Добре дошли в обновения Форум на МТБ-БГ!

Тук ще намерите упътване за ползване на форума и правилата за общуване в него. Това е мястото за вашите предложения, критики и каквото друго се сетите, свързано с форума или сайта като цяло.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 400 / 600 / 10

Re: Добре дошли в обновения Форум на МТБ-БГ!

Мнениеот Pr3d4t0R » Вто Яну 10, 2017 4:47 pm

Оправи се.

Не съм имал никога проблем с разлогване, ползвайки мобилният Chrome - логнал съм се преди доста време и никога не ме е разлогвал сайта. Нещо браузърът им чисти сесиите май.
Аватар
Pr3d4t0R
 
Мнения: 3970
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Яну 29, 2006 10:07 am

Re: Добре дошли в обновения Форум на МТБ-БГ!

Мнениеот nikeairmax » Вто Сеп 27, 2022 1:29 pm

Мога ли да предложа Раздел/Тема "Реставрация" и дали е възможно функцията за прикачване на файлове да позволява повече от един файл на веднъж ?
...give old things new life....VINTAGE BIKE's Restoration's
Аватар
nikeairmax
 
Мнения: 256
Рейтинг: 1545
Регистриран на: Чет Дек 31, 2020 12:52 pm
Местоположение: Кюстендил

Re: Добре дошли в обновения Форум на МТБ-БГ!

Мнениеот Harka » Пон Окт 10, 2022 11:03 pm

За някакъв под-раздел може да се помисли наистина, макар че досега май ти си първия, който поства активно такива проекти. Системата за качване на снимки е пълна катастрофа наистина и мен също ужасно ме дразни. Преди известно време го обсъждах с Админа, но нямаме резултати още. Ще видя какво може да се направи.
Аватар
Harka
 
Мнения: 3078
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Окт 18, 2003 11:56 am
Местоположение: Bulgaria

Re: Добре дошли в обновения Форум на МТБ-БГ!

Мнениеот nikeairmax » Вто Окт 11, 2022 2:24 am

Harka написа:За някакъв под-раздел може да се помисли наистина, макар че досега май ти си първия, който поства активно такива проекти. Системата за качване на снимки е пълна катастрофа наистина и мен също ужасно ме дразни. Преди известно време го обсъждах с Админа, но нямаме резултати още. Ще видя какво може да се направи.

Благодаря, бих поствал доста по подробни теми ако проблема със снимките се реши....да ресайзва автоматично и да позволява едновременно прикачване на няколко ...примерно 12...14 снимки...това трябва да се позволи....благодаря за съдействието. :praying: .
...give old things new life....VINTAGE BIKE's Restoration's
Аватар
nikeairmax
 
Мнения: 256
Рейтинг: 1545
Регистриран на: Чет Дек 31, 2020 12:52 pm
Местоположение: Кюстендил

Предишна

Назад към Мнения, предложения и въпроси за форума и сайта

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 17 госта


cron