Слънчасах, жабунясах... Кара ми се!

В този форум съхраняваме темите, за които сме преценили, че съдържат повече интересна или полезна информация и не заслужават да бъдат изтрити, въпреки че са поостарели. На който му е интересно, може да ги прегледа - ще намери интересни неща.

Мнениеот jivkonik » Пет Авг 27, 2004 11:09 am

[quote="did"]

[quote="jivkonik"]
Има ли някакъв варянт някой от хората, които знаят пътя да чака мен и още един човек на ЖП-гарата с влака от София който пристига в 8.50? И да догоним групата после?
Тази вечер няма как да дойда...
[/quote]


Трудно. Но можете да тръгнете сами сутринта и да идете до Лилково по "асфалта", без да се мотаете по черния път през Тамръш. Така ще ни застигнете в селото и може да продължите с нас. Дори да тръгнете час след нашата група, пак ще ни изпреварите, макар че изпускате малко интересности. Ако направите така ще разберете защо "асфалт" е в кавички;). НО: Ако предприемете подобно нещо, обадете се непременно и кажете, че тръгвате, за да се чакаме ако е необходимо!!!!!!!!!! И потвърдете днес, за да ви добавим към бройката за хижата.
[/quote]

Да опишеш с няколко думи ако можеш от ЖП гарата на къде да търся изхода от Пловдив за Лилково? Не познавам града :I.
Аватар
jivkonik
 
Мнения: 2600
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Юни 29, 2004 9:59 pm
Местоположение: Bulgaria, Sofia

Мнениеот did » Пет Авг 27, 2004 11:24 am

[quote="jivkonik"]
Да опишеш с няколко думи ако можеш от ЖП гарата на къде да търся изхода от Пловдив за Лилково? Не познавам града :I.
[/quote]


Това означава ли "да"?

Тръгвате по булеварда пред гарата в западна посока, т.е. като пристигнете слънцето (ако въобще го има) да ви пече отзад. На практика се връщате покрай линията, по която е дошъл влака от София. Карате само направо докато стигнете едно шантаво кръстовище на 2 нива - Коматевски транспортен възел. Пътя се разклонява наляво и надясно точно като минава отдолу под един ЖП мост. Държите най-лявото платно. Оттам карате само направо! Има и табели за Първенец, но те не ви трябват - оттук до лилково е само направо! Ще минете през квартал Коматево, пресичате околовръстното на Пловдив, минавате с.Първенец, стигате до с.Храбрино, в центъра на селото централният път прави завой надясно по един мост, там си има табели за Бойково, Ситово, Лилково (всички са в една посока). Продължавате напред. Скоро ще видите разклон наляво за с.Дедево и х.Равнища. Продължавате напред. След 5км вляво от пътя има чешма, а 500м след нея при една табела за горско стопанство "Тамръш" надясно се спуща черния път, по който ние ще се отклоним. Ако ни настигнете до тук, присъединявате се към групата. Вие сте двама и ако катерите бързо по асфалта е съвсем реално да ни настигнете. Ако обаче не ни настигнете, продължавате си направо. Ще подминете един разклон наляво за Бойково, продължавате напред и следва последния разклон - наляво за Ситово, надясно за Лилково. Тръгвате към Лилково и ни чакате пред кръчмата в центъра на селото.

От всички споменати ориентири най-трудно ще намерите кръчмата в Лилково.

Други въпроси?
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Мнениеот jivkonik » Пет Авг 27, 2004 11:44 am

[quote="did"]

[quote="jivkonik"]
Да опишеш с няколко думи ако можеш от ЖП гарата на къде да търся изхода от Пловдив за Лилково? Не познавам града :I.
[/quote]


Това означава ли "да"?

