За политиката във форума

Тук ще намерите упътване за ползване на форума и правилата за общуване в него. Това е мястото за вашите предложения, критики и каквото друго се сетите, свързано с форума или сайта като цяло.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 400 / 600 / 10

За политиката във форума

Мнениеот Admin » Съб Окт 20, 2007 8:18 pm

Тази тема е по повод на една друга тема, която вече е заключена. Всъщност трябваше направо да я изтрия, защото е хубаво някои хора да разберат, че ако искат да ме наплюят, по-добре да си намерят други начини (например на ЛС, все ми е тая). А пък който иска да изкаже някаква градивна критика, нека го направи. Но личните нападки и неприязън от страна на TOYAGA към мен в последно време са много далеч от каквато и да е градивност и добронамереност, така че нямам намерение да си задръствам в бъдеще базата-данни с тях. Надявам се и сега да не се занимаваме повече с тях, тъй като темата е за друго.

Да, във форума и сайта бяха публикувани съобщения за политически събития. Още преди това бях наясно, че те ще предизвикат и такива реакции. Ако някой наистина гледа на този въпрос малко по-сериозно и не като повод да покаже презрението си към мен, ето и моята гледна точка:

1.Ясно ми е, че почти всеки човек си има мнение за политиката и че за голяма част от хората тя е глупост, безполезно нещо, отвратително нещо или... знам ли и аз какво. Е, за мен не е така. И за други хора не е така.

2.В случая имаме един политически субект, който иска да проведе някакъв вид дебат, да осъществи връзка с някаква доста ясно и тясно определена група хора. Не с всички тях, а с тези, които сами пожелаят това, т.е. които по някакъв начин се интересуват от политика в конкретния случай. Този субект търси начини тази информация да достигне до специфичната група хора и ми се струва съвсем нормално да се обърне за целта към източниците на информация, които ползват тези хора.

3.Постарах се съобщенията да са пределно изчистени и чисто информационни. Ако някой не може или не иска да направи разлика между най-обикновено съобщение и агитация, не виждам защо аз да съм виновен. Нито пък съм виновен за това, че засега само този субект е потърсил контакт с тази аудитория.

4.Разбира се, ако други политически субекти желаят да осъществят връзка с тази група хора и искат да съобщят за мероприятие или събитие, насочено към тях, ще публикувам и тяхното съобщение, независимо дали въпросният политически субект ми харесва или не.

5.Ако някой иска да си играем на изопачаване на нещата, ето един пример в тази насока. Публикувал съм информация за политическо събитие. Според някои това е лошо. А непубликуването на тази информация, т.е. скриването й от моя страна няма ли да е по-лошо? В единия случай е налице публикуване на информация, която всеки човек с нормално функционираща мисловна дейност може да прочете или не (както пожелае), да осмисли или не (както пожелае) и да се възползва от нея или не (пак по свое желание). В другия случай имаме еднолична преценка от моя страна тази информация да не достигне до тази аудитория, т.е. аз да направя вместо читателите си преценката за полезност, важност и уместност на тази информация. Е, аз не смятам аудиторията си за малоумна! Други може и да са на противното мнение, но това си е тяхна работа.

В заключение ще повторя, че според мен в този форум има свободни и мислещи хора. Никого не съм задължил да чете съобщението, никого не агитирам да се интересува от политика и още по-малко пък да се среща или не с политици. Това си го решавате вие. Това, което направих, бе да публикувам информация. За добро или зло това ми е работата. На който не му харесва тази информация, просто няма нужда да я чете.

Който желае да направи сериозен коментар по темата е добре дошъл. Сигурен съм, че някои няма да го поискат и отново ще залитнат към обиди, лайняни квалификации и т.н. Само че този път подобни мнения ще бъдат изтрити. Аз се отнасям сериозно към темата и с уважение към чуждите мнения, без да си позволявам да обиждам никого и разчитам на подобна сериозност дори и от хората, които са на обратното мнение. Ако искате просто да плюете (по мен или някой друг) и не го смятате за невъзпитано, разходете се до най-близкия площад или улица.
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Re: За политиката във форума

Мнениеот TOYAGA » Съб Окт 20, 2007 8:24 pm

Admin написа:... за голяма част от хората политиката е глупост, безполезно нещо, отвратително нещо или... знам ли и аз какво. Е, за мен не е така...


