Problemi s kilometraja

В този форум съхраняваме темите, за които сме преценили, че съдържат повече интересна или полезна информация и не заслужават да бъдат изтрити, въпреки че са поостарели. На който му е интересно, може да ги прегледа - ще намери интересни неща.

Problemi s kilometraja

Мнениеот TheUndertaker » Вто Мар 18, 2003 11:39 am

Ot dve sedmizi nasam kilometraja mi se e poburkal pokazva mi maksimalni skorosti ot roda na 300-400 kilometra , a vsi4ki ostanai stoinosti sa si v norma i nqmam problemi.Model4eto e SIgma Targa , i be6e svaleno zimniq secon ama otkakto go slojih mi e i toq problem s maksimalnata skorost.Na nqkoi da mu se e slu4vali ne6to takova i da znae kak moje da se opravi ??!?Probvah s nulirane i tnt , ni6to imam 4uvstvoto 4e ne6to vutre moje da se e prezakalo ama znam ..Daita akul kakto se kazva :)!
Аватар
TheUndertaker
 
Мнения: 1253
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Окт 21, 2002 10:33 am
Местоположение: Plovdiv

Мнениеот тучо чучо » Вто Мар 18, 2003 4:39 pm

Аз също карам с Тарга. При мен проблем е, че понякога като стигна до дневен пробег 200 км., стойността се нулира. Много е неприятно, особено когато съм на дълъг маршрут и засичам разстояния от точка А до точка Б например.
Мой приятел има Сигма ВС 1400 и при него се е появявал същият проблем като при теб. Подозирам, че е от кабелите (при ВС 1400, защото са тънки и се усукват) или по-вероятно от отслабването на батерията. Аз скоро трябва да сменям батерия, но за съжаление скоро не се очертават по-дълги от 70-80 км. преходи, за да следя как ще е положението.
Аватар
тучо чучо
 
Мнения: 1403
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Окт 21, 2002 9:32 am
Местоположение: София

Мнениеот TheUndertaker » Сря Мар 19, 2003 9:22 am

Ami zna4i nevuzmojno da e ot kabela proverih go , puk i tozi model znae6 4e e s debeliq kabel i kusane nqma , za bateriqta svalih q pak q ka4ih naistina nova ne sum probval , edinstveno se 4uda da ne e deto sum go razhojdal na minusovi temperaturi ;)!
Аватар
TheUndertaker
 
Мнения: 1253
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Окт 21, 2002 10:33 am
Местоположение: Plovdiv

Мнениеот тучо чучо » Сря Мар 19, 2003 10:59 am

Неее, не мисля, че е от студа, защото моят е от 3 години и през това цялото това време в студа няма проблем- просто, когато е студено течните кристали се движат по-бавно и изгрежда по-мудно при превключване на функциите. За кабела на Тарга-та си прав, аз съм на същото мнение. А ако смениш батерията и не се подобри, значи си имат някакъв фабричен недостатък. Имай предвид, че не е ясно колко време е стоял в магазина въпросният велокомпютър, за да предположиш дали е нова или стара батерията. Просто опитай и я смени.
Аватар
тучо чучо
 
Мнения: 1403
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Окт 21, 2002 9:32 am
Местоположение: София


Назад към Архив

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 31 госта