Тръгвате по булеварда пред гарата в западна посока, т.е. като пристигнете слънцето (ако въобще го има) да ви пече отзад. На практика се връщате покрай линията, по която е дошъл влака от София. Карате само направо докато стигнете едно шантаво кръстовище на 2 нива - Коматевски транспортен възел. Пътя се разклонява наляво и надясно точно като минава отдолу под един ЖП мост. Държите най-лявото платно. Оттам карате само направо! Има и табели за Първенец, но те не ви трябват - оттук до лилково е само направо! Ще минете през квартал Коматево, пресичате околовръстното на Пловдив, минавате с.Първенец, стигате до с.Храбрино, в центъра на селото централният път прави завой надясно по един мост, там си има табели за Бойково, Ситово, Лилково (всички са в една посока). Продължавате напред. Скоро ще видите разклон наляво за с.Дедево и х.Равнища. Продължавате напред. След 5км вляво от пътя има чешма, а 500м след нея при една табела за горско стопанство "Тамръш" надясно се спуща черния път, по който ние ще се отклоним. Ако ни настигнете до тук, присъединявате се към групата. Вие сте двама и ако катерите бързо по асфалта е съвсем реално да ни настигнете. Ако обаче не ни настигнете, продължавате си направо. Ще подминете един разклон наляво за Бойково, продължавате напред и следва последния разклон - наляво за Ситово, надясно за Лилково. Тръгвате към Лилково и ни чакате пред кръчмата в центъра на селото.

От всички споменати ориентири най-трудно ще намерите кръчмата в Лилково.

Други въпроси?
[/quote]

ОК мерси за инфото!:banana:
Последно с влака ни отрязаха (експрес бил в 6.40 и нямало вагон за багаж!!!:angfire:)та ще се мъчим към 7 часа с рейсовете за Пловдив дано се навият 2 колела да качат. Ако се класираме за рейса ще звънна на телефона на MOD да ви кажа, че идваме. Не се обаждай за резервацията да не стане нещо издънка с идването - ако дойдем предполагам ще има все 2 места за спане!!!
Аватар
jivkonik
 
Мнения: 2600
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Юни 29, 2004 9:59 pm
Местоположение: Bulgaria, Sofia

Мнениеот did » Пет Авг 27, 2004 11:50 am

[quote="jivkonik"]
ОК мерси за инфото!:banana:
Последно с влака ни отрязаха (експрес бил в 6.40 и нямало вагон за багаж!!!:angfire:)та ще се мъчим към 7 часа с рейсовете за Пловдив дано се навият 2 колела да качат. Ако се класираме за рейса ще звънна на телефона на MOD да ви кажа, че идваме. Не се обаждай за резервацията да не стане нещо издънка с идването - ако дойдем предполагам ще има все 2 места за спане!!!
[/quote]


Успех!

Ако идвате с автобус и той не мине по магистралата, а по Е-80, помолете шофьора да ви остави малко преди Пловдив на разклона с околовръстното, което тръгва наляво (на юг), обикаля доста и отива чак до Асеновградско шосе. Ще си спестите ПОНЕ половин час каране и даже може да ни чакате на кръстовището след Коматево!!!
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Мнениеот jivkonik » Пет Авг 27, 2004 12:14 pm

[quote="did"]

[quote="jivkonik"]
ОК мерси за инфото!:banana:
Последно с влака ни отрязаха (експрес бил в 6.40 и нямало вагон за багаж!!!:angfire:)та ще се мъчим към 7 часа с рейсовете за Пловдив дано се навият 2 колела да качат. Ако се класираме за рейса ще звънна на телефона на MOD да ви кажа, че идваме. Не се обаждай за резервацията да не стане нещо издънка с идването - ако дойдем предполагам ще има все 2 места за спане!!!
[/quote]


Успех!

Ако идвате с автобус и той не мине по магистралата, а по Е-80, помолете шофьора да ви остави малко преди Пловдив на разклона с околовръстното, което тръгва наляво (на юг), обикаля доста и отива чак до Асеновградско шосе. Ще си спестите ПОНЕ половин час каране и даже може да ни чакате на кръстовището след Коматево!!!
[/quote]

Т.е. на този разклон на околовръстното тръгваме в посока юг (наляво) и стигаме до разклона за Коматево?
Рейса от 7 часа до 9 дали стига в Пловдив?
Аватар
jivkonik
 
Мнения: 2600
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Юни 29, 2004 9:59 pm
Местоположение: Bulgaria, Sofia

Мнениеот did » Пет Авг 27, 2004 12:20 pm

[quote="jivkonik"]
Т.е. на този разклон на околовръстното тръгваме в посока юг (наляво) и стигаме до разклона за Коматево?
Рейса от 7 часа до 9 дали стига в Пловдив?
[/quote]


Точно така. Рейсът, който тръгва в 7 от София, е на този разклон с околовръстното около 8.30, значи е възможно да ни чакате след Коматево в 8.45, а като се има предвид, че дотам и ние имаме минимум 20-30 мин път по един гаден паваж, пък и ако се замотаем нещо...

Но да не забравяме, че май повечето автобуси минават по магистралата! Там тоя номер не минава, така че не се навивай предварително.
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Мнениеот jivkonik » Пет Авг 27, 2004 12:31 pm

[quote="did"]

[quote="jivkonik"]
Т.е. на този разклон на околовръстното тръгваме в посока юг (наляво) и стигаме до разклона за Коматево?
Рейса от 7 часа до 9 дали стига в Пловдив?
[/quote]


Точно така. Рейсът, който тръгва в 7 от София, е на този разклон с околовръстното около 8.30, значи е възможно да ни чакате след Коматево в 8.45, а като се има предвид, че дотам и ние имаме минимум 20-30 мин път по един гаден паваж, пък и ако се замотаем нещо...

Но да не забравяме, че май повечето автобуси минават по магистралата! Там тоя номер не минава, така че не се навивай предварително.
[/quote]

Ок мерси за инфото! :beer: Ако всичко е точно с придвижването ще звънна на MOD да се уточним на къде сте в тоя час и ние къде са ни стоварили в града... ако не успеем здраве да е приятно каране ви желая!:thumb:
Аватар
jivkonik
 
Мнения: 2600
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Юни 29, 2004 9:59 pm
Местоположение: Bulgaria, Sofia

Мнениеот s_l » Пет Авг 27, 2004 12:47 pm

съжалявам, че чак сега се включвам отново..от софия сме двама (извън групата от баба яга), тъй като alien не се обади. за хижата мисля, че няма да има проблеми с местата, дори и да няма, все някак ще изкараме..За времето никой нищо не казва..ако вали няма да идваме, гумите ми не стават за кал, а и не ми се кара в дъжд. Не ни мислете, караите по вашия план и ако всичко е наред ще се видим в 8:00 на изходната точка. благодаря за търпението :)
Аватар
s_l
 
Мнения: 19
Рейтинг: 1285
Регистриран на: Съб Авг 09, 2003 3:26 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Мajnata » Пет Авг 27, 2004 12:47 pm

iskam i az da doida . Ima li po marsrutta frirade pateki s kamani?
Samo qmboool!!!
Аватар
Мajnata
 
Мнения: 167
Рейтинг: 1216
Регистриран на: Чет Юли 22, 2004 11:57 am

Мнениеот Melvis » Пет Авг 27, 2004 12:51 pm

Само едно въпросче имам:
Колко от вас биха се поколебали ако недай си боже временцето ни спретне едни хубави дъждове тия дни???
Ако питате мен като сме се хванали да го правим трябва да действаме ако ще и градушка да има:8D:
Melvis
 
Мнения: 116
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Сря Авг 25, 2004 8:00 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот did » Пет Авг 27, 2004 12:52 pm

[quote="s_l"]
За времето никой нищо не казва..ако вали няма да идваме, гумите ми не стават за кал, а и не ми се кара в дъжд.[/quote]



Ето, казваме:

