Аватарчета и картинки в подписите

Тук ще намерите упътване за ползване на форума и правилата за общуване в него. Това е мястото за вашите предложения, критики и каквото друго се сетите, свързано с форума или сайта като цяло.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 400 / 600 / 10

Re: Аватарчета и картинки в подписите

Мнениеот Admin » Пон Окт 18, 2010 10:04 pm

За да не останат недоразумения:
Защото си мисля, че ако и те постъпваха по този начин, може би щяха да се сдобият с повечко, защото "вижте сега, давате 2-3 награди и ви пускаме 50 пъти банерче с определени размери в тема, която се чете от еди колко си народ" Та това си е чиста далавера за сумати фирми, НПО-та и т.н. и си е точно рекламиране.

С това съм съгласен, то е принципна позиция. Друг въпрос е, че в случая съм напълно убеден, че липсва някаква специална уговорка за това, просто Краси е решил, че е етично от негова страна да популяризира по този начин спонсорите на събитието, а не че някой го е изисквал от него, както в някои други случаи. Затова и не ми е хрумнало да му създавам проблеми.
Но си прав, че подобна практика може да доведе до проблеми в бъдеще, точно със спонсори, които изискват, а не подкрепят само заради идеята, така че вече му писах. :agree:
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Re: Аватарчета и картинки в подписите

Мнениеот Alpina » Пон Окт 18, 2010 10:08 pm

Admin написа:...Друг въпрос е, че в случая съм напълно убеден, че липсва някаква специална уговорка за това, просто Краси е решил, че е етично от негова страна да популяризира по този начин спонсорите на събитието, а не че някой го е изисквал от него, както в някои други случаи...

Вярвам че е така :beer:

Alpina написа:5 - Предлагам това все пак да се превърне в нещо положително - ако стимулира спонсорите на дадено мероприятие, то да се въведат някакви правила за размер и брой показвания на страница. Според мен наистина може би ще бъде полезно за привличането на такива. Мисля че може само да спечелим от всичко това
C'est la vie
Аватар
Alpina
 
Мнения: 9083
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Юли 03, 2005 12:26 pm
Местоположение: +3596997

Re: Аватарчета и картинки в подписите

Мнениеот Admin » Пон Окт 18, 2010 10:17 pm

За банерите на стандартните позиции няма как да въведа правило, тъй като там предоставям свободно пространство, т.е. незаети показвания. Няма как да се ангажирам предварително с точен брой, тъй като ако го направя, може да се окаже в един момент, че трябва да отказвам на рекламодатели, които искат да си платят, за да има място за обещаните на организаторите показвания.

Що се отнася до картинки в мненията във форума, ще имам тая зима да помисля. Мнението ти всъщност поражда доста въпроси и различни варианти, между които да избирам, за което благодаря. :agree:
:beer:
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Re: Аватарчета и картинки в подписите

Мнениеот Alpina » Пон Окт 18, 2010 10:30 pm

Admin написа:...Що се отнася до картинки в мненията във форума...

Имам предвид точно това - в темите за дадено мероприятие, да се допуска рекламиране на спонсорите му, от самите му организатори, като това е определено от правилата - брой на страница например, размери (вече няма да са такъв проблем) и т.н.

Самите организатори ще могат да слагат във всичките си мнения един и същи адрес, като на самия него променят изображението, не както сега се случи - да се надгражда - така ще е еднакво на всички страници без да се налага редакция на минали постове... идеи много...
C'est la vie
Аватар
Alpina
 
Мнения: 9083
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Юли 03, 2005 12:26 pm
Местоположение: +3596997

Re: Аватарчета и картинки в подписите

Мнениеот kvelikov » Пон Окт 18, 2010 11:09 pm

Най ми е на сърце да се обяснявам, но понеже има резон в казаното за М.Ъ.Р.Д.А.Г.А.С.К.А.Р., очевидно няма да ми се размине:

Т.н. спонсори тук се явяват спомоществуватели, т.е. малко по-човешкото измерение на думата. Защо ли? Защото съБитието няма комерсиална цел (за разлика от други).
Искам повече хора да си тръгнат с повече предметни награди (досега към 35!!!), а за това някой трябва да помогне, защото символичната "такса" от 5 лв. няма как да стигне.
Цялата атмосфера около М.Ъ.Р.Д.А.Г.А.С.К.А.Р., както и тази "наградна" мотивация ще качи стари и нови съБитияни на колелетата, като точно това стои в основата на "пъкления" ми план... :dgrin:
Ако (ха дано) се съберат 200 души (съответно 1000лв.), всичко ще отиде за подаръци и шукарии в следващите издания!!!
Предполагам, че поради тази причина Админ не ми е направил забележка за "скритата реклама" в постовете ми.
От друга страна, имаш право и поради тази причина спирам да добавям банера с помагачите, а Админ има идея как да помогне... ;)
Мир и любов на всички, а на 31.10.2010 ви чакаме пред манастира! :wavey:
:beer:
Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение
Аватар
kvelikov
 
Мнения: 4453
Рейтинг: 1995
Регистриран на: Пон Юли 13, 2009 5:13 pm
Местоположение: София 0899982814

Re: Аватарчета и картинки в подписите

Мнениеот Alpina » Вто Окт 19, 2010 12:06 am

http://media.snimka.bg/7414/021083860-big.jpg
Tака изглеждащ, смятам че не разваля прегледа на темата - компактен, ненатрапчив и все пак с четими "спомоществуватели" :beer:
За такъв "банер" не бих имал против да е под почти всяко мнение в нея, както се казва :beer:

P.S. Ако би приел само един съвет - датата и текста "Кремиковски манастир" да са с плътен шрифт, защото в момента не са много четими...
C'est la vie
Аватар
Alpina
 
Мнения: 9083
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Юли 03, 2005 12:26 pm
Местоположение: +3596997

Предишна

Назад към Мнения, предложения и въпроси за форума и сайта

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 113 госта