Списание за колоездене на пазара

В този форум съхраняваме темите, за които сме преценили, че съдържат повече интересна или полезна информация и не заслужават да бъдат изтрити, въпреки че са поостарели. На който му е интересно, може да ги прегледа - ще намери интересни неща.

Мнениеот batman » Пет Ное 26, 2004 4:01 pm

Благодаря за добрите думи по адрес на списанието от името на целият екип, който го прави!!!:beer: Третият брой ще е още по-добър - обещавам! И ние мислим, че е редно да се включи постер към него, освен това планираме и календар с фиксирани спортни събития към определените за това дати, но за съжаление хората от които зависи организирането на състезанията у нас, са в конфликт по между си и нещата остават все още твърде неопределени! Btw, CD-то ще допълва списанието почти във всеки брой, но за това все пак са нужни някои предпоставки като интензивен и интересен спортен или клубен живот, който да се отрази по подходящ за целта начин! Искаме в бъдещите си материали да застъпим и останалите стилове на каране: dirt jump, trial, free style... дори шосейното колоездене! Моята молба е, да ни засипвате с предложения, инициативи и покани за срещи, за да наситим със събития следващия сезон. Това списание се прави за всички нас, които "спим" в едно легло с велосипеда си и само от всички нас зависи да си направим интересен и пълноценен купона! Чрез списанието може да се задават директни въпроси към БГ производителите и по-големите търговци или вносители. Вие само питайте, а ние ще търсим отговора от когото трябва, разбира се, въпросите трябва да са по същество и да са сериозни. Всеки който има какво да каже по наболял проблем или има идея, която ще е от полза за всички, които обичат велосипедните спортове, е добре дошъл при нас - ние ще публикуваме материала и ще се постараем да му съдействаме според силите и възможностите си!
ПОЗДРАВИ НА ВСИЧКИ!!!:)
batman
 
Мнения: 516
Рейтинг: 1840
Регистриран на: Вто Фев 03, 2004 2:08 am
Местоположение: Bangladesh

Мнениеот hlebarka » Пет Ное 26, 2004 5:45 pm

[quote="batman"]
... дори шосейното колоездене!
[/quote]


крайно време е да обърнете внимение и на шосейното колоездене, като дългогодишен карач мога да кажа, че отношението към нас е ужасно,
ще има ли един брой само за шосе?
stvarnost nam je crno-bela, a budućnost siva
Аватар
hlebarka
 
Мнения: 1970
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Фев 09, 2004 8:14 pm

Мнениеот Sp0nG » Съб Ное 27, 2004 12:21 am

Ей, хора, днес ходих до БФПК, ама там ми казахе че списанията са заявени, ама още няма и не се знае кога ще доставят. На другите места дали има, БАС или там още къде беше:?:
Аватар
Sp0nG
 
Мнения: 896
Рейтинг: 1912
Регистриран на: Пон Фев 23, 2004 6:40 pm
Местоположение: София, България

Мнениеот Admin » Съб Ное 27, 2004 12:33 am

В БАС би трябвало да има.
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Мнениеот dil » Съб Ное 27, 2004 1:25 am

В байк центъра (Младост 1) имаше доста бройки вчера :)
Аватар
dil
 
Мнения: 261
Рейтинг: 1204
Регистриран на: Чет Авг 07, 2003 9:05 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Zink » Съб Ное 27, 2004 8:37 am

В БАС има също много броеве с дискове.
True Riders Team
Zink
 
Мнения: 696
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Авг 30, 2004 10:37 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот dragul_k » Съб Ное 27, 2004 3:32 pm

[color=red][size=134]А някои няма ли да качи филма в нета?[/size][/color]
dragul_k
 
Мнения: 44
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Пон Авг 02, 2004 9:34 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот C_Mo » Съб Ное 27, 2004 3:47 pm

[quote="dragul_k"]

[color=red][size=134]А някои няма ли да качи филма в нета?[/size][/color]
[/quote]

За какво ти е в нет-а, като го получаваш безплатно заедно със единственото българско байк списание, което поне! всички ние трябва да подкрепяме като си го купуваме...
Аватар
C_Mo
 
Мнения: 1495
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Окт 21, 2002 8:45 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Victor » Пон Ное 29, 2004 8:51 am

[quote]За какво ти е в нет-а, като го получаваш безплатно заедно със единственото българско байк списание, което поне! всички ние трябва да подкрепяме като си го купуваме...[/quote]

Напълно съм сагласен :agree:
Аз малко късно си го купих но все пак това май не ми пречи да си кажа мнението. Най-голямо впечетление ми направи представянето на bike- weeken-да.Хубаво написано и доста патриотизъм лъхаше от него кето ме накара да се чуствам доста добре. След прочетеното така ми се прииска да си хвана колелото и да мина поне 5-6 пъти това трсе та се не трае (ама не можах разбира се). Но имам една много голяма критика (незнам дали някои го е писал вече или забелязал) абе защо всяко изречение трябва да завършва с удивителен ' ! ' . Честно казано наистина в цялото списание има малко изречения който завършват с точка, това наистина ме подразни и развали насладата ми. Но да се върна да добрите неща- диска. БРАВО ! Наистина ме зарадва факта че има филм за състезанието и то безплатен . Браво аще веднъж :bowdown:
Абе секви ги има !
България не ме обича,
а аз съм ебати пича !
Victor
 
Мнения: 483
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Сря Юни 23, 2004 9:47 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Alien » Пон Ное 29, 2004 11:02 am

На мен първото впечатление от списанието ми беше, че на една от първите страници беше написано Wellcome (с две "л" -та). Като в БЪЛГАРСКО списание пишете на АНГЛИЙСКИ език, поне гледайте да не правите грешки, и то от най-елементарните. Иначе списанието изглежда добре, прочетох първите няколко статии, които ми харесаха. Ще видим нататък. И една похвала - филмчето на диска е супер. Много добре е направено. С удоволствие го изгледах. :)
I feel terrified, which is... you know, sickest feeling ever.
Brandon Fairclough
Аватар
Alien
 
Мнения: 3577
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Окт 30, 2003 8:06 pm
Местоположение: София

Мнениеот screamBoy » Пон Ное 29, 2004 10:22 pm

от списъка за абонаменти намерих 2 неща:
сп.Bike код 4676 10-30-60-120лв за 1-3-6-12мес в каталога на стр60 и
сп.Bike Mobiles 4,80-14,40-28,80-57,60 за 1-3-6-12мес на същата страница

някое от тези двете да е това списание ?
защото други с нещо такова в името не видях.
Пост свободен от семантични грешкиИзображение
Аватар
screamBoy
 
Мнения: 3261
Рейтинг: 1980
Регистриран на: Пон Окт 21, 2002 9:26 pm

Мнениеот Paranoid » Пон Ное 29, 2004 11:20 pm

Някой знае ли кога ще излезе следващия брой да се разходя да си го купя да не вземе да свърши!!!!!!:^::^:
Неведоми са пътищата планински!!!
Paranoid
 
Мнения: 61
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Сря Сеп 29, 2004 9:38 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Sp0nG » Вто Ное 30, 2004 12:04 am

[quote="Paranoid"]

Някой знае ли кога ще излезе следващия брой да се разходя да си го купя да не вземе да свърши!!!!!!:^::^:
[/quote]
Този, който сега е на пазара е за месеци 11/12, така че следващия едва ли ще излезе скоро:bawling:
Аватар
Sp0nG
 
Мнения: 896
Рейтинг: 1912
Регистриран на: Пон Фев 23, 2004 6:40 pm
Местоположение: София, България

Мнениеот zero knowledge » Вто Ное 30, 2004 12:29 am

Въпрос към редакцията:
Къде е Здравец и къде е Боровец? Вярно, че и двете са от семейството на __р_вец, ама чак пък толкова ...
19.6.16.6
Аватар
zero knowledge
 