Аха! Е, приятно плаване тогава! Нагоре по течението. Без гребла... :D
Дръж се земьо, шоп те гази!
Аватар
TOYAGA
 
Мнения: 7138
Рейтинг: 1634
Регистриран на: Пон Сеп 29, 2003 5:28 pm
Местоположение: София

Мнениеот Alien » Нед Окт 21, 2007 7:35 pm

******************************************
Аз съм един от ония, дето ги бОли фара за политиката, и хич не ми пука кви работи пуска Любо за некой си кандидат, нито ще ги чета. Не мисля и че пречат, щото както каза той, всеки може да мисли за себе си, а аз се обзалагам, че той не е намеквал нищо, нито е агитирал някого, в тия си съобщения. ******************

Edit: и да не вземете да ми триете поста, не съм го псувал в прав текст.
I feel terrified, which is... you know, sickest feeling ever.
Brandon Fairclough
Аватар
Alien
 
Мнения: 3577
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Окт 30, 2003 8:06 pm
Местоположение: София

Мнениеот Admin » Нед Окт 21, 2007 8:00 pm

Борисе, съжалявам, ама се наложи да ти редактирам поста. Не защото е съдържал каквато и да е обида или нещо подобно, а защото в самото начало на темата наблегнах на това, че искам тя да се съсредоточи по сериозен начин върху "проблема" (слагам го в кавички, защото за някои е проблем, за други не е), а не да се превръща в тема за обсъждане на отношенията между един или друг член на форума.
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Мнениеот Alien » Нед Окт 21, 2007 8:15 pm

Admin написа:Борисе, съжалявам, ама се наложи да ти редактирам поста. Не защото е съдържал каквато и да е обида или нещо подобно, а защото в самото начало на темата наблегнах на това, че искам тя да се съсредоточи по сериозен начин върху "проблема" (слагам го в кавички, защото за някои е проблем, за други не е), а не да се превръща в тема за обсъждане на отношенията между един или друг член на форума.


Имаш късмет, че интернетът ми прекъсва и не мога да пиша като хората... дано сега да ми го пусне тоя пост.

По твоя отговор - ми аз съм писал ТОЧНО върху "проблема", щото тоягата е единственият такъв или поне той ги създава. Поне за мен. Що ще ме цензурираш? Кво бях написал, върни го, баси!

Едит: как да е, отивам да спя, щото не ми достигат твърде много часове. :) Утре ще се разправям с теб. :D Ма не си прав са да ми триеш писанията...
I feel terrified, which is... you know, sickest feeling ever.
Brandon Fairclough
Аватар
Alien
 
Мнения: 3577
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Окт 30, 2003 8:06 pm
Местоположение: София

Мнениеот Admin » Нед Окт 21, 2007 8:39 pm

@Alien
Уфф, не ми се мисли каква ли ще е реакцията по това твое мнение... Разбирам, че това ти е виждането по въпроса, но все пак може да се наложи отново да трия, ако темата прерасне в поредното поле за взаимни обиди и нападки.

Както и да е, аз също премислих нещата и редактирах темата, съдържаща второто съобщение, т.е. на практика информацията вече е в сайта, а във форума има само връзка към нея, предназначена за тези, които ги интересува. Надявам се, че по този начин въздействието й спрямо незаинтересованите от тематиката хора ще е наистина минимално. Съжалявам, че не постъпих така още в петък, но от техническа гледна точка тогава ми беше много по-лесно и бързо да публикувам информацията във форума с линк от началната страница към нея, а разполагах само с няколко минути, тъй като трябваше да пътувам за Плевен. Което не значи, че се отказвам от аргументите си в първия пост.
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Мнениеот kagami » Пон Окт 22, 2007 12:13 am

На мен ми пука дали ще има велоалеи или не и дали следващия кмет ще има положително и активно отношение към колоездачите в града, така че да - информацията ми беше повече от полезна. И не ми звучеше като агитация.
Важно е да вършиш това, което смяташ за правилно.
Аватар
kagami
 
Мнения: 1159
Рейтинг: 1980
Регистриран на: Пон Апр 19, 2004 9:59 am
Местоположение: planet Earth

Мнениеот M1010X » Пон Окт 22, 2007 8:07 am

Че то почти на никой не му е изглеждало като агитация, а като чисто информационно съобщение. Но не е там въпросът сякаш...
Above and beyond
Аватар
M1010X
 
Мнения: 1272
Рейтинг: 1980
Регистриран на: Пон Окт 28, 2002 11:06 pm
Местоположение: София

Мнениеот Alien » Пон Окт 22, 2007 10:11 am

Admin написа:@Alien
Уфф, не ми се мисли каква ли ще е реакцията по това твое мнение...