Ако вали ще караме. Който иска. Първия ден поне в началото ще сме при силен насрещен вятър, какъвто и в момента духа от запад в Пловдив. Сигурно поне веднъж ще ни намокри. В събота следобяд го предвиждат да се оправи, а в неделя ще е хубаво за панорамите, заради които ще драпаме дотам. Аз снощи смених локумените гуми на колелото с каучукови и вече не ме е страх от дъжда. Мойта задна гума е Кенда 1.95. Много е износена, но практиката е показала, че чудесно се държи при катерене в дъждовно време;)! Ако твойта е по-лоша - ти си знаеш!
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Мнениеот Melvis » Пет Авг 27, 2004 12:58 pm

DID ти хубаво сменяш гуми ама ние дето нямаме ша са трепем:V:
BUT I DONT CARE:D:D:D
Melvis
 
Мнения: 116
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Сря Авг 25, 2004 8:00 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот did » Пет Авг 27, 2004 1:00 pm

[quote="Melvis"]

DID ти хубаво сменяш гуми ама ние дето нямаме ша са трепем:V:
BUT I DONT CARE:D:D:D
[/quote]

:rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Мнениеот Admin » Пет Авг 27, 2004 1:03 pm

[quote="did"]
И накрая... абе чудех се дали да го правя... ама хайде, [url=http://free.bol.bg/ddiidd/1/m1.jpg]ето ви го [/url]и маршрутът в първо приближение. Нанесен е с жълта линия на същата карта, на която със синьо е този от маратона "Родопи-Паралелна вселена 2004". Така по-добре може да се ориентирате къде ще се ходи.
[/quote]


Хе-хе, значи за 2 дни ще направим горе-долу това, което състезателите от "Паралелна вселена" направиха за 3 дни :D Ше се разболея! :xx(: А пък ако вали, ше се разболея дваж! :xx(::xx(:

А ако по някаква невероятна случайност през втория ден не сме твърде изостанали, не може ли да измислим някакво спускане по пресечен терен, вместо от Орешец по асфалт до Асеновград? Сега само го давам като идея, иначе на място ще го обсъдим като се видим :)
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Мнениеот jivkonik » Пет Авг 27, 2004 1:05 pm

[quote="s_l"]

съжалявам, че чак сега се включвам отново..от софия сме двама (извън групата от баба яга), тъй като alien не се обади. за хижата мисля, че няма да има проблеми с местата, дори и да няма, все някак ще изкараме..За времето никой нищо не казва..ако вали няма да идваме, гумите ми не стават за кал, а и не ми се кара в дъжд. Не ни мислете, караите по вашия план и ако всичко е наред ще се видим в 8:00 на изходната точка. благодаря за търпението :)
[/quote]

Хай! Как ще пътувате до началната точка? Аз ще се мъча с рейсовете с една позната, ама супер тъпо ще е ако откажат да качата колелата.... :angfire:С какъв транспорт сте? Места за още 2-ма с колела при вас има ли?
Аватар
jivkonik
 
Мнения: 2600
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Юни 29, 2004 9:59 pm
Местоположение: Bulgaria, Sofia

Мнениеот did » Пет Авг 27, 2004 1:07 pm

[quote="Admin"]
Хе-хе, значи за 2 дни ще направим горе-долу това, което състезателите от "Паралелна вселена" направиха за 3 дни :D Ше се разболея! :xx(: А пък ако вали, ше се разболея дваж! :xx(::xx(:

А ако по някаква невероятна случайност през втория ден не сме твърде изостанали, не може ли да измислим някакво спускане по пресечен терен, вместо от Орешец по асфалт до Асеновград? Сега само го давам като идея, иначе на място ще го обсъдим като се видим :)
[/quote]


Първо, приликата е твърде повърхностна, сам ще се убедиш! Двата маршрута имат общо само в асфалтовите си части, като разстояния са много различни, сега няма изродски бутания нагоре (е, само едно-две)...

Второ... ами то от Орешец неасфалтовото ти го знаеш бе! През Добростан, манастира... АКо има сили и време съм навит, но ще действаме според кефа ни.
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Мнениеот MOD » Пет Авг 27, 2004 1:15 pm

Трасето си го бива - две думи да няма :) - но поне не се очертава да слънчасаме :) :):D:D:D
--------------------------------------------------------------------

MOD = Master Of Disaster :D:D:D
"Никога не спори с тъпак, хората може да не забележат разликата."
MOD
 
Мнения: 2011
Рейтинг: 1715
Регистриран на: Сря Авг 27, 2003 2:58 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот s_l » Пет Авг 27, 2004 1:17 pm

[/quote]
Хай! Как ще пътувате до началната точка? Аз ще се мъча с рейсовете с една позната, ама супер тъпо ще е ако откажат да качата колелата.... :angfire:С какъв транспорт сте? Места за още 2-ма с колела при вас има ли?
[/quote]

С кола го мислим..аз имам една лада, но место само за един човек има заради багажника за колела. Лимита му е 3 колела с няколко слизания за натягане :) ако имаш багажник за покрив, съм ок да ви взема. Другото е че не сме 100% сигурни дали ще пътуваме.
Аватар
s_l
 
Мнения: 19
Рейтинг: 1285
Регистриран на: Съб Авг 09, 2003 3:26 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот bikezilla » Пет Авг 27, 2004 1:18 pm

[quote="Admin"]

[quote="did"]
И накрая... абе чудех се дали да го правя... ама хайде, [url=http://free.bol.bg/ddiidd/1/m1.jpg]ето ви го [/url]и маршрутът в първо приближение. Нанесен е с жълта линия на същата карта, на която със синьо е този от маратона "Родопи-Паралелна вселена 2004". Така по-добре може да се ориентирате къде ще се ходи.
[/quote]


Хе-хе, значи за 2 дни ще направим горе-долу това, което състезателите от "Паралелна вселена" направиха за 3 дни :D Ше се разболея! :xx(: А пък ако вали, ше се разболея дваж! :xx(::xx(:

А ако по някаква невероятна случайност през втория ден не сме твърде изостанали, не може ли да измислим някакво спускане по пресечен терен, вместо от Орешец по асфалт до Асеновград? Сега само го давам като идея, иначе на място ще го обсъдим като се видим :)
[/quote]


аа, не, на картата двата маршрута изглеждат приблизително подобни, ама не са! при нас ще има много повече каране отколкото бутане, а на маратона май беше обратно :P

ако се разболееш - спокс, аз съм вече болен, пооправих се малко, днес вече не кихам като хипопотам в ледниково езеро. но все пак ще дойда (90%)

а за връщането - много си късопаметен ;) нима забрави как си удължихме живота и банята на края на първия ден на състезанието, нима забрави как Емо ни черпи с вълшебните курабийки, спускахме се в адски дъжд без спирачки (почти) и с адски спечени вилки, и после сложихме черешката на тортата (пирона в ковчега) на колелата - пароструйка!
:8D::8D::8D:

или по-конкретно - как катерихме от орешец до добростан и оттам спускахме каквото ние бяхме катерили по-рано през деня :-)
ако има сили и време може пак да го направим :P
Аватар
bikezilla
 
Мнения: 806
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Май 01, 2003 12:55 am

Мнениеот jivkonik » Пет Авг 27, 2004 1:25 pm

[quote="s_l"]

[/quote]

Хай! Как ще пътувате до началната точка? Аз ще се мъча с рейсовете с една позната, ама супер тъпо ще е ако откажат да качата колелата.... :angfire:С какъв транспорт сте? Места за още 2-ма с колела при вас има ли?
[/quote]

С кола го мислим..аз имам една лада, но место само за един човек има заради багажника за колела. Лимита му е 3 колела с няколко слизания за натягане :) ако имаш багажник за покрив, съм ок да ви взема. Другото е че не сме 100% сигурни дали ще пътуваме.
[/quote]
ОК мерси за инфото ще се пробваме с рейса! ;)
Аватар
jivkonik
 
Мнения: 2600
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Юни 29, 2004 9:59 pm
Местоположение: Bulgaria, Sofia

Мнениеот Admin » Пет Авг 27, 2004 1:40 pm

Споко бе хора, не съм забравил за карането в тази част :D Много добре го помня даже!
Само се надявам да остане време за този вариант. :8D:
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Мнениеот MOD » Пет Авг 27, 2004 2:24 pm

[quote="Admin"]

Споко бе хора, не съм забравил за карането в тази част :D Много добре го помня даже!
Само се надявам да остане време за този вариант. :8D:
[/quote]


без пароструйката, надявам се :) :D:D:D
--------------------------------------------------------------------

MOD = Master Of Disaster :D:D:D
"Никога не спори с тъпак, хората може да не забележат разликата."
MOD
 
Мнения: 2011
Рейтинг: 1715
Регистриран на: Сря Авг 27, 2003 2:58 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Alien » Пет Авг 27, 2004 4:06 pm

Такам. Аз се разбрах с screamBoy да хванем автобуса от 7 часа за Пловдив, който ОБАЧЕ пристига в 9. Явно не сме единствените с този автобус, както и не сме единствените, които ще пристигнем по това време, така че да ни разкажете горе-долу какво да правим тогава? Дали вие ще можете да почакате или ще трябва да ви гоним?

Ако няма да ни чакате 100% има два варианта:

1. Ако автобусът мине по Е-80 да слезем на околовръсното и да вървим към Асеновградско шосе и да ви чакаме след Коматево в 8:45 - 9:00 часа.

2. Ако минава през магистралата - по асфалта към Лилково и се чакаме там. Тъй като и двамата нямаме телефони трудно ще се чуем. :D Казвайте какво да правим.

Иначе ни бройте и двамата за хижата в събота.
I feel terrified, which is... you know, sickest feeling ever.
Brandon Fairclough
Аватар
Alien
 
Мнения: 3577
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Окт 30, 2003 8:06 pm
Местоположение: София

Мнениеот kagami » Пет Авг 27, 2004 4:30 pm

[quote="Alien"]

Аз се разбрах с screamBoy да хванем автобуса от 7 часа за Пловдив
Иначе ни бройте и двамата за хижата в събота.
[/quote]


:banana::banana::banana::):)
Важно е да вършиш това, което смяташ за правилно.
Аватар
kagami
 
Мнения: 1159
Рейтинг: 1980
Регистриран на: Пон Апр 19, 2004 9:59 am
Местоположение: planet Earth

Мнениеот screamBoy » Пет Авг 27, 2004 7:16 pm

има рейс от 8 за Пампорово, който може да ни стовари към 11:30 на Хвойна
(ако не стане с другия рейс и ако ме мързи) ще сме там, нали това е след Оре... към Пашалийца и няма откъде другаде да минете ???
Сестра ми, не се радвай такава :D
от там до хижата са 20км, значи ще сте минали към 59км, значи ще сте там малко след 16ч, значи може да ви пресрещнем на Оре... към 15:30 ... примерно ...
т.е. гответе се за диверсия !
ако ви нападнат няколко маскирани спускачоподобни и ви искат елфическите сладки да не се чудите.
Пост свободен от семантични грешкиИзображение
Аватар
screamBoy
 
Мнения: 3261
Рейтинг: 1980
Регистриран на: Пон Окт 21, 2002 9:26 pm

Мнениеот bikezilla » Пет Авг 27, 2004 8:23 pm

[quote="screamBoy"]

има рейс от 8 за Пампорово, който може да ни стовари към 11:30 на Хвойна
(ако не стане с другия рейс и ако ме мързи) ще сме там, нали това е след Оре... към Пашалийца и няма откъде другаде да минете ???
Сестра ми, не се радвай такава :D
от там до хижата са 20км, значи ще сте минали към 59км, значи ще сте там малко след 16ч, значи може да ви пресрещнем на Оре... към 15:30 ... примерно ...
т.е. гответе се за диверсия !
ако ви нападнат няколко маскирани спускачоподобни и ви искат елфическите сладки да не се чудите.

[/quote]


да, хвойна лежи на пътя ни точно м/у орешец и павелско-пашалийца
и ще сме там към 15:30, може и по-рано, зависи как се движи групата.
(а може и по-късно ;))
като се изясни как ще идвате няма да е зле да ни известите по телефон, да знаем къде да се чакаме, че дотук изброихте няколко варианта :-)
Аватар
bikezilla
 
Мнения: 806
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Май 01, 2003 12:55 am

Мнениеот jivkonik » Пет Авг 27, 2004 9:59 pm

[quote="bikezilla"]

[quote="screamBoy"]

има рейс от 8 за Пампорово, който може да ни стовари към 11:30 на Хвойна
(ако не стане с другия рейс и ако ме мързи) ще сме там, нали това е след Оре... към Пашалийца и няма откъде другаде да минете ???
Сестра ми, не се радвай такава :D
от там до хижата са 20км, значи ще сте минали към 59км, значи ще сте там малко след 16ч, значи може да ви пресрещнем на Оре... към 15:30 ... примерно ...
т.е. гответе се за диверсия !
ако ви нападнат няколко маскирани спускачоподобни и ви искат елфическите сладки да не се чудите.

[/quote]


да, хвойна лежи на пътя ни точно м/у орешец и павелско-пашалийца
и ще сме там към 15:30, може и по-рано, зависи как се движи групата.
(а може и по-късно ;))
като се изясни как ще идвате няма да е зле да ни известите по телефон, да знаем къде да се чакаме, че дотук изброихте няколко варианта :-)
[/quote]

Преди малко засякох по пътищата тъмни-Софийски screamBoy, моя човек се отказа та се включвам в тяхната група за рейса в 7. Имам телефон 0889 427-549 и на MOD го записах телефона, та ще държим връзка!
:beer:
Аватар
jivkonik
 
Мнения: 2600
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Юни 29, 2004 9:59 pm
Местоположение: Bulgaria, Sofia

Мнениеот Melvis » Нед Авг 29, 2004 6:51 pm

ОЦЕЛЯХМЕ :O:O:O:O
Melvis
 
Мнения: 116
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Сря Авг 25, 2004 8:00 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот jivkonik » Нед Авг 29, 2004 9:20 pm

[quote="Melvis"]

ОЦЕЛЯХМЕ :O:O:O:O
[/quote]

Даааа яки сме бе якииии!!!:banana:
Как беше водопада? Сигурно сме пропуснали много ама пусто бързане за транспортаааа.....:angfire:
Групата на 5-мата - аз screamBoy, Alien и колегите със зеления -RAM и ДРАГ F4 се докарахме сполучливо до Асеновград, от там с влак към Пловдив и София. Прибрахме се баз техничаски проблеми! :8D:
Двамата колеги, които тръгнаха от Пловдив към Храбрино да си вземат колата не знам, дано са нямали проблеми по пътя.
Едно голямо БЛАГОДАРЯ на колегите от "Кривата Спица" за "проявения героизъм и търпение" в борбата с нашето мотане, шматкане, бутане и опити да сбъркаме пътя!;) Ораганизацията беше супер! Имаше и коли за съпорт и докарване на храна (специално мерси на Newone дето докара живителното папане!!)
:thumb:
Хайде пък се надявам да ви поканим и ние на нещо такова по Витоша и Плана;)
Аватар
jivkonik
 
Мнения: 2600
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Юни 29, 2004 9:59 pm
Местоположение: Bulgaria, Sofia

Мнениеот veno » Нед Авг 29, 2004 10:57 pm

Групата беше много шарена и уморена, засякохме я с един познат в последните им 25км. на Бачково, за непознаващите ме бях по-красивия от двамата :)

Явно прехода не е бил лек тъй, като всички гледаха страшно :)

Вярвам въпреки всичко сте изкарали весело и е било приятно :)
Аз си поддържам колелото във www.velo09.com

Изображение
Аватар
veno
 
Мнения: 577
Рейтинг: 1692
Регистриран на: Пет Май 28, 2004 12:05 am
Местоположение: София

ПредишнаСледваща

Назад към Архив

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 122 госта