Държ. шампионат по план. колоездене/ 9-13 ноември

Това е старият форум "Мероприятия" в който ще намерите повечето теми за състезания, организирани карания и интересни индивидуални карания, публикувани преди 2011 г.

Мнениеот C_Mo » Сря Ное 16, 2005 4:41 pm

[quote="Metal_Psycho"]

[quote="SPA"]

[quote="AgentOrange"]

Иван Колев, победител в категория "мъже":
...
Още снимки - на [url]www.ram-bikes.com[/url]
[/quote]

Е хубави снимки! Не може се отрече. Ама само овни ли има в кадър. Нещо от турбо гъзарите, спринтьорите или тътрещите се? Да не говорим за независимите кандидати? :D:D:D
[/quote]


Тъкмо и аз исках да го задам тоз въпрос :)
[/quote]


Аз знам, ама няма да кажа ;)
Аватар
C_Mo
 
Мнения: 1495
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Окт 21, 2002 8:45 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот PtD » Сря Ное 16, 2005 4:48 pm

[quote="bluskanie"]

Понеже не съм запознат с наредбите за смяна на управителни съвети на разни федерации...[/quote]


Управителният съвет, редът за смяна, общи събрания и т.н. се определят от устава на лицензираната организация. Преди да вземеш лиценз, трябва да имаш устав.

Лицензът (ако не се лъжа) се преразглежда всяка година и може да се отнеме или да се удължи (преиздаде - не знам точно). Освен това се отнема доста лесно, а се взима доста трудно (става дума без връзки и кеш под масата).
Дреболия, обикновено нещо!
Аватар
PtD
 
Мнения: 10901
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Ное 17, 2003 3:36 pm

Мнениеот Zozka » Сря Ное 16, 2005 5:42 pm

[quote="TLD"]

Абе Жорко като беше там вие всички паляци зашто не отидохте при него и да му ги кажете тези не6та дето ги говорите??????????????????
Май в този форум има само [b]СМЕШНИЦИ[/b]:D:D:D
[/quote]


"В парламента да се уапат пишки е бизнессс" :D
Идат кат овци, бегат кат Офци
Аватар
Zozka
 
Мнения: 2167
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Юни 02, 2003 2:46 pm
Местоположение: Cuba

Мнениеот тучо чучо » Сря Ное 16, 2005 5:55 pm

[quote="PtD"]



Лицензът (ако не се лъжа) се преразглежда всяка година и може да се отнеме или да се удължи (преиздаде - не знам точно). Освен това се отнема доста лесно, а се взима доста трудно (става дума без връзки и кеш под масата).
[/quote]

Кой каза, че БФПК има лиценз?:dunno:
Аватар
тучо чучо
 
Мнения: 1403
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Окт 21, 2002 9:32 am
Местоположение: София

Мнениеот did » Сря Ное 16, 2005 6:00 pm

[quote="тучо чучо"]


Кой каза, че БФПК има лиценз?:dunno:
[/quote]

даааа.

Те ако имат лиценз, ще трябва всяка година да си публикуват финансовия отчет в Държавен вестник и в медиите. Преди време доста търсих такъв отчет, ровил съм и в интернет изданието на Държавен вестник, ама йок!

Абе на тъмно си е друга работа.
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Мнениеот bikerider » Сря Ное 16, 2005 6:23 pm

[quote="тучо чучо"]
Кой каза, че БФПК има лиценз?:dunno:
[/quote]


;)

Тук има и друг момент - как така се организира Държавен шампионат без лиценз?????

Или отново просто думички без съдържание? :dunno:
Do or do not. There is no try...
Аватар
bikerider
 
Мнения: 17273
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 07, 2003 10:25 am
Местоположение: Eutropia

Мнениеот did » Сря Ное 16, 2005 6:29 pm

[quote="bikerider"]


как така се организира Държавен шампионат без лиценз?????
[/quote]

че кой организира Държавен шампионат? :dunno:
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Мнениеот TOYAGA » Сря Ное 16, 2005 6:31 pm

[quote="тучо чучо"]
Кой каза, че БФПК има лиценз?:dunno:
[/quote]

