за сигнатурите

Тук ще намерите упътване за ползване на форума и правилата за общуване в него. Това е мястото за вашите предложения, критики и каквото друго се сетите, свързано с форума или сайта като цяло.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 400 / 600 / 10

за сигнатурите

Мнениеот outfaced » Пет Авг 24, 2007 1:21 pm

абе що не си слагате в сигнатурата къв байк карате ... компоненти и тн.
Понеже идвам от хардуербг-форум-а, та там таз работа хубава работа върши :)
да ви кажа де :popcorn:

:idea:
Изображение Изображение
продавам: разни неща
Аватар
outfaced
 
Мнения: 6057
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Юли 20, 2007 3:24 pm
Местоположение: Пловдив

Мнениеот MpaBka ABuaTop » Пет Авг 24, 2007 1:23 pm

the idea sux
"...Soul is shit! I sold my Soul for Rock'n Roll, Beach!"
Аватар
MpaBka ABuaTop
 
Мнения: 860
Рейтинг: 1677
Регистриран на: Пет Апр 06, 2007 1:36 pm
Местоположение: Кърджали

Мнениеот Jabsco » Пет Авг 24, 2007 1:35 pm

Щото в хардуербг не се ослушват крадците кой има скъп компютър и къде живее, че да направят изненадващо посещение после.
Аватар
Jabsco
 
Мнения: 660
Рейтинг: 1925
Регистриран на: Пет Дек 15, 2006 7:50 pm
Местоположение: София

Мнениеот nikitoMTB » Пет Авг 24, 2007 1:45 pm

Jabsco написа:Щото в хардуербг не се ослушват крадците кой има скъп компютър и къде живее, че да направят изненадващо посещение после.

:agree:
Аватар
nikitoMTB
 
Мнения: 1011
Рейтинг: 1804
Регистриран на: Нед Май 20, 2007 11:08 am
Местоположение: Шумен/София

Мнениеот outfaced » Пет Авг 24, 2007 1:45 pm

Jabsco написа:Щото в хардуербг не се ослушват крадците кой има скъп компютър и къде живее, че да направят изненадващо посещение после.


e от тая гледна точка не съм го гледал ... макар, че цените са сходни и май компютъра по лесно се носи и продава :)

@MpaBka ABuaTop, тва го правиш не за теб а за другите, за да могат да се ориентират ... кой кво има, как го кара и за какво може да те посъветва евентуално

ма явно не ви вдъхновява ...
питах само де ;)
Изображение Изображение
продавам: разни неща
Аватар
outfaced
 
Мнения: 6057
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Юли 20, 2007 3:24 pm
Местоположение: Пловдив

Мнениеот MpaBka ABuaTop » Пет Авг 24, 2007 2:32 pm

Разбирам ти гледната точка Outfaced, но ... въпрос на личен избор :)
"...Soul is shit! I sold my Soul for Rock'n Roll, Beach!"
Аватар
MpaBka ABuaTop
 
Мнения: 860
Рейтинг: 1677
Регистриран на: Пет Апр 06, 2007 1:36 pm
Местоположение: Кърджали

Мнениеот URNEST » Пет Авг 24, 2007 2:41 pm

outfaced написа:
Jabsco написа:Щото в хардуербг не се ослушват крадците кой има скъп компютър и къде живее, че да направят изненадващо посещение после.


e от тая гледна точка не съм го гледал ... макар, че цените са сходни и май компютъра по лесно се носи и продава :)[quote]
Да ама компютъра си седи вкъщи.Не го изкарваш от вас да го "поразходиш"(покараш).За да ти стане по-яснооразбери защо темата "снимки на байковете" е заключена от доста време.
Аватар
URNEST
 
Мнения: 1998
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Дек 21, 2005 9:04 pm
Местоположение: София

Мнениеот Aggressiv » Пет Авг 24, 2007 3:20 pm

Jabsco написа:Щото в хардуербг не се ослушват крадците кой има скъп компютър и къде живее, че да направят изненадващо посещение после.


аве пич колко хора та знаят де живееш от форума?точно във форума никой няма да ти набележи колелото и да те тарси из цяла България,че да го краде.Звучиш ми страшно параноично.

URNEST написа:За да ти стане по-яснооразбери защо темата "снимки на байковете" е заключена от доста време.


Айде тоз пък друго двайсет.Е хубо де сметнали за нужно заключили я.Мале пък ако знаиш във форума колко крадци има дето чакат само да им покажеш снимка на колелото си,и веднага да тръгнат по снимка да обикалят на длъш и на шир да го издирват и да го откраднат.Параноик!


Според мен е добра идеята.Въпрос на вкус !
Продава се перфектен Drag One:
http://www.mtb-bg.com/forum/viewtopic.php?t=27515
Изображение
Аватар
Aggressiv
 
Мнения: 100
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Нед Юли 08, 2007 10:14 am
Местоположение: На едно по добро място

Мнениеот Jabsco » Пет Авг 24, 2007 4:12 pm

Aggressiv написа:
Jabsco написа:Щото в хардуербг не се ослушват крадците кой има скъп компютър и къде живее, че да направят изненадващо посещение после.


аве пич колко хора та знаят де живееш от форума?точно във форума никой няма да ти набележи колелото и да те тарси из цяла България,че да го краде.Звучиш ми страшно параноично.


Повечето не знаят къде живея, защото не им пука, но ако някой реши да ми прегледа всички мнения ще разбере от къде съм или къде карам най-често.Ако не във форума то къде иначе могат да набележат скъпите колела.Не съм параноик.На мен лично не ми пречи да си дам снимка на колелото или да кажа окоплектовката му, но много хора са чакали много време и буквално са страдали, за да си купят колело за няколко хиляди и всичко това да бъде прецакано заради някво подписче в някво форумче е тъпо.Остава си въпрос на личен избор-който не се притеснява да си качва снимки.Модераторите и Админ са заключили оная тема с някаква причина все пак.Имали ли са основателни подозрения за недоброжелатели във форума.Здравко даже е пример за такъв.Постоянно "запазва" неща в пазара и така прецаква понякога хората.Но той все пак едва ли е най-големия престъпник тук.Просто и той е тъп.
Аватар
Jabsco
 
Мнения: 660
Рейтинг: 1925
Регистриран на: Пет Дек 15, 2006 7:50 pm
Местоположение: София

Мнениеот Aggressiv » Пет Авг 24, 2007 4:32 pm

еми извинявай ама проблема си е твои щом по мненията ти някой може да разбере къде точно живееш или къде най-често караш!

Както и да е всеки сам си решава както сам каза!
Аз слагам точка,а ти? :beer:
Продава се перфектен Drag One:
http://www.mtb-bg.com/forum/viewtopic.php?t=27515
Изображение
Аватар
Aggressiv
 
Мнения: 100
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Нед Юли 08, 2007 10:14 am
Местоположение: На едно по добро място

Мнениеот Ozzie » Пет Авг 24, 2007 8:12 pm

Ами аз пък мога да ти кажа, че без да те познавам лично, знам, че си от Добрич. Ако реша, все ще те намеря. Онези двамата- Черния котак и иии.... забравих го другия. Ами и те са писали достатъчно за някакви магазини. Бас хващам, че поне веднъж - два пъти седмично минаваш покрай някой от тези магазини.
Аааа, да забравих. Караш Драг Единичка със сменено това- онова. ;)
А темата със снимките беше заключена след като изчезнаха 2-3 наистина хубави колелета. Едното на Металния Психопат (Боби sorry ако сипвам сол в раната).
Сега сещате ли се, защо е заключена? ;)
По-добре с хубава жена на надуваем матрак, отколкото с надуваема жена на хубав матрак...
Аватар
Ozzie
 
Мнения: 12470
Рейтинг: 1698
Регистриран на: Сря Мар 31, 2004 10:13 pm
Местоположение: Варна

Мнениеот Krismars » Пет Авг 24, 2007 9:01 pm

По тая логика, ако си достатъчно внимателен, ще разбереш какви са байковете на почти целия форум, и това къде карат най-често и къде живеят. Ако те нарочат избавление няма ;) , но все пак е хубаво да не улесняваме недоброжелателите с информация налесно :)
Аватар
Krismars
 
Мнения: 1654
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Дек 20, 2005 5:47 pm
Местоположение: Варна

Мнениеот Black cat » Пет Авг 24, 2007 9:10 pm

Ozzie внимавай :D
Аватар
Black cat
 
Мнения: 838
Рейтинг: 1960
Регистриран на: Пет Юни 23, 2006 3:53 pm

Мнениеот Aggressiv » Пет Авг 24, 2007 10:33 pm

@OZZIE и кво ще доидеш да ми крадеш колелото ли :rofl:
И това че си можел да ме намериш-как да го разбирам?

