Schwalbe SPACE

В този форум съхраняваме темите, за които сме преценили, че съдържат повече интересна или полезна информация и не заслужават да бъдат изтрити, въпреки че са поостарели. На който му е интересно, може да ги прегледа - ще намери интересни неща.

Schwalbe SPACE

Мнениеот Krismars » Сря Авг 01, 2007 9:42 pm

След дълго търсене с търсачката и четене на ЧЗВ, нищо не разбрах та имам няколко въпроса:
1. Добра ли е гумата за скачане на Дърт Жъмп и леко спускане, обогатено с тук-таме въртене по черно и средно количество по асвалт.
2. Става ли за задна?
Общо зето това е, а да на този модел дет е в скрийм байкс лесно ли му пада грайфера щото в ЧЗВ прочетох за нещо такова, ама темата беше стара.
Благодаря предварително :) Ако някоя друга гума в диапазона до 30 лв, ще ми свърши работа казвайте :agree:
ПП за тази гума говоря
Аватар
Krismars
 
Мнения: 1654
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Дек 20, 2005 5:47 pm
Местоположение: Варна

Мнениеот Teodor40 » Сря Авг 01, 2007 10:23 pm

За DJ си има специални гуми и те нямат нищо общо с тези за спускане.
Клуб и вело училище http://gravity-bike.com/
Аватар
Teodor40
 
Мнения: 3019
Рейтинг: 1896
Регистриран на: Чет Авг 05, 2004 1:44 pm
Местоположение: Сен Тропе

Мнениеот Krismars » Сря Авг 01, 2007 10:27 pm

За специалните гуми знам, ама не мога да си позволя два комплекта гуми, за това си търся някакви по-универсални. Та хора кажете, че утре смятам да я взимам :dunno:
ПП Холи ролер-а става ли са задна за леко спускане?
Аватар
Krismars
 
Мнения: 1654
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Дек 20, 2005 5:47 pm
Местоположение: Варна

Мнениеот LamqtaSpaska » Сря Авг 01, 2007 10:52 pm

за dirt незнам как е
но за ЛЕКО спускане става
на мен ми е прекалено мека тая гума и много бързичко се хаби, а всущото време не държи толкова колкото трябва за тази мекота
карам я за предна от 2 месеца и вече има липси на гайфери
иначе се търкаля добре
LamqtaSpaska
 
Мнения: 134
Рейтинг: 1231
Регистриран на: Пет Юли 27, 2007 7:33 am

Мнениеот URNEST » Сря Авг 01, 2007 11:16 pm

Карам Scwalbe-то от декември миналата година като предна.Сега грайфера е ~50-60%, имайки се предвид, че карането ми по черно/асвалт е 1/3.Предимно въртя отколкото да се пускам по пътеки и учудващо не се търкаля много тегаво.Вярно не е като гума правена за шосе, но сравнение с повечето гуми от този клас е добре.Грайферът си държи доволно добре.Широка е колкото Максис 2,5.За мен недостатък е че гумата си е тежичка.Нещо 1,020кг по спомен, но няма къде по-леко за тази цена.Честно казано за мен е по-правилния избор между нея и Максисите от 33/36лв.
Аватар
URNEST
 
Мнения: 1998
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Дек 21, 2005 9:04 pm
Местоположение: София

Мнениеот Shady™ » Сря Авг 01, 2007 11:18 pm

URNEST написа:Карам Scwalbe-то от декември миналата година като предна.Сега грайфера е ~50-60%, имайки се предвид, че карането ми по черно/асвалт е 1/3.Предимно въртя отколкото да се пускам по пътеки и учудващо не се търкаля много тегаво.Вярно не е като гума правена за шосе, но сравнение с повечето гуми от този клас е добре.Грайферът си държи доволно добре.Широка е колкото Максис 2,5.За мен недостатък е че гумата си е тежичка.Нещо 1,020кг по спомен, но няма къде по-леко за тази цена.Честно казано за мен е по-правилния избор между нея и Максисите от 33/36лв.

:agree:
Specialized Riders Club !!! SEX™ = Super EXtreme TEAM
Аватар
Shady™
 
Мнения: 5229
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Юли 14, 2004 7:22 pm
Местоположение: Shady Zone


Назад към Архив

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 41 госта