максим на 1-во място

В този форум съхраняваме темите, за които сме преценили, че съдържат повече интересна или полезна информация и не заслужават да бъдат изтрити, въпреки че са поостарели. На който му е интересно, може да ги прегледа - ще намери интересни неща.

максим на 1-во място

Мнениеот kww » Сря Юли 19, 2006 11:46 am

първо искам да изкажа благодарност на sprint за чудесната организация
и второ искам да чуя вашите мнения и впечатления относно времето което даде максим защото аз го видях как минава от началото и не ми изглеждаше много стабилен на колелото а времето му е по-добро от 90% от състезателите
I LIVE FOR THIS SHIT!
Аватар
kww
 
Мнения: 401
Рейтинг: 1687
Регистриран на: Нед Мар 14, 2004 7:36 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Zozka » Сря Юли 19, 2006 11:59 am

[quote="kww"]

не ми изглеждаше много стабилен
[/quote]


хаха добре хахахаха. Щом не ти е изглеждал стабилен, начи не става. То и ти накрая на скока падаше като чувал с картофи, ама никой нищо не каза ;)

ПС: Да не говорим, че като говориш зад гърба на някой, поне можеше да му напишеш името с главна буква. Ама айде, то и аз кво се занимавам, тая тема си е директно за коша...
Идат кат овци, бегат кат Офци
Аватар
Zozka
 
Мнения: 2167
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Юни 02, 2003 2:46 pm
Местоположение: Cuba

Мнениеот spinsession » Сря Юли 19, 2006 12:03 pm

хахаха да това верно е интересен въпрос! на старта на трасето максим изглеждаше адски нестабилен и неуверен,на снимките и клипчетата които гледах от по-надолу ситуацията не беше по-различна! как така е дал такова време?!?!? преположението за небрежно повдигане на лентите и разсеян поглед в страни от страна на маршалите ми се вижда доста правдоподобно! но дали е само това?!?!?

едит: ееее цоцеф недей така ве! то киро верно падна като презряла диня (щом скъса 5 спици на диймакса!!!) ама това си е края на трасето-умора,ала-бала! ама такова ламерско минаване в началото...
****LEKSUTAN PO DEFAULT****
Аватар
spinsession
 
Мнения: 309
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Ное 24, 2005 2:20 pm

Мнениеот maxxis » Сря Юли 19, 2006 12:10 pm

Ххаахахахахахаха!! Изглежда доста добре сте запознати с работата на маршалите и минаването под лентите ,искам да знам как става. Бихте ли ми обяснили? :bouncy:
Аватар
maxxis
 
Мнения: 97
Рейтинг: 1240
Регистриран на: Пет Мар 12, 2004 5:42 pm
Местоположение: София,Хасково

Мнениеот spinsession » Сря Юли 19, 2006 12:13 pm

:dunno: не знам не съм пробвал! обърни се към някой който го е правил!
****LEKSUTAN PO DEFAULT****
Аватар
spinsession
 
Мнения: 309
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Ное 24, 2005 2:20 pm

Мнениеот kww » Сря Юли 19, 2006 12:27 pm

аз се изтресках като 4увал с картофи на финала но не тръгнах като трепетлика от старта
I LIVE FOR THIS SHIT!
Аватар
kww
 
Мнения: 401
Рейтинг: 1687
Регистриран на: Нед Мар 14, 2004 7:36 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот MAN6 » Сря Юли 19, 2006 12:54 pm

[quote="kww"]

аз се изтресках като 4увал с картофи на финала но не тръгнах като трепетлика от старта
[/quote]


:) яко :) :agree:
xund
Аватар
MAN6
 
Мнения: 4227
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Сеп 19, 2003 10:03 pm
Местоположение: 4-ти километър

Мнениеот azzzyo » Сря Юли 19, 2006 1:00 pm

абе важното е участието.!!!
Skype : vaseto89
Аватар
azzzyo
 
Мнения: 343
Рейтинг: 1166
Регистриран на: Сря Апр 06, 2005 8:39 pm
Местоположение: Zlatitza Rulezz