Явно си и от Добрич ,ако си някой пич няма така да приказваш ами ще доидеш да се запознаиш с мене и с
Ozzie написа:...Онези двамата- Черния котак и иии.... забравих го другия....
Дръж се подобаващо за възраста си.

Айде със здраве.
Последна промяна Aggressiv на Пет Авг 24, 2007 10:51 pm, променена общо 1 път
Продава се перфектен Drag One:
http://www.mtb-bg.com/forum/viewtopic.php?t=27515
Изображение
Аватар
Aggressiv
 
Мнения: 100
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Нед Юли 08, 2007 10:14 am
Местоположение: На едно по добро място

Мнениеот Sp3c7r3 » Пет Авг 24, 2007 10:37 pm

Аggresiv - нямаш представа колко си в грешка... За всяко едно изречение от горният ти пост, без последното. :agree:
Изображение
Аватар
Sp3c7r3
 
Мнения: 906
Рейтинг: 1695
Регистриран на: Нед Юли 09, 2006 5:42 pm
Местоположение: Sofia, Bulgaria

Мнениеот Presize » Пет Авг 24, 2007 10:50 pm

Sp3c7r3 написа:Аggresiv - нямаш представа колко си в грешка... За всяко едно изречение от горният ти пост, без последното. :agree:


:bowdown: :rofl: :rofl: :rofl: Ще дойда на погребението ти
Comfortably stupid...
Аватар
Presize
 
Мнения: 536
Рейтинг: 1091
Регистриран на: Сря Фев 07, 2007 11:11 am

Мнениеот Sp3c7r3 » Съб Авг 25, 2007 7:02 am

Presize написа:
Sp3c7r3 написа:Аggresiv - нямаш представа колко си в грешка... За всяко едно изречение от горният ти пост, без последното. :agree:


:bowdown: :rofl: :rofl: :rofl: Ще дойда на погребението ти


На моето? Интересно... Ще почакаш още 20на години, после се считай за специално поканен. :) :agree:
Изображение
Аватар
Sp3c7r3
 
Мнения: 906
Рейтинг: 1695
Регистриран на: Нед Юли 09, 2006 5:42 pm
Местоположение: Sofia, Bulgaria

Мнениеот klmn » Съб Авг 25, 2007 7:13 am

^ Ти да не си на 60-70 год? :rofl:
"пришалец"
Аватар
klmn
 
Мнения: 1603
Рейтинг: 1692
Регистриран на: Пет Мар 25, 2005 8:13 am
Местоположение: Sofia/Bulgaria

Мнениеот Sp3c7r3 » Съб Авг 25, 2007 7:18 am

klmn написа:^ Ти да не си на 60-70 год? :rofl:


Не, ама съм го запланувал :) :D

професията е доста рискова, никой не знае, а и на пост в който пише глупости, като този на Presize, може да се отговори само с глупости... според мен
Изображение
Аватар
Sp3c7r3
 
Мнения: 906
Рейтинг: 1695
Регистриран на: Нед Юли 09, 2006 5:42 pm
Местоположение: Sofia, Bulgaria

Мнениеот bikerider » Съб Авг 25, 2007 9:00 pm

@outfaced: Отговора "личен избор" би трябвало да ти е достатъчен. Който иска да си покаже колелото, ще намери начин и без твоите призиви. Нали така? Или държиш да си показваме колелата? ;)

На другите в темата, които говорят за параноя, ще им кажа единствено, че им е бедна фантазията и не знаят нищо. Затова по-добре да мълчат, защото темата навремето беше заключена с пълни основания. В Добрич може да няма прекупвачи на крадени колела, но в София има и не са един и двама.
Do or do not. There is no try...
Аватар
bikerider
 
Мнения: 17273
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 07, 2003 10:25 am
Местоположение: Eutropia

Мнениеот Aggressiv » Съб Авг 25, 2007 9:42 pm

Със сигорност и в Добрич се намират,разбрах си грешката,ясно ми стана че няма защо да улесняваме шибаните наркоманчета.

Разбрах си грешката няма защо да ми натякваш :beer:

Със здраве!
Продава се перфектен Drag One:
http://www.mtb-bg.com/forum/viewtopic.php?t=27515
Изображение
Аватар
Aggressiv
 
Мнения: 100
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Нед Юли 08, 2007 10:14 am
Местоположение: На едно по добро място

Мнениеот bikerider » Съб Авг 25, 2007 10:20 pm

Aggressiv написа:Със здраве!


Да ти се връща :):beer:
Do or do not. There is no try...
Аватар
bikerider
 
Мнения: 17273
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 07, 2003 10:25 am
Местоположение: Eutropia

Re: за сигнатурите

Мнениеот V8 » Нед Авг 26, 2007 10:44 am

outfaced написа:абе що не си слагате в сигнатурата къв байк карате ... компоненти и тн.
Ако всеки който си е сглобявал сам байка част по част реши да приложи идеята ти на бая мишки ще им изпушат колелцата от скролване нагоре надолу из темите :D
Sometimes it's entirely appropriate
Изображение
to kill a fly with a sledge-hammer!
Аватар
V8
 
Мнения: 355
Рейтинг: 1800
Регистриран на: Сря Мар 14, 2007 9:29 am
Местоположение: USMC

Мнениеот outfaced » Нед Авг 26, 2007 9:36 pm

bikerider написа:@outfaced: Отговора "личен избор" би трябвало да ти е достатъчен. Който иска да си покаже колелото, ще намери начин и без твоите призиви. Нали така? Или държиш да си показваме колелата? ;)



абе не за показване иде реч ... става дума за това, че като видиш, че някой има ей тая вилка или ей тия спирачки директно си му пишеш едно ПМ какво мисли за тях. А не да пускаш тема "абе накой има ли еди кво си и какво мисли за него". И въобще ориентираш се какво се кара и как се кара ... Не че не може и без тез подробности и с тема не е лошо, така другите също виждат за какво иде реч. Просто така съм "свикнал" :) Помага на новодошлите, за по бързо навлизане в темата :popcorn:

Ако всеки който си е сглобявал сам байка част по част реши да приложи идеята ти на бая мишки ще им изпушат колелцата от скролване нагоре надолу из темите


еее и хардуербг не пишем все пак марката на кабелите и вентилаторите :) Придържаме се към 7-8 основни компонента
Изображение Изображение
продавам: разни неща
Аватар
outfaced
 
Мнения: 6057
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Юли 20, 2007 3:24 pm
Местоположение: Пловдив

Мнениеот Alpina » Нед Авг 26, 2007 10:14 pm

Те компонентите с вентилаторите и кабелите са толкова 7-8 :D
C'est la vie
Аватар
Alpina
 
Мнения: 9083
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Юли 03, 2005 12:26 pm
Местоположение: +3596997

Мнениеот SpoileR » Пон Авг 27, 2007 1:28 pm

Alpina написа:Те компонентите с вентилаторите и кабелите са толкова 7-8 :D


:D
Страх ме е от СТРЪМНОТО...
Аватар
SpoileR
 
Мнения: 4240
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 22, 2006 4:10 pm
Местоположение: Sofia, Bulgaria

Мнениеот outfaced » Пон Авг 27, 2007 4:20 pm

SpoileR написа:
Alpina написа:Те компонентите с вентилаторите и кабелите са толкова 7-8 :D

:D


абе на мен са ми 16 :)
то малко оффтопик стана, ама ако трябва да съм честен модването на компютри като мания и начин на мислене, не е много далеч от модването и таманенето на байкове ...

тва просто ми се наби като първо впечатление, като чета и сравнявам темите в двата форума :^:
Изображение Изображение
продавам: разни неща
Аватар
outfaced
 
Мнения: 6057
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Юли 20, 2007 3:24 pm
Местоположение: Пловдив

Мнениеот agent_Jekov » Пон Авг 27, 2007 5:45 pm

Не е параноя тъй-като не е задължително крадците на колелета да са някакви изпаднали мангали или наркомани, които да си правят ударите само от улицата.Какво пречи на някой интелигентен крадец да си влезне във форума с ясната цел да проучи модели на велосипеди и адресите на собствениците им и като бял човек да си организира кражбите?Все пак живеем в България, а тук има много гладни и изобретателни боклуци.
On a mountain bike you can cover a great distance in a short period of time, or a short distance in a great period of time.In mountain biking there is no destination.Just a bike, a rider, and a place to ride!
Аватар
agent_Jekov
 
Мнения: 1802
Рейтинг: 1204
Регистриран на: Пет Юли 06, 2007 3:43 pm
Местоположение: AREA 51


Назад към Мнения, предложения и въпроси за форума и сайта

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта