Най-най-най после в RAM'05

В този форум съхраняваме темите, за които сме преценили, че съдържат повече интересна или полезна информация и не заслужават да бъдат изтрити, въпреки че са поостарели. На който му е интересно, може да ги прегледа - ще намери интересни неща.

Мнениеот AgentOrange » Пет Ное 26, 2004 2:07 pm

[quote="bikerider"]

...ако не бях аз...
[/quote]


Марто, поздравявам те с новия ми аватар :D:D:D



Между другото, сигурни ли сте, че не бъркате freeride със cycloross...?
Аватар
AgentOrange
 
Мнения: 552
Рейтинг: 1965
Регистриран на: Пон Окт 21, 2002 8:52 pm

Мнениеот bikerider » Пет Ное 26, 2004 2:08 pm

[quote="axelmax"]
това ,че хора които имат ,взаитмошения със веломани и бас и се исказват ,противоречиво си е нормално ,но тотално обаркват по незапознатите ,изобщо тъпотия бе

@до работниците в веломания и бас ,които и ще се иизкажат,по темата

ами кажете ,плащат ли ви да зашитавате така фирмата или има санкции ,ако не го правите ,в тоя или други форуми като този
[/quote]


пак се изсра на метеното. чети още по-внимателно. никой тук, особено аз не е казал една лоша дума за RAM FR, напротив.
Do or do not. There is no try...
Аватар
bikerider
 
Мнения: 17273
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 07, 2003 10:25 am
Местоположение: Eutropia

Мнениеот bikerider » Пет Ное 26, 2004 2:23 pm

[quote="AgentOrange"]
Марто, поздравявам те с новия ми аватар :D:D:D
[/quote]

Напълно ли си сигурен, че знаеш точно за какво иде реч? :laugh::laugh::laugh:

[quote="AgentOrange"]
Между другото, сигурни ли сте, че не бъркате freeride със cycloross...?
[/quote]


Mежду другото (като ще си говорим така), дай ми първо свястна дефиниция за FR... всичко което казах е, че има хора които И носят колелата си на планина когато се налага, демек не ги мързи да минават през такива места. Дали за вас тези хора са целева FR група си е ваша работа - аз чисто и просто си казах мнението. Извинявам се, че отново намерих петънце по БОЖЕСТВЕНИТЕ РАМКИ Ram, които вече и англичани карат (в края на краищата за кво да купуват скъпи имитации на Ram като Orangе, нали?)

Очаквах да чуя разумен отговор от рода на "ами претеглихме плюсовете и минусите и жертвахме носенето", ама не... боговете пак са обидени... и пускат Цуценцето си, пардон кученцето си да лае кучешки глупости...


[topic closed]
[set mode to Ignore]
Do or do not. There is no try...
Аватар
bikerider
 
Мнения: 17273
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 07, 2003 10:25 am
Местоположение: Eutropia

Мнениеот hlebarka » Пет Ное 26, 2004 3:30 pm

[quote="bikerider"]

[quote="axelmax"]
това ,че хора които имат ,взаитмошения със веломани и бас и се исказват ,противоречиво си е нормално ,но тотално обаркват по незапознатите ,изобщо тъпотия бе

@до работниците в веломания и бас ,които и ще се иизкажат,по темата

ами кажете ,плащат ли ви да зашитавате така фирмата или има санкции ,ако не го правите ,в тоя или други форуми като този
[/quote]


п никой тук, особено аз не е казал една лоша дума за RAM FR, напротив.

[/quote]


айде, айде, още 2 см. и screamboy щеше да го нарече кошница
stvarnost nam je crno-bela, a budućnost siva
Аватар
hlebarka
 
Мнения: 1970
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Фев 09, 2004 8:14 pm

Мнениеот axelmax » Пет Ное 26, 2004 4:22 pm

[quote="tailor"]

[quote="axelmax"]


@до работниците в веломания и бас ,които и ще се иизкажат,по темата

ами кажете ,плащат ли ви да зашитавате така фирмата или има санкции ,ако не го правите ,в тоя или други форуми като този
[/quote]

Бохо, почваш да ме дразниш.
Единствения, който работи във Веломания и пише в този форум съм аз - както виждаш не взимам отношение по темата.
[/quote]


що бе
ами рано или късно ,щеше да се включиш аз точно това писах и тея които ще се включат в темата

попринцип screamboy има ваимношения с веломания него имах предвид от тея които ,са взели отношние по темата вече
"У планину се раджаю ора, а у полье тикве"
Аватар
axelmax
 
Мнения: 7120
Рейтинг: 1614
Регистриран на: Сря Юли 23, 2003 9:09 pm
Местоположение: Столицата

Мнениеот AgentOrange » Пет Ное 26, 2004 4:25 pm

Ignore? Не на мене тия.