Стига бе! Никой не е толкова нагъл! :bigeyes:
Дръж се земьо, шоп те гази!
Аватар
TOYAGA
 
Мнения: 7138
Рейтинг: 1634
Регистриран на: Пон Сеп 29, 2003 5:28 pm
Местоположение: София

Мнениеот PtD » Сря Ное 16, 2005 7:13 pm

[quote="тучо чучо"]
Кой каза, че БФПК има лиценз?:dunno:
[/quote]

Без лиценз не могат да се папат държавни парички официално.
Дреболия, обикновено нещо!
Аватар
PtD
 
Мнения: 10901
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Ное 17, 2003 3:36 pm

Мнениеот AgentOrange » Сря Ное 16, 2005 7:13 pm

@Ем-Пси:
Поздрав ;)
[img]http://www.ram-bikes.com/img/hosted/mp.jpg[/img]
Толкова за независимите кандидати...
Аватар
AgentOrange
 
Мнения: 552
Рейтинг: 1965
Регистриран на: Пон Окт 21, 2002 8:52 pm

Мнениеот Metal_Psycho » Сря Ное 16, 2005 7:19 pm

[quote="AgentOrange"]

@Ем-Пси:
Поздрав ;)
http://www.ram-bikes.com/img/hosted/mp.jpg
Толкова за независимите кандидати...
[/quote]


Благодаря Агенте.:beer:
Аватар
Metal_Psycho
 
Мнения: 3360
Рейтинг: 1993
Регистриран на: Пон Окт 06, 2003 10:50 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот bikerider » Сря Ное 16, 2005 8:00 pm

[img] data/bikerider/20051116115036_ALOUU.jpg [/img]

@did: не че не си го виждал това, но искам да го покажа черно на бяло.

@all:
позволете да обобщя чуденките си:
вариант 1 - БФПК има редовен лиценз, но не отчита приходите, разходите и резултатите. Извод - мафиоти, крадящи от държавните пари и организиращи само по едно единствено състезание, което обаче се нарича ШАМПИОНАТ. Който може да ме обори да дава.
вариант 2 - БФПК няма лиценз или има нередовен такъв (и плаща на някого за да не се раздухва това), съответно не отчита нищо никъде, но функционира и организира по едно състезание годишно с неясно какви финанси, което се нарича ДЪРЖАВЕН ШАМПИОНАТ. Сътветно събира пари за картотекиране. Типичен фантом-пирамида (или пералня?)

Извода и от двата варианта е един. Ако някой може да посочи повече варианти, моля. Силно ми е интересно.

@TOYAGA: никой казваш? :dunno:
Do or do not. There is no try...
Аватар
bikerider
 
Мнения: 17273
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 07, 2003 10:25 am
Местоположение: Eutropia

Мнениеот bodo » Сря Ное 16, 2005 10:36 pm

[quote="bikerider"]

[url]data/bikerider/20051116115036_ALOUU.jpg[/url]

@did: не че не си го виждал това, но искам да го покажа черно на бяло.

@all:
позволете да обобщя чуденките си:
вариант 1 - БФПК има редовен лиценз, но не отчита приходите, разходите и резултатите. Извод - мафиоти, крадящи от държавните пари и организиращи само по едно единствено състезание, което обаче се нарича ШАМПИОНАТ. Който може да ме обори да дава.
вариант 2 - БФПК няма лиценз или има нередовен такъв (и плаща на някого за да не се раздухва това), съответно не отчита нищо никъде, но функционира и организира по едно състезание годишно с неясно какви финанси, което се нарича ДЪРЖАВЕН ШАМПИОНАТ. Сътветно събира пари за картотекиране. Типичен фантом-пирамида (или пералня?)

Извода и от двата варианта е един. Ако някой може да посочи повече варианти, моля. Силно ми е интересно.