Мнениеот kww » Сря Юли 19, 2006 2:11 pm

аз за това не мога да си обясня тея работи защо ги правят аз карам заради карането :banana:
I LIVE FOR THIS SHIT!
Аватар
kww
 
Мнения: 401
Рейтинг: 1687
Регистриран на: Нед Мар 14, 2004 7:36 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот maxxis » Сря Юли 19, 2006 2:19 pm

@kww много си прав !! Подкрепям те напълно!! И ако не сте разбрали карайте бързо и неразумно и падайте така се стига по-бързо да финала ;)
Аватар
maxxis
 
Мнения: 97
Рейтинг: 1240
Регистриран на: Пет Мар 12, 2004 5:42 pm
Местоположение: София,Хасково

Мнениеот Admin » Сря Юли 19, 2006 10:36 pm

Има си тема за състезанието в Пловдив, за чий отваряте нови теми?
Между другото, преди да я заключа...на участъка, на който аз гледах първата част от състезанието, Максим мина по-добре от...айде, нека са 80% от състезателите ;)Така че кой какво гледал...

Edit: Отключвам темата, тъй като в този случай спазването на форумните правила май не ми донесе нищо добро.
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Мнениеот Admin » Чет Юли 20, 2006 12:36 am

Предишното заключване на темата, както и самият ми пост, явно предизвикаха съмнения, които се развиха в нова тема. Това доведе до отключването на тази и изтриването на новата (със съгласието на автора й), но в нея имаше два поста, които мисля, че имат своето място тук.

Първият пояснява моя първи пост по темата:
[quote="Admin"]

На този участък не гледах само аз, и други могат да потвърдят, че както Максим, така и целият отбор на Sprint преминаха изключително чисто и бързо, което си обяснявам с това, че отсечката е наистина трудна и крие доста препъни камъни, а пък всички те знаеха отлично къде точно и колко да натиснат спирачките. Някои от най-бързите при младежите паднаха или почти паднаха на този участък, просто си е коварен.
Аз не съм коментирал цялото време на Максим, коментирах именно това, че е грешно да се вадят заключения от един участък и аз самият не съм извадил такова заключение. Целият ми пост беше заигравка с предшестващите го, което не значи, че съм преувеличил за конкретния участък.[/quote]


Вторият пост си е изцяло по настоящата тема:
[quote="Metal_Psycho"]

:)

СмехЪ настрана,но не е като да е един човек да му се е сторило това време "нереално".
Пък и останалите времена засечени на кфалификацийте и състезанието непомагат в оборването.

Както и да го погледнем,имаше доста "нереални" времена в неделя.Уж ги бяха оправили,но се оказа,че такова нещо няма.

Чак до съкращаване на трасето този път,силно се съмнявам.По памет казвам,че имаше ако не маршали,то фотографи,публика почри навсякъде.Така,че такова нещо незабелязано неможе да мине.
Всичко идва само от самото времемерене.
При липсата обаче на физически доказателства,колкото и да си говорим,няма да стане ясно,какво точно аджеба стана неделя с времената,защо еди кой си е с еди какво си време,а другия е с еди кво си и тн.
Каквото станало,станало.Важното е подобни изцепки да не се повтарят.

[/quote]
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Мнениеот spinsession » Чет Юли 20, 2006 10:08 am

Боби,най-вероятно си прав! напълно съм съгласен с това дето каза! само дето нито на мене,нито на киро му пука как е променено времето или дали изобщо е променено! просто любопитстваме по темата за мнението на другите! Максим е направил и прави достатъчно за развитието на спорта ни в българия,че всеки от нас да му е благодарен сега и за в бъдеще!
ако карането в българия беше на професионално ниво тогава нещата щяха да са различни,само че то не е!тук всички караме за кеф и трябва да се радваме че някой прави нещо за нас!
така че за Максим :bowdown:
а за времето му на финала :dunno:
****LEKSUTAN PO DEFAULT****
Аватар
spinsession
 
