Тема за тъпи въпроси

Молим всички посетители, когато им се прииска просто да си поговорят глупости, да се помайтапят с дребни простотийки и т.н., да го направят в този форум. Тук е позволен по-груб език, стига да не е насочен към други членове на форума. Можете да пускате всичко, което като съдържание или стил би било неприемливо за останалите форуми. Но ако по наше усмотрение темата има смисъл или идея само за автора си, тя ще бъде изтривана!

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 400 / 400 / 2

Re: Тема за тъпи въпроси

Мнениеот _SoRa_ » Пон Юни 24, 2024 10:42 am

Някой ползвал ли е или ползва ли слушалки с костна проводимост? Мнение?
_SoRa_

Рейтинг: 1980

Мнениеот ngn » Пон Юни 24, 2024 9:53 pm

Ползвах, но преди 5-6 г. Не знам дали са подобрили технологията от тогава, но звука беше с посредствено качество и доста тих. Слушах музика с тях, при каране на колело в градска среда,за да чувам трафика. Ако и на теб това ти е идеята, алтернативата е скъпи, безжични тапи, които чрез микрофони, пропуснат околния шум.
ngn

Рейтинг: 1220

Мнениеот imarh » Вто Юни 25, 2024 1:12 pm

_SoRa_ написа:Някой ползвал ли е или ползва ли слушалки с костна проводимост? Мнение?

Аз. Много е удобно. Както и за музика, така и от към телефон. От около 2 год. ползвам тези. Наистина са с костна проводимост, защото има и доста ментаци, които са съвсем обикновени слушалки. Не са мръднали.
https://www.aliexpress.com/item/1005006519443406.html

Баси, тогава бяха 2 пъти по-евтини. Батерията издържа 5-6 часа музиката от вградената 8Гб памет. Може да слушаш и от телефона през блутут, но батерията пада по-бързо, както и тази на телефона. Мия ги спойно под чешмата.
imarh

Рейтинг: 1416

Мнениеот _SoRa_ » Вто Юни 25, 2024 3:53 pm

Удобни ли са? Добре ли се чува?
Искам удобни слушалки, с които да слушам музика и да отговоря на обаждане най-вече докато тичам. Когато карам колело дали в планината или по шосе не смея да сложа слушалки. Пускам телефона на малко по-високо и така чувам хем музиката, хем звуците около мен.
Отделно имам доста намален слух, дори и костната проводимост ми е много зле. Мислех и разглеждан на shokz, но са "цифра" както се казва.
_SoRa_

Рейтинг: 1980

Мнениеот imarh » Сря Юни 26, 2024 7:52 am

_SoRa_ написа:Удобни ли са? Добре ли се чува?
Искам удобни слушалки, с които да слушам музика и да отговоря на обаждане най-вече докато тичам. Когато карам колело дали в планината или по шосе не смея да сложа слушалки. Пускам телефона на малко по-високо и така чувам хем музиката, хем звуците около мен.
Отделно имам доста намален слух, дори и костната проводимост ми е много зле. Мислех и разглеждан на shokz, но са "цифра" както се казва.

Лично за мен са удобни, дори и под коланите на каската и рамките на очила на 5тата минута съм забравил за тях ако още не съм ги пуснал. Чува се доволно добре и звукът е качествен, до колкото може да е за слушалки с костна проводимост. Често регулирам силата на звука в зависимост, от това кое искам да ми е приоритетно. И аз гледах shokz тогава. Тези бяха много добра алтернатива и изработката е на ниво. Определено са от високият клас "китайци" и стават да се кара и слуша музика/подкаст или говори по телефон и да не си изолиран от околната среда.
imarh

Рейтинг: 1416

Предишна

Назад към Бла - Бла