Koi e po-po-nai?!? Metal_Psycho, Vanioo ili Hayes

В този форум съхраняваме темите, за които сме преценили, че съдържат повече интересна или полезна информация и не заслужават да бъдат изтрити, въпреки че са поостарели. На който му е интересно, може да ги прегледа - ще намери интересни неща.

Мнениеот vanioo » Чет Юли 28, 2005 11:19 pm

[quote="Metal_Psycho"]

[quote="TOYAGA"]

[quote="Metal_Psycho"]

Къде трябва да се подпиша за да влезна в българския Nicolai Team?
[/quote]


Този прави записванията.

http://www.joshie.com/~jlevitsk/albums/ ... .sized.jpg

[b]www.thearmenianpriest.com[/b]
[/quote]



Ванко:е,че то колко е разликата между Кросс и някое друго марково търкало?Няколко дрънгулки ;)
[/quote]

I az tva razpraviam v magazina na teia koito si stiskat protmonetata, Minalia mesez naish kav oborot napravih:beer:
vanioo
 
Мнения: 101
Рейтинг: 1277
Регистриран на: Пон Юли 25, 2005 2:12 am
Местоположение: Stuttgart

Мнениеот MAN6 » Чет Юли 28, 2005 11:20 pm

[quote="TOYAGA"]

@ MAN6

Абе не заслужаваш щом не си си взел конструкциите, ама айде от мен да мине...

...[i]snimkite[/i]...

[/quote]



мисля, че е време да си ударя една (поне...;))
баааси кефа :)
xund
Аватар
MAN6
 
Мнения: 4227
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Сеп 19, 2003 10:03 pm
Местоположение: 4-ти километър

Мнениеот MAN6 » Чет Юли 28, 2005 11:23 pm

[quote="M1010X"]

а мога ли да попитам каква е тази джунджурия (:I) до задната спирачка (в която влизат още два маркуча)?

[/quote]


според мен иде реч за ролоф главина...
xund
Аватар
MAN6
 
Мнения: 4227
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Сеп 19, 2003 10:03 pm
Местоположение: 4-ти километър

Мнениеот Metal_Psycho » Чет Юли 28, 2005 11:23 pm

[quote="vanioo"]

@PM podpisvane i Plastane pri mene :D
Vse pak e dobre che chuh mneniata vi - Mersi, no i Toyagata ima pravo, che tova ne e mnogo miastoto za obsazdane... i bez tova prekaleno mnogo izdadoh:boggled:
ste ia umuvam, no prinzipno gledam optimistichno v badesteto... Poliazite i Chehite se ponormaliziraha i idvat ot vreme na vreme v Bikeparkovete vGermania da karat i kolelata sa im dosta snosni.
Vaprosa moze da se obsadi na po edna bira v polite na Vitosha:8D:
[/quote]


PM,добре ;)

Иначе не ни сравнявай с Чехите.Далеч сме от тях.
Има доста време докато им стигнем "нивото",а и като гледам народа колко е затъпял,има и варианта никога да не ги стигнем.Но стига толкова скептичност.
Дано си прав :)


Говориш за обсъжане на по бира и то в Софийски окръг?Кога ако не е тайна ;)
Аватар
Metal_Psycho
 
Мнения: 3360
Рейтинг: 1993
Регистриран на: Пон Окт 06, 2003 10:50 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот TOYAGA » Чет Юли 28, 2005 11:27 pm

@ МАN6

[quote]мисля, че е време да си ударя една (поне...)
баааси кефа [/quote]


Enjoy!
Дръж се земьо, шоп те гази!
Аватар
TOYAGA
 
Мнения: 7138
Рейтинг: 1634
Регистриран на: Пон Сеп 29, 2003 5:28 pm
Местоположение: София

Мнениеот Metal_Psycho » Чет Юли 28, 2005 11:28 pm

[quote="vanioo"]

I az tva razpraviam v magazina na teia koito si stiskat protmonetata, Minalia mesez naish kav oborot napravih:beer:
[/quote]


Не се и съмнявам :beer:
Аватар
Metal_Psycho
 
Мнения: 3360
Рейтинг: 1993
Регистриран на: Пон Окт 06, 2003 10:50 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот MAN6 » Чет Юли 28, 2005 11:29 pm

[quote="M1010X"]

@vanioo - аз все пак виждам обтегач на заден план?

[/quote]


требе си оБтегач... :) нема как... ма ти като си с твърдак, нема как да знаеш... ;)

ни са ибавай с бай-брадАр :)
xund
Аватар
MAN6
 
Мнения: 4227
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Сеп 19, 2003 10:03 pm
Местоположение: 4-ти километър

Мнениеот vanioo » Чет Юли 28, 2005 11:44 pm

MP:peace:
Bira, mi ako ne prerabotvam, Oktomvri triabva da se poiavia i v drugi raioni na sveta - sofiiskia naprimer. Men mi e merak i da preslusham otsechkite na Votosha, no niama da imam kolelo. Minalata godina biah pisal v foruma za eventualno gostuvane na oste niakolko baikara v bg, no... razmiha se nestata, pak i biah sluchaino na edno DH-sastezanie na vitosha ....mmmm... be ne iskam da obizdam nikoi, momchetata se biaha postarali, no ako ste se patuvat 2000km zaradi edna otsechka, triabva da ima poveche naklon i Action. No s birata ste go organizirame!
Dokolkoto za "deredzeto".... parvonachalno ako ne se prodavat pone 3 ramki na godina - niama smisal.
vanioo
 
Мнения: 101
Рейтинг: 1277
Регистриран на: Пон Юли 25, 2005 2:12 am
Местоположение: Stuttgart

Мнениеот MAN6 » Чет Юли 28, 2005 11:46 pm

[quote="vanioo"]
...Poliazite i Chehite se ponormaliziraha i idvat ot vreme na vreme v Bikeparkovete vGermania da karat i kolelata sa im dosta snosni.
...
[/quote]


нас ни делят само няколко мижави километърчета и 20 цента... ;)
xund
Аватар
MAN6
 
Мнения: 4227
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Сеп 19, 2003 10:03 pm
Местоположение: 4-ти километър

Мнениеот Admin » Вто Авг 02, 2005 12:05 am

За съжаление дори и най-качествените рамки дават фира понякога...
Тези, дето бяхме на Пампорово, видяхме какво стана с единия лагер на Banshee Scream на thafatcat, при това май не беше падал сериозно. който кара, особено ако е по-агресивно, винаги има шанс да потроши нещо и тогава помага гаранцията, ако я има и е на ниво. Поне за мен, легендарната здравина на една или друга рамка, са просто митове - поне от това, което съм виждал тук-там. :D
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Мнениеот MAN6 » Вто Авг 02, 2005 12:35 am

а аз днес много случайно открих, че съм сцепил задната гума на 3 места и почти се е откъснало парче грайфера... ААААААА, баси... а имаше много живот в тая гума...

и добре че съм с 2 вътрешни, щото през едната цепка се беше показала "външната" вътрешна ;)

аааааааа, заеби :)
xund
Аватар
MAN6
 
Мнения: 4227
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Сеп 19, 2003 10:03 pm
Местоположение: 4-ти километър

Мнениеот bikerider » Вто Авг 02, 2005 4:04 am

[quote="Admin"]

За съжаление дори и най-качествените рамки дават фира понякога...
Тези, дето бяхме на Пампорово, видяхме какво стана с единия лагер на Banshee Scream на thafatcat, при това май не беше падал сериозно. който кара, особено ако е по-агресивно, винаги има шанс да потроши нещо и тогава помага гаранцията, ако я има и е на ниво. Поне за мен, легендарната здравина на една или друга рамка, са просто митове - поне от това, което съм виждал тук-там. :D
[/quote]


:offtopic:
Не си съвсем коректен ;) - лагерите са консуматив и като не се сменят когато трябва стават ей такива взривове. Въпрос на поддръжка.
Никой не знае предишния собственик кога е сменял лагери, както и дали изобщо си е правил труда да го прави. Така че лично за мен Banshee Scream е адски яка рамка, щом е издържала въпреки разлуфтения лагер. Доколкото знам на кобилицата и няма нищо, нали? ;)

@fatcat: търся ти усилено екстрактор за лагери, че са много скъпи иначе, пусни си днес icq-то да говорим, ако още не си отстранил проблема.
Do or do not. There is no try...
Аватар
bikerider
 
Мнения: 17273
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 07, 2003 10:25 am
Местоположение: Eutropia

Мнениеот Admin » Вто Авг 02, 2005 7:00 am

[quote="bikerider"]

[quote="Admin"]

За съжаление дори и най-качествените рамки дават фира понякога...
Тези, дето бяхме на Пампорово, видяхме какво стана с единия лагер на Banshee Scream на thafatcat, при това май не беше падал сериозно. който кара, особено ако е по-агресивно, винаги има шанс да потроши нещо и тогава помага гаранцията, ако я има и е на ниво. Поне за мен, легендарната здравина на една или друга рамка, са просто митове - поне от това, което съм виждал тук-там. :D
[/quote]


:offtopic:
Не си съвсем коректен ;) - лагерите са консуматив и като не се сменят когато трябва стават ей такива взривове. Въпрос на поддръжка.
Никой не знае предишния собственик кога е сменял лагери, както и дали изобщо си е правил труда да го прави. Така че лично за мен Banshee Scream е адски яка рамка, щом е издържала въпреки разлуфтения лагер. Доколкото знам на кобилицата и няма нищо, нали? ;)
[/quote]


Аз доколкото знам рамката на Котака е чисто новичка ;) Ако не е така, приемам забележката. Ако пък е нова, според мен става дума за типичен фабричен дефект - случва се и на най-добрите. Мисълта ми беше точно това, че и най-яките рамки понякога не се оказват достатъчно яки, не че виждам нещо странно или страшно в това :D
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Мнениеот Alien » Вто Авг 02, 2005 10:15 am

Аграри... :)

@Админ - снимката на седмицата е страхотна! Браво и на теб, и на Арсо!
I feel terrified, which is... you know, sickest feeling ever.
Brandon Fairclough
Аватар
Alien
 
Мнения: 3577
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Окт 30, 2003 8:06 pm
Местоположение: София

Мнениеот vanioo » Вто Авг 02, 2005 5:20 pm

Bashee si e edno ot nai-zdravite kolela, no i to ne e 100% nerazbivaemo... tuk se namesvat naistina Garanziite na proizvoditelia. Ako toi e stabilen, vsichko e nared, zatova ako chovek ima kinti moze da si vzeme nesto po-leko - pravi poveche kef, no si e i vapros na vkus!!!
vanioo
 
Мнения: 101
Рейтинг: 1277
Регистриран на: Пон Юли 25, 2005 2:12 am
Местоположение: Stuttgart

Мнениеот Metal_Psycho » Вто Авг 02, 2005 5:28 pm

Писъка на Жоро не е нов.Купи го втора ръка.Така,че Марто го е казал най-точно.Било му е дошло времето на лагера и е бил за смяна,но е уцелил неподходящ момент да здаде тотално багажа:D
Марто,доколкото видях,на кобилицат последно и нямаше нищо.:)Малко се притесних само когато запичнаха да се разискват методи за махането на лагера с бургий:D

Любо,снимката радва.:)Скороста се усеща.:D
Аватар
Metal_Psycho
 
Мнения: 3360
Рейтинг: 1993
Регистриран на: Пон Окт 06, 2003 10:50 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот bikerider » Вто Авг 02, 2005 5:36 pm

[quote="vanioo"]

Bashee si e edno ot nai-zdravite kolela, no i to ne e 100% nerazbivaemo... tuk se namesvat naistina Garanziite na proizvoditelia. Ako toi e stabilen, vsichko e nared, zatova ako chovek ima kinti moze da si vzeme nesto po-leko - pravi poveche kef, no si e i vapros na vkus!!!
[/quote]


Здравеей :wavey:
Кое те води на мисълта, че по-леко колело - повече кеф? Хора всякакви, вкусове също. Бих казал, че гледаш така едностранно на нещата, защото не си карал Банши. Или си карал?
Do or do not. There is no try...
Аватар
bikerider
 
Мнения: 17273
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 07, 2003 10:25 am
Местоположение: Eutropia

Мнениеот bikerider » Вто Авг 02, 2005 5:38 pm

[quote="Metal_Psycho"]
Марто,доколкото видях,на кобилицат последно и нямаше нищо.:)Малко се притесних само когато запичнаха да се разискват методи за махането на лагера с бургий:D
[/quote]


Ами аз търся екстрактор за лагери, дано да са намерили, с него става елементарно, както ме посъветваха. Черупката се вади за улея на сачмите.
Do or do not. There is no try...
Аватар
bikerider
 
Мнения: 17273
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 07, 2003 10:25 am
Местоположение: Eutropia

Мнениеот Metal_Psycho » Вто Авг 02, 2005 5:42 pm

[quote="bikerider"]


Ами аз търся екстрактор за лагери, дано да са намерили, с него става елементарно, както ме посъветваха. Черупката се вади за улея на сачмите.

[/quote]


Дано,защото не съм се чувал с Котето след като си казахме чао на Пампорово,а тогава все още не бяха стигнали до лагерови екстрактори,а само до бормашината:D
Като/ако го засека Жоро ще му кажа за екстрактора,а и да говори с теб.

Темата за тежеста и кефа-ще замълча по този параграф по разбираеми причини;):D
Аватар
Metal_Psycho
 
Мнения: 3360
Рейтинг: 1993
Регистриран на: Пон Окт 06, 2003 10:50 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот vanioo » Вто Авг 02, 2005 5:53 pm

Momzi, kakto i da sevarti... po-lekoto si e po-kef, vaprosa e pri edna pokupka kakvo e po-razumnoto, tai kato niakoi leki izdavat bagaza sled "3 chasa" karane. Intens-a za koito stavashe vapros beshe 17,5-18 kg v zavisimost ot charkovete i tezi kilogrami gi ozenih chak kato si sglobih segashnia baik, koito idva kam 21kg. Che sam karal Scream e malko prekaleno kazano, tarkalil sam go po edna leka FR-otsecha za okolo chas, no 24te kg si se useshtaha - s koleloto ne mozeshe da se "igrae", no che e masiven.... niama spor!!
vanioo
 
Мнения: 101
Рейтинг: 1277
Регистриран на: Пон Юли 25, 2005 2:12 am
Местоположение: Stuttgart

Мнениеот vanioo » Вто Авг 02, 2005 5:55 pm

snimkata naistina e top
vanioo
 
Мнения: 101
Рейтинг: 1277
Регистриран на: Пон Юли 25, 2005 2:12 am
Местоположение: Stuttgart

Мнениеот marshall__ » Вто Авг 02, 2005 6:02 pm

Ауу, а на мене никой нищо не ми е споменал :D, ах вие!!
Не знам за Жорко, но на мен за скоту ми искаха 60лв за оригиналния лагер от едната страна когато ми беше напраил проблема. Е това естествено след като обиколих около 10 места и на всяко едно ми казваха, че това е свръх странен лагер (с два реда съчми) с много специфичен размер и че не внасят такива поради цената им.. Та дано котака си намери на добра цена лагер :)
AVATAR bowdown!!!
Аватар
marshall__
 
Мнения: 2346
Рейтинг: 1995
Регистриран на: Вто Яну 27, 2004 4:52 pm
Местоположение: VA, USA

Мнениеот bikerider » Сря Авг 03, 2005 9:05 am

[quote="marshall__"]

Ауу, а на мене никой нищо не ми е споменал :D, ах вие!!
Не знам за Жорко, но на мен за скоту ми искаха 60лв за оригиналния лагер от едната страна когато ми беше напраил проблема. Е това естествено след като обиколих около 10 места и на всяко едно ми казваха, че това е свръх странен лагер (с два реда съчми) с много специфичен размер и че не внасят такива поради цената им.. Та дано котака си намери на добра цена лагер :)
[/quote]


Ами. FAG 638RS (8x22x8) струва около 4лв.

@vanioo: weight weenie ;) всичко е до мускули :D. не отричам, че по-леко колело по-лесно се размята насам-натам, но тежките колела... абе трябвало е повечко да покараш ;)
Do or do not. There is no try...
Аватар
bikerider
 
Мнения: 17273
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 07, 2003 10:25 am
Местоположение: Eutropia

Мнениеот TOYAGA » Сря Авг 03, 2005 10:22 am

[quote]@vanioo: weight weenie [/quote]


:D:D:D
Дръж се земьо, шоп те гази!
Аватар
TOYAGA
 
Мнения: 7138
Рейтинг: 1634
Регистриран на: Пон Сеп 29, 2003 5:28 pm
Местоположение: София

Мнениеот bikerider » Сря Авг 03, 2005 10:43 am

[quote="TOYAGA"]

[quote]@vanioo: weight weenie [/quote]


:D:D:D
[/quote]


хахахахахаха :D:rofl:
Do or do not. There is no try...
Аватар
bikerider
 
Мнения: 17273
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 07, 2003 10:25 am
Местоположение: Eutropia

Предишна

Назад към Архив

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 34 госта