Мнения: 309
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Ное 24, 2005 2:20 pm

Мнениеот тучо чучо » Чет Юли 20, 2006 10:28 am

[quote="spinsession"]

Боби,най-вероятно си прав! напълно съм съгласен с това дето каза! само дето нито на мене,нито на киро му пука как е променено времето или дали изобщо е променено! просто любопитстваме по темата за мнението на другите! Максим е направил и прави достатъчно за развитието на спорта ни в българия,че всеки от нас да му е благодарен сега и за в бъдеще!
ако карането в българия беше на професионално ниво тогава нещата щяха да са различни,само че то не е!тук всички караме за кеф и трябва да се радваме че някой прави нещо за нас!
така че за Максим :bowdown:
а за времето му на финала :dunno:
[/quote]

Айде сега, щото Максим пак ни направи състезание да му оближем едно хуууууубаво г*зъъъъъъъ!:wavey:
И моля, България се пише с главна буква!
Аватар
тучо чучо
 
Мнения: 1403
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Окт 21, 2002 9:32 am
Местоположение: София

Мнениеот spinsession » Чет Юли 20, 2006 10:41 am

@Тучо чучо: Не! Не ближа ничий г*з! човека прави нещо ценно,за разлика от много други! изказвам благодарност,не-умни ми човече!

А 6а пи6ъ какту си щъ! чити правилата на форома! да има някаде нещо за правупис? айде моля не се чуствъй задалжен да пишиш кату няма кво да кае6!
****LEKSUTAN PO DEFAULT****
Аватар
spinsession
 
Мнения: 309
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Ное 24, 2005 2:20 pm

Мнениеот TOYAGA » Чет Юли 20, 2006 10:47 am

И какво прави Максим за спорта в България?

Чеше си крастата, спонсорирайки шайка майни и организирайки им състезание, в което печелят... разбира се той и шайката майни.

Нещата са толкова прости... все едно някоя майна ги е измислила...
Дръж се земьо, шоп те гази!
Аватар
TOYAGA
 
Мнения: 7138
Рейтинг: 1634
Регистриран на: Пон Сеп 29, 2003 5:28 pm
Местоположение: София

Мнениеот bikerider » Чет Юли 20, 2006 11:00 am

[quote="TOYAGA"]

И какво прави Максим за спорта в България?
[/quote]


Шоу на колела... :D
Do or do not. There is no try...
Аватар
bikerider
 
Мнения: 17273
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 07, 2003 10:25 am
Местоположение: Eutropia

Мнениеот spinsession » Чет Юли 20, 2006 11:14 am

@Тояга: :rofl: интересна гледна точка! така погледнато може би си прав! но пак казвам че тук спорта не е професионален и просто популяризирайки го той допринася много!
@байкрайдър: :thumb: то ние всички сме едно шоу на колела...:D
****LEKSUTAN PO DEFAULT****
Аватар
spinsession
 
Мнения: 309
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Ное 24, 2005 2:20 pm

Мнениеот bikerider » Чет Юли 20, 2006 11:44 am

[quote="spinsession"]
@байкрайдър: :thumb: то ние всички сме едно шоу на колела...:D
[/quote]


[img]http://i5.tinypic.com/20icbxh.gif[/img]

:roll2:
Do or do not. There is no try...
Аватар
bikerider
 
Мнения: 17273
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 07, 2003 10:25 am
Местоположение: Eutropia

Мнениеот spinsession » Чет Юли 20, 2006 11:51 am

@байкрайдър: това да не си го свалял от сайта на спринт? :)
****LEKSUTAN PO DEFAULT****
Аватар
spinsession
 
Мнения: 309
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Ное 24, 2005 2:20 pm

Мнениеот kww » Чет Юли 20, 2006 11:52 am

аз не отричам че кара велосипед и има сериозно отношение,/мисля 4е ти не беше там да видиш как кара на състезанието/
I LIVE FOR THIS SHIT!
Аватар
kww
 
Мнения: 401
Рейтинг: 1687
Регистриран на: Нед Мар 14, 2004 7:36 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот spinsession » Чет Юли 20, 2006 12:00 pm

киро не съм сигурен че разбра байкрайдър! разгледай пак последните няколко поста,независимо че те мързи :)
****LEKSUTAN PO DEFAULT****
Аватар
spinsession
 
Мнения: 309
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Ное 24, 2005 2:20 pm

Мнениеот bikerider » Чет Юли 20, 2006 12:00 pm

@spinsession: да :)

@kww:
Целия ми коментар е, че не виждам що Максим Митков трябва да доказва, че може да кара, ма решил човека да се спуска, спуснал се.

Иначе по принцип, самото му участие създава конфликт на интереси, което е жалко, щото ме води до същите изводи като TOYAGA...

И понеже си опериран от чувсто за хумор, ще поясня специално за теб: не ми е смешен той, смешно ми е гъзолизането дето се вихри след спускането му... :roll2:
Do or do not. There is no try...
Аватар
bikerider
 
Мнения: 17273
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 07, 2003 10:25 am
Местоположение: Eutropia

Мнениеот kww » Чет Юли 20, 2006 12:01 pm

аз лично не съм засегнат по никакъв начин, но незнам титев какво би казал по този въпрос. Той определено е по способен карач от максим поне според мен
I LIVE FOR THIS SHIT!
Аватар
kww
 
Мнения: 401
Рейтинг: 1687
Регистриран на: Нед Мар 14, 2004 7:36 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот spinsession » Чет Юли 20, 2006 12:10 pm

@киро:на Титев му е през оная работа как се е класирал,в рейса нагоре точно това разправяше!

@байкрайдър: не бих казал че участието му създава конфликти,но виж класирането му си е цяла мистерия! иначе стремежа му да се доказва и аз не го разбирам! може би иска "Спринт на Върха"?!
****LEKSUTAN PO DEFAULT****
Аватар
spinsession
 
Мнения: 309
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Ное 24, 2005 2:20 pm

Мнениеот kww » Чет Юли 20, 2006 12:16 pm

едни приятели ми казаха 4е като са го видяли как минава финала са и скока са си мислели че 6те е с време 12 мин:bigeyes2:
I LIVE FOR THIS SHIT!
Аватар
kww
 
Мнения: 401
Рейтинг: 1687
Регистриран на: Нед Мар 14, 2004 7:36 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Zozka » Чет Юли 20, 2006 1:20 pm

Абе колкото и да се джафкат всички, единственото ясно, е че ZLYE Racing Team доминира! :hbang: :hbang: :D
Идат кат овци, бегат кат Офци
Аватар
Zozka
 
Мнения: 2167
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Юни 02, 2003 2:46 pm
Местоположение: Cuba

Мнениеот F1-MAN » Чет Юли 20, 2006 1:27 pm

[quote="Zozka"]

Абе колкото и да се джафкат всички, единственото ясно, е че ZLYE Racing Team доминира! :hbang: :hbang: :D
[/quote]


Нееее, Зет.Ел.Е тиийм доминира:rofl:

Едит: А нека не забравяме, че Николай направо изора трасето за ХС, с време 1 минута, 14 секунди и 20 стотни за 4 обиколки:evil:
Аватар
F1-MAN
 
Мнения: 1466
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Май 25, 2003 11:09 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот spinsession » Чет Юли 20, 2006 1:28 pm

Зи Ел И Рейсинг маийнаааааааа :hbang2:цоцеф ни съ джафкаме бе! коментар се вихри!
****LEKSUTAN PO DEFAULT****
Аватар
spinsession
 
Мнения: 309
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Ное 24, 2005 2:20 pm

Мнениеот spinsession » Чет Юли 20, 2006 1:37 pm

@Ф-1 МАН: че какво бе,бързо е момчето :D
****LEKSUTAN PO DEFAULT****
Аватар
spinsession
 
Мнения: 309
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Ное 24, 2005 2:20 pm

Следваща

Назад към Архив

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта