Най-най-най после в RAM'05

В този форум съхраняваме темите, за които сме преценили, че съдържат повече интересна или полезна информация и не заслужават да бъдат изтрити, въпреки че са поостарели. На който му е интересно, може да ги прегледа - ще намери интересни неща.

Мнениеот C_Mo » Съб Ное 27, 2004 6:04 pm

@screamBoy
Не карам щото съм на работа ... иначе размер ще има, а и имайки предвид собствената тежест на колелото не е проблем се се пранася за пружината. Въпреки, че има и по-удобни начини...
Аватар
C_Mo
 
Мнения: 1495
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Окт 21, 2002 8:45 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Cuco » Съб Ное 27, 2004 6:33 pm

@ man6
che izglejda sdelano - ti ne znaesh li che gi poruchvame v kamchatka?
Za bojata - mi kvo da ti kaja - na orange bojata e prahova i ne e nishto osebeno, ama kolelata stavat sh'se suglasish - kolkoto do poslednoto bojadisvane angletata go odobriha mnogo- osven tova si kupihme tehnologia i mislja che skoro shte e po dobre!
Za garanziata i smenjaemite ushi itn. bratle ne zabravjai che tova sa samo prototipi a ne seriini kolela - mai ne si me chul kavo ti razpravjam! kolkoto do neshtata koito ne fitvat(az ne se seshtam takiva) vse oshte imame vreme za promeni po ramkite i shte gi izbarame perfektno. nakraja ima i mnoo golem variant da njama nito edin takuv za BG? zashto li? zashtoto za razlika ot bulgarite, razglezenite anglichancheta gi haresaha mnogo i mai vsichko shte otide tam!
Kolkoto za mekotata - imah predvid che prujinata na zadnizata e chuvstvitelno po meka ot tazi na boxera i balansa bega - tva veche e opraveno v poruchkata. nakraja ne zabravjai che moja guz si e debel i pri men G vliae poveche :)
Nai nakraja - eto vij kolko malko ti trjaa da se razlaesh i ti? zashto ti se isashe da imash tochno ot sdelanite ramki? v sluchaja sum shtastliv, zashtoto idejata na RAM e da budat karani ot hora, koito sa verni na idejata!
@ screamshit - abe batko ti zashto izobshto se obajdash? kapazitet li si kuf si? nai mnoo go dokarvash na durven filosof. vse oshte li behemoth e nai velikoto kolelo ili veche vjarvash na Ukraina poveche? Imam osem stotaka da tidam nazaem za Nokoto, shto ne doidesh da ti gi dam?
ddd
Cuco
 
Мнения: 31
Рейтинг: 1263
Регистриран на: Вто Сеп 28, 2004 12:54 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот MAN6 » Съб Ное 27, 2004 9:16 pm

[quote="C_Mo"]
- Заради кое?
- Не се налага никаква игра за да се сложи Truvativ BoxGuide.
- Задницата или рамката?
- Прекалено голям ли ти се струва?
- Серийно ще е със сменяемо ухо.
- :)
- Не мога да коментирам лични договорки... рамките ще бъдат със стандартната гаранция.
- Опитвам се.

Мерси за инфото.
[/quote]

mi razgledai pak chudnata podpora na triugulnika, dori az sys teslata shtqh da q oformq po-dobre... :)

shtom ste owladqli problemyt s boxguida- super- do kakwa plocha(kolko zyba) pobira?

spezialno za fr- zadnicata...

o otnosno fr-to - nqma nastroiki na hoda- smisal- fixirano e na 18cm i twa e, a nqkoi primerno bi iskal da kara s 16 da rechem... po drugi ramki ot toq tip towa e nalice

za lichnite dogowrki nikoi ne te i kara da znaesh... :)

:)
xund
Аватар
MAN6
 
Мнения: 4227
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Сеп 19, 2003 10:03 pm
Местоположение: 4-ти километър

Мнениеот MAN6 » Съб Ное 27, 2004 9:53 pm

emi ako spored teb kamchatka e w taiwan... okei. mene nali znaesh ot kade mi minawa...

za boqta rezultatut e nalice- wseki koito gi pogledne shte si preceni. az ne pomnq da sym kazwal che boqta kara ramkata da raboti, a prosto ti izbroih nedostatyci, koito ako oprawite shte sa wyw wash plius... towa ne e li po-wajno za teb... otkolkoto pak da se izkarash nai-welikiq !?!? qwno ne e... shtoto mai i na tebe ti minawa ot tam deto i na men...? ;)

za garanciqta- naprotiw mnogo dobre te chuh, kakto i za ushite, no w momenta komentirame ramkite deto ste pisali statiq za tqh, a ne teq deto she sa seriino, a nali seshli se bratle? ti mai slushash predimno wytreshnoto si az i ti baq ... sywet- zaslushai se w klientite... :)

za golemiq wariqnt- ami uspeh w nachinanieto- shte wi e nujen :) wse pak ne samo wie tyrguwate s taiwanskiq gigant astro...
eto adres, w sluchai che nqkoi ot 4etqshtite bi iskal da stane mega proizwoditel i wnositel w UK (god save the Queen)-->[url]http://www.exposports.com/view.asp?CID=49365&link=[/url]

za debeliqt ti gyz- ti si znaesh :)

za moeto razlaiwane: razkazwam istoriqt taka che da nqma nerazbrali...
goworq si sys simo po icq che sym prodal ramkata i wilkata i che imam izwestna suma pari i mu pokazwam ramki ot chujbina koito se chudq dali da porycham
toi mi kazwa- wij nashite...
kazwam ok- koga shte sa tam, ami w pondelnik (predi 2 sedmici)
oki - otiwam az, zaglejdam ramkata fr 05 i w toq moment ddd mi wika- ei tam e cqlo kolelo - wzemi go testwai. testwam go az... gore dolu biwa (wilkata kakto kazah weche ne paswa ramkata... spored men pone, a i prujinata na amorta e leko dyrwo, no kakto i da e)
i az wikam- mi da kefi me.
doichin wika- drugata sedmica she gi pusnem na polwin cena - fr-to i dhx-a
doce, kwi pari
ami za golqmoto kym 2,5 za malkoto 1,3
syotwetno az se nawih na fr-to- shte wzema ramkata, chastite shte podarq na priqterlkata mi...
okei doce znachi shte se chuem w pondelnik
ok mansh
otiwam az w ponedelnik zaedno s marko, shtoto toi izqwi interes za golqmoto koelo i doce me dypra nastrana i wika- mansh kolegite ne sa syglasni s taq cena, NO AZ DYRJA NA DUMATA SI I SHTE IZMISLIM NESHTO OBESHTAWAM TI. DAJE I DA E MALKO NAD CENATA
az- okei doce, nqma problem
sled malko doce pak me dyrpa nastrana i mi kazwa- znachi nqkyde kym 1,8 da e cenata..,.. az sym nawit daje da ti dam pari nazaem da zemem koleloto, da prodadesh kakwoto ne ti trqbwa .. az ne iskam nishto za mene
(eh kolko qko zwuchi, a) [u]pyk i imam i druga prichina ti da karash ram[/u] ....
az- emi ok shte se opitam da gi sybera (poneje nqmah tochno 1,8)
mi ok manmsh she se chuem sled 2 dena o
ok
zwynq az sled 2 dena- doce kwo stawa
mi znachi she se opitam da e max na 1,6 i taka
she chuem
okei doce
zwynq sled oshte 2 dena- doce kwo satwa
mi shte ti dadem samo ramkata na 700lv, ama bez garanciq
az- aha.. okei shte mina sled lekcii da goworim
otiwam az sled lekcii, doce go nqma- zwynq mu- doce w bas sym- okei mansh she doida sled 20 minuti...
idwa doce i.. "kwo bqhme goworili ?!?!?"
az- mi samo ramkata za 700lv (m/u drugoto nqmashe da q wzema, no mi beshe interesno kakwo shte izmislish tozi pyt)
aaaa, da, ami ok ela da widim kwo she izmislim
wlizame wytre i :
kwo drugo ti trqbwa
mi wodach
emi oswen da izmislim edno emerpe..
az- da,ama to nqma da se sybere , mnogo e golqmo
doce rowi w starite neshtai namira bashring i se chudi- twa pyk kwo e
ebasi gramofonnata plocha... :)( kakto i da e, twa beshe malko za da se razseqme ;))
emi mansh oswen da probwash da si zemesh ot drago, chuwal sym che ima eftini truvativi, makar che za men towa e sluh
(e da ti kaja- ne e. i to ot 3 meseca. cenata e 65lv nqkyde... a ne 120 :) )
i na doce mu zwuni gsm... toi si gowori a s men taka i ne se e razbral nishto... posle pak mu zwynqt toi pak si gowori a az wisq kato nai-golemiq tapak na zemqta, ama se sdyrjam shtoto za kwo da se nerwq... chakam da widq kwo oshte moje da izmisli :)
i weche trygnah da si hodq kym kolata, a doce nai-nakraq si prekysna razgowora i kaza- mansh nali ti raboti telefona, shte ti zwynna do 15-20 minuti
po-natam we4e znaete kakwo stana...

ta doce- dosega ne bqh "laql" po twoi(wash) adres, no mislq che sled kato imash poidobno otnoshenie i kym men moga di goworq swobodno... zashtoto t was naisitna se okazwa che nishto ne stawa.... sorry bratle....

zashto iskah da karam ram- weche stana qsno- zashtoto mi predloji dobra cena za shto-gode swqstna ramka... no neshtata, kakto se widq, sa sywsem drugi (otnosno cena i t.n.)

za horata i ideqta- bydi po-konkreten- koi sa horata i koq e ideqta.
da karash ramka s nadpis RAM li? ili da idesh w magaizna i wmesto zdrasti da chuesh nqkwa typa gabrowska/plewnska selqniq...i shtastliw che sa te izgawrili da si ostawish parite... a naesen da widish "fifti off", obache hubawite neshta da sa skriti i t.n.
chudna wi e ideqta... :) ama mene ne me kefi
ne me kwfi i drugo- oshte predi da prestana da sym edin ot was... starata mi ramka- atx-a
chicho bogdan q beshe ostawil da se pordawa a wie cena ot 1500lv... za ramka na 3 godini...
mansh za tebe poneje si nash chowek 1350 lv.
sled wreme slagate oficilana cena 1350lv. a kwo stana s washiq 4owek, "bratle", nali se obichahme...? nakraq se obadih na chicho bogdan i si q wzeh za 1100lv. znachi az sym wash chowek... emi oki doce :) nqmash griji.
a kato doidoh da ostawq parite i da zema ramkata i kazah- doce eto parite
a ti- e kwo eto ti parite, da ne bi da sa za men...
poweche ne mislq da wi komentiram

wie si mislete ...
horata nito sa gluhi, nito slepi...

a twa che winagi shte ima zaribeni deca na bogati roditeli, deto sa wi klienti nomer edno i si im promiwate mozacite, ne znachi che i drugite sa takiwa :)

do koga li shte wi se wryzwat na lyjite...

emi twa e.. sorry che trqbwa da se karame, ama ne moje da bydem wechno licemerni.. men ne me e stram da si kaja kwo si mislq za was. do sega ne bqh laql, no eto che i towa se sluchi...

i za final- wyw "koshera na osite" ot baq wreme ne se gowori za was, ako se sluchi e mnogo za kratko... a shtom i tam weche ne wi pomnqt.. zanchi skoro sigurno i drugade shte wi zabrawqt...

uspeh w UK, dano tam horata da sa po-glupawi ot nas... :)

po princip i az te obicham, no ne zad BAS (benefit at all states) maskata :)

that's all folks !

kolkoto do osemte stotaka za sreamboi- smeshno izkazwane... baq si uwredil pametta si i si zabrawil ot kyde si po4nal....

aide bereket, deto wika edin wash mnogo dobyr klient :)
xund
Аватар
MAN6
 
Мнения: 4227
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Сеп 19, 2003 10:03 pm
Местоположение: 4-ти километър

Мнениеот MAN6 » Съб Ное 27, 2004 10:34 pm

btw predi da po4nete wnos w UK prowerete dali nqkoi ne wi e izprewaril, kakto wyw franciq naprimer (oshte predi 2 godini) [url]http://downhillmtb.free.fr/photos/sherwoodDH.jpg[/url], che w nqkoi britanski forum moje da pomislqt che prawite imitaciq na imitaciqta... ;)
xund
Аватар
MAN6
 
Мнения: 4227
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Сеп 19, 2003 10:03 pm
Местоположение: 4-ти километър

Мнениеот КапитанПланета » Съб Ное 27, 2004 11:57 pm

Пичове,
Първо, извинявам се че се намесвам в тема, която ме касае съвсем косвено - аз съм само краен потребител на българските три фирми в бранша и няколко онлайн магазина.
Второ, очаква се от мъже на зряла възраст да имат по-зряло отношение към нещата от това, което виждам в тези "култови" теми (които всъщност на хора като мен са им писнали) и въобще не ни бОли за вашите отношения, но те просто се натрапват във всичките видове онлайн и офлайн пространства.
Трето, досега бях на рожден ден и ако не бях на толкова ракии едва ли бих се намесил във вашия така градивен спор, затова ше ма извинявате за изказването.
Та значи, ще ви дам един пример, вие си правете изводите... В моя бизнес на бг пазара сме три фирми. Всички се борим за едни клиенти (не повече от 2000 фирми, сиреч тесен пазар). В далечната 1994-та реших да направя една много сериозна и значима стъпка - организирах събиране на по бира по отделно с моите двама конкурента. Направихме си лафа, казахме си каквото имаше да си казваме, олекна ни на душата и прочее... сключихме и някои ненаписани на хартия договори. От тогава не съм ги виждал, и не съм приритал да ги виждам, но това за което се договорихме си остана в сила... Когато дойде клиент Х и попита "а какво ще кажете за програмата на конкурента" аз отговарям "ми без коментар - вижте им демо версията, вижте се с тях и каквото прецените че ви устройва повече - това купете". Аз имам достатъчно голямо самочувствие, че това, което предлагам е най-доброто на пазара, така че не ме притеснява клиента да си проучи и използва всички възможности... иначе си играем какви ли не игрички - примерно, един от конкурентите отива и предлага на чиновник в министерство комисионна от всяка продадена програма и същия прокарва заповед всички общини да ползват тяхната програма. Аз съответно разбирам за това от клиент, издирвам и се свързвам със съответния чиновник и любезно му заявявам че ако не намери начин да отмени тази заповед ще ги съдя (министерството) по закона за конкуренцията. Човекът намира начин и заповедта се отменя. Примери такива бол. Всички тези неща намирам за нормални в една пазарна икономика - всеки иска да има по-голям дял, и това е обяснимо. Важното в случая е, че няма приказки пред крайните клиенти за това кой "колко е зле" и то зад гърба на другия, без той да има възможност да се изкаже. Та да се върнем към "байк бизнеса"... Бил съм свидетел на разговори във всичките "гнезда на оси" и това коментиране на конкурента зад гърба му безкрайно много ме дразни... До степен такава, че съм готов да ги отсвиря всичките и да си пазарувам само от разни онлайн магазини, за които съм "човекът никой", дори и когато в крайна сметка ми излиза по-скъпо. Моето конкретно предложение е да стане фирмена политика на всички "играчи на пазара" просто да не се коментират конкурентите пред клиентите. Това е. Иначе си заформяте разни интрижки, които в даден момента все избиват нанякъде... Както в "култовите" теми, които периодично се появяват във форума...
Four wheels move the body, Two wheels move the soul.
КапитанПланета
 
Мнения: 1102
Рейтинг: 1705
Регистриран на: Пон Окт 28, 2002 10:52 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот reaper » Нед Ное 28, 2004 12:09 am

[quote="КапитанПланета"]

Пичове,
Първо, извинявам се че се намесвам в тема, която ме касае съвсем косвено - аз съм само краен потребител на българските три фирми в бранша и няколко онлайн магазина.
Второ, очаква се от мъже на зряла възраст да имат по-зряло отношение към нещата от това, което виждам в тези "култови" теми (които всъщност на хора като мен са им писнали) и въобще не ни бОли за вашите отношения, но те просто се натрапват във всичките видове онлайн и офлайн пространства.
Трето, досега бях на рожден ден и ако не бях на толкова ракии едва ли бих се намесил във вашия така градивен спор, затова ше ма извинявате за изказването.
Та значи, ще ви дам един пример, вие си правете изводите... В моя бизнес на бг пазара сме три фирми. Всички се борим за едни клиенти (не повече от 2000 фирми, сиреч тесен пазар). В далечната 1994-та реших да направя една много сериозна и значима стъпка - организирах събиране на по бира по отделно с моите двама конкурента. Направихме си лафа, казахме си каквото имаше да си казваме, олекна ни на душата и прочее... сключихме и някои ненаписани на хартия договори. От тогава не съм ги виждал, и не съм приритал да ги виждам, но това за което се договорихме си остана в сила... Когато дойде клиент Х и попита "а какво ще кажете за програмата на конкурента" аз отговарям "ми без коментар - вижте им демо версията, вижте се с тях и каквото прецените че ви устройва повече - това купете". Аз имам достатъчно голямо самочувствие, че това, което предлагам е най-доброто, така че не ме притеснява клиента да си проучи и използва всички възможности... иначе си играем какви ли не игрички - примерно, един от конкурентите отива и предлага на чиновник в министерство комисионна от всяка продадена програма и същия прокарва заповед всички общини да ползват тяхната програма. Аз съответно разбирам за това от клиент, издирвам и се свързвам със съответния чиновник и любезно му заявявам че ако не намери начин да отмени тази заповед ще ги съдя (министерството) по закона за конкуренцията. Човека намира начин и заповедтта се отменя. Примери такива бол. Всички тези неща намирам за нормални в една пазарна икономика - всеки иска да има по-голям дял, и това е обяснимо. Важното в случая е, че няма приказки пред крайните клиенти за това кой "колко е зле" и то зад гърба на другия, без той да има възможност да се изкаже. Та да се върнем към байк бизнеса... Бил съм свидетел на разговори във всичките "гнезда на оси" и това коментиране на конкурента зад гърба му безкрайно много ме дразни... До степен такава, че съм готов да ги отсвиря всичките и да си пазарувам само от разни онлайн магазини, за които съм "човекът никой", дори и когато в крайна сметка ми излиза по-скъпо. Моето конкретно предложение е да стане фирмена политика на всички "играчи на пазара" просто да не се коментират конкурентите пред клиентите. Това е. Иначе си заформяте разни интрижки, които в даден момента все избиват нанякъде... Както в "култовите" теми, които периодично се появяват във форума...
[/quote]

:thumb:Мисля, че имаш добър подход. Напълно съм съгласен!
Follow the Reaper
пишете на кирилица!
reaper
 
Мнения: 277
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Нед Окт 17, 2004 1:46 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот MOD » Нед Ное 28, 2004 1:03 am

Всеки има право да си избере мястото, от което да пазарува. Колкото повече хора и колкото по-бързо го осъзнаят, толкова по-рядко ще четем неща, несвързани пряко с темата на топик като този

Иначе и аз заставам зад идеята на Капитана - нека стане табу коментирането на продуктите на другите фирми от конкурентите.
--------------------------------------------------------------------

MOD = Master Of Disaster :D:D:D
"Никога не спори с тъпак, хората може да не забележат разликата."
MOD
 
Мнения: 2011
Рейтинг: 1715
Регистриран на: Сря Авг 27, 2003 2:58 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот screamBoy » Нед Ное 28, 2004 9:35 am

че тук никой от вело-търго-производителите не коментира свой конкурент ? какво ви прихвана вас двамата ???
бутането е между клиенти не можещи да предложат как точно да се подобрят нещата и клиенти не можещи да предположат че биха могли да се подобрят.
ето този 'ddd' дето разправя че в серийните модели ще има повече промени (не само ухото на DHX) това по-рано да ни беше сведено можеше да направи нещата по-скучни, но и по-резултатни, май.
Пост свободен от семантични грешкиИзображение
Аватар
screamBoy
 
Мнения: 3261
Рейтинг: 1980
Регистриран на: Пон Окт 21, 2002 9:26 pm

Мнениеот MOD » Нед Ное 28, 2004 9:56 am

[quote="screamBoy"]

че тук никой от вело-търго-производителите не коментира свой конкурент ? какво ви прихвана вас двамата ???
бутането е между клиенти не можещи да предложат как точно да се подобрят нещата и клиенти не можещи да предположат че биха могли да се подобрят.
ето този 'ddd' дето разправя че в серийните модели ще има повече промени (не само ухото на DHX) това по-рано да ни беше сведено можеше да направи нещата по-скучни, но и по-резултатни, май.
[/quote]


не става дума за конкретния диалог, а за принципно отношение между играчите на пазара.
--------------------------------------------------------------------

MOD = Master Of Disaster :D:D:D
"Никога не спори с тъпак, хората може да не забележат разликата."
MOD
 
Мнения: 2011
Рейтинг: 1715
Регистриран на: Сря Авг 27, 2003 2:58 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот heep » Нед Ное 28, 2004 1:38 pm

nali nqma da priclu4ite skoro:banana::banana:
:beer:
Аватар
heep
 
Мнения: 523
Рейтинг: 1632
Регистриран на: Пет Окт 25, 2002 1:26 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот MAN6 » Нед Ное 28, 2004 4:21 pm

@ КапитанПланета - :agree:
xund
Аватар
MAN6
 
Мнения: 4227
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Сеп 19, 2003 10:03 pm
Местоположение: 4-ти километър

Мнениеот Cuco » Нед Ное 28, 2004 9:58 pm

Tozi put e Cuco ne DDD.
Tazi tema nadmina vsi4ki moi o4akvaniq.
Super mnogo sam razo4arovan ot pove4eto u4astvali v neq i se zamislih dali sme 4ak tolkova gadni kopeleta v BAS 4e vsi4ki da ni pliuqt i po4ti nikoi da ne ni za6titi. Mai naistina pove4eto posetiteli i pisateli v tazi tema sa kompleksari i t.n. Za6to? Za6toto nie imame dosta klienti, na mnogo ot tqh sme pravili golemi jestove...( tuk e redno da spomena za ideqta na BAS za koqto pita Man6: Ideqta e da se proizvejdat kolela, koito da ni haresvat i vseki ot nas s kef da pokara vsqko ot kolelata koito pravim. Druga 4ast na "ideqta" e da pomagame, kolkoto mojem na mom4etata koito iskat da karat no nqmat dostata4no kinti da si go pozvolqt. Za tova sme magazina v koito spisaka s dlajnicite e malko po-maluk ot tozi na vsi4ki klienti. Kolkoto i da mi e srtanno nqkoi se izkaza protiv i za tova 4e pravim namaleniq???? OK az ve4e zabravqm za dumata namalenie i razsro4eno pla6tane. A dano da se nameri i drug magazin koito da se brukne v djoba s nqkolko hilqdi da organizira sastezanie po DH...ako vaob6te na nqkoi ot vas mu e haresalo za6toto na Vas ni6to koeto napravim nie ne vi haresva. (da ne govorim za onezi koito nqmaha o4i i da doidat daje)
Vse pak ne zabravqite 4e BAS e prosto magazin. Ne e Blagotvoritelna organizaciq ili sbori6te na nai-iziskanite tipove koito ne kazvat "mrusni" dumi.
Mai nai-razumnoto ne6to koeto mojem da napravim e da zabravim li4noto otno6enie (predpolaga6to otstupki za nqkoi) i da ne si murdame prusta za ni6to ostanalo (sustezaniq, filmi i t.n.). Dobre 4e Bike rider e tolkova kompetenten i dobur maistor ta da ima kude i koelata da si popravqme... ot nas ostva da si vnasqme groznite sdelani v CCCP ramki, da si gi boqdisvame nekadurno i da gi probutvame na ni6to ne podozira6ti klienti, ne poznava6ti poleznostta na forumite.
I posledno: Vzemete da karate!!!!!! Ot pisateli faida- iok!
Cuco
 
Мнения: 31
Рейтинг: 1263
Регистриран на: Вто Сеп 28, 2004 12:54 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот CrZ » Пон Ное 29, 2004 12:02 am

относно сделаните в СССР рамки.....в момента DHX модела само че под друга марка MONDRAKER PETROL EVO 2....и той явно в братски СССР сделан...е най-продаваната DH рамка в Испания...да не съм голословен утре ше сканирам малко неща от едно списание....или вие сте нередовни или аз съм кретен с елементи на чайник щом се изпразних от кеф като я видях тая рамка.... живи здрави и да са ви винаги курави....айде берекет....
LIKE A WATER DOWN THE HILL
Аватар
CrZ
 
Мнения: 638
Рейтинг: 1998
Регистриран на: Чет Мар 04, 2004 2:01 pm
Местоположение: Christmas Island

Мнениеот jivkonik » Пон Ное 29, 2004 12:16 am

[quote="CrZ"]

относно сделаните в СССР рамки.....в момента DHX модела само че под друга марка MONDRAKER PETROL EVO 2....и той явно в братски СССР сделан...е най-продаваната DH рамка в Испания...да не съм голословен утре ше сканирам малко неща от едно списание....или вие сте нередовни или аз съм кретен с елементи на чайник щом се изпразних от кеф като я видях тая рамка.... живи здрави и да са ви винаги курави....айде берекет....
[/quote]

http://www.mtbcomprador.com/content/view/64/49/
Това ли е? Рамката на RAM FR 05 също я видях на тази страница или греша?
Аватар
jivkonik
 
Мнения: 2600
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Юни 29, 2004 9:59 pm
Местоположение: Bulgaria, Sofia

Мнениеот MAN6 » Пон Ное 29, 2004 12:44 am

q wij edna boq kak promenq wiziqta... :)
a dali i tezi gi shitkat bez garanciq... ?! ;)

pozdraw: Guttermouth - Cram It Up Your Ass :)
xund
Аватар
MAN6
 
Мнения: 4227
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Сеп 19, 2003 10:03 pm
Местоположение: 4-ти километър

Мнениеот CrZ » Пон Ное 29, 2004 12:52 am

перфектен си..е за това ставаше въпрос....е точно под снимката на PETROL EVO 2 в списанието пише...Sin duda el modelo de descanso mas vendido de nuestro mercado...ще рече най продавания модел на пазара....и другите модели са си се като RAM 05....испанския BAS си е поиграл с дизайна и ми хващат повече окото от дизайна на сегашните модели....:))))))но това е нещо което съм сигурен че при новите модели напролет ше е различно и ще са с добър дизайн...ако не...има маркери и стикери за тия работи....важното е поп фолк да става....а още нещо интересно...незнам дали XC модела с окачване ще се продава напролет макар че май го имаше сега с мострите...под снимката му пише....La estrella del 2004 ....явно и тоя СССРски модел им се чини свестен на мургавите братя....при цена 3800 евро за DHX там го купуват като топъл хляб...а има далеч по известни и по евтини колела от него.....както и да е..се тая...рамките са си идеални.....колела сякакави...който каквото иска да си кара.....айде берекет
LIKE A WATER DOWN THE HILL
Аватар
CrZ
 
Мнения: 638
Рейтинг: 1998
Регистриран на: Чет Мар 04, 2004 2:01 pm
Местоположение: Christmas Island

Мнениеот MAN6 » Пон Ное 29, 2004 1:03 am

" а има далеч по известни и по евтини колела от него..... " - da, slushame te... :)

specialen pozdraw za teb:
izberi si mejdu
N.O.F.X. - American Errorist
i
Pennywise - My Own Country
:beer:
xund
Аватар
MAN6
 
Мнения: 4227
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Сеп 19, 2003 10:03 pm
Местоположение: 4-ти километър

Мнениеот CrZ » Пон Ное 29, 2004 9:33 am

няма значение...важното е чи си ударил десетката и като цена и като всичко с твойта рамка....
LIKE A WATER DOWN THE HILL
Аватар
CrZ
 
Мнения: 638
Рейтинг: 1998
Регистриран на: Чет Мар 04, 2004 2:01 pm
Местоположение: Christmas Island

Мнениеот Cuco » Пон Ное 29, 2004 9:47 am

man6, ti produljavash?! sled zelia potok ot sms'i? t'va veche e izraz na goljama prostotia!
:banghead:
Cuco
 
Мнения: 31
Рейтинг: 1263
Регистриран на: Вто Сеп 28, 2004 12:54 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот MAN6 » Пон Ное 29, 2004 10:37 am

nqmam prawo da si kaja mnenieto li?
:boggled:
xund
Аватар
MAN6
 
Мнения: 4227
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Сеп 19, 2003 10:03 pm
Местоположение: 4-ти километър

Мнениеот bikerider » Пон Ное 29, 2004 10:58 am

[quote="C_Mo"]
@bikerider & screamBoy
Интересно ми е как точно носите кололото,
когато ви се налага.
[/quote]

На рамо. Клякаш, пъхаш си рамото под горната тръба и ставаш.
Do or do not. There is no try...
Аватар
bikerider
 
Мнения: 17273
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 07, 2003 10:25 am
Местоположение: Eutropia

Мнениеот bikerider » Пон Ное 29, 2004 11:22 am

[quote="ddd"]
@ screamshit - abe batko ti zashto izobshto se obajdash? kapazitet li si kuf si? nai mnoo go dokarvash na durven filosof. vse oshte li behemoth e nai velikoto kolelo ili veche vjarvash na Ukraina poveche? Imam osem stotaka da tidam nazaem za Nokoto, shto ne doidesh da ti gi dam?
ddd
[/quote]


смешничко е ти да ми говориш за моето мизерно ниво, татенце... може да е всякакво, но като хамалин не си позволявам да се държа...
един съвет от мен - малко прекаляваш с някои билки, разреди ги с тютюнец... :crazy:

относно [b][size=134]Великата Идея[/size][/b] - Агенте, ето ти насрещен пример за месиански комплекс. Няма да коментирам повече, само ще цитирам един човек живял много, много преди мен: "[b]Вън търгашите от храма[/b]".

[quote="Cuco"]
"Ot pisateli faida- iok!"
[/quote]

"Пази Боже, сляпо да прогледа". Ей това го е написал един ПИСАТЕЛ. Искаш ли да те сравнявам с него, а? :puke:



@row, MOD, Капитане:
тук изобщо не става дума за конкуренцията. tailor е жив пример защо не става дума - щото не го касаят глупостите на БАС. не става дума и за лаене зад гърба на някого - точно затова е тук пред всички.
става дума точно както се отбеляза преди за някои мисли отправени към Боговете. Но Боговете сигурно са полудели, ако си мислят че са единствените прави винаги в 100% от случаите. Реакцията им го показва. И преди съм си казвал, аз съм на принципа всеки да действа както намери за добре, но моето мнение са е мое мнение. Не робувам на принципа "мир на каквато и да е цена". Всъщност аз и нищо не съм казал тук, освен че МОЖЕ БИ НА НЯКОГО БИ МУ БИЛО МАЛКО НЕУДОБНО да носи RAM FR. Кой какво купува и защо, си е лично негова работа. Извинявам се на всички че имам собствено мнение и не ме е страх да го кажа, да не би да се развали "мира".

@MAN6: Respect! :agree:
Do or do not. There is no try...
Аватар
bikerider
 
Мнения: 17273
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 07, 2003 10:25 am
Местоположение: Eutropia

Мнениеот Shady™ » Пон Ное 29, 2004 12:09 pm

Be sorry 4e i az se vklu4vam ama .....
Predi nqmkolko dena govorih v 4ata (ne v #mtb a v edin drug ) s pi4 ot sf koito si pravi bike, ama po4ti ni6to ne razbira ama s mnoo pari...i az mu vikam kvo kol3lo karash ? i toi mi vika ami sa si zeh boxxer ot bas i si tursq high octane... ta az mu vikam e kolko go plati toq boxxer i kuv e (vqrno 4e toi ni6to ne razbirashe ama mi kaza 4e bil RACE) Mi race e !! i go zeh za 1500lv !!!!! i az mu vikam ti lud li si be za 1500 ??!!! kato v bas e 1050 ili 1150 (ve4z nz) i toi mi vika mi tolko go zeh!!
Bah maaa mu !!! Nadqvam se pi4a ne6to da da e bilo team i da se e oburkal ma ako ne e .....
I su6tiq toq mi vika abe pi4 a tvoq bike ot kude si go sglobil? i az mu vikam Mi ot mnoo magazini !!! A toi mi vika a as samo ot BAS !!!
az mu vikam be i Velomania ima qki ne6ta i toi mi vika : A vuv velomaina ima samo bolkuci !!!
Interesno ka li e ostanovil tva kato vzima samo ot BAS ?!!
Ta az mu vika i ami i v Velomania ima nqkoi ne6ta kato v bas ama po evtino ;)
I toi mi vika pak su6toto + az 6te si zimam ot bas!!!

Ra nz dali BAs promivat mozuci ili kvo ma pi4-a dori ne zn za mtb-bg.com ili #mtb ili ne6to takova, strah me beshe da pitam 4uval li e za kaimata ili kvo misli za BFPK !!!

Ta taka !!! Ako slu4aino nqkoi ne6to ne e suglasen ili mi e surdit ... sorry ma tva stana (realno e ) ako ne6to ne e istina to ne sum vinoven az a onq koito mi go e kazal !!! No tva e ...

Ta misalalta mi e : tva li ne e pluene po magazinite i tva li sa SPECIALNITE OFERTI za klientite ?!

Nadqvam se tva da ne e istina ^^^ .....
Ama mai e .....
NO COMMENT
Specialized Riders Club !!! SEX™ = Super EXtreme TEAM
Аватар
Shady™
 
Мнения: 5229
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Юли 14, 2004 7:22 pm
Местоположение: Shady Zone

Мнениеот ThEUfO » Пон Ное 29, 2004 12:24 pm

[quote="CrZ"]
...испанския BAS... [/quote]


:rofl::bouncy:
Древна мъдрост: "s****** ** **** po default"
ThEUfO
 
Мнения: 374
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Вто Апр 27, 2004 5:20 pm
Местоположение: Madagascar

Мнениеот axelmax » Пон Ное 29, 2004 12:45 pm

[quote="Shady™"]

Be sorry 4e i az se vklu4vam ama .....
Predi nqmkolko dena govorih v 4ata (ne v #mtb a v edin drug ) s pi4 ot sf koito si pravi bike, ama po4ti ni6to ne razbira ama s mnoo pari...i az mu vikam kvo kol3lo karash ? i toi mi vika ami sa si zeh boxxer ot bas i si tursq high octane... ta az mu vikam e kolko go plati toq boxxer i kuv e (vqrno 4e toi ni6to ne razbirashe ama mi kaza 4e bil RACE) Mi race e !! i go zeh za 1500lv !!!!! i az mu vikam ti lud li si be za 1500 ??!!! kato v bas e 1050 ili 1150 (ve4z nz) i toi mi vika mi tolko go zeh!!
Bah maaa mu !!! Nadqvam se pi4a ne6to da da e bilo team i da se e oburkal ma ako ne e .....
I su6tiq toq mi vika abe pi4 a tvoq bike ot kude si go sglobil? i az mu vikam Mi ot mnoo magazini !!! A toi mi vika a as samo ot BAS !!!
az mu vikam be i Velomania ima qki ne6ta i toi mi vika : A vuv velomaina ima samo bolkuci !!!
Interesno ka li e ostanovil tva kato vzima samo ot BAS ?!!
Ta az mu vika i ami i v Velomania ima nqkoi ne6ta kato v bas ama po evtino ;)
I toi mi vika pak su6toto + az 6te si zimam ot bas!!!

Ra nz dali BAs promivat mozuci ili kvo ma pi4-a dori ne zn za mtb-bg.com ili #mtb ili ne6to takova, strah me beshe da pitam 4uval li e za kaimata ili kvo misli za BFPK !!!

Ta taka !!! Ako slu4aino nqkoi ne6to ne e suglasen ili mi e surdit ... sorry ma tva stana (realno e ) ako ne6to ne e istina to ne sum vinoven az a onq koito mi go e kazal !!! No tva e ...

Ta misalalta mi e : tva li ne e pluene po magazinite i tva li sa SPECIALNITE OFERTI za klientite ?!

Nadqvam se tva da ne e istina ^^^ .....
Ama mai e .....
NO COMMENT

[/quote]


ами като се обадих във бас за boxxer race,ми казаха ,че струва 1199 лева както си пише във сайта ,а team-a е доста по скъп ,от което мога да заключа ,че са мтнали момчето ,ама не е сигурно,сега да продължа с разговора ,:после питах ами ,колко пари после ще ми трябват на направа race на team,ами 100-200 лева,какво толкова малко ,после не 400-500,,и аз ги питам ами добре 1200 race+500 лева =1700 лева,а team-a струва над 2000 лева ,после ами незнам
"У планину се раджаю ора, а у полье тикве"
Аватар
axelmax
 
Мнения: 7120
Рейтинг: 1614
Регистриран на: Сря Юли 23, 2003 9:09 pm
Местоположение: Столицата

Мнениеот КапитанПланета » Пон Ное 29, 2004 12:51 pm

Ох... съгласен съм че не трябва да се робува на принципа "мир на всяка цена" ма какво да направя, като толкова ми се иска да има мир, или поне някаква поносимост, а ? Ще ми се нашето хоби да ни събира да си правим кефа, а не да се дърляме непрекъснато за какво ли не и да си образуваме излишно нерви... Всички в живота сме подложени на някакъв постоянен стрес, и (поне аз де) използваме хобито си като отдушник, да избягаме малко от лудницата, да разпуснем далеч от проблемите. Аз лично съм изключително доволен от насоката в която се развиват българските вело-провайдъри. От година на година се увеличават почитателите на спорта, имаме възможност да караме истински и актуални машини, организират се страхотни мероприятия, нивото се вдига постоянно. Всичко това е чудесно. Разбира се, никой не е съвършен, всеки си има някакви кахъри, различен подход и прочее. Нищо лошо няма да се заформи спор по някакаква тема, лошото е когато нещата избият на лична основа, почнем да се обиждаме и да си връщаме. Според мен, когато човек има личен конфликт с някого, най-добре е да го уреди лично. Ако счита че смисъл и надежда няма, просто спира комуникацията и толкоз. Хич не ми е приятно, когато половината от постовете избиват към някакви лични нападки между хора, които по някаква причина не си допадат, не могат да се разберат, засягат се и прочее. Не виждам полза от "дискусии" в този дух, а само вреда... Тези си разсъждения ги адресирам разбира се към всички.
Four wheels move the body, Two wheels move the soul.
КапитанПланета
 
Мнения: 1102
Рейтинг: 1705
Регистриран на: Пон Окт 28, 2002 10:52 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот CrZ » Пон Ное 29, 2004 1:22 pm

успокойте се бре братя...мир вам....стига вече....аз всички ви обичам.....сърце ми се къса като се карате.....любовта ми е безбрежен океан....успокойте се и аз ще ви наградя със себе си.....аз съм от доволните клиенти на всичките до сега изброени магазини......когато пазарувам не гълтам аспирини....не обичам да ме карат да лапам курец африкански - най ми е кофти когато ми е надървен и съм с бански....обичам ви всички колелисти - но не ме ебавайте че имам глисти....правете секс с тъпите туристи...уважавам каймата веломания и БАС - нищо че съм грозен педераст....отвсякъде купувам - но на байка си робувам......обичам ROCK SHOX SRAM MAXXIS и ги взимам от БАС - туй нали незначи че съм педераст....а каймата има гащи тролей дизайн и красив велосипед - аз му зех гащите и сега съм красив момък напет.....здрасти ела ми го разтрий ...мразя да слушам рап защото съм поп фолк манияк...искам по - шарени рамки и за мекия ми увиснал хуй презерватив с презрамки.....гадно е да не ти става и като видиш яка путка тя да не ти дава....видях яка курва и сърцето ми замръзна - не посмях да я попитам дали ще ми даде да и го лъзна....зарад туй с путки не се занимавам и с байка мръсниците подминавам.......обичам каймата обичам БАС обичам веломания - отпращам към вас свойте лични послания...мир да има по земята - обичайте си колелата....аз обичам своя бичиклет - вече е поочукан но още ми е на първия ред....отново само той ми го дига - за увисналата слива на Сашка Васева не ме брига....английските минджи и те го харесват - зарад туй дойдоха да го тестват....никой от тях за рамките те се изсра - техната кралица има между краката брада и по циците лайна....МИР ВАМ БРАТЯ И ДА ЖИВЕЕ ИЗКУСТВОТО....ОБИЧАМ ВИ ВСИЧКИТЕ...СПЕЦИАЛЕН ПОЗДРАФ ЗА МОИТЕ НАЙ ВЕРНИ ФЕНОВЕ....КРАСИВИ СТЕЕЕ....ОБИЧАМ ВИИИИИИ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ААААЗ ИМАМ ГАЩИИИИ ТРОЛЕЙ ДИЗАААААААААААЙЙЙЙЙЙЙЙН.....
LIKE A WATER DOWN THE HILL
Аватар
CrZ
 
Мнения: 638
Рейтинг: 1998
Регистриран на: Чет Мар 04, 2004 2:01 pm
Местоположение: Christmas Island

Мнениеот MOD » Пон Ное 29, 2004 2:01 pm

@CrZ - :rofl::rofl::rofl:
--------------------------------------------------------------------

MOD = Master Of Disaster :D:D:D
"Никога не спори с тъпак, хората може да не забележат разликата."
MOD
 
Мнения: 2011
Рейтинг: 1715
Регистриран на: Сря Авг 27, 2003 2:58 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот bikerider » Пон Ное 29, 2004 2:10 pm

[quote="КапитанПланета"]

Ох... съгласен съм че не трябва да се робува на принципа "мир на всяка цена" ма какво да направя, като толкова ми се иска да има мир, или поне някаква поносимост, а ? Ще ми се нашето хоби да ни събира да си правим кефа, а не да се дърляме непрекъснато за какво ли не и да си образуваме излишно нерви... Всички в живота сме подложени на някакъв постоянен стрес, и (поне аз де) използваме хобито си като отдушник, да избягаме малко от лудницата, да разпуснем далеч от проблемите. Аз лично съм изключително доволен от насоката в която се развиват българските вело-провайдъри. От година на година се увеличават почитателите на спорта, имаме възможност да караме истински и актуални машини, организират се страхотни мероприятия, нивото се вдига постоянно. Всичко това е чудесно. Разбира се, никой не е съвършен, всеки си има някакви кахъри, различен подход и прочее. Нищо лошо няма да се заформи спор по някакаква тема, лошото е когато нещата избият на лична основа, почнем да се обиждаме и да си връщаме. Според мен, когато човек има личен конфликт с някого, най-добре е да го уреди лично. Ако счита че смисъл и надежда няма, просто спира комуникацията и толкоз. Хич не ми е приятно, когато половината от постовете избиват към някакви лични нападки между хора, които по някаква причина не си допадат, не могат да се разберат, засягат се и прочее. Не виждам полза от "дискусии" в този дух, а само вреда... Тези си разсъждения ги адресирам разбира се към всички.

[/quote]


Аз нямам никакви отношения с БАС, този контакт между нас тук е инцидентен. Ти си видял предполагам предишния "култов" случай - беше заради клиент, който дойде при нас и помоли да му оправим вилката, която (факт) беше в отчайващо състояние след "профилактика" в БАС. Нещо за което аз си позволих едва-едва да намекна в темата, която беше за същото нещо. Момчето изрично ме помоли да не се цитира името му, нито вилката, за да не му отпадне гаранцията в БАС и аз му обещах. Ти предполагам видя помията която се изсипа върху мен, като намекнах че Боговете не са чак такива богове.

Сегашния случай е дори още по-смешен. След като съвсем по човешки попитах защо е пренебрегнато носенето на FR колелата (като никой не отрича маловажността на носенето все пак), отново се избълваха куп лайна по мой адрес. Прави чест на AgentOrangе, че единствен разбра за какво говоря. Поне видяхме истинските лица на Боговете. Относно решаването лице в лице на "личните конфликти" - в 21-ви век сме, мисля че тук е точно лице в лице, [u]пред всички[/u] заинтересувани страни. Ако някой още не може да свикне с Интернет, да има доблеста ДА НЕ СЕ КРИЕ ЗАД ЧУЖД АКАУНТ и да си направи собствен, то си е за него. Моята съвест е чиста, никого с нищо не съм излъгал, че да ходя да се обяснявам "лице в лице" (как ли пък не).

Пиша това не за да се обяснявам или оправдавам, а за да кажа, че ако някой сипе лайна и то на лична основа, то си се видя кой е. Аз опитах по цивилизован път да попитам Боговете, но уви не стана, напротив по схемата "крадеца вика дръжте крадеца" ми се наговориха куп глупости от КАРАЧОПРОДАВАЧИ със съмнителен интелект и образование. Което направи от мен Лошия, за това че не търпя нелепите им дрънканици и намирам петънца по Слънцето. Не ми е за първи път, няма и да ми е за последен. Единствено важна е истината, а тя е една - Боговете силно се дразнят от какъвто и да е намек че не са Богове за каквито се мислят, само защото продават тайвански рамки в UK. Astro и PacificCycles търгуват с цял свят и модват рамки за производители на колела от цял свят, така че Боговете е време да разберат някои неща.
Относно състезанията - ми прекрасно нещо са, но не и когато се изтъкват като ДОВОД за това КОЛКО СМЕ ВЕЛИКИ И ОРГАНИЗИРАМЕ СЪСТЕЗАНИЯ СЛЕД СЪСТЕЗАНИЕ, А ВИЕ НЕБЛАГОДАРНИЦИ.... Агенте, месианския комплекс??? Като правиш нещо за хората доброволно, после да го изтъкваш и натякваш е меко казано обидно за всеки интелигентен човек. Интересно човече е Цуцо, като става дума за рамки, ме обижда лично с инфантилните си глупости, като му отвърна в същия тон, веднага запява другата песен: "Ах неблагодарници, ние състезание след състезание всяка година правим а вие...". Аман от месии...
Не знам само Дойчин как си позволява да говори назидателно пред сегашните си и бъдещи клиенти неща от рода на "като сте такива отворковци, вече ще продавам в UK само".

Не виждам причина да не кажа колко ме изкефи DH състезанието (всъщност вече го казах в нарочната тема), но не виждам и причина да се КЛАНЯМ на БАС и да спестявам онези ДРЕБНИ И ДОСАДНИ петънца по Слънцето. Няма нужда мисля пак да цитирам ПИСАТЕЛЯ Алеко Константинов.



Апропо AgentOrange, вие тримата със Симо и Титев имате пълния ми респект, че единствени се държите като нормални възпитани хора. :peace:

Лично към теб, Капитане, съжалявам че трябваше отново да четеш такива неща.

Edit: добавки.
Do or do not. There is no try...
Аватар
bikerider
 
Мнения: 17273
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 07, 2003 10:25 am
Местоположение: Eutropia

ПредишнаСледваща

Назад към Архив

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 53 госта