Досадни банери във форума и сайта

Тук ще намерите упътване за ползване на форума и правилата за общуване в него. Това е мястото за вашите предложения, критики и каквото друго се сетите, свързано с форума или сайта като цяло.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 400 / 600 / 10

Re: Досадни банери във форума и сайта

Мнениеот PtD » Чет Май 03, 2012 6:42 pm

Crimson написа:....


Crimson говори все едно не ги произвежда точно тия реклами, срещу които пищи. :nuts: :nuts:
Дреболия, обикновено нещо!
Аватар
PtD
 
Мнения: 10901
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Ное 17, 2003 3:36 pm

Re: Досадни банери във форума и сайта

Мнениеот Crimson » Чет Май 03, 2012 7:52 pm

PtD написа:
Crimson написа:....


Crimson говори все едно не ги произвежда точно тия реклами, срещу които пищи. :nuts: :nuts:


мдаммм деиш, прав си ама ко да праим :dontknow: Ма реално погледнато аз съм на дъното от целата свинщина. Мислиш ли, че не се опитвам да им плюем глупостите с които ме заливат :D
If I find in myself a desire which no experience in this world can satisfy, the most probable explanation is that I was made for another world.
Аватар
Crimson
 
Мнения: 1407
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Май 14, 2004 10:33 am
Местоположение: Bulgaria

Re: Досадни банери във форума и сайта

Мнениеот Antares » Чет Май 03, 2012 9:45 pm

Случвало ми се е да се бъгне и да почне да трепти. Без мишката да е върху банера. И то не един и два пъти.
Карикатурите ми . Крива Спица
He who sacrifices freedom for security deserves neither!
Ben Franklin
Аватар
Antares
 
Мнения: 7459
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Сеп 18, 2006 9:26 pm
Местоположение: София

Re: Досадни банери във форума и сайта

Мнениеот sensation_blue » Чет Май 03, 2012 10:41 pm

Antares написа:Случвало ми се е да се бъгне и да почне да трепти. Без мишката да е върху банера. И то не един и два пъти.

Значи не съм само аз. Проблема е, че всеки истински мениджър би се заслушал в отрицателните отзиви, защото положителните са от доволните клиенти, които вече е спечелил, а отрицателните са от тези, които трябва да спечели. Като дам маркетингов съвет, пък било и той от общо естество не мисля, че е редно да понасям нечии негативни настроения. Колкото до форума имах предвид, че не мисля, че някой ще има каквато и да било полза от това да е платен или прочие. Нима не е така? Банерите затова си ги гледам, защото съм попадал на ценни неща, вярно е, че в случая на РАМ е по-скоро за поддържане на имиджа, но не мисля, че навирането в очите е най-добрия начин, защото никой не вижда гората, когато е забил нос в някое дърво :D Поне да се оправят бъговете. :agree: :beer:
Аватар
sensation_blue
 
Мнения: 529
Рейтинг: 1794
Регистриран на: Чет Мар 12, 2009 2:34 pm
Местоположение: Габрово

Re: Досадни банери във форума и сайта

Мнениеот Alpina » Чет Май 03, 2012 11:27 pm

Козар откарал козите си на паша. Като забелязал, че те се били смесили с диви, привечер откарал всички в своята кошара. На следния ден се появила силна буря. Като не можел да ги отведе на обикновената паша, оставил козите вътре. На собствените кози отделил малко храна, само колкото да не гладуват, а на пришълките сипал повече, за да ги опитоми. Утихнала бурята и щом извел всичките на паша, дивите поели стръмнините и избягали. Започнал козарят да ги обвинява заради неблагодарността им, задето те, въпреки че били подложени на особени грижи, са го изоставили. А козите се извърнали и му отговорили:
- Та тъкмо затова най-много се страхуваме. Щом като ти вчера нас - пришълките, гледа по-добре от старите кози, става ясно, че ако и други след това придойдат, тях ще предпочетеш пред нас.
Баснята показва, че не бива да ни радва приятелството на хора, които предпочитат нас - новите си приятели, пред старите, и да имаме на ум, че когато вече нашето приятелство поостарее, ще се сприятелят с други и тях ще предпочетат пред нас.

:popcorn: :popcorn: :popcorn:
C'est la vie
Аватар
Alpina
 
Мнения: 9083
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Юли 03, 2005 12:26 pm
Местоположение: +3596997

Re: Досадни банери във форума и сайта

Мнениеот sensation_blue » Пет Май 04, 2012 7:31 am

Alpina хубава басня, аз не казвам, че харесвам модерните маркетингови трикове (никакви трикове не харесвам) да се привличат нови клиенти, но не виждам един такъв банер с какво толкова ще зарадва и старите, никой не обича досадниците, дори и аз като виден такъв :D (нищо че обичам да си карам сам) :)
Аватар
sensation_blue
 
Мнения: 529
Рейтинг: 1794
Регистриран на: Чет Мар 12, 2009 2:34 pm
Местоположение: Габрово

Re: Досадни банери във форума и сайта

Мнениеот mutant » Пет Май 04, 2012 10:58 am

Добре че отворихте тема, да видя че имало банер на RAM. Това което ми идва на ум е, че авторът работи за тях.
Аватар
mutant
 
Мнения: 57
Рейтинг: 1223
Регистриран на: Вто Дек 06, 2011 3:47 pm
Местоположение: Габрово

Re: Досадни банери във форума и сайта

Мнениеот bikerider » Нед Авг 18, 2013 8:11 am

Да ве, сега всички вкупом ще се втурнем да цъкаме банерите. Айде стига конспирации... не му харесват на Capoeira, пише си. Да си мълчи ли?
Do or do not. There is no try...
Аватар
bikerider
 
Мнения: 17273
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 07, 2003 10:25 am
Местоположение: Eutropia

Предишна

Назад към Мнения, предложения и въпроси за форума и сайта

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 13 госта