Sprint и тяхното измерение ...

В този форум съхраняваме темите, за които сме преценили, че съдържат повече интересна или полезна информация и не заслужават да бъдат изтрити, въпреки че са поостарели. На който му е интересно, може да ги прегледа - ще намери интересни неща.

Sprint и тяхното измерение ...

Мнениеот screamBoy » Вто Окт 03, 2006 2:21 am

... изглежда все повече се доближава до нашето !!!
циклейки из сайта им забелязах под колелата една скала с (може би) подходящата употреба ... в тази скала освен разменените места на AllMountain и Enduro (или пък излишното Ендуро) всичко е ок, дори колелата са съвсем правдиво класифицирани !

И така, компанията взе да пуска полезни и за нас - планинците - неща (не само колела), да си прави реклама и представяне съвсем на място в сегашното време, какво остава ?? остава да се отърват от шосейкаджийското виждане и да слагат някви ненужно оскъпяващи групи компоненти тук-там, примерно в Entertain са могли вместо безмислените LX и Шимански хидравлики да му сложат нормални спирачки и смесица формула/аливио/деоре ... за вилка е ясно че едва ли някога ще стане, след оглед на всичките други слагани вилки, но пак ще остане едничка вилката да се сменя ... моделите Trip с малко по-държелива окомплектовка вероятно ще са отлично начало за XC/AM ...

накратко не зная колко е общото между каталога в сайта на Спринт и пазарната наличност, обаче ми се струва че ще става все по-интересно при тях .. ако имаше и допълнителни фотоси на Sprintgirls ... еех
Пост свободен от семантични грешкиИзображение
Аватар
screamBoy
 
Мнения: 3261
Рейтинг: 1980
Регистриран на: Пон Окт 21, 2002 9:26 pm

Мнениеот boi4ka » Вто Окт 03, 2006 7:23 am

[quote="screamBoy"]

.... ако имаше и допълнителни фотоси на Sprintgirls ... еех
[/quote]
:D:D:D:D:D
Аватар
boi4ka
 
Мнения: 598
Рейтинг: 1805
Регистриран на: Съб Яну 17, 2004 9:50 pm
Местоположение: Асеновград

Мнениеот bluskanie » Вто Окт 03, 2006 11:24 am

Аз не виждам нищо странно. Като кликнеш на линка, сайта се отваря ПЪРВО на английски. Това дава отговор на поставените въпроси...
Лау кучетия...
Аватар
bluskanie
 
Мнения: 5820
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Мар 22, 2005 11:37 pm
Местоположение: San Diego, CA

Мнениеот chill » Вто Окт 03, 2006 11:29 am

[quote="screamBoy"]
примерно в Entertain са могли вместо безмислените LX и Шимански хидравлики да му сложат нормални спирачки и смесица формула/аливио/деоре
[/quote]

В такъв случай названиете "Entertain" би било изключително неподходящо. По би му подхождало "Torture".
Pain is weakness leaving the body.
Аватар
chill
 
Мнения: 636
Рейтинг: 1675
Регистриран на: Сря Авг 23, 2006 2:50 pm

Мнениеот bluskanie » Вто Окт 03, 2006 11:36 am

За Entertain нямам думи. По много готин начин ми обясниха от Спринт, как стоят нещата. Аз само се поинтересувах дали случайно не продават само рамката, и попитах за какво му е тази спирачка отпред, каква е тая вилка, защо няма башринг и т.н. Специалистът ми отговори, цитирам по памет "Плюс това имам приятел, който бая е блъскал едно Джуди, така че не виждам какво против вилката имаш". Човека явно имаше нещо общо с окомплектовката на велосипеда от снимката, защото го прие на вътре. Но и явно разбираше по-малко и от мен...:eek:
Лау кучетия...
Аватар
bluskanie
 
Мнения: 5820
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Мар 22, 2005 11:37 pm
Местоположение: San Diego, CA


Назад към Архив

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 88 госта