Мнения: 721
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 29, 2002 10:40 pm
Местоположение: 02139

Мнениеот TheUndertaker » Вто Ное 30, 2004 10:54 am

Beta:Pak kum redakciqta, daite napravim ne6to za po ekstremnoto karane v PLD , i vie ste otuka 4uvstvaite se pokaneni da napravim ne6to zaedno :)!
Ina4e noviq broi dobre ima kakvo da se jelae no mai napipvate verniq put !
Аватар
TheUndertaker
 
Мнения: 1253
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Окт 21, 2002 10:33 am
Местоположение: Plovdiv

Мнениеот batman » Сря Дек 01, 2004 12:55 pm

... относно пропуските и грешките допуснати в последния брой, ние се извиняваме и обещаваме да се постараем да ги сведем до минимум. Все пак, добрите намерения са едно, а реалността - нещо съвсем друго и всеки трябва да се съобразява с това обстоятелство. Искам да кажа, че едно перфектно списание се прави с много, много пари и огромен екип от хора (по правило - тесни специалисти). За да се случи идеалният вариант за едно списание (много пари + качествени специалисти на едно място), трябва да е на лице голям и богат рекламен пазар със съответната мениджърска грамотност и култура от страна на рекламодателите. Ние правим списание с твърде много ентусиазъм и с не толкова много пари ;). Появата на списанието е закономерна, от гледна точка на "нещата" които започнаха да се случват в нашата мила татковина. С други думи - преди не чак толкова много време, се появиха първите ентусиасти с велосипеди из планината, малко след това се "случи" и този чудесен МТВ сайт (БРАВО НА АДМИНА!!!:beer:), лека-полека се заформиха и първите "дружинки", някои от които прераснаха в клубове, други хора успяха да направят адекватни магазини за истински планински велосипеди и части, започнаха да се организират състезания, някои от които се проведоха на много високо ниво... и накрая - заформи се чудесно начало и предпоставки за един пълноценен вело-живот в България, така както го правят в "белите" страни! В този контекст е съвсем навременна и закономерна появата на специализирано списание, което да отразява събитията свързани с всичко гореописано, освен това списанието може да координира съвместни прояви, да дава думата на всеки който я поиска и има какво да каже, както и да бъде специализиран рекламен канал на цялата вело-индустрия за България.
Вярвам, че всеки от нас е наясно, че винаги в началото е адски трудно и се допускат много грешки. Това което мога да гарантирам и да обещая от името на всички хора свързани с "правенето" на списанието е, че всеки нов брой ще е с пъти по-добър от предходния! За яниари сме ви подготвили истинска медийна "бомба" - новините които ще научите от трети брой, ще преобърнат с главата надолу вашите представи за някои от нещата в България! Освен това ще има една приятна изненада на СД и огромен постер с календар.
Приемаме всички покани за отразяване на дадено събитие, но трябва да ни изпратите на мейла своите контакти и кратко описание на проблематиката, за да можем да се подготвим.
Търсим сътудници за секция "Шосейно колоездене" към списанието, всеки който се чувства осведомен по темата - моля да заповяда при нас.
batman
 
Мнения: 516
Рейтинг: 1840
Регистриран на: Вто Фев 03, 2004 2:08 am
Местоположение: Bangladesh

Мнениеот dragul_k » Сря Дек 01, 2004 8:32 pm

[quote="C_Mo"]

[quote="dragul_k"]

[color=red][size=134]А някои няма ли да качи филма в нета?[/size][/color]
[/quote]

За какво ти е в нет-а, като го получаваш безплатно заедно със единственото българско байк списание, което поне! всички ние трябва да подкрепяме като си го купуваме...
[/quote]

Амии ваобще не ми трябва списанието...А и не моля някои да сканира списанието ,а да пусне филма...Имам пълната подкрепа за това списание,обаче ваобще не ми се копува...
dragul_k
 
