Слънчасах, жабунясах... Кара ми се!

В този форум съхраняваме темите, за които сме преценили, че съдържат повече интересна или полезна информация и не заслужават да бъдат изтрити, въпреки че са поостарели. На който му е интересно, може да ги прегледа - ще намери интересни неща.

Мнениеот hlebarka » Пон Авг 30, 2004 12:21 am

догодина съм на олимпиада
stvarnost nam je crno-bela, a budućnost siva
Аватар
hlebarka
 
Мнения: 1970
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Фев 09, 2004 8:14 pm

Мнениеот hlebarka » Пон Авг 30, 2004 12:27 am

хехе,
благодарностите
на дид, че му се прикара тия дни и по други причини(гъбата не беше отровна)
на Нака-та, за грижите
на сите, за карането
на скока, за шината
на нууан, за отворените врати на къщата и хладилника
на Гери (секси рейсинг- приемам те еднолично)
и на двете мастии

и на DH кучето
и на Администрацията, естествено
stvarnost nam je crno-bela, a budućnost siva
Аватар
hlebarka
 
Мнения: 1970
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Фев 09, 2004 8:14 pm

Мнениеот kagami » Пон Авг 30, 2004 12:33 am

о, много яко каране ..... :)))

А водопадът беше супер хубав, и водата му беше подобаващо студена.... И като влезе човек под струята вода, не може да издържи дълго. После имаше катерене боси по скалите, защото не върви да си обуеш чорапите и обувките на мокро... Пътеката към водопада беше наистина красива, а някои даже и караха по нея :eek2: Познайте кои ;)

Еее, изкефих се, ама ме мързи да пиша повече. Айде сега вие сте наред :^:
Важно е да вършиш това, което смяташ за правилно.
Аватар
kagami
 
Мнения: 1159
Рейтинг: 1980
Регистриран на: Пон Апр 19, 2004 9:59 am
Местоположение: planet Earth

Мнениеот Alien » Пон Авг 30, 2004 11:22 am

А иначе колко време ви отне да стигнете и да се върнете от водопада? За да знам дали да ме е яд или сме постъпили правилно. :D

Иначе наистина беше супер. Още не съм умрял от тези гъби ама аз си хапнах само едно парченце, да се надяваме, че е нямало много отрова вътре. Не умрях и след първия ден, а на няколко пъти си мислех да се хвърля от високото, че да ми свършат мъките. :D:D Направо беше ... и аз не знам какво беше.

И аз благодаря на всички за страхотното изкарване. Казвайте другият петък кога да сме в Пловдив. :D Не бе, бъзикам се, ще релаксирам поне 2 седмици (демек ще качвам само Черни връх, то нищо и никаква работа, някакви си 500-600 метра денивелация, 2 часа бутане, смехория).
I feel terrified, which is... you know, sickest feeling ever.
Brandon Fairclough
Аватар
Alien
 
Мнения: 3577
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Окт 30, 2003 8:06 pm
Местоположение: София

Мнениеот Stuny » Пон Авг 30, 2004 11:27 am

към 1 1/2 часа отиване, връщане, къпане , снимки , абе съжалявай :)
Stuny
 
Мнения: 1257
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Окт 23, 2002 8:49 am

Мнениеот MOD » Пон Авг 30, 2004 12:23 pm

Беше много яко каране/бутане :D:D:D

Огромни благодарности на :
- Дид :bowdown: и Наката :bowdown: - за това, че бяха безкрайно любезни и отзивчиви, за добрата организация и не на последно място за това, че ни изтърпяха да се влачим около тях
- Капитана :bowdown: - за транспорта и добрата компания по време на карането ( по лошо стечение на обстоятелствата - кратка )
- Иван :bowdown: - за добрата компания, за химията:D и за това, че вечерта спаси от глад цялата група
- all :bowdown: - за добрата компания и чудесното приключение


А тези, които пропуснахте идването до водопада - ДА, изпуснахте много

Надявам се, пак да се съберем да се изтощим така ... :D:D:D


Послепис : И имайте едно наум Наката като каже леко изкачване :bowdown::bowdown::bowdown:
--------------------------------------------------------------------

MOD = Master Of Disaster :D:D:D
"Никога не спори с тъпак, хората може да не забележат разликата."
MOD
 
Мнения: 2011
Рейтинг: 1715
Регистриран на: Сря Авг 27, 2003 2:58 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот did » Пон Авг 30, 2004 12:44 pm

[quote="hlebarka"]

догодина съм на олимпиада
[/quote]

... по-точно след 4 години. Но за да стигнеш до Пекин с колелото си ще трябва:
1. Да си смениш шината или изолирбанда (по избор);
2. Да се научиш да ставаш рано;
2. Да тръгнеш утре в 8.00 за Китай.

[quote="Alien"]

А иначе колко време ви отне да стигнете и да се върнете от водопада? За да знам дали да ме е яд или сме постъпили правилно. :D
[/quote]

Час и половина. Съжалявай!

[quote]
Още не съм умрял от тези гъби ама аз си хапнах само едно парченце, да се надяваме, че е нямало много отрова вътре.[/quote]

Действието им се проявява след 3 до 5 години - ставаш гъбар.

[quote]
Казвайте другият петък кога да сме в Пловдив.[/quote]

Честита ти "Почетна крива спица с червена фантифлюшка"! Не съм сигурен за теб дали ти я връчих, защото не беше вечерта преди тръгването с групата, но тя си стои у мен и при следваща среща ще си я получиш заедно със следващата награда.

[quote="MOD"]
И имайте едно наум Наката като каже леко изкачване
[/quote]

:D
Че той беше последен!

Вие може да изказвате тука разни благодарности, все едно някой е карал вместо вас, но аз искам да изкажа едно ГОЛЯМО съжаление. Настина МНОГО ме е яд, че Капитан Плането си скапа уйкенда по такъв нелеп начин. Яд ме е и няма да ми мине лесно:bawling:!
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Мнениеот Persenk » Пон Авг 30, 2004 1:05 pm

Наистина карането си беше супер, като трябва да се отчете и много добрата организация на клуб Крива спица :)
Специални благодарности на Newone-човече, ако не беше ти гладни щяхме да си останем.:bowdown:
А пък на водопада беше наистина супер яко.А пък как само се освежаваш топвайки се в студените води.Благодарности и на did, който прежали качването до там за да ни пази колелата:bowdown:, и който ни доказа, че и на такова затънтено място търговията върви с пълна сила.
Нака-много малко са хората като тебе.Благодаря ти!!!
everything is fine
Аватар
Persenk
 
Мнения: 451
Рейтинг: 1765
Регистриран на: Съб Яну 18, 2003 9:56 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот КапитанПланета » Пон Авг 30, 2004 1:27 pm

[quote="did"]
Вие може да изказвате тука разни благодарности, все едно някой е карал вместо вас, но аз искам да изкажа едно ГОЛЯМО съжаление. Настина МНОГО ме е яд, че Капитан Плането си скапа уйкенда по такъв нелеп начин. Яд ме е и няма да ми мине лесно:bawling:!
[/quote]


Дид, не ме жАли толкова. Неделята изкарах в премного приятната компания на Иван и Гери - хапнахме си на корем в хубава кръчма, похортувахме си надълго и широко, поиграх си със суперсладурчестите мастифчета, послушахме хубава музика, че даже изкярих безплатен ортопедичен преглед (10Х Гери).
Е, верно не можах да покарам с вас, но какво да се прави - случват се и такива работи за съжаление. Приемам го като част от играта. Хубавото е че най-сетне се видяхме и в офлайн режим . Ще се постарая следващия път да си заслужа почетната крива спица.
Сърдечни благодарности на Дид, Наката, Админ, Мод, Иван и Гери - вие си знаете за какво :beer:.
A, замалко да забравя - специални поздравления за достойното представяне на Кагами. Тя беше единствената дама в групата ! :^:
Four wheels move the body, Two wheels move the soul.
КапитанПланета
 
