? ИМА ЛИ ТЕМА -"ДОБРА ДУМА" ?

Тук ще намерите упътване за ползване на форума и правилата за общуване в него. Това е мястото за вашите предложения, критики и каквото друго се сетите, свързано с форума или сайта като цяло.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 400 / 600 / 10

? ИМА ЛИ ТЕМА -"ДОБРА ДУМА" ?

Мнениеот Лаврентий Берия » Съб Юни 19, 2010 8:17 am

Изчетох всичките страници /8/- и не открих подобна тема. Става въпрос за следното - къде във Форума можем да изкажем благодарност на колега , най общо човек/от или извън Форума/ или просто добра дума за жест или постъпка. Иначе във всички теми може да се открие -"ринг свободен" - всеки срещу всеки , но за добрия тон- няма определено место. Не говоря за това да се хвалим един на друг , или да си разказваме сладникави истории, а да отчетем и доброто. Има ли определено место във Форума за това - моля посочете ми го?! :dontknow:

... и без странични мисли - нямам вълнения за плюсове и минуси ! :smash:
VERITAS ODIUM PARIT - ИСТИНАТА РАЖДА ОМРАЗА!

БОГ ДА ПАЗИ АДМИНА И МОДЕРАТОРИТЕ!
Аватар
Лаврентий Берия
 
Мнения: 154
Рейтинг: 1316
Регистриран на: Нед Ное 29, 2009 4:08 pm
Местоположение: В килията на модераторите

Re: ? ИМА ЛИ ТЕМА -"ДОБРА ДУМА" ?

Мнениеот kapitanblood » Съб Юни 19, 2010 8:47 am

Лаврентий(Мики),има няколко теми за похвали/оплаквания:
1.Тази е за хората работещи в сервизи
2.Тук е по твой вкус ;)
3.коректни/некоректни,купувачи/продавачи
П.П. Модераторите и администраторите ,те обичат.
;)
ИзображениеDЪrty Muddy
Аватар
kapitanblood
 
Мнения: 1953
Рейтинг: 1998
Регистриран на: Сря Юли 29, 2009 4:09 pm
Местоположение: София-център

Re: ? ИМА ЛИ ТЕМА -"ДОБРА ДУМА" ?

Мнениеот Ozzie » Съб Юни 19, 2010 9:54 am

kapitanblood написа:П.П. Модераторите и администраторите ,те обичат.;)

обратното - Админ е само един, модераторите са много! :thumb:
По-добре с хубава жена на надуваем матрак, отколкото с надуваема жена на хубав матрак...
Аватар
Ozzie
 
Мнения: 12470
Рейтинг: 1698
Регистриран на: Сря Мар 31, 2004 10:13 pm
Местоположение: Варна

Re: ? ИМА ЛИ ТЕМА -"ДОБРА ДУМА" ?

Мнениеот kapitanblood » Съб Юни 19, 2010 10:19 am

Ozzie написа:
kapitanblood написа:П.П. Модераторите и администраторите ,те обичат.;)

обратното - Админ е само един, модераторите са много! :thumb:

:offtopic: Грешка в писането,СОРИ (Любо)...... :beer: :offtopic:
П.П. Струвами се,че трябва да се заключи тази тема....няма смисъл от нея.
ИзображениеDЪrty Muddy
Аватар
kapitanblood
 
Мнения: 1953
Рейтинг: 1998
Регистриран на: Сря Юли 29, 2009 4:09 pm
Местоположение: София-център

Re: ? ИМА ЛИ ТЕМА -"ДОБРА ДУМА" ?

Мнениеот Лаврентий Берия » Съб Юни 19, 2010 12:56 pm

Драги ми Кървав капитане,
От името ти и от местопребиваването - Центъра на София
е от ясно по ясно,че добрата дума не те вълнува особенно.
Темите ,които ми предлагате - не стават за моя случай, но ми е малко трудно да се обоснова -Центърът на София е винаги прав?! Въпреки всичко ще опитам :
Преди време поставих въпроса за отваряне на топографски карти ,чрез линка даден във Форума. Корифеите му - обясниха, че ми е счупен телевизора и ме препратиха при разни духовници с различни вероизповедания. Аз като по тъп и както се подразбира и по-нахален отворих темата повторно. /Това само за сведение, да го имаш предвид като предлагаш бързо-бързо заключване на мои теми /. Този път и Админа не издържа и ме прати по живо по здраво. ... а един от Модераторите не изчака следващия ми ход и ме шутира пожизнено. Верен на идеалите си аз с молби ,със сълзи и сополи се върнах отново но -"Под вънкашност нова и с име чуждо" - за радост на Модератори и Централни Софианци ! Сега по същество:
Междувременно получих одобрение за действията си и ценни съвети - Линк с карти -, отварящи се с едно цъкане.
За това искам тук да благодаря най-искренно на deadahmed,codename 47 ,jayblack!. Благодаря Ви момчета! Благодаря и на всички останали - Се ла ви / не знам как се пише на френски /, единство и борба на- противоположностите - ние по тъпичките срещу Вас генийте !
Всички бъдете щастливи!БОГ И АЗ ВИ ОБИЧАМЕ! :evil: :clap: :evil: :clap: :evil: :clap:
VERITAS ODIUM PARIT - ИСТИНАТА РАЖДА ОМРАЗА!

БОГ ДА ПАЗИ АДМИНА И МОДЕРАТОРИТЕ!
Аватар
Лаврентий Берия
 
Мнения: 154
Рейтинг: 1316
Регистриран на: Нед Ное 29, 2009 4:08 pm
Местоположение: В килията на модераторите

Re: ? ИМА ЛИ ТЕМА -"ДОБРА ДУМА" ?

Мнениеот kapitanblood » Съб Юни 19, 2010 1:50 pm

Скъпи,Лаврентий,Мишко или там каквото си,ако обичаш недей да правиш умозаключения,за това какво ме вълнува и какво не,не ме познаваш (и слава богу,че и аз теб)....
Хич не ми дреме къде са те пратили,модераторите и Админа,сигурно си имат причина за това им действие...замисли се.
Като искаш да благодариш на някого,напиши им ЛС,но защо по дяволите ,трябва да пускаш тази тема....
П.П.
БОГ И АЗ ВИ ОБИЧАМЕ
-----запази тези слова за ,зякое събиране на "Адвентистите от 7-ят ден".
Имам си хора до мен които да ме обичат.....аре пали с 200,че дразниш много
ИзображениеDЪrty Muddy
Аватар
kapitanblood
 
Мнения: 1953
Рейтинг: 1998
Регистриран на: Сря Юли 29, 2009 4:09 pm
Местоположение: София-център

Re: ? ИМА ЛИ ТЕМА -"ДОБРА ДУМА" ?

Мнениеот Admin » Нед Юни 20, 2010 11:20 am

@Лаврентий Берия
Продължавай с експериментите и твърде скоро пак ще питаш защо ти пишат "незаслужени" минуси, защо ти е забранен достъпът до форума и т.н. "Козината си мени, но нрава не".
В оная тема за картите не съм те пращал никъде, а ти отговорих съвсем изчерпателно на въпроса - припомни си, ако искаш.
И тук ще ти отговоря - като искаш да благодариш на някого, направи го лично и това е достатъчно. Ако идеята ти е да се знае кои членове на форума са по-отзивчиви, по-пекани, по-готини и т.н., това всеки си го знае за себе си.
Айде, по живо по здраво и не дърпай котката за опашката. Спри така упорито да подклаждаш неодобрението на другите към теб.
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София


Назад към Мнения, предложения и въпроси за форума и сайта

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 90 госта