Клинове - къде?

В този форум съхраняваме темите, за които сме преценили, че съдържат повече интересна или полезна информация и не заслужават да бъдат изтрити, въпреки че са поостарели. На който му е интересно, може да ги прегледа - ще намери интересни неща.

Мнениеот Sp3c7r3 » Сря Юни 13, 2007 5:05 pm

Пища Хуфнагел написа: А ти опита ли да потърсиш в чичко Google "клин за колоездене" или "колоездачен клин". А? Готованко...


Слушай, не ми се занимава със теб. Като не помагаш поне не пречи. И ако имаш поне малко сиво би се сетил че това е първото място където се търси в нета и после всичко останали. Пак ти казвам - като не помагаш, не пречи. :popcorn:
Изображение
Аватар
Sp3c7r3
 
Мнения: 906
Рейтинг: 1695
Регистриран на: Нед Юли 09, 2006 5:42 pm
Местоположение: Sofia, Bulgaria

Мнениеот Пища Хуфнагел » Сря Юни 13, 2007 5:46 pm

Аз си знам, че нямам сиво, споко... :) Но ако беше потърсил с тези ключови думи, щеше да разбереш, че на българския пазар има клинове на Nike и на Sprint. А може би и те не те устройват като тези на Drag oт Веломания и тези на Scott от Байкцентъра? Симо тук ти предлага Adidas, но ми се струва, че и те няма да покрият високите ти изисквания...

Гроздето е кисело... :)
Nemo me impune lacessit
Аватар
Пища Хуфнагел
 
Мнения: 68
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Вто Май 15, 2007 8:46 pm
Местоположение: София

Мнениеот Sp3c7r3 » Сря Юни 13, 2007 5:56 pm

върви спами някъде другаде :) Или просто прочети първият пост и Мисли. С главно М. И то Много. :popcorn:
Изображение
Аватар
Sp3c7r3
 
Мнения: 906
Рейтинг: 1695
Регистриран на: Нед Юли 09, 2006 5:42 pm
Местоположение: Sofia, Bulgaria

Мнениеот Пища Хуфнагел » Сря Юни 13, 2007 6:13 pm

Не се гаси туй, що не гасне... :dunno:
Nemo me impune lacessit
Аватар
Пища Хуфнагел
 
Мнения: 68
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Вто Май 15, 2007 8:46 pm
Местоположение: София

Re: Клинове - къде?

Мнениеот bodo » Сря Юни 13, 2007 6:31 pm

Sp3c7r3 написа:Освен с колоезденето се занимавам с пожароприложен спорт. Наличието на хубав плътен клин и при двете се оказа от голямо значение, но за съжаление след бая ровене (или недоглеждане) в нет-а не можах да намеря. Моля споделете си опита къде мога да намеря клинче (тънко) за пожароприложният спорт и също така тънко - за колоездене?
Има ли в България някъде представителство или склад на Windstopper или Gorebikewear?
А за клинчетата - няма нужда да са нищо специално (поне тези за пожароприложният) трябва само да са тънки леки и достатъчно стегнати така, че да не си оставям пакета с акциите на стената (прескача се 2-метрова стена) всеки път когато искам да съм по-бърз.
Магазини втора ръка които предлагат гореизброените клинчета и блузки за колоездене също вършат работа. Благодаря ви. Просто много спонтанно стана иначе нямаше да ви тормозя с такива неща. :popcorn: :bowdown:
При Нина има гащеризон Winstopper за 50-60лв, а един познат шие костюми от някакъв негорим материал на Gore за нефтените планформи в северно море, но 1 парче излиза към 2 хилки...
Аватар
bodo
 
Мнения: 311
Рейтинг: 1995
Регистриран на: Чет Яну 20, 2005 1:49 pm

Мнениеот Alpina » Сря Юни 13, 2007 6:37 pm

Да и то е скроено и разчетено, освен за платформи и за колоездене :rofl:
C'est la vie
Аватар
Alpina
 
Мнения: 9083
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Юли 03, 2005 12:26 pm
Местоположение: +3596997

Мнениеот Sp3c7r3 » Сря Юни 13, 2007 6:42 pm

Пояснявам: За пожароприложният спорт е достатъчно само клина да е стегнат и по тялото. Допълнителният "памперс" от колоездачните клинове е много в помощ, поне за мен. За това питам тук. Не искам да взимам от достатъчно скъпите Найки, Адидас и така нататък защото трябва да се съобразявам с финансовите възможности на други, а и защото ако се окаже че не са удобни или практични поради каквато и да е причина (или се наложи да прекъсна този спорт) ще съм дал много пари напразно.
Колкото до поста на bodo: това е интересно, но бойното облекло ни се осигурява от държавата, колкото и мизерно да е. За съжаление то не става за спорт :( :popcorn:
Изображение
Аватар
Sp3c7r3
 
Мнения: 906
Рейтинг: 1695
Регистриран на: Нед Юли 09, 2006 5:42 pm
Местоположение: Sofia, Bulgaria

Мнениеот bodo » Сря Юни 13, 2007 6:43 pm

Понеже ти питаше за WS - тези при Нина са без памперс, защото се предполага, че ще се носят върху клин. Освен това кройката наистина е пипната по тялото - на мен много ми харесаха и есента ще се бръкна за един
Alpina написа:Да и то е скроено и разчетено, освен за платформи и за колоездене :rofl:
Ма да, ти нали си прочел 3 пъти първия пост на човека, в който се говори за какво му трябва ;) :rofl:
Аватар
bodo
 
Мнения: 311
Рейтинг: 1995
Регистриран на: Чет Яну 20, 2005 1:49 pm

Мнениеот Alpina » Сря Юни 13, 2007 7:10 pm

Ооооо повярвай ми, чел съм темата от начало до край няколко пъти, просто няма такава!!!
C'est la vie
Аватар
Alpina
 
Мнения: 9083
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Юли 03, 2005 12:26 pm
Местоположение: +3596997

Мнениеот Sp3c7r3 » Сря Юни 13, 2007 7:20 pm

Хора без работа :) :popcorn:
Изображение
Аватар
Sp3c7r3
 
Мнения: 906
Рейтинг: 1695
Регистриран на: Нед Юли 09, 2006 5:42 pm
Местоположение: Sofia, Bulgaria

Мнениеот screamBoy » Сря Юни 13, 2007 8:51 pm

магазини ТСМ (и БигШоп):

на пресечката на КрумПопов и Лозенец (до 4то районно, матрица1)

на Шишман ли се казваше, много близо до Народното Събрание, минава се през площада с Царя и по улицата веднага в дясно (т.е. към Раковска)

на Сливница посока към Опълченска някъде около пресечката с Българска Морава

на Данте (това е от Попа към НДК първата в ляво), слиза се в ниското

на СтефанКараджа 12 между 12В и 12Г - отстрани на Централна Поща

на ЦарСимеон преди да излезе на Мария Луиза

оф затъпял съм май, виждал съм поне още 5 ама не мога да се сетя ... този срещу Нина е само за техника, имаше един до минералната вода на халите но отдавна не съм ходил

за втора ръка не съм проверявал много-много защото колкото и пъти да вляза в огромен магазин все имат някви ... ами боклуци - грозни и неизползваеми в смисъл от ужасни материали
иначе има един до митницата дето е до централните авто и жпгари, голям, направо огромен
има един Мания в Люлин4 до кооппазара на ъгъла, една нова сграда вътре на 2ри етаж, но не видях нищо дето даже да ми прилича на спортно

'проблема' на втората ръка е че ги обработват с много силни химикали съответно ако не се изперат добре няколко пъти човек може да получи реакция от химикалите ... абсолютно нищо общо с предишните биологични собственици няма това ... но тъпото си е тъпо - едно си баба знай едно си баба бай ^_" - почти всяка банкнота е много по-заразена, да не говорим за дръжките по сградите и обществения транспорт.
Пост свободен от семантични грешкиИзображение
Аватар
screamBoy
 
Мнения: 3261
Рейтинг: 1980
Регистриран на: Пон Окт 21, 2002 9:26 pm

Мнениеот karuzo » Сря Юни 13, 2007 8:54 pm

za da ne отгръщам нова темъ, може ли пикс и цени? :rofl:
Това е текстови блок, който може да бъде прикачан в края на съобщенията, които пускате.
Аватар
karuzo
 
Мнения: 64
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Вто Фев 22, 2005 8:21 pm
Местоположение: София

Мнениеот BikeArea » Сря Юни 13, 2007 9:05 pm

@Пища Хуфнагел:
Радвам се, че чувствата ни са взаимни!
И аз не искам да споря с теб. (макар занапред може би ще ми се налага)

@bikerider:
Изтъкнах това за парите с цел да избегна употребата на по-цветущи (и нецензурни 8) ) епитети, обобщаващи много от "качествата" на човека, към когото са насочени.

bikerider написа: Това ли е важното - да покажеш презрението си към хората, които (явно за разлика от теб) знаят какво искат и го постигат?


Именно срещу това роптая!
Не ми харесва, някой си (който си мисли, че е от ГОЛЯМОТО ДОБРУТРО) да се отнася презрително към мен. Сега говоря не само за тази тема.

А относно успехите:
Ако смяташ, че вманиачаването в този форум и надприказване на група сульовци е успех, то... аз не бих се гордял с това. На негово място.
Първото, което би казал е че и аз вися тук. Да така е, но с тази разлика, че аз научавам някои неща и се опитвам да помагам с наученото на други. А той претендира, че знае много (явно е така), напоследък е спрял да показва познанията си, което превръща престоя му тук в меко казано губене на време, в случая писане на остроумни и презрителни постове.

Може би наяве е друг човек, може би ти го познаваш и затова го защитаваш, но аз не си правя изводите за човек само от слухове и стари лаври. Това, което виждам го прави ниЗък в моите очи. Искрено се надявам реално да не е такъв и ще се радвам да го науча и да се убедя в това.


Имам още доста неща, които искам да кажа, но освен, че е тъпо да споря и да се аргументирам във форум, то пълним и с офтопик, тъй че и аз казвам Точка.
Your bike, your way !
Аватар
BikeArea
 
Мнения: 291
Рейтинг: 1507
Регистриран на: Пет Юли 14, 2006 3:10 pm
Местоположение: Велинград / Пловдив / Студентски град

Мнениеот Пища Хуфнагел » Сря Юни 13, 2007 9:59 pm

Мда... Тежко е. Съчувствам ти...
Nemo me impune lacessit
Аватар
Пища Хуфнагел
 
Мнения: 68
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Вто Май 15, 2007 8:46 pm
Местоположение: София

Мнениеот Sp3c7r3 » Чет Юни 14, 2007 5:01 am

Устата на такива като Пища Хуфнагел не е нещо, което може да се завтори, просто на 99% не им се занимава защото ще създават работа на админа. А който има мозък не го прави => човека си вдига акциите. Няма проблем в това. Пища Над всички!!! :bowdown: :bowdown: :crazy:

@screamBoy Благодаря ти! Ти си човека! :bowdown:
Изображение
Аватар
Sp3c7r3
 
Мнения: 906
Рейтинг: 1695
Регистриран на: Нед Юли 09, 2006 5:42 pm
Местоположение: Sofia, Bulgaria

Мнениеот nikitzo » Чет Юни 14, 2007 9:16 am

:offtopic:
Аз само да попитам това "пожароприложният спорт" е такова като в казармата ли дето ни караха да правим (там имаше друго име) - тичаш, прескачаш окопи, минавш тунели, преодоляваш стени и пр. и пр.?
:offtopic:
Аватар
nikitzo
 
Мнения: 1602
Рейтинг: 1180
Регистриран на: Чет Мар 13, 2003 9:17 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Admin » Чет Юни 14, 2007 12:18 pm

Виждам, че доста искри са прехвръкнали. За съжаление нямам време в момента да прочета задълбочено темата и да мисля кое да чистя и кое да оставя, така че временно я заключвам, докато намеря време.
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Мнениеот Rancid » Чет Юни 14, 2007 12:20 pm

:popcorn: :rofl: :popcorn:
Изображение
Аватар
Rancid
 
Мнения: 1303
Рейтинг: 1710
Регистриран на: Чет Сеп 01, 2005 10:35 pm

Предишна

Назад към Архив

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 17 госта