Нямаше смисъл от жлъчни постове. Нищо лично, просто ми стана весело как с една проста фраза даде съдържание на любимото ти понятие "месиански комплекс".

По темата - съвършени рамки няма и нашите не претендират да са такива. Само можем да се радваме, че най-голямата критика е по повод удобството за носене на FR/DH рамка...

PS: Наистина обещаваме да помислим за cycloross модел за 2006-та.
Аватар
AgentOrange
 
Мнения: 552
Рейтинг: 1965
Регистриран на: Пон Окт 21, 2002 8:52 pm

Мнениеот axelmax » Пет Ное 26, 2004 4:31 pm

@bikerider-ами нема да се оправдавам ,я
писал съм си мнението ,че не ти аресва ,аз ко да направя ,да се променя ли заради теб

[color=green]съмнявам се ,че ще го направя[/color]



а незабелязваш ли ,че начина ,по които агента недоволства от теб и недовостването ти от мен е същото,в смисъл:


[color=red][size=200]краино време е разберете ,че всеки си има мнение ,и той може да си остане на това мнение дори да сте доказали според вас своето твърдение

що ли?

ами щото човек сам преценява ,кое е вярно за него

толкова ли е сложно бе ,хора ,не ви ли писнаха тея караници и приемането им прекалено на вътре[/size][/color]

[size=134][color=purple]отнася се за всички и за мен разбира се[/color][/size]
"У планину се раджаю ора, а у полье тикве"
Аватар
axelmax
 
Мнения: 7120
Рейтинг: 1614
Регистриран на: Сря Юли 23, 2003 9:09 pm
Местоположение: Столицата

Мнениеот bikerider » Пет Ное 26, 2004 5:55 pm

[quote="AgentOrange"]
Ignore? Не на мене тия.
[/quote]

Признавам без бой - ти си ми слабост, лесно ме изкарваш от Ignore mode. :laugh:

[quote="AgentOrange"]
Нямаше смисъл от жлъчни постове. Нищо лично, просто ми стана весело как с една проста фраза даде съдържание на любимото ти понятие "месиански комплекс".
[/quote]


Обичаш да извърташ нещата. Няма да навлизам в подробности - факт е, че друг МЕСИЯ като мене да му продаде такива педали за 60лв. (даже май и по-малко бяха, че ми се примоли момчето) скоро няма да намери. Та точно от него не очаквах да бълва лайна по мой адрес, но явно пак съм забравил некои неща от българската реалност... Наречи го месиански комплекс, аз го наричам поставяне на едно доказано лайно на мястото му. Поне не викам наляво и надясно, че съм изобретил и развил планинското колоездене в България. :xx(:

[quote="AgentOrange"]
По темата - съвършени рамки няма и нашите не претендират да са такива. Само можем да се радваме, че най-голямата критика е по повод удобството за носене на FR/DH рамка...
[/quote]

ИМЕННО! Единствен ти успя да махнеш черно-белите очила и да разбереш за какво иде реч:beer:

[quote="AgentOrange"]
PS: Наистина обещаваме да помислим за cycloross модел за 2006-та.
[/quote]

Това ще е просто прекрасно за бизнеса ви. Току виж почнали хората да карат вашите RAMки и в Щатите. :bouncy:
Do or do not. There is no try...
Аватар
bikerider
 
Мнения: 17273
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 07, 2003 10:25 am
Местоположение: Eutropia

Мнениеот bikerider » Пет Ное 26, 2004 5:57 pm

@axelmax(Бохо): успокой топката и недей да изпадаш в параноични пристъпи. никой не ти отрича правата, просто мисля че Веломания няма място в тази тема. tailor ти каза ясно за какво става дума.

