PtD съжалявам, но...

Тук ще намерите упътване за ползване на форума и правилата за общуване в него. Това е мястото за вашите предложения, критики и каквото друго се сетите, свързано с форума или сайта като цяло.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 400 / 600 / 10

PtD съжалявам, но...

Мнениеот МИКИ МАУС » Пет Май 28, 2010 1:01 pm

В съдържанието на настоящия сайт има четири колони с подзаглавия-вход, секции,информация, приятели.
Приятели
. .

.... и най отдолу -Topomaps=
Разгледахте ли си сайта,в който пишете?! Аз предположих, че тук трябва да се отворят топографски карти.
Само ,че няма никой.. Ай сега ми обяснете къде ми е грешката и след това ....
:wavey: Поздравите са за PtD... и ..... 1,2 ,3 .....10. Казаха ми да броя до десет преди да пиша във Форума? :evil:
GENUG SCHON !
Аватар
МИКИ МАУС
 
Мнения: 221
Рейтинг: 1068
Регистриран на: Съб Юни 20, 2009 8:13 pm
Местоположение: Good bye

Re: PtD съжалявам, но...

Мнениеот Alpina » Пет Май 28, 2010 1:31 pm

Изказвай се по-точно.
Първо имаш предвид http://www.mtb-bg.com/index.php - би трябвало да кажеш "в сайта има"...
Относно http://www.topomaps.info/ за който питаш - обърни се към тях ;) :beer:
C'est la vie
Аватар
Alpina
 
Мнения: 9083
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Юли 03, 2005 12:26 pm
Местоположение: +3596997

Re: PtD съжалявам, но...

Мнениеот bikerider » Пет Май 28, 2010 1:36 pm

Оф пак сме спестили от хапчетата...

Само ,че няма никой.. Ай сега ми обяснете къде ми е грешката и след това ....


Грешката е в твоя телевизор... пардон браузър.
Последна промяна bikerider на Пет Май 28, 2010 1:38 pm, променена общо 1 път
Do or do not. There is no try...
Аватар
bikerider
 
Мнения: 17273
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 07, 2003 10:25 am
Местоположение: Eutropia

Re: PtD съжалявам, но...

Мнениеот did » Пет Май 28, 2010 1:37 pm

Абе МИКИ, ако се порежеш с ножче за бръснене ЖИЛЕТ, което си купил след видяна реклама по БТВ, какво би направил:

1. Ще си сложиш сам лепенка;
2. Ще се оплачиш на ЖИЛЕТ;
3. Ще се оплачиш на БТВ.

В момента пропущаш варианти 1 и 2 и направо отиваш на точка 3.

Няма ли някой арменски поп, който да живее наблизо до тебе? Бог спря ли да ти обръща лично внимание?
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Re: PtD съжалявам, но...

Мнениеот bikerider » Пет Май 28, 2010 1:40 pm

Темата отново е за триене, защото коментираме несъществуващ проблем. Ходжа, Ходжааа....
Do or do not. There is no try...
Аватар
bikerider
 
Мнения: 17273
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 07, 2003 10:25 am
Местоположение: Eutropia

Re: PtD съжалявам, но...

Мнениеот МИКИ МАУС » Съб Май 29, 2010 7:24 am

Уважаеми господа ,безкрайно съм Ви благодарен за вниманието , което ми отделихте!
В един от подписите на колегите -съфорумници имаше разяснение за това какво е американски, съветски и български сайт. Български - ти питаш ,те ти отговарят колко си тъп. Това не се отнася изобщо за Форум МТБ-БГ, нали? Все си е по друго да си знаеш мястото по скалата на *BIKERIDER,did и аз мога ли... или ...* Все си е по друго изискания стил и речник на отговарящите господа - музика за душата!

ПП Момци, хайде да не се е.....е ! Питането ми е следното : /разказвам по -подробно, ако не съм бил ясен /- търся по най-лесния начин да отворя необходима ми топографска карта и след като в настоящия сайт има гост - приятел *TOPOMAPS*, СМЯТАХ ЧЕ С ЕДНО КЛИКВАНЕ МОГА ДА ВИДЯ ФАЙЛОВЕ С КАРТИ- Не стана! Аз намирам необходимите ми карти в "Поехали", но става доста мъчително за моите възможности / Вж .скалата на BI....../.
За това се допитах до Вас- резултата- ходжи , арменски попове и ножчета жилет...
Хайде, благодаря Ви още един път ! ХАРЕ КРИШНА , ХАРЕ РАМА! :bawling: :bawling:
GENUG SCHON !
Аватар
МИКИ МАУС
 
Мнения: 221
Рейтинг: 1068
Регистриран на: Съб Юни 20, 2009 8:13 pm
Местоположение: Good bye

Re: PtD съжалявам, но...

Мнениеот Admin » Съб Май 29, 2010 8:32 am

Руските топографски карти винаги са били на други адреси, а не в Topomaps. Предполагам, че на теб точно това ти трябва, но не мога да ти кажа в момента къде точно в интернет ги има.
В Topomaps преди години имаше GPS карта на България. Тя няма да ти е от полза без GPS апарат, а и вече не се предлага въпросната карта.
В момента в Topomaps има друго съдържание, базирано на OSM, но не знам докъде са стигнали с този проект.
При мен също в момента не се отваря никаква читава страница, но не съм задълбавал да разбера дали е проблем в моя телевизор или в техния. Във всички случаи това, което ти търсиш, там го няма.
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София


Назад към Мнения, предложения и въпроси за форума и сайта

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 91 госта