@TOYAGA: никой казваш? :dunno:
[/quote]
Вариант 3: така наречената федерация е секция към Българският Колоездачев Съюз, чийто председател до преди няколко месеца беше г-н Танев старши.
Ако се загледате в членовете на управителният съвет в момента,
[url]http://www.ubcbg.com/bg/bg_for_us.php[/url]
[url]http://www.mtb-bg.com/album/bodo/ubcbg.jpg[/url]
ще видите ено интересно име. О там нататък, който има глава да мисли...
По-голямата част от бюджета на БКС, за миналата година е отишъл в така наречената БМБФ
Аватар
bodo
 
Мнения: 311
Рейтинг: 1995
Регистриран на: Чет Яну 20, 2005 1:49 pm

Мнениеот chrome » Сря Ное 16, 2005 11:14 pm

не следя толкова отблизо нещата на БКС, но съм 99% на мнение че Танев никога не е бил председател. Не мисля че изобщо имаш представа относно биуджета на БКС, за да коментираш каква част, къде отива, BODO. Алл, няма да решите тук проблемите на спорта , в частност МТБ, нито някога ще получите исканата 100% прозрачност ако не сте свързани по официален начин към "нещото" от което я търсите.
Just Be!
chrome
 
Мнения: 329
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Дек 03, 2003 6:32 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот axelmax » Сря Ное 16, 2005 11:32 pm

Айде стига,без недомлавки.Кажи за кой имаш напредвид и какво за него.


@Алл
Къде се прави допитване за дадена държавна институция,дали съшествува и имали лиценз?

:offtopic:
сега е времето да ги изгоним тея,за да "наемем" Батето(така и така е безработен)
:offtopic:
"У планину се раджаю ора, а у полье тикве"
Аватар
axelmax
 
Мнения: 7120
Рейтинг: 1614
Регистриран на: Сря Юли 23, 2003 9:09 pm
Местоположение: Столицата

Мнениеот bikerider » Чет Ное 17, 2005 12:16 am

@bodo: [b][color=orange]Da, Da[/color][/b] :bulb:

и нека сега сменим БФПК с БКС в горния ми пост.
какво се променя? нищо, нали? :bulb:

следователно вариант 3 е просто 1.1 или 2.1.

или пак нещо бъркам? :dunno:

@chrome: обърни внимание кога се е водил разговор на тази тема с толкова много хора изказали мнение. аз лично споделям мнение на страничен човек. едва ли някой вярва, че с писане по форумите нещо реално може да се направи сега, но поне вече се пише и говори за това, а за мен това е май-важното. ако темата продължи да се дискутира и догодина, аз съм оптимист.
да, не съм аз човека, който ще оправи БКС/БФПК, но щом вече се говори и се обменят мнения, то рано или късно ще се появи някой кадърен мениджър, който ще може да реализира календара и то като хората. а черната работна състезателна ръка я е имало винаги и ще я има, така че аз не храня илюзии в това отношение. който търси някаква революция, сбъркал е.

въпроса е чисто и просто да се прави това което сe заявява. та на фона на наличието на тия неща в тази тема, аз мисля че въобще наличието на такава дискусия е силно положително явление и мъъъъъъъъъъъъъничка крачица напред, не мислиш ли? малко по малко.

и не че реално може да се иска нещо при наличието на тоя мизерен, ама наистина мизерен пазар у нас (щото реално това показва колко е развит спорта)....но все пак по темата се шуми. надявам се, че може би ще привлече внимание, защото това пак помага на спорта според мен, няма такова нещо като лоша публичност в тоя случай.
Do or do not. There is no try...
Аватар
bikerider
 
Мнения: 17273
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 07, 2003 10:25 am
Местоположение: Eutropia

Мнениеот chrome » Чет Ное 17, 2005 1:02 am

дискусия Да! но това което правят някои хора тук ми заприлича на "да разлаем кучетата", едно е да се иска прозрачност и информация, защо не са се провели състезанията, друго е да се обвиняват директно хора за това, какво, как, са откраднали, отклонили и т.н., просто се набива на очи че някои хора просто си "лаят" по н,къв "МТБ Антихрист", аз примерно, НЕ ЗНАМ какъв е бюджета на федерацията, не коментирам за какво и как е бил използван, след като нямам данни за това, не коментирам че понякога черно на бяло няма как всичко да е ОК, защото знам че някои разходи не могат да минат "легитимно", прост пример, ако искаш някои журналист да отрази "нещо" и се обадиш и му съобщиш, тои едва ли ще доиде на твоето "нещо", ако ти обаче държиш да го отрази..."сещаш се нали" е тези неща от типа понякога не са едно и две..., че нещата не се случват както трябва и всеки би искал е ясно, относно БГ ПАЗАРА, за някои е слаб, за други не, докато "силните" казват, абе ние не смогваме да си изпълняваме поръчките, за к,во да спонсорираме, когато "слабите" са готини, искат да помагат, правят го за идеята, защото реалната рекламна рентабилност е "нулева" и тях се намира кои да ги нареди... та в края на краищата бъдете оптимисти, опитаите се да бъдете и градивни, опитваите се просто да бъдете, а и НЕ КУПУВАИТЕ от магазини които не правят нищо за вас, нищо за идеята...и хаиде да не разчитаме само на бюджети, таак просто няма да стане.
Just Be!
chrome
 
Мнения: 329
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Дек 03, 2003 6:32 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот bikerider » Чет Ное 17, 2005 1:24 am

Аз лично в частта от моите писания, където говоря за мафия и подобни, го правя съвсем умишлено.
Умишлено, защото мафия значи точно това - затворен кръг, който не дава информация за нищо, особено на широката публика. А случая е точно такъв - тотална липса на прозрачност и нито думичка по отношение на пропадналите състезания от календара. В това отношение има какво да се каже, защото щом се планира такъв календар, значи са били предвидени средства (поне тогава).

После за пазара - имам предвид не, че пазара не е развит, а че не е развит дотам, че някой да обръща чак такова внимание на широката публика, че да си развали рахата да прави проверки. Все още колоездачите (респ. MTB феновете) са на практика нулева target група избиратели, така че...

А вече точно колко е развит пазара...колкото търговци, толкова мнения...

Съгласен съм за магазините, които реално правят нещо за феновете. В това отношение за мен лично води Веломания. Така че, това за което призоваваш е факт - хората масово посещават такива мероприятия, поне по мои наблюдения.

Интересна дискусия се заформи, но засега трябва да кажа лека нощ :sleep:

Edit: само да вметна относно МТБ Антихриста и разлайването, че няма лоша публичност, щом става дума за "сдружение с нестопанска цел", което би трябвало да "извършва обществено полезна дейност" (цитатите от bmbf.bg)
Do or do not. There is no try...
Аватар
bikerider
 
Мнения: 17273
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 07, 2003 10:25 am
Местоположение: Eutropia

Мнениеот did » Чет Ное 17, 2005 9:17 am

[quote="chrome"]


... нито някога ще получите исканата 100% прозрачност ако не сте свързани по официален начин към "нещото" от което я търсите.
[/quote]

Дано само не си мислиш, че това е нормално и така трябва да бъде, защото ще се окажеш в голяма грешка.

Всички организации, които папат от бюджета, са ДЛЪЖНИ по закон ПУБЛИЧНО да обявяват годишните си бюджети и в края на годината да ги отчитат отново ПУБЛИЧНО. Пък и не само те. Даже фирмите с държавно участие в края на годината си публикуват финансовите отчети в поне един национален всекидневник. Не виждам защо да е лошо да поразискваме тук защо това не го прави БФПК!
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Мнениеот RaveUnit » Чет Ное 17, 2005 10:01 am

sled kato nqma nqkoj da e ot kryga BFPK i da e napisal tuk 'Izwinete, sbyrkah' znachi
ili ne e stignalo do tqh
ili wsichko si e nared
ili kryga BFPK sa sywsem bezchestni
hajde da zalagame, tuka ima tuka nema de e topcheto :D
Човекът с косачката 37OH55V O773H \../{o.O}..l. Гот ми е сред тия идиопати в тая идиокрация
RaveUnit
 
Мнения: 798
Рейтинг: 1720
Регистриран на: Пет Сеп 19, 2003 8:28 pm

Мнениеот OGISUPER » Чет Ное 17, 2005 10:13 am

are nekvi snimki/film4eta ot satezanieto!!!
OGISUPER
 
Мнения: 73
Рейтинг: 1192
Регистриран на: Чет Сеп 09, 2004 11:23 am

Мнениеот Alien » Чет Ное 17, 2005 10:45 am

[quote="did"]

Всички организации, които папат от бюджета, са ДЛЪЖНИ по закон ПУБЛИЧНО да обявяват годишните си бюджети и в края на годината да ги отчитат отново ПУБЛИЧНО. Пък и не само те. Даже фирмите с държавно участие в края на годината си публикуват финансовите отчети в поне един национален всекидневник. Не виждам защо да е лошо да поразискваме тук защо това не го прави БФПК!
[/quote]


Добре де, след като организациите са ДЛЪЖНИ по закон да си обявяват бюджетите, а БФПК не го прави, не може ли да се направи нещо по законен път? Не ТРЯБВА ли да се направи нещо?
I feel terrified, which is... you know, sickest feeling ever.
Brandon Fairclough
Аватар
Alien
 
Мнения: 3577
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Окт 30, 2003 8:06 pm
Местоположение: София

Мнениеот did » Чет Ное 17, 2005 10:54 am

[quote="Alien"]


Добре де, след като организациите са ДЛЪЖНИ по закон да си обявяват бюджетите, а БФПК не го прави, не може ли да се направи нещо по законен път? Не ТРЯБВА ли да се направи нещо?
[/quote]


За да се прави каквото и да е трябва да има заинтересована страна, която да го направи. Лошото е, че за да питаш нещо и въпросите ти да не звучат смешно, трябва предварително да имаш поне основна информация за статута, начина на финансирането и т.н. Иначе се получава само смях в залата и трупане на постове по форумите.

За мен например е странен фактът, че новата Асоциация се прави, че Федерацията просто не съществува и гледа да не и се бърка в работите. А може би точно те са тези, които трябва да пледират за прозрачност, да изискват информация от височината на авторитета си, да задават въпроси защо има или няма състезания, как се финансират спортните прояви и т.н.

Но това АПКБ няма да го направи, обзалагам се с който поиска на каквото поиска.
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Мнениеот Shady™ » Чет Ное 17, 2005 11:08 am

[quote="did"]
[brНо това АПКБ няма да го направи, обзалагам се с който поиска на каквото поиска.
[/quote]

Е то ако не "те" то кой ще се захване ?:confused: То това им е "работата"...:angel2: Това да не е асоциация на анонимните biker-и ...:(!:

ПС:Тука стана баси лудницата... Накрая да не наемем мафията да оправи нещата :dark:
Specialized Riders Club !!! SEX™ = Super EXtreme TEAM
Аватар
Shady™
 
Мнения: 5229
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Юли 14, 2004 7:22 pm
Местоположение: Shady Zone

Мнениеот did » Чет Ное 17, 2005 11:31 am

[quote="Shady™"]

Накрая да не наемем мафията да оправи нещата :dark:
[/quote]

по-добре да кажем на горския
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Мнениеот bikerider » Чет Ное 17, 2005 11:37 am

[quote="RaveUnit"]

sled kato nqma nqkoj da e ot kryga BFPK i da e napisal tuk 'Izwinete, sbyrkah' znachi
[/quote]

Има, има, бъди сигурен. Има и кой да им каже какво се пише тук. Не че им пука особено де, поне според моите бегли впечатления от семейството.

[quote="RaveUnit"]
ili ne e stignalo do tqh
[/quote]

стигнало е, бъди сигурен.

[quote="RaveUnit"]
ili wsichko si e nared
[/quote]

...а реални шампионати няма вече втора година, направо всичко е супер...

[quote="RaveUnit"]
ili kryga BFPK sa sywsem bezchestni
[/quote]

Цитирам Шерлок Холмс по памет: "когато изчерпиш всички варианти, това което остава, колкото и да е невероятно, трябва да е отговора".

[quote="RaveUnit"]
hajde da zalagame, tuka ima tuka nema de e topcheto :D
[/quote]

за кво ни е да залагаме, нали имаме глави на раменете си? :dunno:
Do or do not. There is no try...
Аватар
bikerider
 
Мнения: 17273
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 07, 2003 10:25 am
Местоположение: Eutropia

Мнениеот bikerider » Чет Ное 17, 2005 11:40 am

[quote="did"]
Но това АПКБ няма да го направи, обзалагам се с който поиска на каквото поиска.
[/quote]


Аз също, щото в АПКБ влизат предимно търговци и вносители (не говоря за бройка, а за тежест).
Та те явно са заинтересовани от това да работят с федерацията, а не против нея. Причините да залагат на запазване на статуквото поне за мен са ясни - късогледство.