Мнения: 44
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Пон Авг 02, 2004 9:34 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот batman » Сря Дек 01, 2004 11:17 pm

[quote="dragul_k"]

[quote="C_Mo"]

[quote="dragul_k"]

[color=red][size=134]А някои няма ли да качи филма в нета?[/size][/color]
[/quote]

За какво ти е в нет-а, като го получаваш безплатно заедно със единственото българско байк списание, което поне! всички ние трябва да подкрепяме като си го купуваме...
[/quote]

Амии ваобще не ми трябва списанието...А и не моля някои да сканира списанието ,а да пусне филма...Имам пълната подкрепа за това списание,обаче ваобще не ми се копува...
[/quote]

... никой не е длъжен да кОпува каквото и да е, НО... ! Хората които са си направили труда да вложат средства, време, труд, усилия и прочие... за да направят въпросния филм са преценили, че той трябва да се разпространява при точно определени остоятелства и условия. Това е тяхно изконно право защото те са си бръкнали дълбоко в джоба, за да направят филмчето факт! Ако те бяха решили, че е удачно да го качат в нета - със сигурност щяха да са го направили и настоящата дискусия щеше да е безпредметна. Тук става дума за обща кауза, която е в интерес на всички. Клубовете, МТВ сайта и списанието са атрибути на една нормална субкултурна среда каквато има навсякъде в така наречените цивилизовани общества. Може би е най-добре да се обърнеш към притежателите на авторските права върху филма и ако те разрешат свободния достъп до него във мрежата - значи всичко е наред. В противен случай става въпрос за "пиратство" с всичките произтичащи от това последствия. Ситуацията е "нонсенс", а подхода е крайно деструктивен. Генералният проблем на нашето общество е неспазването на правилата за честна игра, ако скоро не променим манталитета си като нация, не можем да се надяваме на нещо добро за в бъдеще.
batman
 
Мнения: 516
Рейтинг: 1840
Регистриран на: Вто Фев 03, 2004 2:08 am
Местоположение: Bangladesh

Мнениеот dragul_k » Чет Дек 02, 2004 12:11 pm

[quote="batman"]

[quote="dragul_k"]

[quote="C_Mo"]

[quote="dragul_k"]

[color=red][size=134]А някои няма ли да качи филма в нета?[/size][/color]
[/quote]

За какво ти е в нет-а, като го получаваш безплатно заедно със единственото българско байк списание, което поне! всички ние трябва да подкрепяме като си го купуваме...
[/quote]

Амии ваобще не ми трябва списанието...А и не моля някои да сканира списанието ,а да пусне филма...Имам пълната подкрепа за това списание,обаче ваобще не ми се копува...
[/quote]

... никой не е длъжен да кОпува каквото и да е, НО... ! Хората които са си направили труда да вложат средства, време, труд, усилия и прочие... за да направят въпросния филм са преценили, че той трябва да се разпространява при точно определени остоятелства и условия. Това е тяхно изконно право защото те са си бръкнали дълбоко в джоба, за да направят филмчето факт! Ако те бяха решили, че е удачно да го качат в нета - със сигурност щяха да са го направили и настоящата дискусия щеше да е безпредметна. Тук става дума за обща кауза, която е в интерес на всички. Клубовете, МТВ сайта и списанието са атрибути на една нормална субкултурна среда каквато има навсякъде в така наречените цивилизовани общества. Може би е най-добре да се обърнеш към притежателите на авторските права върху филма и ако те разрешат свободния достъп до него във мрежата - значи всичко е наред. В противен случай става въпрос за "пиратство" с всичките произтичащи от това последствия. Ситуацията е "нонсенс", а подхода е крайно деструктивен. Генералният проблем на нашето общество е неспазването на правилата за честна игра, ако скоро не променим манталитета си като нация, не можем да се надяваме на нещо добро за в бъдеще.
[/quote]

Еи ся ако кажеш че гледаш само DVD от видеотеката те признах:DАиде да приключваме темата за пиратство!Недеите да слагате филма в нета аз ще си го копирам от някои приятел:hbang2:
dragul_k
 
Мнения: 44
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Пон Авг 02, 2004 9:34 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот bikerider » Чет Дек 02, 2004 12:14 pm

batman,
Първо, моите уважения за списанието и усилията. Следва дребния шрифт.

