Тема за тъпи въпроси

Молим всички посетители, когато им се прииска просто да си поговорят глупости, да се помайтапят с дребни простотийки и т.н., да го направят в този форум. Тук е позволен по-груб език, стига да не е насочен към други членове на форума. Можете да пускате всичко, което като съдържание или стил би било неприемливо за останалите форуми. Но ако по наше усмотрение темата има смисъл или идея само за автора си, тя ще бъде изтривана!

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 400 / 400 / 2

Re: Тема за тъпи въпроси

Мнениеот Harka » Съб Апр 30, 2022 12:23 pm

Хм, възможно е да са го ограничили да не може да се регистрираш извън Германия, защото теоретично идеята на Ebay "Малки обяви" е local for local. Ако ти трябва нещо оттам ми кажи - аз съм го ползвал много пъти и мога да ти съдействам.
Аватар
Harka

Рейтинг: 2000

Мнениеот _SoRa_ » Съб Апр 30, 2022 2:09 pm

Не знам при мен ли е проблема, но нито от компютъра (три браузъра пробвах), нито от моя, нито от телефона на децата успявам да заредя сайта. Все тая error page ми зарежда. :boggled: И с приложението не става нищо по-различно.
Аватар
_SoRa_

Мнениеот _SoRa_ » Съб Апр 30, 2022 8:04 pm

Harka написа:Хм, възможно е да са го ограничили да не може да се регистрираш извън Германия, защото теоретично идеята на Ebay "Малки обяви" е local for local. Ако ти трябва нещо оттам ми кажи - аз съм го ползвал много пъти и мога да ти съдействам.

Разглеждах една вилка fox factory 32. Пишеше, че е чисто нова, използвана само като експонат. Но, не помня каква цена беше, имаше ли дистанционнно за кормилото, и други подробности. Не знам каква е причината да не се зарежда сайта при мен при нито едно устройство. :dontknow:
Аватар
_SoRa_

Мнениеот Harka » Съб Апр 30, 2022 8:59 pm

Не намирам вилка с такова описание точно. Единствено една оранжева, за която пише, че е карана под 50 км. Не знам дали нея визираш?
Аватар
Harka

Мнениеот _SoRa_ » Съб Апр 30, 2022 9:05 pm

Harka написа:Не намирам вилка с такова описание точно. Единствено една оранжева, за която пише, че е карана под 50 км. Не знам дали нея визираш?

То там малко на късмет да намериш нещо, което го има.
Аватар
_SoRa_

Предишна

Назад към Бла - Бла