нед Ное 20, 2005 8:44 pm

[quote="TLD"]

Naistina link nemoga da dam za6toto ne mi se rovi.[/quote]

Не, не можеш да дадеш по друга причина - защото няма.

[quote="TLD"]


Sega 6te te pomolq da mi kaje6 kak ako nqkoi ne e u4astval na kvalifikacii kak togava 6te moje da se opredeli na drugiq den koi pod red da startira.
[/quote]

А моя работа ли е да го казвам? Мен може да ми е кеф да погледна не правилник на UCI, ми на формула 1 примерно, където като не стартираш на квалификациите те слагат на най-неизгодната позиция на истинския старт - отзад. В случая с Калин - отпред или между по-бавните. Въпрос на мнение, както се вижда, не на правила.

[quote="TLD"]


Za sujalenie spuskaneto v Bulgaria o6te ne e dostignalo tova nivo 4e da se izklu4vat u4astnici.naistina iskam tazi tema da se raziskva za6toto trqbva sami pomejdusi da razberem za kakfo stava realno vypros.
[/quote]

Е тва си е проблем на Федерацията. Тя се грижи за развитието на спорта, не аз. Не ми е навик да се ровя в проблеми, които друг трябва да решава.

[quote="TLD"]


Za sujalenie tova 4e Kalin trqbva da kara tova ne ozna4ava 4e pravilata mogat da ne se spazvat
[/quote]

Кои правила?

[quote="TLD"]


Po tvoite dumi az razbiram 4e federaciqta e vinovna zatova 4e ne e izvadila u4ebnika s pravilata na UCI za da gi razdade kato naretbi.
[/quote]

Уффф. Явно нищо не си разбрал!
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Мнениеот did » Нед Ное 20, 2005 8:47 pm

Абе TLD, ти наистина ли си вярваш, че заради правилата е цялата работа???

Ако профилът ти е верен и наистина си на 16 години, разбирам те, ама ако не си...
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Мнениеот TLD » Нед Ное 20, 2005 9:06 pm

Na 16 sum.Vyzrasta nqma zna4enie moje i na 20 da si i da si po tup ot nqkoi na 13.Oba4e tfa si e tfoq rabota koi pravilnik 4ete6.I pone si pomisli za6to samo Kalin ne kara na kvalifikaciite kfo si misli6 4e Kalin e v4era6en i neznae 4e nqma da kara na drugiq den li????Tova ne bqha ni4iii interesi Kalin si e sustezatel kato vsi4ki platil si e takasa spazva programata kato vsi4ki drugi i kara nikoi ne go e sprql.Nikoi ne e pove4e ot drugiq.
I koito i da be6e na mqstoto na Kalin nikoga nqma da kaja drugo.
TLD
 
Мнения: 55
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Вто Сеп 27, 2005 10:19 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот bikerider » Нед Ное 20, 2005 9:39 pm

@TLD: Възрастта ИМА значение :bulb:

Щеше да ти светне, че от юридическа гледна точка позицията на Калин е перфектна. Няма нито препратка към UCI правилата, нито уточнение.
Do or do not. There is no try...
Аватар
bikerider
 
Мнения: 17273
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 07, 2003 10:25 am
Местоположение: Eutropia

Мнениеот TLD » Нед Ное 20, 2005 9:52 pm

OK : )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
TLD
 
Мнения: 55
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Вто Сеп 27, 2005 10:19 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот axelmax » Пон Ное 21, 2005 1:30 pm

[size=200]обобщение[/size]

На всеки е ясно,че държавен шампионат с едно състезание не е държавен шампионат.
На всеки е ясно,че тази оправа на федерацията се издъни .
На всеки е ясно,че при такава издънка този екип требе да си отиде.
На всеки е ясно,че никои не им вярва.
На всеки е ясно,че тези хора няма да си отидат сами.
На всеки е ясно,че ние страдаме,а те крадат пари.
На всеки е ясно,че ние ако не се преборим няма кои.
На всеки е ясно,че тука има хора ,които могат да променят нещата ,но да оглавят цяла федарция,НЕмогат.
"У планину се раджаю ора, а у полье тикве"
Аватар
axelmax
 
Мнения: 7120
Рейтинг: 1614
Регистриран на: Сря Юли 23, 2003 9:09 pm
Местоположение: Столицата

Мнениеот bluskanie » Пон Ное 21, 2005 1:50 pm

[quote="axelmax"]


[size=200]обобщение[/size]

На всеки е ясно,че държавен шампионат с едно състезание не е държавен шампионат.
На всеки е ясно,че тази оправа на федерацията се издъни .
На всеки е ясно,че при такава издънка този екип требе да си отиде.
На всеки е ясно,че никои не им вярва.
На всеки е ясно,че тези хора няма да си отидат сами.
На всеки е ясно,че ние страдаме,а те крадат пари.
На всеки е ясно,че ние ако не се преборим няма кои.
[/quote]


Да
[quote]
На всеки е ясно,че тука има хора ,които могат да променят нещата ,но да оглавят цяла федарция,НЕмогат.

[/quote]

Що?
Лау кучетия...
Аватар
bluskanie
 
Мнения: 5820
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Мар 22, 2005 11:37 pm
Местоположение: San Diego, CA

Мнениеот axelmax » Пон Ное 21, 2005 2:58 pm

Не съм на ясно какво трябва ,за да се кандидатства за лиценз,само мога да предполагам:
-екип от хора наясно с какво се захващат-да са подготвени в правната,счетоводната,организациона ..сфера
трябва да са хора обвазани по някъв начин,а не да го правят по междудругото
-пари
-програма на диествие


ето това доказва ,че не съм на ясно;)

Нека някой обясни,по поодробно!
"У планину се раджаю ора, а у полье тикве"
Аватар
axelmax
 
Мнения: 7120
Рейтинг: 1614
Регистриран на: Сря Юли 23, 2003 9:09 pm
Местоположение: Столицата

Мнениеот layne » Пон Ное 21, 2005 5:43 pm

О - О - О, Боже...до къде стигнахте...малийййй
К'вото и да пишете о пищИте нищо няма да стане...да!Защо само говорите?Като разбирате толкова много и сте толкова отворени направете нещо?Стига сте писали безумщини!
И от къде го измислихте това,че Федерацията крадяла???Или май не крадеше Федерацията,а GT racing?Кой пък го измисли това?Имате ли представа колко малко са парите които Министерството отпускат?Само като се плати наема за стадион В.Левски и остават смешни пари!
За какво мислите,че са мижавите пари от държата?Определенио никой не е тръгнал да ги краде!И то е така,защото според много хора тук Gt racing ги зимали за някви коли и т.н.Глупости!Осъзнайте се!Помислете колко струва 1 Subaru и си отговорете дали може да се поддържа с "откраднатите пари"???Ае със здраве!
Не е толкова яко да караш , колкото гадно е да не караш!
"Всичко е консуматив!"
www.ram-bikes.com
layne
 
Мнения: 865
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Пет Дек 24, 2004 8:47 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот bikerider » Пон Ное 21, 2005 6:31 pm

Вас май верно са ви обърнали на зрящи слепци.

По въпроса за парите - значи пак опряхме до лошата държава, така ли? Аз пък да ти кажа, ако не си разбрал социализма си отиде.
Огледай се и виж как се прави по цял свят. Ако не знаеш прави се със спонсори. Та - къде са спонсорите? Щото аз виждам само "вътрешния" спонсор Da-Da. Или и неговите пари са недостатъчни?

Чудя се кво трябва да ти обяснявам елементарни неща. Ми като няма пари - да намерят, нали за това са лицензирани? Нали за това са седнали там да ръководят федерацията? Или са лицензирани само да лапат държавни пари и да обясняват колко са малко? Е аз ли да им намеря спонсори за останалите пари? :bigeyes:

Както казах и преди, оправдания за некадърен мениджмънт винаги се намират и то на килограм.

По въпроса за разбирането - не е нужно да разбираш особено за да видиш, че просто федерацията не е това, което се предполага. Чия е вината аз не знам, знам само кой е лицензиран (може би). Та тоя лаф просто си го сложи в джобчето и не го вади, щото показва колко не си в час (отдавам го на възрастта ти). Щом според теб трябва ние да отидем да оправяме бакиите на ръководството, това ЯВНО показва колко е зле положението. Изводите са за теб, аз моите съм си ги извадил още миналата година.

Edit: Между другото, ти явно знаеш колко е държавната субсидия. Що просто не ни осветлиш, пък ние да си преценяваме малко ли са или не???
Или сме прекалено тъпи? :naughty:
Do or do not. There is no try...
Аватар
bikerider
 
Мнения: 17273
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 07, 2003 10:25 am
Местоположение: Eutropia

Мнениеот pascoff » Пон Ное 21, 2005 7:00 pm

@TLD
приятелю, достатъчно!
бил съм на кръг от световната купа по планинско колездене, състезание което е от "istinskite systezaniq koito se provejdat po pravilnika na UCI" където след квалификацията на финала участваха над 80 състезатели - за това не говори наизуст!

а "съвпаденията", поради които Калин не участва или има повреда на състезание започнаха да стават съмнително много, не мислиш ли ?
Днес времето ще бъде преобладаващо над пространството.
Аватар
pascoff
 
Мнения: 864
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Окт 25, 2002 10:56 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот TLD » Пон Ное 21, 2005 7:50 pm

layne ti da ne si lud we za kfo im govori6 takiva raboti nevijda6li kfi sa.Awe axelmax ti kato si tolku otvoren osnovi klub na nai stra6nite online kara4i.: )))))))))))))))))))



Samo vi kazvam naistina da ne psuvate GT racing za6toto ne edin put e izlizl izvun stranata kakto i otbora na BAS da predstavqt stranata.V moomenta ima i 2 mom4eta ot GT racing na 1 i 2 mqsto na balkanskoto.Taka4e imaite uvajenie.
TLD
 
Мнения: 55
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Вто Сеп 27, 2005 10:19 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот bikerider » Пон Ное 21, 2005 8:16 pm

Абе айде стига номерца за отклоняване на вниманието. Я покажи кой точно тук псува [b]състезателите[/b] на GT Racing???
Чул/прочел ли си една дума????

И какво общо имат резултатите на GT Racing с Федерацията?

И изобщо КАКВО ни интересува нечий си ЧАСТЕН клуб пък бил той на сина на заместник-председателя на УС на БФПК???????

Не ми е работа да коментирам GT, ама некои работи се виждат с просто око, така че най-добре спри да привличаш внимание към GT, щото ще направиш мечешка услуга на някои супермени.

А - нула мълчание за UCI и правилата. Както се видя говориш наизуст. Така че...

Ясно е, че просто не можете да вникнете в това което ви се говори, поне не ръсете глупости пред всички хора да ви се смеят.

И аз така ако кажа на хазяина си "не ме псувай че изпих парите за наема, ти не знаеш колко съм добър на Tetris"... :crazy:
Do or do not. There is no try...
Аватар
bikerider
 
Мнения: 17273
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 07, 2003 10:25 am
Местоположение: Eutropia

Мнениеот F1-MAN » Пон Ное 21, 2005 9:09 pm

bikerider, бъркаш за UCI, пише, рекаламите по тениските трябва да са съобразени с правилника му:D.
Хм, заговорихте за "истинските състезания", там състезателите ли си копаят трасето???
Абе въобще, с техните камъни по тяхната глава. Пък и ясно се видя по броя на участниците, че не само си говорим.
Аватар
F1-MAN
 
Мнения: 1466
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Май 25, 2003 11:09 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот TLD » Пон Ное 21, 2005 9:19 pm

nai malko mi puka dali v toq forum nqkoi mi se smeeeee.........
TLD
 
Мнения: 55
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Вто Сеп 27, 2005 10:19 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Zozka » Пон Ное 21, 2005 9:23 pm

[quote="F1-MAN"]

bikerider, бъркаш за UCI, пише, рекаламите по тениските трябва да са съобразени с правилника му[:D
[/quote]


:rofl::rofl::D:thumb:
Идат кат овци, бегат кат Офци
Аватар
Zozka
 
Мнения: 2167
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Юни 02, 2003 2:46 pm
Местоположение: Cuba

Мнениеот bikerider » Пон Ное 21, 2005 9:30 pm

[quote="TLD"]

nqkoi mi se smeeeee.........
[/quote]

...еееееее... :rofl:

@F1-Man, Zozka: :santa2::agree:

[quote="F1-MAN"]
Абе въобще, с техните камъни по тяхната глава.
[/quote]


Много точно. :agree:
Do or do not. There is no try...
Аватар
bikerider
 
Мнения: 17273
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 07, 2003 10:25 am
Местоположение: Eutropia

Мнениеот F1-MAN » Пон Ное 21, 2005 9:40 pm

Още нещо. Ясно е, че тука никой нищо няма да обясни защо така се получи тази година, дори и тези, които защитават БФПК. Ами когато ми остане време лично ще мина и ще попитам, защо станаха толкова провали тази година, стига да намеря някои там.... щото това лято ходих бая пъти до Федерацията и там освен Тони нямаше никой(само един път в края на Септември нещо се съвещаваха), де да знам, може да са подготвяли някое състезание или пък са се провеждали тренировки на националния отбор?
Аватар
F1-MAN
 
Мнения: 1466
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Май 25, 2003 11:09 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот bluskanie » Пон Ное 21, 2005 9:44 pm

Темичката почва яко да радва
[quote="bikerider"]



И аз така ако кажа на хазяина си "не ме псувай че изпих парите за наема, ти не знаеш колко съм добър на Tetris"... :crazy:
[/quote]

хахах откровен смях ме напуши:beer:

Проблема явно идва от векове насам.Повечето хора са свикнали(или им е наложено това - 5 века са си все пак, плюс 45 годинки) да се примиряват с това и онова.Но това не е същинския проблем.А той именно, е че една друга, малка група хора доста умело продължават да налагат мнението, че видиш ли работата не е никак добре и едвам кретаме, щот държата е шибана.И кво ся...? Да си кажем "Еми да нема пари...толко може, толко свири".Аре мерси...Също така, не е проблем, че няма пари, а е проблем, че парите(колкото и да са) не отиват по предназначение.Наема на стадиона бил голям.Ми да се преместят на по-евтин наем бе.Като няма пари - казваш хора, няма пари и за тва ще има само 1 състезание.А не да тръбиш, че щяло да има 6 такива...Какво да говорим, като някав си тук разправяше на Хамстеро да оди сам да си праи трасе за ХС... без коментар.Нека говорим само ако има какво да кажем?
Лау кучетия...
Аватар
bluskanie
 
Мнения: 5820
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Мар 22, 2005 11:37 pm
Местоположение: San Diego, CA

Мнениеот bikerider » Пон Ное 21, 2005 10:48 pm

[quote="bluskanie"]
Наема на стадиона бил голям.Ми да се преместят на по-евтин наем бе.Като няма пари - казваш хора, няма пари и за тва ще има само 1 състезание.А не да тръбиш, че щяло да има 6 такива...
[/quote]


По-концентрирано не бих могъл да го кажа :D:beer:
Откъдето и да го пипнеш смърди.
И вината за това не е у нас, които коментираме, колкото и да се опитват нас дето "плюем" да изкарат лоши.

[size=67]
Между другото, сигурно знаеш, съществува едно такова корпоративно заболяване, казва се "kill the messenger". Симптомите са налице, когато за да се задържи статуквото е по-практично да се демонизират хората, които говорят за проблемите, вместо проблемите да се решат като хората. Изхода обикновено е фатален за съответната Фирма/организация/корпоРАЦИЯ, ако явлението е масово.

Та като гледам, тука става дума точно за такова нещо. Самата федерация изобщо не я коментирам повече. Но съдя по реакциите на нейните ФЕНОВЕ, че става дума точно за такова явление. А лично на мен реакциите на феновете ми говорят много повече от каквото и да е от самата федерация. Феновете са лакмус. А тоя лакмус тука във форума или мълчи щото (както ти го каза) няма какво реално да каже, или хвърля кал по нас.
[/size]
Do or do not. There is no try...
Аватар
bikerider
 
Мнения: 17273
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 07, 2003 10:25 am
Местоположение: Eutropia

Мнениеот boian » Вто Ное 22, 2005 11:13 am

bluskanie trase za XC ne be napraveno zashtoto niamashe koi da se satezava ,a ne che e niamalo koi da go napravi
F1-MAN to godinata svarshi niama kvo da pitash zashto az sas sigurnost moga da ti kaja za pone parvite 2 sastezaniia zashto ne se provedoxa mnogo e prosto za da se provede edno sastezanie triabva razreshitelno ot obshtinata v sluchaia razreshitelno ne e dadeno zashtoto skiorskiia sezon ne e svarshil.
bikerider
ami niama sponsori zashtoto sporta ne e dostatachno razvit sotvetno niama i pari i sotvetno sami triabva da si pravim trasetata niakoi ot vas da se e kachil s neshto da pomogne az lichno ne vijdam nishto slojno v tova da varvish i da chupish kloni zadaite si vaprosa zashto niamashte for loiferi na sastezanieto.
mite_pascoff
ami prosvetlini kak tochno se provejdat tam sastezaniiata tam che i nia da gi pravim tuk.

Tova che KALIN ne startira na sastezanieto zaradi tova che ne se iavil na klalificaciiata,
emi izvinete KALIN mislia che na kara ot vchera planinsko koloezdene i tova triabva da mu e iasno imashe samo edno izkluichenie za rumancite i PUPI prez 2003godina za rumancite ni biaxa gosti(imam predvit specialno pokaneni) a na pupi mai che mu se razvali spirachkata.
SHo se otnasia do pravilata i pravilnoka na UCI O.K. i az nenamerix niakade da e napisano che uchastvame spored pravilnika na UCI ,NO zadaite si sledniia vapros zashto ia iskat tazi zastraxovka spored men ne e zatova kato padnesh i tia da ti poeme razxodite po prestoia v bolnicata ,a zashtoto tova go iziskvat ot UCI ZNACHI VSE PAK IMAME NESHTO OBSHTO S UCI .
aide sas zdrave:beer::beer::beer:
никога на колене пред когото и да е
Аватар
boian
 
Мнения: 942
Рейтинг: 1905
Регистриран на: Сря Сеп 15, 2004 11:02 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот bluskanie » Вто Ное 22, 2005 11:43 am

[quote="boian"]

bluskanie trase za XC ne be napraveno zashtoto niamashe koi da se satezava ,a ne che e niamalo koi da go napravi

[/quote]

Не те знам къв си и представляваш ли някого тук, но да твърдиш, че нямало желаещи за ХС ...някак си не ти вярвам.Аз лично познавам поне 5 човека, които щяха да участват(въпреки безумното време за такова състезание) ако имаше на какво...ама то нямаше.И при въпроса: Що няма да има ХС, тук някой отговори "Абе що не дойдохте да си направите трасе бе, ние си направихме Дъ Хъ-то".Плюс това ако беше казано човешки "Абе дайте да се хванем да направим трасето"...щеше да стане.Работата е мъглива, като лондонско, зимно утро:D
Лау кучетия...
Аватар
bluskanie
 
Мнения: 5820
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Мар 22, 2005 11:37 pm
Местоположение: San Diego, CA

Мнениеот тучо чучо » Вто Ное 22, 2005 11:47 am

[quote="boian"]

bluskanie trase za XC ne be napraveno zashtoto niamashe koi da se satezava ,a ne che e niamalo koi da go napravi
F1-MAN to godinata svarshi niama kvo da pitash zashto az sas sigurnost moga da ti kaja za pone parvite 2 sastezaniia zashto ne se provedoxa mnogo e prosto za da se provede edno sastezanie triabva razreshitelno ot obshtinata v sluchaia razreshitelno ne e dadeno zashtoto skiorskiia sezon ne e svarshil.
bikerider
ami niama sponsori zashtoto sporta ne e dostatachno razvit sotvetno niama i pari i sotvetno sami triabva da si pravim trasetata niakoi ot vas da se e kachil s neshto da pomogne az lichno ne vijdam nishto slojno v tova da varvish i da chupish kloni zadaite si vaprosa zashto niamashte for loiferi na sastezanieto.
mite_pascoff
ami prosvetlini kak tochno se provejdat tam sastezaniiata tam che i nia da gi pravim tuk.

Tova che KALIN ne startira na sastezanieto zaradi tova che ne se iavil na klalificaciiata,
emi izvinete KALIN mislia che na kara ot vchera planinsko koloezdene i tova triabva da mu e iasno imashe samo edno izkluichenie za rumancite i PUPI prez 2003godina za rumancite ni biaxa gosti(imam predvit specialno pokaneni) a na pupi mai che mu se razvali spirachkata.
SHo se otnasia do pravilata i pravilnoka na UCI O.K. i az nenamerix niakade da e napisano che uchastvame spored pravilnika na UCI ,NO zadaite si sledniia vapros zashto ia iskat tazi zastraxovka spored men ne e zatova kato padnesh i tia da ti poeme razxodite po prestoia v bolnicata ,a zashtoto tova go iziskvat ot UCI ZNACHI VSE PAK IMAME NESHTO OBSHTO S UCI .
aide sas zdrave:beer::beer::beer:

[/quote]

Ето го поредния..........
Чета и не мога да повярвам как може да има толкова невежи хора. Ама, какво има да се чудя - човекът не е завършил втори клас като го гледам как неграмотно пише, а пък аз очаквам и да мисли!
:dunno::nono:
Аватар
тучо чучо
 
Мнения: 1403
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Окт 21, 2002 9:32 am
Местоположение: София

Мнениеот boian » Вто Ное 22, 2005 11:56 am

emi shtom kazvash sajaliavam za vsiakakav rod greshki no vse si mislia che ima niakava istina v napisanoto:D
никога на колене пред когото и да е
Аватар
boian
 
Мнения: 942
Рейтинг: 1905
Регистриран на: Сря Сеп 15, 2004 11:02 pm
Местоположение: Bulgaria

ПредишнаСледваща

Назад към Мероприятия - архив

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 129 госта