Еdit: Странното е наистина, че АПКБ, която се предполага да се бори за популяризирането на спорта (има ли по-добър начин от редовни истински шампионати с по минимум 5-6 състезания на сезон?), се примирява с тия демонстрации на федерацията от тип: "ей ви на състезанието да не ревете". Явно не само във федерацията нещата са само на думи.
Do or do not. There is no try...
Аватар
bikerider
 
Мнения: 17273
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 07, 2003 10:25 am
Местоположение: Eutropia

Мнениеот bluskanie » Чет Ное 17, 2005 11:41 am

@bikerider

Можем да изпишем още 25-26 страници от тези разсъждения. Ама дай да предложим решение а?
Лау кучетия...
Аватар
bluskanie
 
Мнения: 5820
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Мар 22, 2005 11:37 pm
Местоположение: San Diego, CA

Мнениеот bikerider » Чет Ное 17, 2005 11:57 am

Първо - можеш и ти да опиташ, вместо да стоиш отстрани и да се правиш на здравомислещ.
Малко се дразня на такъв стил разсъждение "ами дай решение". Първо далеч не на всички хора им е ясно какъв е проблема и къде е - вижда се дори по темата в този форум. Да търсим конкретно решение в сегашния момент е не само глупаво и прибързано, но и безсмислено - аз поне нямам никаква информация относно подробности и легални положения, именно поради липсата на прозрачност.

Второ, решението по принцип е едно и се знае - да се осигури максимална прозрачност. За каквото и да е. Говорим за публична организация.

Трето, хората, които казват "дай решение, не разисквай проблемите" са ми малко забавни - първо защото самото им изказване важи и за тях самите - дай решение, вместо да искаш решение и също защото е очевадно, че подробна информация липсва поради липсата на прозрачност, съответно на този етап всяко предложение за решение на проблема е обречено на провал. Дотук ясен ли съм?

Насоката към намиране на решение обаче е ясна -
това е нещо, за което никой отделен човек няма ресурси и време, особено ако работи по 8 часа на ден. Значи трябва да има някаква организация, която да представлява нас феновете. Такава организация уж е АПКБ, поне сега е момента да го докаже с дела, а не само на думи и в списания.
Какъв по-добър начин за Популяризирането на Колоезденето в България от това да вдигнат шум (имат медийна платформа за целта) и дай Боже успеят да се преборят за редовни и истински шампионати с повече от едно състезание?????

Омагьосания кръг може да се разцепи само от феновете (респ. асоциациите които претендират, че ги представляват). Казва се натиск отдолу.
АПКБ до момента е най-близкото до такава организация, но все още далеч не е истинска организация на феновете, щото в нея членуват материално заинтересовани лица, като вносители, търговци, и.т.н.
Това е всеобщия проблем, че няма организация, която да лобира за интересите на феновете. Сега е момента за такава организация, иначе трудно някога ще има истинско доверие и истински работеща спортна система у нас. Някой трябва да завърти колелото наопаки и не вярвам, че трябва да идват европейците да ни ритат гъзовете да правим това, което е ясно, ама не го правим, щото сме "политически коректни"!

Та дано отговора ми ти е бил достатъчен - знам, че няма да се съгласиш, но все пак дано помислиш и върху моята гледна точка.
Do or do not. There is no try...
Аватар
bikerider
 
Мнения: 17273
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 07, 2003 10:25 am
Местоположение: Eutropia

Мнениеот NovemberCharlie » Чет Ное 17, 2005 12:14 pm

Може би нещо подпомогнато от Байкария и Паралелна вселена би могло да стане като шампионат?
Конституция на Република България
Чл. 36. (1) Изучаването и ползването на българския език е право и задължение на българските граждани
Аватар
NovemberCharlie
 
Мнения: 5367
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Дек 11, 2004 3:07 pm
Местоположение: Sofia Bulgaria

ПредишнаСледваща

Назад към Мероприятия - архив

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 193 госта