Питаш какво да направиш? Ами недей да говориш неща като

[quote]
това ,че хора които имат ,взаитмошения със веломани и бас и се исказват ,противоречиво си е нормално ,но тотално обаркват по незапознатите ,изобщо тъпотия бе
[/quote]


игнорирам директната ти обида към всички тук, само те призовавам - прочети внимателно и виж пак кой какво говори. само за това те моля - чети по-внимателно. не искам да си променяш мнението или подобни, просто да бъдеш адекватен.
Do or do not. There is no try...
Аватар
bikerider
 
Мнения: 17273
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 07, 2003 10:25 am
Местоположение: Eutropia

Мнениеот axelmax » Пет Ное 26, 2004 6:39 pm

иска обективеност,нищо ,повече

а и ако става дума за веломания ,screamboy я намеси ,въпреки че веломанияциите още не са изкарали моделите ,а сравняваше драговете(незнам кои сегашнители или които ще излезнат) с новите рамове
"У планину се раджаю ора, а у полье тикве"
Аватар
axelmax
 
Мнения: 7120
Рейтинг: 1614
Регистриран на: Сря Юли 23, 2003 9:09 pm
Местоположение: Столицата

Мнениеот TheUndertaker » Пет Ное 26, 2004 9:36 pm

За малкото време което успях да покарам ФР модела , забелязах няколко неща:
-наистина се е получило доста пъргаво и повратливо колело, което ми хареса
-при въртене загубата на сила беше към 20% според мен
-Окачването не се държеше добре при бързо поемане на неравности,визирам слизане по стълби определено никак не ми хареса като поведение.
Аватар
TheUndertaker
 
Мнения: 1253
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Окт 21, 2002 10:33 am
Местоположение: Plovdiv

Мнениеот MAN6 » Пет Ное 26, 2004 10:05 pm

[quote="AgentOrange"]

Ignore? Не на мене тия.

Нямаше смисъл от жлъчни постове. Нищо лично, просто ми стана весело как с една проста фраза даде съдържание на любимото ти понятие "месиански комплекс".

По темата - съвършени рамки няма и нашите не претендират да са такива. Само можем да се радваме, че най-голямата критика е по повод удобството за носене на FR/DH рамка...

PS: Наистина обещаваме да помислим за cycloross модел за 2006-та.
[/quote]


che ima nedostatyci- ima. che ne sa samo po powod na noseneto- ne sa. ... :)
xund
Аватар
MAN6
 
Мнения: 4227
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Сеп 19, 2003 10:03 pm
Местоположение: 4-ти километър

Мнениеот row » Пет Ное 26, 2004 11:28 pm

Време е и за моето мнение.Занимавам се с този спорт от 2 години и не съм компетентен по много въпроси, но сега определено мога да кажа нещо.
Писна ми да чета post-ове, които плюят по някакъв начин вело-магазините-визирам BAS и Веломания.Тук било скъпо, там евтино.ОМРЪЗНА МИ!!!Разберете, че като се оплаквате не правите нищо.Просто изберете си магазин и пазарувайте от там.!!!Ние трябва да популязираме този спорт в БЪЛГАРИЯ и с тези жалби нищо не се постига-това е от личен опит.Искам да отправя послание към bikerider:
Ако имаш нещо към BAS отиди в магазина и си оправете отошенията!Стига си плюл по тях!
И те са хора и те правят грешки понякога-визирам
сервиза на BAS.
Относно RAM'05 - прекрасни рамки.Особено ако напролет RAM DHX и RAM FR са с Manitou Swinger.
Ако човек иска да пренесе колелото си през някаква пресечена местност, то той ще измисли някакъв начин и ще го направи, независимо каква
е консрукцията на рамката.Винаги има начин!НЯМА НЕВЪЗМОЖНИ НЕЩА!!!Ами това беше!Рискувам сега да се изсипе една кофа с лайна върху мен, но не ми пука!!!:beer::beer:
Аватар
row
 
Мнения: 119
Рейтинг: 1247
Регистриран на: Съб Ное 23, 2002 4:39 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Cuco » Пет Ное 26, 2004 11:54 pm

prez zialoto vreme pisha az ddd ot imeto na cuco. murzi me dase registriram! ne cuco a az otpravjam jluch kum lainodumeza sus mes... kakuv beshe tozi komplex! Prosto i na men mi pisna ot laeshti pseta!
@ row - thanks brato. nai posle ima i njakoi mislesht chovek. chudeh se tolkova li mnogo nedovoolni hora sme ostavili ta chak nikoi ne se zastupi...
@ bikerider - mili napoleoncho, koi si ti ta narichash edin ot malkoto hora koito karat istinski - zirkajia? Zashto tochno ti koito malko hra poznavat i se kriesh zad ekrana ma computera si? Tova e zashtoto si jaluk i tova e poslednia mi post-kakto na men taka i na moite hora. Njama da pozvolja nikomu da padne na mizernoto ti nivo!
@ everybody - RAM se rodi s idejata che njama dostiono bulgarsko kolelo i e vreme da ima takova! Suglasen sum s mneniata za kusurite i vsichko ostanalo osven edno - molja vi ne sravnjavaite RAM s drugi marki made in BG zashtoto toi ne CHEAP BIKE!!!
Zavoda v koito se pravjat ramkite e edin ot nai golemite i proizvejda ramki za mnogo firmi, koito vsichki vie bogotvorite! nadjavam se pone njakoi ot vas da go ozenjavat!
Cuco
 
Мнения: 31
Рейтинг: 1263
Регистриран на: Вто Сеп 28, 2004 12:54 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот MAN6 » Съб Ное 27, 2004 12:07 am

uvajaemi ddd,
poneje qwno te myrzi ne samo da se registrirash, ami i drugi po-wajni (pone spored men) neshta- bih jelal da te informiram, che si namerih ramka. poneje predi okolo 30 chasa mi kaza, che do 15-20 minuti shte mi zwynnesh, a do sega ne si go naprawil...
towa e...
xund
Аватар
MAN6
 
Мнения: 4227
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Сеп 19, 2003 10:03 pm
Местоположение: 4-ти километър

Мнениеот Cuco » Съб Ное 27, 2004 12:18 am

preuvajaeni Man6. znam- laino sum. ne se obadih zashtoto trjabvashe da ti otkaja, a se chuvstvah tupo da go napravja - az vse oshte te obicham. zjalata rabota e che ostanalite ot tima se surdjat che izbjaga, i otide na drugata strana na rekata. :) a nai nakraja me e jad che ne mojah da metna edno kolelze za razmisul v gnezdoto na osite. :) Dano da si kupil neshto gotino - kakvo e
?
Cuco
 
Мнения: 31
Рейтинг: 1263
Регистриран на: Вто Сеп 28, 2004 12:54 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот MAN6 » Съб Ное 27, 2004 12:38 am

i az te obicham. wse pak ne malko neshta sme izjiwqli zaedno.. :) no towa e druga tema :) ne znam za kakwo se syrdqt ostanalite- ot kakwo sym izbqgal? ot 15-te procenta off ili??? ne razbiram... towa che prestanah da wisq po cql den w bas po nikakyw nachin ne mi e promenilo mnenieto i otnoshenieto mi kym was... s techenie na wremeto obache razbrah kolko licemerni ste wsichki... za syjalenie... wypreki towa obache ne sym "lainodumstwal" za was. ne hareswam tezi neshta. te sa po-priwichni na "momchetata ti", nad koito ti za moe syjalenie ne moja da se nalojish kato brigadir :) (stawa duma za ramkata)
a powqrwai mi "ot drugata strana na rekata" horata sa pecheni i ne wijdam kakwo wi prechi da si stisnete rycete. oswen samochuwstwieto, koeto si syzdawate s wsekindewnite samochetko koito ne spirate da si prawite "gore" (na golo byrdo pet)
"gnezdoto na osite"... :) prestanete da zaciklqte momcheta w BAS... msehsno e , a e i osobeno pogreshno.
ako si mislite(znam che e taka), che "dolu"(na smirnenski 60) po cql den "lainogoworqshtite" zloslowqt po wash adres- greshite...
abe po-dobre da spra, che pak az she go otnesa.. poneje pak shte se nameri nqkoi da izopachi dumite mi...
towa koeto iskam da znaesh e, che wie(wiziram wi wsi4ki, za da ne mi se obidi konkretno nqkoi) s typoto si otnoshenie kym klientite si gi otblyskwate. towa koeto si moe lichno mnenie i ne idwa ot "gnezdoto" ot "drugiq krai na rekata" e che obslujwaneto wi mako kuca...
iskam da kaja oshte neshto- now bardak sys stari kurwi ne se prawi
znam che zwuchi mnogo grubo, no faktite goworqt sami.
i posledno- ne chlenuwam, nito se asociiram s kakwito i da bilo teamowe, magazini, i t.n.
moje bi sym imal jelanie da byda chast ot was (bas) predi, no towa nqmashe kak da stane, a i po-dobre che ne stana... zashtoto sega i men shtqha da me mrazqt mnogo hora
ima oshte kup drugi neshta, koito bih izpisal, no po-dobre e da si gi kajem na jiwo. nqkoi den moje bi, ako imash dostatychno wreme da mi obyrnesh wnimanie :)
a towa koeto si wzeh shte go widish na jiwo, jiwot i zdrawe, kato se zasechem ... moje bi na nqkoe sastezanie :)

pozdrawi ot men, i znai, che nqmam nishto protiw teb kato priqtel, no ne i kato chast ot BAS. i znai, che ne "lainogoworq", ako towa izobshto ima znachenie.

peace bro!!!
xund
Аватар
MAN6
 
Мнения: 4227
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Сеп 19, 2003 10:03 pm
Местоположение: 4-ти километър

Мнениеот HellRaider » Съб Ное 27, 2004 1:22 am

[quote="row"]

Време е и за моето мнение.Занимавам се с този спорт от 2 години и не съм компетентен по много въпроси, но сега определено мога да кажа нещо.
Писна ми да чета post-ове, които плюят по някакъв начин вело-магазините-визирам BAS и Веломания.Тук било скъпо, там евтино.ОМРЪЗНА МИ!!!Разберете, че като се оплаквате не правите нищо.Просто изб..............
[/quote]



:usclap: :agree::usclap:
Вчера е история.
Утре е мистерия.
Днес е подарък.
HellRaider
 
Мнения: 351
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Нед Мар 30, 2003 8:38 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Zozka » Съб Ное 27, 2004 1:27 am

Та като стана дума за обслужването в БАС, днеска съффсем щастлив, поради факта че отивам да се отрепам от каране минах покрай БАС, съффсем дружелюбно поздравих Цуцо с едно "Здрасти" и великият ми отговори: "Фани ми го разтрий" хахаха да се смея ли, да плача ли, последваха бурни аплодисменти от публиката (останалите страхотни пичове ф БАС) На връщане от Горе ми се наложи отново да мина от там за една гума, влизам и "Как беше горе???" - бивам запитан веднага "Лудница - мноу добро каране стана, хфърчахме, разбивахме се по снега" почувствах се прекъснат от Големия брат Хуй "Еми тфа е щот не можеш да караш", отново залата потъна в дълбок хилеж, Абе личи си от далече, че пубертета напира от шапките на някои велики карачи. Немам коментар, просто за мноу велики се мислите. Мислети си всъщност квот' щете, за мене ше си останете "кухи глави". Наздраве

Поздрав за БАС кру с Валдес - Боксер Пич (мноу дива песен)
айййде още един поздрав, ама не за БАС: Atreyu - Lip Gloss and Black
Идат кат овци, бегат кат Офци
Аватар
Zozka
 
Мнения: 2167
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Юни 02, 2003 2:46 pm
Местоположение: Cuba

Мнениеот MAN6 » Съб Ное 27, 2004 1:35 am

kakto weche kazah- faktite goworqt...
klientite sysho :)
ot men- Disturbed- Meaning Of Life...
xund
Аватар
MAN6
 
Мнения: 4227
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Сеп 19, 2003 10:03 pm
Местоположение: 4-ти километър

Мнениеот Zozka » Съб Ное 27, 2004 1:43 am

[quote="row"]

Писна ми да чета post-ове, които плюят по някакъв начин вело-магазините-визирам BAS и Веломания.Тук било скъпо, там евтино.ОМРЪЗНА МИ!!!Разберете, че [color=red]като се оплаквате не правите нищо[/color].
[/quote]


И именно в това е проблема, просто вечният закон "Клиентът е винаги прав" в явлението "БАС" е травестирал в "Клиентът е тъп и от колела нищо не отбира". Говоря за конкретната тема, зададоха се съвсем реални изисквания от нас, клиентите и отговорът беше "Вие сте тъпи носачи на колела" :banghead: бахти простотията

PS: Личи си че не си чел темата, някой да е коментирал цени??
Идат кат овци, бегат кат Офци
Аватар
Zozka
 
Мнения: 2167
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Юни 02, 2003 2:46 pm
Местоположение: Cuba

Мнениеот hlebarka » Съб Ное 27, 2004 2:44 am

[quote="Zozka"]
зададоха се съвсем реални изисквания от нас, клиентите и отговорът беше "Вие сте тъпи носачи на колела" :banghead: бахти простотията

PS: Личи си че не си чел темата, някой да е коментирал цени??
[/quote]


не е за вярване, че проблема с носенето вече се нарича "реално изискване", върха е ,че носенето на колело стана повод за поредната "култова" тема.

никой никого не е наричал "тъп носач на колело", би било толкова тъпо , колкото да наречеш някого "тъп производител на колела, които не стават за носене"

мързи ме да ви правя картинка на колело с дръжка и без гуми

а, и ми писна от форумни изяви, ако някой магазин не ми харесва - не пазарувам от там, ако някой сервиз не ми харесва - не водя колелото там, това е най-доброто, което мога да направя, не да вдигам пушилки на общо основание.
stvarnost nam je crno-bela, a budućnost siva
Аватар
hlebarka
 
Мнения: 1970
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Фев 09, 2004 8:14 pm

Мнениеот screamBoy » Съб Ное 27, 2004 10:03 am

на мен пък много ми харесват пичовете в БАС като отида за нещо и почнат да ми разправят едни и се изприщвам, пък после - аа майтап - и се почва едно хилене, щото обикновено ходя сутрин и после ми е готино цял ден !
нз
на тия колела (RAM FR'05 и DHX) возията според мен им е ясна, няма никва нужда да се ровя за нови суперлативи из българския език, затова наблягам на каквото би могло да се подобри

прототип на някакво ново DRAG имаше в снимките на F1-MAN от състезанието през ЧерниВръх, в една от първите 10-15, заприлича ми на колелото на FRM (което ме изкефи безумно на живо)

малко встрани от темата
в Москва се продава рамката на Norco TeamNS'03 за $800 ([url=http://www.trial-sport.ru/sg.php?s=51516&id=83420#]нова[/url]) с шок ... тая цена дето я пуснах преди нещо съм я предозирал; та това нещо с ДДС и мито излиза към 1600лв, остава да се плати само доставката и превода, е вярвам повече от 2К няма да е, вярно цените на тези RAM не са известни още, но това бебче сравнено с тях е като Athlon 64FX сравнен с PentiumIV, затова питам кой ще ми заеме малко пари и спирам да ви занимавам с глупости ...
Пост свободен от семантични грешкиИзображение
Аватар
screamBoy
 
Мнения: 3261
Рейтинг: 1980
Регистриран на: Пон Окт 21, 2002 9:26 pm

Мнениеот ThEUfO » Съб Ное 27, 2004 12:26 pm

[quote="screamBoy"]
сравнено с тях е като Athlon 64FX сравнен с PentiumIV, затова питам кой ще ми заеме малко пари и спирам да ви занимавам с глупости ...
[/quote]


Тоест евтини печки, срещу качество и гаранция ли? Хмм сравнението не беше уместно. Ако смениш местата на процесорите всичко си идва на мястото :]
Древна мъдрост: "s****** ** **** po default"
ThEUfO
 
Мнения: 374
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Вто Апр 27, 2004 5:20 pm
Местоположение: Madagascar

Мнениеот C_Mo » Съб Ное 27, 2004 12:52 pm

@screamBoy
Рамката на RAM FR05, която си гледал е малкия размер... ще има и по-голям.
Челният ъгъл на коя снимка ти се струва кошмарен - много малък или много голям.

@bikerider & screamBoy
Имайки предвид, че първото ми мнение е контекста на качването по стълбите, а не на носене по време на "каране"... Интересно ми е как точно носите кололото, когато ви се налага.

@TheUndertaker
Какво точно не ти хареса в поведението при стълбите - твърдо, бавно, бързо...?

@MAN6
Слушам за останалите недостатъци по колелата...
Аватар
C_Mo
 
Мнения: 1495
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Окт 21, 2002 8:45 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот TheUndertaker » Съб Ное 27, 2004 3:04 pm

@C_MO , prekaleno tvurdo i bavno , glavno purvoto !
Аватар
TheUndertaker
 
Мнения: 1253
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Окт 21, 2002 10:33 am
Местоположение: Plovdiv

Мнениеот axelmax » Съб Ное 27, 2004 3:35 pm

ами пружината на амортесиора ,може да ти била по-твърде ,за твоето тегло

забавянето пак ,може да е от амортесиора
"У планину се раджаю ора, а у полье тикве"
Аватар
axelmax
 
Мнения: 7120
Рейтинг: 1614
Регистриран на: Сря Юли 23, 2003 9:09 pm
Местоположение: Столицата

Мнениеот MAN6 » Съб Ное 27, 2004 3:54 pm

[quote="C_Mo"]


@MAN6
Слушам за останалите недостатъци по колелата...
[/quote]


ram dhx malko mqza na sdelano w rossia...
ne mi haresa pri fr che se nalaga igra s pila za da se sloji truvatiwskiq wodach s boxguida
ne se nauchihte da gi boqdiswate kato horata
neshto ne me kefi geometriata na fr s wilka pike a tq uj e fr...
ram dhx ne e sys smenqemo uho za obtegacha
a expertnoto mnenie na ddd: "mnogo e meka i ne moje da se prawi oli" mislq da go ostawq bez komentar...:rofl:
za sega az shte spra, pyk po-natam sys sigurnost shte se poqwqt mnogo drugi, ako imate kysmet horata da si kupqt ....
a i za posledno- zashto doichin iskashe da mi dade ramkata ama bez garanciq... nali e nowa???
are stiga weche drebnawosti
gledaite si rabotata :)
xund
Аватар
MAN6
 
Мнения: 4227
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Сеп 19, 2003 10:03 pm
Местоположение: 4-ти километър

Мнениеот C_Mo » Съб Ное 27, 2004 4:20 pm

[quote="MAN6"]

[quote="C_Mo"]


@MAN6
Слушам за останалите недостатъци по колелата...
[/quote]


ram dhx malko mqza na sdelano w rossia...
ne mi haresa pri fr che se nalaga igra s pila za da se sloji truvatiwskiq wodach s boxguida
ne se nauchihte da gi boqdiswate kato horata
neshto ne me kefi geometriata na fr s wilka pike a tq uj e fr...
ram dhx ne e sys smenqemo uho za obtegacha
a expertnoto mnenie na ddd: "mnogo e meka i ne moje da se prawi oli" mislq da go ostawq bez komentar...:rofl:
za sega az shte spra, pyk po-natam sys sigurnost shte se poqwqt mnogo drugi, ako imate kysmet horata da si kupqt ....
a i za posledno- zashto doichin iskashe da mi dade ramkata ama bez garanciq... nali e nowa???
are stiga weche drebnawosti
gledaite si rabotata :)
[/quote]


- Заради кое?
- Не се налага никаква игра за да се сложи Truvativ BoxGuide.
- Задницата или рамката?
- Прекалено голям ли ти се струва?
- Серийно ще е със сменяемо ухо.
- :)
- Не мога да коментирам лични договорки... рамките ще бъдат със стандартната гаранция.
- Опитвам се.

Мерси за инфото.
Аватар
C_Mo
 
Мнения: 1495
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Окт 21, 2002 8:45 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот screamBoy » Съб Ное 27, 2004 4:51 pm

моето носене е обхващане на горната тръба някъде около центъра на тежестта на колелото с длан и последващо вдигане; FR-а дето видях може би бих могъл да нося за шока (май ще ме е страх), а между шока и тръбата не мога да си пъхна пръстите с ръкавица без насилие.
Ще е супер ако има 1 следващ по-голям размер.

xtr що не караш ве, в това подходящо време ?
Пост свободен от семантични грешкиИзображение
Аватар
screamBoy
 
Мнения: 3261
Рейтинг: 1980
Регистриран на: Пон Окт 21, 2002 9:26 pm

ПредишнаСледваща

Назад към Архив

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 40 госта