Я да попроменим туй-онуй във форумите...

Тук ще намерите упътване за ползване на форума и правилата за общуване в него. Това е мястото за вашите предложения, критики и каквото друго се сетите, свързано с форума или сайта като цяло.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 400 / 600 / 10

Мнениеот klmn » Пет Окт 26, 2007 8:50 pm

И аз така.
"пришалец"
Аватар
klmn
 
Мнения: 1603
Рейтинг: 1692
Регистриран на: Пет Мар 25, 2005 8:13 am
Местоположение: Sofia/Bulgaria

Мнениеот agent_Jekov » Пет Окт 26, 2007 8:52 pm

management rulz :D
On a mountain bike you can cover a great distance in a short period of time, or a short distance in a great period of time.In mountain biking there is no destination.Just a bike, a rider, and a place to ride!
Аватар
agent_Jekov
 
Мнения: 1802
Рейтинг: 1204
Регистриран на: Пет Юли 06, 2007 3:43 pm
Местоположение: AREA 51

Мнениеот outfaced » Пет Окт 26, 2007 9:56 pm

did написа:Моето мнение:

Все ми е тая. Аз влизам винаги през линка http://mtb-bg.com/forum/search.php?search_id=newposts и винаги виждам списък с всички непрочетени теми. После зяпам тези, които ме интересуват, без много да обръщам внимание в кой подфорум са точно.

Щом началството е решило да има разделение - ОК. На мен не ми пречи.


анджък ...

и единственото, което ми е пречело досега, е било когато съм искал да намеря някоя стара тема, за да постна нещо в нея ... и честно казано сега с тва разделение, няма да ми е по лесно намирането. Ма ша го преживеем.

Както се спомена някъде по горе, както и да ги делим, все ще е криво за едни или други ... Просто вече бяхме свикнали със сегашното.
Изображение Изображение
продавам: разни неща
Аватар
outfaced
 
Мнения: 6057
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Юли 20, 2007 3:24 pm
Местоположение: Пловдив

Мнениеот M1010X » Пет Окт 26, 2007 10:19 pm

@moderators - затрийте горните десетина поста, моля ви. Мястото им не е в тази тема.

Браво, спамъри! Не пропуснахте и тук да оакате нещата! :(!:
Above and beyond
Аватар
M1010X
 
Мнения: 1272
Рейтинг: 1980
Регистриран на: Пон Окт 28, 2002 11:06 pm
Местоположение: София

Мнениеот Admin » Пет Окт 26, 2007 11:55 pm

Браво спамери, не пропуснахте точка!
И макар че пак не сте чели внимателно, ще ви отговоря, за последен път...
1.Няма да се закриват нито Общ форум, нито Веломеханик. Напротив, може да се очакват малко повече теми там, особено в Общ форум - вече преместих няколко от стария Продукт-консулт. Става дума за теми, които са достатъчно общи, така че да са от интерес за всички, независимо какъв стил карат. Типичен пример: една тема за зимни ръкавици. Имаше и 2-3 други такива. Единственият форум, който ще бъде закрит, е Продукт-консулт.
2.Обясних достатъчно ясно (струва ми се), че новото деление е колкото за тип велосипеди, толкова и за тип каране. Сигурен съм, че сте го разбрали, но пак продължавате да задавате "интересни" въпроси. Критериите към всеки форум са ориентировъчни и показват по-голямата част от разбирането в момента за това какво представляват тези категории велосипеди. Разбира се, че твърдакът със 170мм ход отпред е за фрийрайд и разбира се, че велосипедът на shady също е такъв, най-малкото защото преди 2-3 години си е бил типична FR машина.
Изобщо, вместо да се чудите как да измислите поредния пример за нещо, което не се вписва в новото деление, по-добре си използвайте времето за нещо по-ценно ;)

@GECKO
Както се досещаш, ако решим да направим форумите общи, а не само продуктови, това ще е много лесно и безболезнено. Засега не виждам смисъл да го правим. Най-добре ще мога да ти го обясня на живо, но ще опитам накратко и тук: във Веломеханик и Общо форум информацията е от такъв тип, че дори когато е за някой специфичен вид каране, е възможно да е интересна за по-широк кръг хора. Така е било, надявам се и в бъдеще да е така. За продукт-консулт важеше друго - там "интересът" е някак си по-конкретен и по-частен - в типичния случай един човек се интересува от продукт, а други, които се интересуват и знаят за него, му отговарят. Нямам предвид, че там информацията е по-малко ценна, за някой тя може да е дори по-важна от всичко останало във форума, но е някак си по-конкретно адресирана или не знам и аз как да го кажа. Затова мисля, че е по-добре за момента да си останат предимно продуктови новите форуми.
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Мнениеот GECKO » Съб Окт 27, 2007 9:32 am

Admin написа:...