Мнения: 1102
Рейтинг: 1705
Регистриран на: Пон Окт 28, 2002 10:52 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Newone » Пон Авг 30, 2004 2:12 pm

Хайде и от мене едно голямо благодаря на всички, че успяхте да ме изтърпите, но най-вече затова, че без вас никога нямаше да разбера удоволствието от едно такова каране в наистина много приятна компания.Не искам да споменавам имена, защото може и да изпусна някого, а не ми се иска...Другият път ще бъде още по-яко, въпреки че не си представям как.
А най-голямото ми благодаря е на хората, които ни дадоха възможност да се срещнем и заедно да си чешем някои крастички-челобитен поклон на хората, които правят и поддържат този сайт!
Айде, че ш'съ разривем сичките!/старост-нерадост.../:D
Life is a short, warm moment!
Аватар
Newone
 
Мнения: 1036
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Яну 03, 2004 5:46 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот did » Пон Авг 30, 2004 2:25 pm

[quote="GOA"]

[quote="Alien"]


(демек ще качвам само Черни връх, то нищо и никаква работа, някакви си 500-600 метра денивелация, 2 часа бутане, смехория).
[/quote]

:offtopic:
Доколкото знам Черни връх е на 2290 м н.в. , а пазара на красно село - на 540м => денивелацията е 1750 м.
Ако се качиш с лифта до бай кръстьо/1 или 2 междинна пак ще е повече от 5-600:xx(:
[/quote]


:D:D:D
GOA, чети между редовете! Alien с този си пост 100% се опитва да ни се избъзика на мен и Наката с начина, по който сме представили предварително маршрута. Той чудесно си знае къде е Черни Връх. Аз обаче ще си позволя да не се съглася с него в случая и другия път ще си помисля каква гъба да му дам.
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Мнениеот Newone » Пон Авг 30, 2004 2:36 pm

[quote="did"]

[quote="GOA"]

[quote="Alien"]


(демек ще качвам само Черни връх, то нищо и никаква работа, някакви си 500-600 метра денивелация, 2 часа бутане, смехория).
[/quote]

:offtopic:
Доколкото знам Черни връх е на 2290 м н.в. , а пазара на красно село - на 540м => денивелацията е 1750 м.
Ако се качиш с лифта до бай кръстьо/1 или 2 междинна пак ще е повече от 5-600:xx(:
[/quote]


:D:D:D
GOA, чети между редовете! Alien с този си пост 100% се опитва да ни се избъзика на мен и Наката с начина, по който сме представили предварително маршрута. Той чудесно си знае къде е Черни Връх. Аз обаче ще си позволя да не се съглася с него в случая и другия път ще си помисля каква гъба да му дам.
[/quote]

Не му давай от тази, която даде и на мене, защото беше вкусна:D
Life is a short, warm moment!
Аватар
Newone
 
Мнения: 1036
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Яну 03, 2004 5:46 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот did » Пон Авг 30, 2004 3:46 pm

[quote="Newone"]
Не му давай от тази, която даде и на мене, защото беше вкусна:D
[/quote]


Знам за едни [b][color=red]много[/color][/b] вкусни, халюциногенни в стил Карлос Кастанеда, ама растат в Родопите и водят до пристрастяване. Като попрекалиш с тях нагорнищата започват да ти се струват равни, равното - надолнище, а надолнището - изпълнено с DH-кучета; асфалтът от картата ти се стува като черен път, а черните пътища - като кални; докато си караш ти се стува че тикаш, а като слезнеш да тикаш не знаеш кого да :censored:... Абе Родопска му работа.

Дали пък някой вече не се е заразил;)
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Мнениеот jivkonik » Пон Авг 30, 2004 3:58 pm

[quote="did"]

[quote="Newone"]
Не му давай от тази, която даде и на мене, защото беше вкусна:D
[/quote]


Знам за едни [b][color=red]много[/color][/b] вкусни, халюциногенни в стил Карлос Кастанеда, ама растат в Родопите и водят до пристрастяване. Като попрекалиш с тях нагорнищата започват да ти се струват равни, равното - надолнище, а надолнището - изпълнено с DH-кучета; асфалтът от картата ти се стува като черен път, а черните пътища - като кални; докато си караш ти се стува че тикаш, а като слезнеш да тикаш не знаеш кого да :censored:... Абе Родопска му работа.

Дали пък някой вече не се е заразил;)
[/quote]

Споко... аз и без да опитвам от гъбите имах това чувство, явно някъде по въздуха витае....:thumb:
Аватар
jivkonik
 
Мнения: 2600
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Юни 29, 2004 9:59 pm
Местоположение: Bulgaria, Sofia

Мнениеот did » Пон Авг 30, 2004 4:11 pm

[quote="jivkonik"]

[quote="did"]
... [b][color=red]нагорнищата започват да ти се струват равни[/color][/b], равното - надолнище,...[/quote]

Споко... аз и без да опитвам от гъбите имах това чувство, явно някъде по въздуха витае....:thumb:
[/quote]


:8D: :usclap::usclap::usclap::usclap: :8D:
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Мнениеот did » Пон Авг 30, 2004 4:36 pm

Ъъъ, и още нещо. Имахме спор с Newone колко е всъщност истинската денивелацията за първия ден от маршрута. Той базираше косвените си предположения на една дребна джаджа върху кормилото му, опитваща се да мери много неща, но всъщност само следяща дали му се върти предното колело и промените в атмосферното налягане, т.е. вятър работа.

Аз пък използвах един свръхинтелитентен прибор, който изрових наскоро от чантичката на една красива русокоса дама. Той е толкова свръхинтелигентен, че може да замести интелигентността на потребителите му. Препоръчва се да се използва в комбинация с дамско огледалце. Ето го:

[img]http://free.bol.bg/ddiidd/1/calc.jpg[/img]

С това смятам спора за приключен.
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Мнениеот naka76 » Пон Авг 30, 2004 5:40 pm

[quote="Persenk"]
Благодарности и на Нака-много малко са хората като тебе.Благодаря ти!!!
[/quote]


Мерси,но не виждам какво толкова съм направил!!Свърших това което би свършил всеки един от вас на мое място!А другото което свърших е че ви забих в тези баири и съм ви много благодарен че не ме пребихте за това,а и за гафа на хижата

А колкото до изкачването на Черни връх ще се видим там в края на месеца!Тренирайте,имате възможост да се реваншерате
Аватар
naka76
 
Мнения: 871
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Ное 21, 2003 7:04 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот hlebarka » Пон Авг 30, 2004 7:35 pm

Та като душманина не успя с инсектициди и какво ли не още просто ме заведе да ме умори с каране.

Ето и самата истина накратко.

петък

Батмобилът пристига в една залесена кръчма и с езика на жестовете поздравяваме останалите, защото сме оглушали леко. След бирата - всеки по разпределение - на мен ми се падна кофти служба.
Не ме оставиха да спя докато не изметох, не измих чиниите, не прострях прането и не изпих всичката бира. Отивам да спя и какво да видя - в леглото ми две КУЧЕТА, наложи се да спя при admin и kagami.

събота

Карахме нагоре, напънах се да счупя това-онова, спускахме се (абе верно ли имаше и спускане), загубих това-онова (казваше ми xtr, ама аз съм инат). По тъмно пристигаме някъде и ни задмина една кола с Лукавия и една друга с една коза вътре.Пих от едно шише и заспах.

неделя

Ставане по никое време, оставих лайното, което ми тежеше и ме забавяше през цялото време в събота и наистина - спускане, цена - около 7 лева/км. Ядохме в една лудница в Лъки, Stuny като видя, че си свалих корите услужливо ми даде колелото си да си пробия крака. После асфалт надолу , скъсах Naka-та, все зад мене караше. Ходихме да гледаме някаква вода и си рискувахме живота по едно шосе.
Срещнахме едни майни, единия от които като видя, че съм уморен се опита да замени неговата самоделка за моето колело , ама не стана.
6 бири и точка.
stvarnost nam je crno-bela, a budućnost siva
Аватар
hlebarka
 
Мнения: 1970
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Фев 09, 2004 8:14 pm

Мнениеот Persenk » Пон Авг 30, 2004 8:17 pm

[quote="hlebarka"]

скъсах Naka-та, все зад мене караше[/quote]


Абе мани - все последен караше.Само бавеше гупата :D:D:D
everything is fine
Аватар
Persenk
 
Мнения: 451
Рейтинг: 1765
Регистриран на: Съб Яну 18, 2003 9:56 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот King.of.nothing » Пон Авг 30, 2004 8:44 pm

Всички благодариат за най-различни неща а аз ще трябва да се извинявам. Съжалявам че така се получи и искам да се извиня на КапитанПланета за това че го лиших от удоволствието да се качи до горе с цялата група. Ще се опитам следващият път да се раванширам за лошото каране (ако ме вземете де).

А иначе благодаря на всички които ме развеселяваха по пътя нагоре.

И още веднъж се извинявам на Капитана.
King.of.nothing
 
Мнения: 50
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Чет Апр 22, 2004 9:28 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот screamBoy » Пон Авг 30, 2004 9:14 pm

браво на децата :)) къде са снимките ? трябва максимум хора да видят че не е страшно да тикаш 19кг колело на 2 сандвича и няколко литра вода 10-ина часа :D
моите най-големи благодарности са към двамата ангели със синята лимузина дето ми спестиха 'равното' преди хижата и дето ме светнаха че Наката като каже 'денем е' трябва да излезеш да видиш откъде свети Луната;
после към Големия Сава който е голям по душа най-вече (или заблуден? то бива ли посред нощ да вземеш да буташ непознат хипопотам??) и към Alien защото ми даде оная вълшебна кифла
ако съм объркал някого - простете ми, братя, шмрък, от чистия въздух ще да е
Пост свободен от семантични грешкиИзображение
Аватар
screamBoy
 
Мнения: 3261
Рейтинг: 1980
Регистриран на: Пон Окт 21, 2002 9:26 pm

Мнениеот jivkonik » Пон Авг 30, 2004 9:21 pm

[quote="naka76"]

[quote="Persenk"]
Благодарности и на Нака-много малко са хората като тебе.Благодаря ти!!!
[/quote]


Мерси,но не виждам какво толкова съм направил!!Свърших това което би свършил всеки един от вас на мое място!А другото което свърших е че ви забих в тези баири и съм ви много благодарен че не ме пребихте за това,а и за гафа на хижата

А колкото до изкачването на Черни връх ще се видим там в края на месеца!Тренирайте,имате възможост да се реваншерате
[/quote]

За хижата с did хич не се ядосвайте! Това, че искаш да дадеш на един хижар едни прилични пари, а той неще да ги вземе и да свърши малко работа хич не е ново за нашите условия:angfire: ... за съжаление (негово, не наше)...
Никой не спа отвън и никой не остана гладен (Newone:beer:), условията си бяха много прилични!!! А след 13 часа колоездене-бутане не ми пукаше вече за нищо:angel:
Аватар
jivkonik
 
Мнения: 2600
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Юни 29, 2004 9:59 pm
Местоположение: Bulgaria, Sofia

Мнениеот КапитанПланета » Пон Авг 30, 2004 10:09 pm

[quote="King.of.nothing"]

Всички благодариат за най-различни неща а аз ще трябва да се извинявам. Съжалявам че така се получи и искам да се извиня на КапитанПланета за това че го лиших от удоволствието да се качи до горе с цялата група. Ще се опитам следващият път да се раванширам за лошото каране (ако ме вземете де).

А иначе благодаря на всички които ме развеселяваха по пътя нагоре.

И още веднъж се извинявам на Капитана.

[/quote]


Няма за какво да се извиняваш - на всеки може да се случи... Надявам се че бързо си се възстановил и скоро ще си готов за нови подвизи. Сигурен съм че това няма да те обезкуражи, а ще те нахъса още повече. Айде, до следващото каране :beer:.
Four wheels move the body, Two wheels move the soul.
КапитанПланета
 
Мнения: 1102
Рейтинг: 1705
Регистриран на: Пон Окт 28, 2002 10:52 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот s_l » Вто Авг 31, 2004 1:12 am

Е добре, ето няколко снимки :)
<hr noshade size="1">Ден първи..някой е забравил да се обади да разширят площада..едва се побираме!
[img]http://rack4.free.evro.net/s_l/rodopi/02.jpg[/img]

правим се, че уж ни се пие вода..само дето преди 15 мин. пихме..пусти наклон..така де - родопско равно :)
[img]http://rack4.free.evro.net/s_l/rodopi/03.jpg[/img]

малините също са добър повод за спиране..копривата пък за тръгване!
[img]http://rack4.free.evro.net/s_l/rodopi/01.jpg[/img]

вижте това село..обречено е на глад след като изкупихме и изядохме всичко пред смаяните погледи на местните.
[img]http://rack4.free.evro.net/s_l/rodopi/07.jpg[/img]

някои започват да разбират безнадежността на положението..
[img]http://rack4.free.evro.net/s_l/rodopi/06.jpg[/img]

последна цигара
[img]http://rack4.free.evro.net/s_l/rodopi/05.jpg[/img]

някак се събудихме в хижата..и към 8-9 с леко учудване се видяхме да тръгаме! Did невярващо направи няколко снимки за доказателство :)
[img]http://rack4.free.evro.net/s_l/rodopi/04.jpg[/img]

в това време гуру в областта, показва как от cola и газирана вода се получава "Бургас 63"..прилежни студенти си записват рецептата :)
[img]http://rack4.free.evro.net/s_l/rodopi/12.jpg[/img]

няколко пейзажа в движение..
[img]http://rack4.free.evro.net/s_l/rodopi/08.jpg[/img]

[img]http://rack4.free.evro.net/s_l/rodopi/10.jpg[/img]


бързо маркиране на маршрута и запознаване с терена :)
[img]http://rack4.free.evro.net/s_l/rodopi/13.jpg[/img]

причинно - следствената връзка между терена и каплата на hlebarka..
[img]http://rack4.free.evro.net/s_l/rodopi/14.jpg[/img]

едноминутно мълчание за загиналите при спускането към Лъки!
[img]http://rack4.free.evro.net/s_l/rodopi/11.jpg[/img]

няма к'во да се лъжем..мнооооого якооо си изкарваме :)
[img]http://rack4.free.evro.net/s_l/rodopi/15.jpg[/img]

към Асеновград..
[img]http://rack4.free.evro.net/s_l/rodopi/17.jpg[/img]

към София..
[img]http://rack4.free.evro.net/s_l/rodopi/19.jpg[/img]

трева
[img]http://rack4.free.evro.net/s_l/rodopi/16.jpg[/img]

трева
[img]http://rack4.free.evro.net/s_l/rodopi/20.jpg[/img]

без коментар..устата ми е пълна!
[img]http://rack4.free.evro.net/s_l/rodopi/18.jpg[/img]

яко а?
Аватар
s_l
 
Мнения: 19
Рейтинг: 1285
Регистриран на: Съб Авг 09, 2003 3:26 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Melvis » Вто Авг 31, 2004 9:41 am

Едно голямо БЛАГОДАРЯ на всички, с които се размазахме от каране по баирите! Мноо мерси и за снимките. В очакване съм и на останалите снимки от другите хора с фотоапарати.
Melvis
 
Мнения: 116
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Сря Авг 25, 2004 8:00 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот did » Вто Авг 31, 2004 10:12 am

[quote="Melvis"]

Едно голямо БЛАГОДАРЯ на всички, с които се размазахме от каране по баирите! [/quote]


Melvis, сещаш ли се какво става, като се изкриви една спица?

Голяма кукичка или по-точно кука за планински велориболов!

Усещам как още някой се е закачил на кукичката и вече отърване няма! Напомням ти за сбирките на шараните от Пловдив. Надявам се отсега нататък да се виждаме често! А, Melvis, какво ще кажеш?

s_l, много "говорещи" снимки си направил! Поздравления! Аз, както знаете, не участвах в най-панорамните части от карането - спускането към Лъки и ходенето до водопада:bawling::bawling::bawling:, така че от мен кой-знае какви снимки не очаквайте. Все пак се надявам до няколко дни bol.bg да си оправят сървърите и да мога да кача и аз нещичко с малко коментар. Засега - търпение!

Лично на мен са ми най-интересни снимките на admin, които се надявам да видим скоро!
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Мнениеот MOD » Вто Авг 31, 2004 11:38 am

@zacky -
Нормално ли се прибра, как си ?
--------------------------------------------------------------------

MOD = Master Of Disaster :D:D:D
"Никога не спори с тъпак, хората може да не забележат разликата."
MOD
 
Мнения: 2011
Рейтинг: 1715
Регистриран на: Сря Авг 27, 2003 2:58 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот lechuga » Вто Авг 31, 2004 3:18 pm

Като чета и гледам снимките за какво каране става дума, направо ме е яд че още нямам колело...мале това винаги ми е било мечта...надявам се скоро да я осъществя:)Надявам се в близко време да се срещнеме по пътищата...
Don't worry, be happy!
Аватар
lechuga
 
Мнения: 413
Рейтинг: 1725
Регистриран на: Вто Фев 24, 2004 5:04 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот did » Вто Авг 31, 2004 4:46 pm

Аз продължавам да нямам готовност да ви покажа моите снимки от карането, но с Persenk и Skoka се резбрахме да им пратя някои от по-старите си фотота на Сливовдолското падало, под който беше голото хоро. Успях да кача няколко [url=http://free.bol.bg/ddiidd/SP/]тук[/url] и може би до час още няколко ще се появат в същата директория. Файловете sliv1.jpg до sliv4.jpg съм ги правил в панорамен режим, защото сами разбирате, не е лесно да се снима 49 метра водопад от 10 метра и да се хване целия, пък по-отдалече дърветата пречат. Затова и на някои места си личи къде са напасвани отделните снимки като разграничителни вертикални линии във водата, която няма навика да стои неподвижно 5 мин. да ме чака да я снимам. Много от снимките пък са не от самия водопад, а от пътечката към него. Дано ви харесат!

P.S. Мястото на този сървър си ми трябва за по-важни неща и след около месец ще изтрия тази директория, така че ако искате да си имате спомен от това място най-добре си дръпнете файловете.
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Мнениеот Admin » Вто Авг 31, 2004 4:49 pm

Карането наистина беше страхотно! И аз искам да благодаря на всички, че се събрахме и го направихме и най-вече на хората, които го организираха и подпомогнаха всячески (did, naka76, newone) :thumb:
За мен едно от най-добрите доказателства за силата на преживяването е вдъхновението, което е споходило Hlebarka да напише един от най-забавните постове, които съм чел някога.
Бате, свикнал съм да подсмърчам със сълзи след някои твои коментари, ама тоя път прекали! :rofl:
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

ПредишнаСледваща

Назад към Архив

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 23 госта