Слънчасах, жабунясах... Кара ми се!

В този форум съхраняваме темите, за които сме преценили, че съдържат повече интересна или полезна информация и не заслужават да бъдат изтрити, въпреки че са поостарели. На който му е интересно, може да ги прегледа - ще намери интересни неща.

Мнениеот Alien » Чет Авг 26, 2004 11:31 am

И са какво стана - аз ли съм единствения от София освен 6 -мата, които ще ходят с кола? Бахти тъпотията. Айде ако има още някой да казва бързо.

@zacky - от къде ще тръгваш ти? От Бургас или от София?
I feel terrified, which is... you know, sickest feeling ever.
Brandon Fairclough
Аватар
Alien
 
Мнения: 3577
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Окт 30, 2003 8:06 pm
Местоположение: София

Мнениеот did » Чет Авг 26, 2004 11:38 am

[quote="zacky"]

Did,
Пристигам в около 20:00ч. Дай някакъв номер за връзка. Оправям се в Плд. и ще ви намеря където сте.
[/quote]


Кажи откъде и с кой влак ще дойдеш и ще те чакам. GSM нямам.
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Мнениеот MOD » Чет Авг 26, 2004 11:50 am

@zacky -
Моят телефон е 0887 / 318151 - предполагам, че дотогава вече ще сме се срещнали и ще сме се разположили някъде ... можеш спокойно да ми звънеш и така ще разбереш къде сме ...
--------------------------------------------------------------------

MOD = Master Of Disaster :D:D:D
"Никога не спори с тъпак, хората може да не забележат разликата."
MOD
 
Мнения: 2011
Рейтинг: 1715
Регистриран на: Сря Авг 27, 2003 2:58 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Quiz » Чет Авг 26, 2004 11:56 am

[quote][i]Originally posted by Alien[/i]

И са какво стана - аз ли съм единствения от София освен 6 -мата, които ще ходят с кола? Бахти тъпотията. Айде ако има още някой да казва бързо.

Alien, не се коси. Възхищавам се на бойната организация, която успя да се спретне с усилията на всички за 2-3 дни! А ти си седнал да се кахъриш, че ще пътуваш сам до Пловдив!Не те ли крепи идеята за предстоящото изкарване?...виж, мен вече може да ме е яд, че не мога да се включа, но това е тема на друг разговор...:)
Аватар
Quiz
 
Мнения: 1063
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Авг 25, 2004 8:27 am
Местоположение: Sofia

Мнениеот zacky » Чет Авг 26, 2004 12:20 pm

Мод, благодаря, ще звънна като пристигна.
Alien, тръгвам от Стара Загора сам, мисля да пътувам с автобус. Обикновено няма грижи с превозването на байка пък и не се плащат тъпи такси.
zacky
 
Мнения: 47
Рейтинг: 1390
Регистриран на: Вто Фев 04, 2003 3:14 am
Местоположение: Стара Загора

Мнениеот Melvis » Чет Авг 26, 2004 12:21 pm

KOLEGI, aide niakoi da nosi cifrovo foto 6toto iskam snimki ot prikliu4enieto eeeeeiiiiii:}):
Melvis
 
Мнения: 116
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Сря Авг 25, 2004 8:00 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот did » Чет Авг 26, 2004 12:35 pm

[quote="Melvis"]

KOLEGI, aide niakoi da nosi cifrovo foto 6toto iskam snimki ot prikliu4enieto eeeeeiiiiii:}):
[/quote]


Това да ти е проблема! Ще има даже няколко със сигурност. За един поне гарантирам!
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Мнениеот s_l » Чет Авг 26, 2004 12:37 pm

moze da doidem oste dvama ot sofiq taka 4e trai..za sega oste ne moga da kaza sus sigurnost. Taq ve4er ste se razbere kum 20-21h i ste pi6a tuk da ni imate predvid..ako ne e kusno de..
Аватар
s_l
 
Мнения: 19
Рейтинг: 1285
Регистриран на: Съб Авг 09, 2003 3:26 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот did » Чет Авг 26, 2004 1:02 pm

Вижте сега, нека се разберем така:

Който иска да идва - да идва! За тези, дето се обадиха първи, се постарахме да измислим някаква логистична подкрепа. Не мога днес и утре по цял ден да търся евтини нощувки и да броя пилци. Все пак съм на работа, а трябва и да си стегна колелото! Казваме и отсичаме: Среща в 19.00 на гарата! Който закъснее, звъни на дадения по-горе телефон на MOD и ни търси. Маршрутът е ясен, така че дори да не се засечем в петък, може да ни причакате на изхода от Пловдив към Коматево след 8 сутринта в събота. Ако не успеете там - чакайте ни на Пашалиица, за да карате с нас втория ден. Всички сте добре дошли!

EDIT:
Разбрах, че само двама от бургазлиите (Pla-men и King'of'nothing) ще се възползват от офертата за квартира за 6лв. Значи остават 3 или 4 свободни места там (според това дали ще се разтегне дивана) за някой друг. Местата съм ги ангажирал, така че имайте го предвид и ако искате се разберете предварително помежду си кой ще спи там. Пълна информация за квартирата съм дал на Persenk и Pla-men.
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Мнениеот Pla-men » Чет Авг 26, 2004 1:11 pm

ОК значи от БС ставаме 4-ма сигурни Persenik skoka King`of`nothing & Pla-men (тва ко газвам за хижата да ни имате в предвид):D:D:D:D
Аватар
Pla-men
 
Мнения: 223
Рейтинг: 1440
Регистриран на: Нед Фев 29, 2004 12:31 am
Местоположение: Бургас

Мнениеот skoka » Чет Авг 26, 2004 1:20 pm

бургазлии ще сме кам 16h в Пловдив.
ДИД-за квартирите-след малко Персенк ще ти прати имеил и ще ти обясни каква е ситуацията.
ДО УТРЕ!:D:D:DВ 19;00 на гарата!
skoka
 
Мнения: 103
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Съб Ное 01, 2003 1:03 pm

Мнениеот did » Чет Авг 26, 2004 1:23 pm

ГолЕма работа било туй интернета, брей! Ако само можеше и да върти педали...
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Мнениеот Persenk » Чет Авг 26, 2004 1:29 pm

@did

Наистина само Plamen и King of nothing ще спят на квартира.Аз и Пламен ще спим при едни мои познати.Така че ще има още места в квартирата.
everything is fine
Аватар
Persenk
 
Мнения: 451
Рейтинг: 1765
Регистриран на: Съб Яну 18, 2003 9:56 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Admin » Чет Авг 26, 2004 4:16 pm

[quote="Persenk"]
Решението за колите е само едно и то е платен паркинг.[/quote]


Това е за колите! :D За каруци като моята не вАжи. Тя ще види платен паркинг през крива джанта. То ако някой я открадне, може да се окаже, че услуга ми е направил ...

did, кво ще кажеш да я оставя пред вас, а? Няма да е пълна с хлебарки, само една ще има ;)
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Мнениеот did » Чет Авг 26, 2004 4:24 pm

[quote="Admin"]
Това е за колите! :D За каруци като моята не вАжи. Тя ще види платен паркинг през крива джанта. То ако някой я открадне, може да се окаже, че услуга ми е направил ...

did, кво ще кажеш да я оставя пред вас, а? Няма да е пълна с хлебарки, само една ще има ;)
[/quote]


А, тя тая хлебарка ще изпълзи сама и ще кара с нас, така че не се плаша! Даже я чакам с нетърпение:naughty::liplick::liplick::liplick::beer:. Досега не ми се е случвало да си разменя толкова любезности с човек, когото въобще не познавам, и се радвам, че това ще се поправи най-сетне.

Ама няма ли да е по-лесно да си оставиш колата някъде по-близо до мястото, дето ще нощувате? Защо ти е да я таралянкаш чак до нас? Иначе по принцип може, що да не може. Даже най-умно е да я оставиш някъде по-близо до Асеновгредско шосе, защото оттам ще се върнем в неделя, да не се размотавате много из града, тъй като е все пак някак си възможно и да сте поуморени малко тогава.
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Мнениеот Admin » Чет Авг 26, 2004 4:31 pm

@did
Ами аз не знам къде ще нощуваме :D Иначе това за колата изцяло беше майтап.
Аз лично бих нощувал с най-голяма радост при Newone, не за друго, ами да пообщувам пак с кучетата му, които стршно ме кефят. Ама ако не, ще нощуваме където дойде. :D
Като пристигнем, ще звъннем, ще ни упътите, пък тогава ще измислим и за спането, и за колата.
Иначе и от мен едно цифрово фото ;)
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Мнениеот did » Чет Авг 26, 2004 5:03 pm

Значи броим временната ситуация:

[code]
От Бургас - 4 човека;
От София - 6 човека (евентуално + 3)
От Казанлък - 1 човек;
От Стара загора - 1 човек;
От Пловдив - [i]х[/i] човека (5 < [i]x[/i] < 10)
----------------------
[i]y[/i] (17 < [i]y[/i] < 25)
[/code]

Спане до сега има уредено за максимум 14 човека, което е предостатъчно. Няма за какво да се притесняваме. Отивам значи спокойно да си пооправя колелото.
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Мнениеот naka76 » Чет Авг 26, 2004 6:17 pm

Хахд бе няма ли да идва този петък:angfire::angfire::angfire::offtopic:
Аватар
naka76
 
Мнения: 871
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Ное 21, 2003 7:04 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот screamBoy » Чет Авг 26, 2004 9:05 pm

значи в събота сутринта 8 на изхода за Храбрино, ъ ?
Пост свободен от семантични грешкиИзображение
Аватар
screamBoy
 
Мнения: 3261
Рейтинг: 1980
Регистриран на: Пон Окт 21, 2002 9:26 pm

Мнениеот Melvis » Чет Авг 26, 2004 10:29 pm

Ако питате мен може и повече от 14 човека да сме.
Да броите мен и bikezilla ейй :argue: щото иначе ша има :uzi:
Melvis
 
Мнения: 116
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Сря Авг 25, 2004 8:00 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот s_l » Пет Авг 27, 2004 12:25 am

do eisega go mislehme..i re6ihme da doidem..az ste si vzema kolata taka 4e ot sofia ima edno mesto. nikoi ne poznavame i se nadqvam tva da ne e problem. mislim da patuvame subota mnogo rano i ako razbera kade e sre6tata sme tam. 0899860806 za alien ako iska da idva.
Аватар
s_l
 
Мнения: 19
Рейтинг: 1285
Регистриран на: Съб Авг 09, 2003 3:26 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот naka76 » Пет Авг 27, 2004 5:00 am

[quote="s_l"]

do eisega go mislehme..i re6ihme da doidem..az ste si vzema kolata taka 4e ot sofia ima edno mesto. nikoi ne poznavame i se nadqvam tva da ne e problem. mislim da patuvame subota mnogo rano i ako razbera kade e sre6tata sme tam. 0899860806 za alien ako iska da idva.
[/quote]


Абе хора не казвайте кой ще идва,а казвайте колко ще идвате,да знам на колко да променям бройката на хижата.Има запазени 20 места

8 от Пловдив-Аз,Дид,Нюлан2,Байкезила и Мелвис
6 от София-Мод.Кагами,Админ,Хлебарка,Капитан Планета и Стъ(и)ни
4 от Бургас-Те се знаят
1 от Казанлък
1 от Стара Загора

В 12.00 имам възможност да проверя интернета и да се обадя на хижара с новата бройка ако има места все още.Така че който иска да спи в хижата да се обади до тогава.Може и утре да има свободни места ама няма нищо сигурно!
Аватар
naka76
 
Мнения: 871
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Ное 21, 2003 7:04 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот did » Пет Авг 27, 2004 8:21 am

Спокойно бе Наско! Не си хаби нервите за глупости! Като се преброим довечера всичко ще е ясно. Ако се окажем повече от 20, ще звъннем да предупредим хижаря. Аз ГАРАНТИРАМ, че при еднодневно предизвестие той ще осигури необходимите места! "ГАРАНТИРАМ" значи, че ако места все пак няма, обещавам да си форматирам незабавно харда без backup! Разбираш ли колко сериозно говоря?!!!
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Мнениеот did » Пет Авг 27, 2004 8:34 am

[quote="screamBoy"]

значи в събота сутринта 8 на изхода за Храбрино, ъ ?
[/quote]


Ми май не точно в 8, по скоро бях казал "след 8". Ти да не си решил да предприемаш някакви подривни действия, а? Тероризъм, отмъщение дето тъпчем "тревата", туй-онуй? Или просто искаш да си разходиш хипопотама?

[quote="Melvis"]

Да броите мен и bikezilla ейй[/quote]


Броим значи...
[img]http://free.bol.bg/ddiidd/1/Relative.jpg[/img]

Melvis, нали вчера ме питаше дали ще носим черни чували за неиздържалите карането? Мисля да не носим, защото се оказа, че може и да успеем да минем покрай пещерата над Орехово (ако я намерим) дето турците са зазидвали непослушните родопчани навремето. На картите я пише като "Човешката пещера". Там кокали си имало достатъчно и 2-3 скелета повече едва ли ще са проблем.

[quote="naka76"]

Хахд бе няма ли да идва този петък:angfire::angfire::angfire::offtopic:
[/quote]


Хахд бе няма ли да идва 19 часа:angfire::angfire::angfire:

И накрая... абе чудех се дали да го правя... ама хайде, [url=http://free.bol.bg/ddiidd/1/m1.jpg]ето ви го [/url]и маршрутът в първо приближение. Нанесен е с жълта линия на същата карта, на която със синьо е този от маратона "Родопи-Паралелна вселена 2004". Така по-добре може да се ориентирате къде ще се ходи.
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Мнениеот Melvis » Пет Авг 27, 2004 9:01 am

Младежи, я кажете има ли някой по-малък от мене на тва здраво каране
Аз сам на 16 :^:
Melvis
 
Мнения: 116
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Сря Авг 25, 2004 8:00 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот did » Пет Авг 27, 2004 10:06 am

[quote="Melvis"]

Младежи, я кажете има ли някой по-малък от мене на тва здраво каране
Аз сам на 16 :^:
[/quote]


Доколкото познавам заявилите участие - няма. Всички сме по-амортизирани.
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Мнениеот Newone » Пет Авг 27, 2004 10:19 am

[quote="Melvis"]

Младежи, я кажете има ли някой по-малък от мене на тва здраво каране
Аз сам на 16 :^:
[/quote]

Май само аз!:rofl::rofl::rofl:
Life is a short, warm moment!
Аватар
Newone
 
Мнения: 1036
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Яну 03, 2004 5:46 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Newone » Пет Авг 27, 2004 10:24 am

[quote="did"]

[quote="Melvis"]

Младежи, я кажете има ли някой по-малък от мене на тва здраво каране
Аз сам на 16 :^:
[/quote]


Доколкото познавам заявилите участие - няма. Всички сме по-амортизирани.
[/quote]

@did, Нямам никакъв телефон за връзка с тебе, но MOD и Капитан Планета ще ми се обадят като стигнат в Пловдив и ще се срещнем, т.е. може да използваш моя телефон за връзка...Admin, Kagami и Hlebarka ще спят в къщи, но з адругите трябв ада намерим нещо...
Life is a short, warm moment!
Аватар
Newone
 
Мнения: 1036
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Яну 03, 2004 5:46 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот jivkonik » Пет Авг 27, 2004 10:42 am

[quote="Newone"]

[quote="did"]

[quote="Melvis"]

Младежи, я кажете има ли някой по-малък от мене на тва здраво каране
Аз сам на 16 :^:
[/quote]


Доколкото познавам заявилите участие - няма. Всички сме по-амортизирани.
[/quote]

@did, Нямам никакъв телефон за връзка с тебе, но MOD и Капитан Планета ще ми се обадят като стигнат в Пловдив и ще се срещнем, т.е. може да използваш моя телефон за връзка...Admin, Kagami и Hlebarka ще спят в къщи, но з адругите трябв ада намерим нещо...
[/quote]

Има ли някакъв варянт някой от хората, които знаят пътя да чака мен и още един човек на ЖП-гарата с влака от София който пристига в 8.50? И да догоним групата после?
Тази вечер няма как да дойда...
Аватар
jivkonik
 
Мнения: 2600
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Юни 29, 2004 9:59 pm
Местоположение: Bulgaria, Sofia

Мнениеот did » Пет Авг 27, 2004 10:57 am

[quote="jivkonik"]
Има ли някакъв варянт някой от хората, които знаят пътя да чака мен и още един човек на ЖП-гарата с влака от София който пристига в 8.50? И да догоним групата после?
Тази вечер няма как да дойда...
[/quote]


Трудно. Но можете да тръгнете сами сутринта и да идете до Лилково по "асфалта", без да се мотаете по черния път през Тамръш. Така ще ни застигнете в селото и може да продължите с нас. Дори да тръгнете час след нашата група, пак ще ни изпреварите, макар че изпускате малко интересности. Ако направите така ще разберете защо "асфалт" е в кавички;). НО: Ако предприемете подобно нещо, обадете се непременно и кажете, че тръгвате, за да се чакаме ако е необходимо!!!!!!!!!! И потвърдете днес, за да ви добавим към бройката за хижата.
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

ПредишнаСледваща

Назад към Архив

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 42 госта