[quote="batman"]

[quote="dragul_k"]

[quote="C_Mo"]
За какво ти е в нет-а, като го получаваш безплатно заедно със единственото българско байк списание, което поне! всички ние трябва да подкрепяме като си го купуваме...
[/quote]

Амии ваобще не ми трябва списанието...А и не моля някои да сканира списанието ,а да пусне филма...Имам пълната подкрепа за това списание,обаче ваобще не ми се копува...
[/quote]

... никой не е длъжен да кОпува каквото и да е, НО... ! Хората които са си направили труда да вложат средства, време, труд, усилия и прочие... за да направят въпросния филм са преценили, че той трябва да се разпространява при точно определени остоятелства и условия. Това е тяхно изконно право защото те са си бръкнали дълбоко в джоба, за да направят филмчето факт! Ако те бяха решили, че е удачно да го качат в нета - със сигурност щяха да са го направили и настоящата дискусия щеше да е безпредметна. Тук става дума за обща кауза, която е в интерес на всички. Клубовете, МТВ сайта и списанието са атрибути на една нормална субкултурна среда каквато има навсякъде в така наречените цивилизовани общества. Може би е най-добре да се обърнеш към притежателите на авторските права върху филма и ако те разрешат свободния достъп до него във мрежата - значи всичко е наред. В противен случай става въпрос за "пиратство" с всичките произтичащи от това последствия. Ситуацията е "нонсенс", а подхода е крайно деструктивен. Генералният проблем на нашето общество е неспазването на правилата за честна игра, ако скоро не променим манталитета си като нация, не можем да се надяваме на нещо добро за в бъдеще.
[/quote]


Сбъркал си си професията, трябвало е да станеш политик. Нацията губи от това че не работиш по призвание ;)

[quote="ThEUfO"]

Просто не си струва да се дават 3.50лв, което е цената на списанието +1лв, което означава че си ПЛАЩАТЕ диска към списанието.[/quote]


Би ли коментирал това което казва ThEUfO в светлината на изявлението на C_Mo? Нещо не ми се връзва как така е хем безплатно, хем не е...
Do or do not. There is no try...
Аватар
bikerider
 
Мнения: 17273
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 07, 2003 10:25 am
Местоположение: Eutropia

Мнениеот batman » Чет Дек 02, 2004 2:21 pm

[color=red]Originally posted by ThEUfO

"Просто не си струва да се дават 3.50лв, което е цената на списанието +1лв, което означава че си ПЛАЩАТЕ диска към списанието."[/color]


За съжаление "политиканстването" е втора природа и сред някои от нас, как да иначе да си обясним идентичните с парламентарните хватки прийоми, за злепоставяне на всяко добро начинание в България?
Ситуацията е следната:
1. списанието има корична цена от [color=red]3.50лв... и нито цент повече [/color];) ;
2. цената на първото, второто, третото... и поне до десетото е и ще бъде [color=red]3.50лв.[/color], независимо дали в него има едно или две СД-та, с постер или без постер... освен ако няма преврат или не въведат у нас преждевеременно "ойрото":D ;
3. тази цена е минималната, която успяхме да постигнем и нашата идея е да я задържим такава, за да може да е по джоба на колкото се може повече момчета. Аз поемам ангажимента да се опитам да я сваля още повече - до към 2.50 лв., но за това са нужни много и сериозни рекламодатели;
4. ако някой се е изтарикатил и ви е продал списание със СД, с цена различна от [color=red]3.50лв.[/color], то вие сте в правото си да поискате обратно ресто изчислимо по формулата: Х-3.50лв.=ресто, където "Х" е заплатената цена различна и по-голяма от 3.50лв.; :beer:
Посочете мястото и времето където е извършена продажбата на списание + СД на различна цена от 3.50лв., за да се потърси сметка! Иначе нещата ще се опорочат по йезуитския принцип, че на Гошо сестра му е курва,... нищо, че той има само брат! ;)
PS - Момчетата от BAS се постараха да направят нещо много хубаво в името на популяризацията на байкинга в Б-я и едновременно с това да доставят удоволствие на всички ни! Мисля, че е редно всеки един от нас да изкаже към тях гласно своите поздравления и по този начин да ги насърчим да не спират до тук, а да продължават напред! От мен за филма - [color=red]БРАВО МОМЧЕТА!!![/color]:beer:
batman
 
Мнения: 516
Рейтинг: 1840
Регистриран на: Вто Фев 03, 2004 2:08 am
Местоположение: Bangladesh

Мнениеот batman » Чет Дек 02, 2004 2:42 pm

[quote="screamBoy"]

от списъка за абонаменти намерих 2 неща:
сп.Bike код 4676 10-30-60-120лв за 1-3-6-12мес в каталога на стр60 и
сп.Bike Mobiles 4,80-14,40-28,80-57,60 за 1-3-6-12мес на същата страница

някое от тези двете да е това списание ?
защото други с нещо такова в името не видях.
[/quote]

Все още не сме организирали абонамент, но се работи по въпроса. Посочените по-горе заглавия се отнасят за други списания. Ние вече се регистрирахме в международния регистър за периодика с номер: ISSN 1312-4684 и под името "БГ Байк". Това ще бъде официално публикувано в следващия трети брой, а в редакторското му каре ще посочим издателя и тиража на списанието, за да бъде всичко прозрачно и легализирано. Освен това, на корицата ще добавим щрих код, което ще позволява списанието да се разпространява и във вериги от магазини и бензиностанции, така ще се опитаме да улесним достъпа за най-широката аудитория към списанието. Считаме, че коричната цена е много добра за качеството на хартията и печата, също така имаме амбицията да постигнем в краткосрочен план и много високо информативно ниво на материалите които се публикуват в статиите на списанието.
batman
 
Мнения: 516
Рейтинг: 1840
Регистриран на: Вто Фев 03, 2004 2:08 am
Местоположение: Bangladesh

Мнениеот ThEUfO » Чет Дек 02, 2004 3:15 pm

@batman

Като за начало ще кажа че е много некореткно да ме цитираш в тема различна от тази и да хвърляш такива обинения към мен. Незнам какво значи "политиканстването", и в тълковния речник го няма, но според мен ще е нещо свързано с бизнес политика към трупане на пари под логото "А ТИ КУПИ ЛИ СИ НОВИЯ БРОЙ НА БГБАЙК? КАКВО ЧАКАШ!" Не виждам кой си и какъв си, но ние живеем в демократична държава и всеки може да казва каквото мисли и да прави това което счита за добре. Откъде на къде някой ще е задължен да купува списанието, от добри чувства към вас примерно? Да не съм ви спонсор, или рекламодател? Аз като фен на ЦСКА примерно ТРЯБВА да членувам в Торсида Пловдив примерно, да си купувам списание ЦСКА, да съм пазарил всички артикули от магазина на стадиона и да ходя на всеки порнографски мач. Като не по малко запален фен на WRC шампионата ТРЯБВА да си купувам всички излязло свързано със спорта нали? Е да ама не. Дръжа на мнението си и няма да оставя някаква група от "драскачи", да ми обяснява колко било хубаво еди кое си, защо не съм си го взел, и тн. Аз съм ЗА популяризиране на спорта, но не с порнографски реклами с които е тъпкано списанието, а малкото текст който едвам едвам се промушва между снимките е на ниво в което споменах в другата тема. В този формат на списанието 90% реклами няма да повторя грешката си да си го купя отново да гледам разни мазни германци и техните колела, които нито мога да си купя, нито ще си купя.
Следващият въпрос е диска! Бил Гейтс като казва на хората ТРЯБВА да си купите Windows, да не би да не е най-масово разространяван пиратски софтуер? Голям проблем направиха някои хора че диска го имал качен в локалния warez сървър на Пловдив, не че моите познати не го свалиха, нарочно не исках да го качвам в сайт от където да теглят всички, за да ТРЯБВА всички да си го купят в София примерно, заради притесненята на някой си.. Филма не ми хареса и не смятам че трябва още 100 или повече човека да си го купят за да разберат това, затова сметнах за добре да го кача в интернет, както и да обява че това което видях не ми харесва (вече споменах за тото 5 от 45)
Както и да е не ми се занимава повече с глупости, списанието е една от тях. Който иска да е спонсор на списанието нека си го купува, аз пари за милостиня няма да Ви дам, не сте ми орали на нивата за да се смиля над вас...

@bikerider :thumb: евала адаш :]
Древна мъдрост: "s****** ** **** po default"
ThEUfO
 
Мнения: 374
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Вто Апр 27, 2004 5:20 pm
Местоположение: Madagascar

Мнениеот batman » Чет Дек 02, 2004 3:37 pm

[quote="zero knowledge"]

Въпрос към редакцията:
Къде е Здравец и къде е Боровец? Вярно, че и двете са от семейството на __р_вец, ама чак пък толкова ...
[/quote]

... ако въпросът е свързан с интервюто за Националния шампионат, където има нещо такова, то отговорът се крие в паразитните шумове, които са влезли в диктофона. ;) Наистина при прослушването се възпроизведе нещо от рода на "__р_вец", а главния редактор като чете материала се усети и попита: "Абе да не би да става дума за Здравец?", но в баталията нямаше кой да го чуе... :D Съжалявам!
batman
 
Мнения: 516
Рейтинг: 1840
Регистриран на: Вто Фев 03, 2004 2:08 am
Местоположение: Bangladesh

Мнениеот bikerider » Чет Дек 02, 2004 4:19 pm

[quote="batman"]
Посочете мястото и времето където е извършена продажбата на списание + СД на различна цена от 3.50лв., за да се потърси сметка! Иначе нещата ще се опорочат по йезуитския принцип, че на Гошо сестра му е курва,... нищо, че той има само брат! ;)
[/quote]


Ех, лелееее, човек да не зададе въпрос да му е*а майката. :banghead:

Моля те, нищо не се опитвам да опороча, напротив. Зададох въпрос, получих отговор. Не търси под вола теле. Исках да разбера как стоят нещата, мерси за изчерпателния отговор.
Do or do not. There is no try...
Аватар
bikerider
 
Мнения: 17273
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 07, 2003 10:25 am
Местоположение: Eutropia

Мнениеот bikerider » Чет Дек 02, 2004 4:21 pm

[quote="ThEUfO"]
@bikerider :thumb: евала адаш :]
[/quote]


:beer:
Do or do not. There is no try...
Аватар
bikerider
 
Мнения: 17273
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 07, 2003 10:25 am
Местоположение: Eutropia

Мнениеот batman » Чет Дек 02, 2004 5:23 pm

Животът е игра, а всяка игра си има правила! А който не се подчинява на правилата бива дисквалифициран. Не вярвам някой да е доволен от факта, че е бил отхвърлен навсякъде и се е оказал аутсайдер. Не бъркайте бунтарството с нихилизма, предполагам, че двамата адаши са тинейджъри в "зряла" възраст и затова толкова лесно преекспонират фактите. Да не задълбаваме повече, защото е безпредметно.:beer: :D
batman
 
Мнения: 516
Рейтинг: 1840
Регистриран на: Вто Фев 03, 2004 2:08 am
Местоположение: Bangladesh

Мнениеот naka76 » Чет Дек 02, 2004 5:39 pm

Имаше една хубава тема и вие я развалихте със вашите заяждания
Аватар
naka76
 
Мнения: 871
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Ное 21, 2003 7:04 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот ThEUfO » Чет Дек 02, 2004 6:30 pm

[quote="batman"]

Животът е игра, а всяка игра си има правила! А който не се подчинява на правилата бива дисквалифициран. [/quote]


Ахам, и аз съм дисквалифицирал вече някой мои покупки от РЕП-овете.

[quote="batman"]


Не бъркайте бунтарството с нихилизма, предполагам, че двамата адаши са тинейджъри в "зряла" възраст и затова толкова лесно преекспонират фактите. [/quote]


Това че не искаш да приемеш различна гледна точка от твоята, още повече потвърждава това което каза bikerider "Сбъркал си си професията..."

[quote="batman"]

Да не задълбаваме повече, защото е безпредметно.
[/quote]


Да, и аз мисля че е безпредметно какво мислят читателите, като 95% от приходите ти идват от реклама. Добра позиция имаш. Keep going!
Древна мъдрост: "s****** ** **** po default"
ThEUfO
 
Мнения: 374
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Вто Апр 27, 2004 5:20 pm
Местоположение: Madagascar

Мнениеот batman » Чет Дек 02, 2004 7:35 pm

[quote="ThEUfO"]

[quote="batman"]

Животът е игра, а всяка игра си има правила! А който не се подчинява на правилата бива дисквалифициран. [/quote]


Ахам, и аз съм дисквалифицирал вече някой мои покупки от РЕП-овете.

[quote="batman"]


Не бъркайте бунтарството с нихилизма, предполагам, че двамата адаши са тинейджъри в "зряла" възраст и затова толкова лесно преекспонират фактите. [/quote]


Това че не искаш да приемеш различна гледна точка от твоята, още повече потвърждава това което каза bikerider "Сбъркал си си професията..."

[quote="batman"]

Да не задълбаваме повече, защото е безпредметно.
[/quote]


Да, и аз мисля че е безпредметно какво мислят читателите, [color=red]като 95% от приходите ти идват от реклама[/color]. Добра позиция имаш. Keep going!
[/quote]

Всъщност - приходите ми идват от работа! :D Комерсиалната страна в списанието е засегната дотолкова, доколкото то трябва да се самоиздържа, за да може правилно да функционира и да се развива към по-добро, в което няма нищо осъдително. Мисля, че някъде по-горе подчертах, че списанието е трибуна за всички които са пристрастени към велосипедната тематика и ако имаш какво да кажеш моля, напиши го и ни го изпрати, за да го публикуваме. Това ако не е съобразяване с на мнението на читателите - здраве му кажи! Има една много тънка корелация: наличието на достатъчно рекламодатели прави възможно провеждането на състезания, изграждането на инфраструктура, спонсорирането на клубове и отбори. Една от целите на списанието е да се покаже на потенциалните меценати (патрони), че у нас нещо се прави, че има нужда да се подпомагат спорта и младите хора, за да се спре разпространението на дрогата, тютюнопушенето и алкохола. В следващият брой, ще има статия посветена на този проблем, която ще е адресирана към родителите. Ако списанието правилно заработи, то ще може да помогне с полезна информация на много от начинаещите и интересуващите се от велосипеди. Отворени сме за всички конструктивни критики и предложения, ако някой не може да дойде при нас ние ще отидем при него. ;) :beer: :D
Прочие списанието се изпраща на много ключови хора в чужбина, които следят развитието ни много внимателно. Това е причината да публикуваме част от материалите на английски и да използваме толкова често латиницата, въпреки, че всички ние сме отявлени патриоти. Ако нещата у нас заработят по примера на страни като Великобритания, Франция, Германия или Щатите, то тогава ще сме свидетели на някои интересни събития, които пряко засягат всеки от нас. ;)
batman
 
Мнения: 516
Рейтинг: 1840
Регистриран на: Вто Фев 03, 2004 2:08 am
Местоположение: Bangladesh

ПредишнаСледваща

Назад към Архив

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 95 госта


cron