Знам, точно затова се чудех много дали да пиша, ма пък аз обичам да казвам на хората, квото мисля, без много да мисля за последиците. И все се надявам, че ТОЯГАТА, дето уж е интелигентен човек, ще разбере какво искаме от него и ще започне да се държи нормално...
I feel terrified, which is... you know, sickest feeling ever.
Brandon Fairclough
Аватар
Alien
 
Мнения: 3577
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Окт 30, 2003 8:06 pm
Местоположение: София

Мнениеот bluskanie » Пон Окт 22, 2007 10:55 am

В смисъл да му сложите капаци ли?
Лау кучетия...
Аватар
bluskanie
 
Мнения: 5820
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Мар 22, 2005 11:37 pm
Местоположение: San Diego, CA

Мнениеот NovemberCharlie » Пон Окт 22, 2007 11:00 am

Alien написа:...., ма пък аз обичам да казвам на хората, квото мисля, без много да мисля за последиците.
Като виждаш този подход носи само разправии.
Конституция на Република България
Чл. 36. (1) Изучаването и ползването на българския език е право и задължение на българските граждани
Аватар
NovemberCharlie
 
Мнения: 5367
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Дек 11, 2004 3:07 pm
Местоположение: Sofia Bulgaria

Мнениеот kagami » Пон Окт 22, 2007 12:49 pm

Абе я оставете момчето на мира! :) Не стига че си признава, а вие сега давай да го нападаме. Ще се научи да мисли за последиците - може би :)
Важно е да вършиш това, което смяташ за правилно.
Аватар
kagami
 
Мнения: 1159
Рейтинг: 1980
Регистриран на: Пон Апр 19, 2004 9:59 am
Местоположение: planet Earth

Мнениеот TOYAGA » Пон Окт 22, 2007 2:26 pm

kagami написа:Ще се научи да мисли за последиците - може би :)


В момента седя на 17-тия етаж на АNA Intercontinental Tokyo с добре изпотена чаша Sapporo в ръка и си мисля за последиците. Помага ми приятното плискане на вода зад добре изпотеното стъкло на банята, където колежката Ринко несъмненио също мисли за последиците... :D
Дръж се земьо, шоп те гази!
Аватар
TOYAGA
 
Мнения: 7138
Рейтинг: 1634
Регистриран на: Пон Сеп 29, 2003 5:28 pm
Местоположение: София

Мнениеот did » Пон Окт 22, 2007 2:29 pm

TOYAGA написа:В момента седя на 17-тия етаж на АNA Intercontinental Tokyo с добре изпотена чаша Sapporo в ръка и си мисля за последиците. Помага ми приятното плискане на вода зад добре изпотеното стъкло на банята, където колежката Ринко несъмненио също мисли за последиците... :D


и в такъв момент си решил да четеш форума на MTB-BG.COM??? :dunno:
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Мнениеот TOYAGA » Пон Окт 22, 2007 2:36 pm

Нещо учудва ли те? :)
Дръж се земьо, шоп те гази!
Аватар
TOYAGA
 
Мнения: 7138
Рейтинг: 1634
Регистриран на: Пон Сеп 29, 2003 5:28 pm
Местоположение: София

Мнениеот NovemberCharlie » Пон Окт 22, 2007 2:43 pm

TOYAGA написа:Нещо учудва ли те? :)
Ама като мислите и двамата за последиците не може ли да обмените мнения. Под душа примерно?
Конституция на Република България
Чл. 36. (1) Изучаването и ползването на българския език е право и задължение на българските граждани
Аватар
NovemberCharlie
 
Мнения: 5367
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Дек 11, 2004 3:07 pm
Местоположение: Sofia Bulgaria

Мнениеот did » Пон Окт 22, 2007 2:47 pm

NovemberCharlie написа:не може ли да обмените мнения.

по-добре да обменят флуиди, по-приятно е.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Мнениеот Alpina » Пон Окт 22, 2007 2:48 pm

TOYAGA написа:Нещо учудва ли те? :)


За него незнам, но поне за мен си "човекът нечовек".

Но знам какво ще кажеш - "боли ме какво мисля за теб" - споко ясно ми е :D
Последна промяна Alpina на Пон Окт 22, 2007 2:48 pm, променена общо 1 път
C'est la vie
Аватар
Alpina
 
Мнения: 9083
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Юли 03, 2005 12:26 pm
Местоположение: +3596997

Мнениеот NovemberCharlie » Пон Окт 22, 2007 2:48 pm

did написа:
NovemberCharlie написа:не може ли да обмените мнения.

по-добре да обменят флуиди, по-приятно е.
Не бъди груб. Мнения е достатъчно подходяща дума. :)
Конституция на Република България
Чл. 36. (1) Изучаването и ползването на българския език е право и задължение на българските граждани
Аватар
NovemberCharlie
 
Мнения: 5367
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Дек 11, 2004 3:07 pm
Местоположение: Sofia Bulgaria

Мнениеот kagami » Пон Окт 22, 2007 3:28 pm

TOYAGA написа:В момента седя на 17-тия етаж на АNA Intercontinental Tokyo с добре изпотена чаша Sapporo в ръка и си мисля за последиците. Помага ми приятното плискане на вода зад добре изпотеното стъкло на банята, където колежката Ринко несъмненио също мисли за последиците... :D


В този хотел има хубав зелен чай. Що не пробвате с колежката. Истински Kokusai kouryuu (културен обмен) :D
Важно е да вършиш това, което смяташ за правилно.
Аватар
kagami
 
Мнения: 1159
Рейтинг: 1980
Регистриран на: Пон Апр 19, 2004 9:59 am
Местоположение: planet Earth

Re: За политиката във форума

Мнениеот bikerider » Вто Окт 23, 2007 10:47 am

@Alien: Да се включа и аз, може ли? :) Само да та питам що са абиш, нъл си над тия неща, батка? :D

@Admin: не зная защо твърдиш, че темата не е анти-TOYAGA, а цитираш точно неговото име. Каква по-различна реакция очакваш да предизвикаш у Alien (да речем)? :) Или не очакваш? :)

Admin написа:2.В случая имаме един политически субект, който иска да проведе някакъв вид дебат, да осъществи връзка с някаква доста ясно и тясно определена група хора.


Аз нямам против политически съобщения, но ако наистина (както твърдиш) го правиш за велосипедистите, а не за Мартин Заимов, би трябвало да пуснеш и другите страни в тези избори. Те имат какво да кажат. Защото сега така едностранно (каквото и да си имал предвид) се получи точно агитация, оттам и дразнението :)

Внушението, че единствено Мартин Заимов иска да се погрижи за велосипедистите е силно тенденциозно и много манипулативно. Не ме интересува има ли умисъл зад него или не, но точно това издразни мен.

Edit: и да уточня, да не стане грешка, не критикувам никого (и не ща), просто споделям моите впечатления по темата.
Последна промяна bikerider на Вто Окт 23, 2007 11:01 am, променена общо 1 път
Do or do not. There is no try...
Аватар
bikerider
 
Мнения: 17273
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 07, 2003 10:25 am
Местоположение: Eutropia

Мнениеот M1010X » Вто Окт 23, 2007 11:00 am

@bikerider - виж т. 4 от първия пост на Админ във връзка с последните два абзаца от твоя пост.
Above and beyond
Аватар
M1010X
 
Мнения: 1272
Рейтинг: 1980
Регистриран на: Пон Окт 28, 2002 11:06 pm
Местоположение: София

Мнениеот bikerider » Вто Окт 23, 2007 11:03 am

Мерси, че ми обърна внимание, но не си схванал за какво говоря аз :)

Admin написа:Нито пък съм виновен за това, че засега само този субект е потърсил контакт с тази аудитория.


Става дума за това, че ако една медия се старае да остави впечатление за обективност, не може да си мие ръцете с факта, че само един кандидат я е "потърсил" - последиците са единствено за самата медия...
Do or do not. There is no try...
Аватар
bikerider
 
Мнения: 17273
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 07, 2003 10:25 am
Местоположение: Eutropia

Мнениеот Admin » Вто Окт 23, 2007 2:43 pm

@bikerider

не зная защо твърдиш, че темата не е анти-TOYAGA, а цитираш точно неговото име

"Про" и "Анти" са категории, които в случая не съм използвал. Ако на теб ти харесват, ок, но темата не е черно-бяла. Цитирал съм името на TOYAGA, по-точно темата, пусната от него, защото точно тя стана повод за сегашната тема и защото смятам, че онази не беше нормалния начин да се обсъдят тези въпроси. Именно затова започнах с коментара си за нея и казах, че се надявам оттам нататък нещата да се коментират не като про- и антиTOYAGA, не като TOYAGA срещу Admin, а за конкретните политически съобщения, публикувани тук. Радвам се, че самият TOYAGA се съобрази с това :agree:
Ако ти смяташ, че заключената тема в Общ форум е нормален начин за обсъждане на този "проблем", кажи го ясно и ще разбера учудването ти от това, че съм я споменал в първия си абзац.

Внушението, че единствено Мартин Заимов иска да се погрижи за велосипедистите е силно тенденциозно и много манипулативно.

Също толкова тенденциозно и манипулативно е твоето изказване. Първо, не знам защо си удебелил "един", когато си ме цитирал. "Един субект" е най-обикновена абстракция, която използвах с цел да не фокусирам вниманието върху името на определен кандидат. Ако исках да постигна посочения от теб ефект, щях да напиша "един единствен". Второ, не съм казвал кой иска и кой не иска да се грижи за велосипедистите. Казах, че засега само един от кандидатите е пожелал да осъществи контакт с аудиторията на МТБ-БГ и това е факт. На кой какво точно му внушава този факт не знам нито аз, нито пък ти.

би трябвало да пуснеш и другите страни в тези избори. Те имат какво да кажат.

Никого не съм спрял. Нямам и намерение да го правя. И не мисля, че е трудно за когото и да било да се свърже с мен.

Става дума за това, че ако една медия се старае да остави впечатление за обективност, не може да си мие ръцете с факта, че само един кандидат я е "потърсил"

Не ми се вярва да мислиш сериозно, че ми е работа да хукна да диря кой от десетките кандидат-кметове за София какво мисли и предвижда за велосипедистите. Да не говорим, че твоята гл.т. би изисквала да се разпростра и върху кандидатите за кметове на всички общини в България, тъй като може и те да имат едни или други идеи за колоезденето в техните населени места. Така че не си измивам ръцете - съвсем ясно съм заявил и в тази тема, че за мен нормалното положение е кандидатите да търсят контакт с хората, на които искат да представят идеите си. МТБ-БГ не е политическа медиа, че да се занимавам с търсене на политическа информация, но както казах и в първия си пост, не смятам да се превръщам в човека, който ще решава вместо читателите кои сведения да достигат до тях и кои не.
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Мнениеот bikerider » Вто Окт 23, 2007 4:04 pm

Внушението, че единствено Мартин Заимов иска да се погрижи за велосипедистите е силно тенденциозно и много манипулативно.

Ако исках да постигна посочения от теб ефект, щях да напиша "един единствен".


:rofl:

Става дума за това, че ако една медия се старае да остави впечатление за обективност, не може да си мие ръцете с факта, че само един кандидат я е "потърсил"

Не ми се вярва да мислиш сериозно, че ми е работа да хукна да диря кой от десетките кандидат-кметове за София какво мисли и предвижда за велосипедистите.

Вярвам, че ако искаш да оставиш впечатление за обективност би трябвало след като едната страна те е потърсила, да поискаш и мнението на другата. Вярвам разбираш, че не те атакувам, просто защото нямам мотиви да те атакувам. Отбелязвам като страничен наблюдател какво впечатление оставяш поне у мен. "Никой не ме е потърсил" е наистина удобна формула.

Да не говорим, че твоята гл.т. би изисквала да се разпростра и върху кандидатите за кметове на всички общини в България

И защо според теб моята гл.т би изисквала това? Мартин Заимов и за други градове ли се е кандидатирал? :)
Do or do not. There is no try...
Аватар
bikerider
 
Мнения: 17273
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 07, 2003 10:25 am
Местоположение: Eutropia

Мнениеот Admin » Вто Окт 23, 2007 4:14 pm

Явно у теб не съм оставил впечатления за обективност в този случай. Твое право е да имаш такова мнение.
У други хора може да съм оставил друго впечатление, може и да не съм. Действал съм така, както съм преценил, че е редно и съм посочил аргументите си за това, не очаквам всички да ги приемат, различни хора сме все пак. Няма и смисъл да споря повече по темата, тъй като ми е трудно да кажа нещо повече от първия си пост, а пък да го преповтарям с други думи е излишно.

Edit: Просто искам да напомня, че в случая ставаше дума за съобщения, които са за някакво мероприятие. Не мисля, че е нормално да тръгна да разпитвам другите каднидати дали не мислят и те да организират някакви прояви, защото техен конкурент вече е решил да го направи. Това е причината да смятам твърдо, че в този случай инициативата трябва да е на самите кандидати, а не моя.
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Мнениеот bikerider » Вто Окт 23, 2007 4:28 pm

Admin написа:Просто искам да напомня, че в случая ставаше дума за съобщения, които са за някакво мероприятие. Не мисля, че е нормално да тръгна да разпитвам другите каднидати дали не мислят и те да организират някакви прояви, защото техен конкурент вече е решил да го направи. Това е причината да смятам твърдо, че в този случай инициативата трябва да е на самите кандидати, а не моя.


Не знам защо си в отбранителна позиция? :):dunno:
Никой не ти казва какво да мислиш или какво да правиш, аз поне не го правя, споделям ти мнение.
Do or do not. There is no try...
Аватар
bikerider
 
Мнения: 17273
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 07, 2003 10:25 am
Местоположение: Eutropia

Мнениеот FallAngel » Вто Окт 23, 2007 4:34 pm

Нямам нищо против политиката нека си е има,САМО ЧЕ,мисля че не и е мястото тука.Смятам че има достатчно агитаций навсякаде че сега трябва и тука да гледам за полтика.Много общ започва да става този форум,утре на някой ще му се преиска да напише рецепта за готвене,на друг може да му скиме да пише за обзавеждане а апартамента му.Всепак това е форум за велосипеди и всичко свързано с тях,нека да си остане такъв. :bowdown: :bowdown: :bowdown:
Аватар
FallAngel
 
Мнения: 102
Рейтинг: 1215
Регистриран на: Вто Юли 11, 2006 8:30 pm
Местоположение: Бургас

Мнениеот Admin » Вто Окт 23, 2007 4:45 pm

@FallAngel
А пък най-добре би било на някой като му се прЕиска да пише, да може да го направи грамотно, защото това е форум, а не чат.

@bikerider
Не знам защо възприемаш това, че съм готов да обясня едно или друго нещо, като отбранителна позиция. И двамата споделяме мнения, защо непременно трябва да им слагаме етикети, като например "отбранителна позиция" - това веднага създава чувство за противопоставяне, за спор, за черно и бяло...
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Мнениеот TOYAGA » Вто Окт 23, 2007 5:06 pm

@ bikerider

Oстави го да гребе! Явно има желание... :beer:

NovemberCharlie написа:
did написа:
NovemberCharlie написа:не може ли да обмените мнения.

по-добре да обменят флуиди, по-приятно е.
Не бъди груб. Мнения е достатъчно подходяща дума. :)


Обменени бяха и... мнения, така че всички са доволни... :beer:

@ kagami

Чай не ми понасА на организъмА - получавам сърцетуп и ставам лошо агресивен :)

Ай със здраве!
Дръж се земьо, шоп те гази!
Аватар
TOYAGA
 
Мнения: 7138
Рейтинг: 1634
Регистриран на: Пон Сеп 29, 2003 5:28 pm
Местоположение: София

Следваща

Назад към Мнения, предложения и въпроси за форума и сайта

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта