"Маркирай като прочетено" не работи.

Тук ще намерите упътване за ползване на форума и правилата за общуване в него. Това е мястото за вашите предложения, критики и каквото друго се сетите, свързано с форума или сайта като цяло.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 400 / 600 / 10

"Маркирай като прочетено" не работи.

Мнениеот botman » Сря Юни 13, 2012 1:40 pm

Здравейте,

има един доста дразнещ бъг във форума. По принцип след като натиснеш "Виж новите мнения" избереш и си отвориш темите, които те интересуват и натиснеш "маркирай като прочетено" би трябвало(и би било редно) като натиснеш отново "виж новите мнения" да не се появяват отново същите, които допреди малко си разглеждал, ами ако има нови публикувани мнения през времето след като е натиснат линка "маркирай като прочетено" да се появят само те. Надявам се да сте ме разбрали какво имам в предвид, че стана малко объркано... :beer:

Поздрави!
botman
 
Мнения: 21
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Нед Май 13, 2012 7:13 pm

Re: "Маркирай като прочетено" не работи.

Мнениеот Chroni » Сря Юни 13, 2012 1:51 pm

Опа нужно ми беше 3пати да го прочета да ти хвана мисълта :) Ама мисля че целта на тази опция не е точно такава :D
Карам Клаймбър - skype: johnni_walkers
Аватар
Chroni
 
Мнения: 292
Рейтинг: 1134
Регистриран на: Съб Юни 11, 2011 9:34 pm

Re: "Маркирай като прочетено" не работи.

Мнениеот botman » Сря Юни 13, 2012 1:57 pm

Chroni написа:Извинявай колега но при мен няма никакъв проблем току що тествах отново :)


Доста странно... :crap:
Пробвах с няколко браузър-а и си е едно и също...

Цъкам: "Виж новите мнения" (виждам ги)
Цъкам: "Маркирай като прочетено" (казва, че е маркирано като прочетено)
Цъкам :Виж новите мнения" (очаква се: ако няма нови мнения да се изведе съобщение "Не са намерени нови мнения"; в действителност: Появяват ми се абсолютно същите теми, като тези, които се появяват преди да съм натиснал "Маркирай като прочетено"). Към 5 страници теми ми връща, което е доста неудобно...

Chroni написа:Опа нужно ми беше 3пати да го прочета да ти хвана мисълта :) Ама мисля че целта на тази опция не е точно такава :D


Ами аз все си мисля, че тази опция е направена за да те улеснява да преглеждаш новите мнения(които не си видял). След като натиснеш "Маркирай като прочетено" значи, че си видял всичко, което те интересува. Всички форуми, които посещавам, а те не са малко, работят на този принцип. Ще се радвам да ми кажеш иначе каква ще е ползата да цъкаш "маркирай като прочетено" и да ти се появяват отново 5стр. (вече стари) теми. :beer:
Последна промяна botman на Сря Юни 13, 2012 2:04 pm, променена общо 1 път
botman
 
Мнения: 21
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Нед Май 13, 2012 7:13 pm

Re: "Маркирай като прочетено" не работи.

Мнениеот Chroni » Сря Юни 13, 2012 1:59 pm

Да ама то нали когато си ги чел са сини а когато не си в червено и затова при повечето не е проблем ;)
Карам Клаймбър - skype: johnni_walkers
Аватар
Chroni
 
Мнения: 292
Рейтинг: 1134
Регистриран на: Съб Юни 11, 2011 9:34 pm

Re: "Маркирай като прочетено" не работи.

Мнениеот botman » Сря Юни 13, 2012 2:10 pm

Chroni написа:Да ама то нали когато си ги чел са сини а когато не си в червено и затова при повечето не е проблем ;)


Така е да, но като се замислиш, ще видиш, че е доста по-удобно като натиснеш "Виж новите мнения", да не се появяват вече темите, които си прочел или си ги маркирал като такива. ;)
botman
 
Мнения: 21
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Нед Май 13, 2012 7:13 pm

Re: "Маркирай като прочетено" не работи.

Мнениеот Ozzie » Чет Юни 14, 2012 11:44 am

На мен това не ми пречи, нито мисля, че е "бъг", т.е. проблем на форума.
Но предлагам импотентните по темата да се изкажат, понеже от phppbb форуми нищо не разбирам, както и от всякакви други платформи за форуми. :D
По-добре с хубава жена на надуваем матрак, отколкото с надуваема жена на хубав матрак...
Аватар
Ozzie
 
Мнения: 12470
Рейтинг: 1698
Регистриран на: Сря Мар 31, 2004 10:13 pm
Местоположение: Варна


Назад към Мнения, предложения и въпроси за форума и сайта

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 93 госта