Предложение за тема:СОФТУЕР ЗА БАЙКЪРИ

Тук ще намерите упътване за ползване на форума и правилата за общуване в него. Това е мястото за вашите предложения, критики и каквото друго се сетите, свързано с форума или сайта като цяло.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 400 / 600 / 10

Предложение за тема:СОФТУЕР ЗА БАЙКЪРИ

Мнениеот МИКИ МАУС » Чет Дек 10, 2009 8:57 pm

НАДЯВАМ СЕ ДА НЕ БЪДА МНОГОСЛОВЕН.

Прелиствайки Форума забелязах и отчетох /за себе си / два факта-много от темите периодично се повтарят и въртят спираловидно във времето и в резултат на това /може би/, голяма част от мненията са непълноценни приказки /най-меко казано /. Затова си позволявам предложение, което ще даде възможност за пълноценни и необходими "разкази".
Във Форума пишат много специалисти и експерти в областта на софтуера, но също така и пълни лаици и хора с ниска компютърна грамотност- идеята ми е-тема по подобие на Веломеханик ,но в сферата на софтуер за байкъри, а и не само-. Въпроси и компетентни отговори / тук бла-бла е изключено / Ще си бъдем взаимно полезни и ще повишим културата си в кибер пространството. Мен ме вълнуват PhotoShop, Corel, а и... Карал съм с много хора, които се фукат с скъпи Джипиеси, а използуват само 5-10% от капацитета и възможностите им. Връзката компютър- джипиес е терра инкогнита за повечето от нас. Има много какво да се учи, а предстои и въвеждането на нова европейска система за глобално позициониране. Не предлагам"безплатни уроци", а пълноценно общуване. Тук прочетох и за това ,какво е американски, съветски и български Форум - ако считате ,че предложението ми е разумно - стартирайте, ако ли не - не ми обяснявайте, колко съм тъп.
Благодаря Ви за вниманието! Бъдете щастливи! :wavey:
GENUG SCHON !
Аватар
МИКИ МАУС
 
Мнения: 221
Рейтинг: 1068
Регистриран на: Съб Юни 20, 2009 8:13 pm
Местоположение: Good bye

Re: Предложение за тема:СОФТУЕР ЗА БАЙКЪРИ

Мнениеот Alpina » Чет Дек 10, 2009 9:26 pm

Във форума пишат и много собственици на автомобили например, дайте да направим и такъв раздел... пък освен друго ще разискваме и как да си решаваме проблеми с багажниците за колела например...

Мен лично не ми се нрави тази идея...
Има си форуми и страници, където човек да се образова относно Corel, PS и т.н.

А за GPS - достатъчно теми и разисквания има, който има проблем - да пише в тях...
C'est la vie
Аватар
Alpina
 
Мнения: 9083
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Юли 03, 2005 12:26 pm
Местоположение: +3596997

Re: Предложение за тема:СОФТУЕР ЗА БАЙКЪРИ

Мнениеот Admin » Чет Дек 10, 2009 9:38 pm

Правилно ли разбирам, че идеята ти е за тема, в която едни байкъри да помагат на други по темата "софтуер"?
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Re: Предложение за тема:СОФТУЕР ЗА БАЙКЪРИ

Мнениеот nqkoiem4o » Чет Дек 10, 2009 9:44 pm

Моето мнение е,че има достатъчно форуми и сайтове за Софтуер.
И бог е луд!!!


skypе:saho6411
nqkoiem4o
 
Мнения: 255
Рейтинг: 1208
Регистриран на: Чет Апр 09, 2009 10:04 pm
Местоположение: София

Re: Предложение за тема:СОФТУЕР ЗА БАЙКЪРИ

Мнениеот PtD » Чет Дек 10, 2009 9:53 pm

Ta няма ли си специални форуми за такива неща?
Дреболия, обикновено нещо!
Аватар
PtD
 
Мнения: 10901
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Ное 17, 2003 3:36 pm


Назад към Мнения, предложения и въпроси за форума и сайта

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 94 госта