Мисля, че ще стане объркване, и в крайна сметка може да очакваш хора да пишат теми от стил общи и веломеханик в разделите според стил и смятам, че ще е по-лесно да се приеме от колкото да се занимавате и ти а и мод-овете с местене или сезиране на неправилно пуснати теми. Не казвам, да се закриват "общ" (макар че няма да има нужда от него конкретно) и "веломеханик" но просто вида и идеята на новите раздели да не се ограничава само във въпроси по техниката/велосипедите...

По-скоро нещата от веломеханик да са си отвън, а всичко специфично за даден стил да си стои според раздел :dunno:

Ако трябва да съм откровен, и аз влизам през линк към Search-а и не ми пука как, какво и къде ще е :D
Аватар
GECKO
 
Мнения: 2688
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Мар 03, 2005 1:22 am
Местоположение: GCB

Мнениеот Alien » Съб Окт 27, 2007 12:14 pm

Чааайте са малко. Любчо, ти искаш да ми кажеш, че в подфорум "Фрирайд/Даунхил" ще се пише не само за технически теми, свързани с такива колела, ами и общи теми по топика?!?!?! Това е БЯСНА кретения, какво, ще ме карате да чета заглавията на ВСИЧКИ теми във ВСИЧКИ подфоруми, само за да видя една или двете, които НЕ са технически и които реално ме интересуват?!
I feel terrified, which is... you know, sickest feeling ever.
Brandon Fairclough
Аватар
Alien
 
Мнения: 3577
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Окт 30, 2003 8:06 pm
Местоположение: София

Мнениеот Admin » Съб Окт 27, 2007 1:10 pm

Не, засега новите форуми ще са си продуктови! Не знам вече колко пъти да го кажа...
Нещо повече, ще има случаи, в които питания за продукти ще трябва да стават в Общ форум, ако става дума за нещо, което касае всички видове каране.
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Мнениеот Nymphetamine » Съб Окт 27, 2007 1:18 pm

Вече виждаме и пресни примери, че системата не сработва, за което допринася не качеството на идеята и реализацията, а наличието на пълни идиоти във форума, които ей толкова не правят, за да се ориентират тук-таме в действителността.
Лично аз одобрявам промените, харесват ми, защото по този начин се създава, определено, по-голяма подреденост, систаматизация на информацията, която се изписва и т.н. Но вече цъфнаха достатъчно теми не на място... :crap:

И пак май опираме до варианта с IQ тест преди регистрация.
Аватар
Nymphetamine
 
Мнения: 3197
Рейтинг: 1999
Регистриран на: Чет Фев 10, 2005 9:30 pm
Местоположение: Пловдив, България

Мнениеот Rancid » Съб Окт 27, 2007 1:34 pm

Абе можеше едно допитване да се направи преди промените,на мен лично не ми харесват.
Изображение
Аватар
Rancid
 
Мнения: 1303
Рейтинг: 1710
Регистриран на: Чет Сеп 01, 2005 10:35 pm

Мнениеот Rancid » Съб Окт 27, 2007 3:04 pm

Айде стига с тоя IQ тест.Аз не съм сигурен дали ще го издържа,ама не ви преча нали.Защо да лишавате някой тъпанар да си купи хубаво колело след като са го посъветвали?
Изображение
Аватар
Rancid
 
Мнения: 1303
Рейтинг: 1710
Регистриран на: Чет Сеп 01, 2005 10:35 pm

Мнениеот shaggy86 » Съб Окт 27, 2007 7:29 pm

На мен също не ми харесват,така форума придобива много размита форма,точно както са размити и границите между различните видове каране,също така ми е много интересно някой който не е чувал за разликата между ХЦ и ДХ как ще намери къде да си постне въпроса?
Смятам ,че е много трудно да се дефинират дх въпроси,ако същия човек кара със същото колело и други стилове. :dunno:
Аватар
shaggy86
 
Мнения: 1007
Рейтинг: 1745
Регистриран на: Пет Юни 25, 2004 10:32 am

Мнениеот bluskanie » Съб Окт 27, 2007 8:50 pm

Голям срам... "Траял, Street, Urban, Dirt Jump"

Да го бехте написали поне "траял, стреет, урбан, дирт йумп"

:dunno:
Лау кучетия...
Аватар
bluskanie
 
Мнения: 5820
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Мар 22, 2005 11:37 pm
Местоположение: San Diego, CA

Мнениеот Nymphetamine » Съб Окт 27, 2007 10:22 pm

Говоря за елементарен IQ, който да отсее полуидиотите от пълните идиоти. Все пак и полуидиотите са хора...
А когато човек се интересува, чете. Преди да започна да пиша във форума, бях придобил някаква известна представа за основните стилове в колоезденето, зарибявайки се да чета сайта... Ех, какви времена бяха тогава - черен фон със жълти и сини букви...
Аватар
Nymphetamine
 
Мнения: 3197
Рейтинг: 1999
Регистриран на: Чет Фев 10, 2005 9:30 pm
Местоположение: Пловдив, България

Мнениеот Rancid » Съб Окт 27, 2007 10:36 pm

Трябваше да има запитване,въпреки че форумът си е на Любо.Все пак ние го ползваме,ние гледаме рекламките от които идват парите в него.Но как да е...
Изображение
Аватар
Rancid
 
Мнения: 1303
Рейтинг: 1710
Регистриран на: Чет Сеп 01, 2005 10:35 pm

Мнениеот SpoileR » Съб Окт 27, 2007 11:40 pm

Добре, разбрахме, че трябваше да има запитване(допитване) :D
Страх ме е от СТРЪМНОТО...
Аватар
SpoileR
 
Мнения: 4240
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 22, 2006 4:10 pm
Местоположение: Sofia, Bulgaria

Мнениеот MpaBka ABuaTop » Съб Окт 27, 2007 11:45 pm

Защо продължавате да ''трещите'' глупости, като сами осъзнавате, че връщане назад няма. :)
"...Soul is shit! I sold my Soul for Rock'n Roll, Beach!"
Аватар
MpaBka ABuaTop
 
Мнения: 860
Рейтинг: 1677
Регистриран на: Пет Апр 06, 2007 1:36 pm
Местоположение: Кърджали

Мнениеот bluskanie » Нед Окт 28, 2007 12:20 am

MpaBka ABuaTop написа:Защо продължавате да ''трещите'' глупости, като сами осъзнавате, че връщане назад няма. :)

Тва е като след мач, когато публиката псува съдията, но резултата вече е факт :rofl:
Лау кучетия...
Аватар
bluskanie
 
Мнения: 5820
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Мар 22, 2005 11:37 pm
Местоположение: San Diego, CA

Мнениеот Rancid » Нед Окт 28, 2007 1:08 am

Абе що не разделите на различните стилове Пазар и Анкети... :rofl: :rofl: :rofl:
Edit:Дали споменах,че беше редно да има допитване?
Според мен с това разделение доста ще намалее общата култура на и без това глуповатия спускач/фрийраидър като мен.Преди като си цъкна и всичко го има в един форум четях всичко независимо дали е за XC/AM/DJ или каквото и да е там друго.Сега незнам дали ще го правя.А сам би се сетил дали поредното промито от филмчета и готини батковци с големи вилки дете би го направило.
Изображение
Аватар
Rancid
 
Мнения: 1303
Рейтинг: 1710
Регистриран на: Чет Сеп 01, 2005 10:35 pm

Мнениеот SpoileR » Нед Окт 28, 2007 2:46 am

Изображение
Страх ме е от СТРЪМНОТО...
Аватар
SpoileR
 
Мнения: 4240
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 22, 2006 4:10 pm
Местоположение: Sofia, Bulgaria

Мнениеот PtD » Нед Окт 28, 2007 6:08 am

Ей, международен въпрос го направихте, деа. :crazy:
Дреболия, обикновено нещо!
Аватар
PtD
 
Мнения: 10901
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Ное 17, 2003 3:36 pm

Мнениеот Harka » Нед Окт 28, 2007 3:58 pm

Както се каза по-нагоре в темата, подразделенията още са в процес на дообработка и оформяне. Имайте предвид, че след извършването на всички промени всичко ще стане доста по-прегледно, отколкото е сега, така че проявете малко търпение - това не е крайния вариант.
Аватар
Harka
 
Мнения: 3078
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Окт 18, 2003 11:56 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот MpaBka ABuaTop » Нед Окт 28, 2007 8:36 pm

Важното е да се оплакваш! :thumb:
"...Soul is shit! I sold my Soul for Rock'n Roll, Beach!"
Аватар
MpaBka ABuaTop
 
Мнения: 860
Рейтинг: 1677
Регистриран на: Пет Апр 06, 2007 1:36 pm
Местоположение: Кърджали

Мнениеот Nymphetamine » Нед Окт 28, 2007 10:10 pm

мда...
Аватар
Nymphetamine
 
Мнения: 3197
Рейтинг: 1999
Регистриран на: Чет Фев 10, 2005 9:30 pm
Местоположение: Пловдив, България

Мнениеот Alien » Нед Окт 28, 2007 10:20 pm

Ужасно е. 90% от първата ми страница в Active Topics беше заета от тъпотии.
I feel terrified, which is... you know, sickest feeling ever.
Brandon Fairclough
Аватар
Alien
 
Мнения: 3577
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Окт 30, 2003 8:06 pm
Местоположение: София

Мнениеот matiosoft » Нед Окт 28, 2007 10:49 pm

добре са си промените по сайта само тряя се свикне
а и още нещо ми направи впечатление.. след смяната на времето форума върви с 1 4ас по напред :)
:fire: no adrenaline no fun :fire:
matiosoft
 
Мнения: 298
Рейтинг: 1280
Регистриран на: Вто Мар 27, 2007 10:38 pm
Местоположение: Rosenhem, Germany

Мнениеот Alpina » Нед Окт 28, 2007 11:00 pm

Други неща трябва да ти правят впечатление, че си има такава тема например и че си е твой проблем това, оправя се в настройките ти, като смениш от +3GMT на +2GMT, ама не ги забелязвате тези неща, ама грам, но сте компетентни във всичко ;)
C'est la vie
Аватар
Alpina
 
Мнения: 9083
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Юли 03, 2005 12:26 pm
Местоположение: +3596997

Мнениеот MpaBka ABuaTop » Пон Окт 29, 2007 8:15 am

Alpina написа:Други неща трябва да ти правят впечатление, че си има такава тема например и че си е твой проблем това, оправя се в настройките ти, като смениш от +3GMT на +2GMT, ама не ги забелязвате тези неща, ама грам, но сте компетентни във всичко ;)


:beer:
"...Soul is shit! I sold my Soul for Rock'n Roll, Beach!"
Аватар
MpaBka ABuaTop
 
Мнения: 860
Рейтинг: 1677
Регистриран на: Пет Апр 06, 2007 1:36 pm
Местоположение: Кърджали

Мнениеот pascoff » Пон Окт 29, 2007 11:32 am

Admin написа:Не, засега новите форуми ще са си продуктови! Не знам вече колко пъти да го кажа...
Нещо повече, ще има случаи, в които питания за продукти ще трябва да стават в Общ форум, ако става дума за нещо, което касае всички видове каране.


В момента мисля, че това (новите форуми са продуктови а не общи) не е много ясно (особено за новодишлите и тези които не четат тази тема) така както са пляснати директно в "мтб-бг форуми" редом с общ форум и останалите. Защо не създадете форум "Продукт консулт" и в него да са разделени по тип колела или стил на каране?
Днес времето ще бъде преобладаващо над пространството.
Аватар
pascoff
 
Мнения: 864
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Окт 25, 2002 10:56 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот TOYAGA » Пон Окт 29, 2007 11:46 am

Не виждам кво толкова има да се коментира. Ботушаров не се осира за първи път... Няма да му е и за последен... :dunno:
Дръж се земьо, шоп те гази!
Аватар
TOYAGA
 
Мнения: 7138
Рейтинг: 1634
Регистриран на: Пон Сеп 29, 2003 5:28 pm
Местоположение: София

ПредишнаСледваща

Назад към Мнения, предложения и въпроси за форума и сайта

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта