1/7(вр.Ком-->н.Емине)

В този форум съхраняваме темите, за които сме преценили, че съдържат повече интересна или полезна информация и не заслужават да бъдат изтрити, въпреки че са поостарели. На който му е интересно, може да ги прегледа - ще намери интересни неща.

Мнениеот hri100 » Пон Авг 23, 2004 11:36 pm

Момчета, не трябва да се косите толкова. Вдигнатия шум да не ви пречи- мечтаните цели са толкова по-сладки, колкото по-трудно са постигнати. Аз да се гръмна ли сега, като нещо го планирам по една година и накрая същите като вашите "грешки" и някакви си светкавици и гръмотевици по трасето ни да ни откажат насредата. Даже си мисля, че след като преди 4 години нямаше кой да ме светне че със Sprint за 150 лв, гол ентусиазъм, 20 кг раници и само две счупени спици за три дена по 100 км пресечен терен , съм си жив късметлия. Но от тогава си взех поуките и трупам опитност.
Гредайте оптимистично на нещата и ако използвате натрупания опит и не се вманиачавате в безмислени цели ще сте по-щастливи.
hri100
 
Мнения: 12
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Вто Юни 15, 2004 12:21 pm

Мнениеот Rag » Вто Авг 24, 2004 11:01 am

Здравейте. Сканирах част от снимките - ако някой иска да ги види -
http://free.bol.bg/rag/KomEmine/
Rag
 
Мнения: 58
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Сря Мар 24, 2004 11:29 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот bikezilla » Вто Авг 24, 2004 11:13 am

едно голямо браво задето все пак почнахте този сериозен маршрут, евала!
ама бива ли да се карате пък след това?
планината трябва да сближава хората, не да ги скарва.
така че си стиснете ръцете, направете си изводите, и догодина пак!
;)
Аватар
bikezilla
 
Мнения: 806
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Май 01, 2003 12:55 am

Мнениеот Dani » Вто Авг 24, 2004 11:38 am

Здравейте момци!
Браво на вас! Доста сте издържали!
Като четох какво сте писали по темата не вярвах да изкарате и до тук!
Липсваше ви опит, но сега вече не е така! Пилкайте зъбки за следващия път, когато вече ще знаете какво ви очаква!
Както се казва - "И най-дългия път започва с една малка крачка" , след нея идва още една и накрая като погеднеш назад, си викаш "Д****а ма'а му!?!?! сичко туй аз ли го извървях?!?!?!"
И за да не се чуствате 'се едно сичко е било напразно, можете да напишете едно дълго повествувание с картинки и да го пратите на МОД,Админ и т.н. за да ви го публикуват! Ама с много картинки!
:D
I'd like mornings better if they started later!
Dani
 
Мнения: 192
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Вто Май 18, 2004 11:33 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Admin » Вто Авг 24, 2004 1:11 pm

[quote="Dani"]
И за да не се чуствате 'се едно сичко е било напразно, можете да напишете едно дълго повествувание с картинки и да го пратите на МОД,Админ и т.н. за да ви го публикуват! Ама с много картинки!
:D
[/quote]


Точно така! :beer: Но ще приема за публикуване само статия с happy end, което ще рече да не се карате за нещо, за което трябва да се радвате :8D: Повечето от нас и до там нямаше да стигнат, така че не се кахърете и не си разваляйте отношенията заради едно недовършено каране, което, сигурен съм, ще можете да направите отново догодина :beer:
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Мнениеот elkin » Пон Юли 11, 2005 2:59 pm

Mnogo interesna tema. Iz4etoh q cqlata. Bravo. Bravo! Interesno bi bilo da razkajete kak sa se razvili ne6tata. 6te opitate li otnovo?!
elkin
 
Мнения: 1
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Пон Юли 11, 2005 2:57 pm
Местоположение: Bulgaria

Предишна

Назад към Архив

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 43 госта