Кой кого видял (извън София)

Молим всички посетители, когато им се прииска просто да си поговорят глупости, да се помайтапят с дребни простотийки и т.н., да го направят в този форум. Тук е позволен по-груб език, стига да не е насочен към други членове на форума. Можете да пускате всичко, което като съдържание или стил би било неприемливо за останалите форуми. Но ако по наше усмотрение темата има смисъл или идея само за автора си, тя ще бъде изтривана!

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 400 / 400 / 2

Re: Кой кого видял (извън София)

Мнениеот shaady » Пет Юли 02, 2010 5:16 pm

Днеска на Червения площад във Варна, със SeSSion и Fanatico видяхме Жеката (Holz) и Десито. :)
Аватар
shaady
 
Мнения: 687
Рейтинг: 1800
Регистриран на: Съб Юни 30, 2007 11:02 am
Местоположение: Варна

Re: Кой кого видял (извън София)

Мнениеот ИНОПЛАНЕТЯНИН » Вто Юли 06, 2010 4:44 pm

Днес, 12.10 по ул. Борисова (Т-образното с ул.Крум) Русе - двама човеци с раници - единия беше със син RAM HT (ако не бъркам за цвета), другия с някаква по-особена рамка (не знам, стори ми се интересна :nuts: но не успях да я огледам :P )
продължиха по пешеходната "Борисова" и свиха към "Евас" - пишете ли тук бе, момци ? :look:
Аватар
ИНОПЛАНЕТЯНИН
 
Мнения: 985
Рейтинг: 1588
Регистриран на: Чет Фев 26, 2009 3:44 am
Местоположение: Из гори и хълмове...

Re: Кой кого видял (извън София)

Мнениеот NikolaZ » Чет Юли 08, 2010 5:19 pm

Вчера видях 2ма,единият беше с рам HT2 другия мисля със някакъв скот, близо до "GRAND" .Ако четете тук,карайте с каски :)
Sweeter far than life I found that love was
Аватар
NikolaZ
 
Мнения: 116
Рейтинг: 1225
Регистриран на: Сря Апр 14, 2010 1:12 am
Местоположение: Пловдив

Re: Кой кого видял (извън София)

Мнениеот ИНОПЛАНЕТЯНИН » Пон Юли 12, 2010 4:42 pm

Днес и преди два дена, Русе, все около паметника "Альоша", парка, Александровска - бял Драгомирчо Фактори с няк'ъв БОКСЕР отпред.....кой си бе младеж :look:
Аватар
ИНОПЛАНЕТЯНИН
 
Мнения: 985
Рейтинг: 1588
Регистриран на: Чет Фев 26, 2009 3:44 am
Местоположение: Из гори и хълмове...

Re: Кой кого видял (извън София)

Мнениеот jd » Пон Юли 12, 2010 5:13 pm

Вчера във влака видяхме (аз и Хамстера) един младеж с черен RAM HT1 (или 2). Дори си казахме здрасти, запознахме се, но аз нищо не помня като име ;) :beer:
Изображение
Аватар
jd
 
Мнения: 1721
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Яну 25, 2008 2:50 pm
Местоположение: София

Re: Кой кого видял (извън София)

Мнениеот hitar_potar » Вто Юли 13, 2010 12:40 am

ИНОПЛАНЕТЯНИН написа:Днес и преди два дена, Русе, все около паметника "Альоша", парка, Александровска - бял Драгомирчо Фактори с няк'ъв БОКСЕР отпред.....кой си бе младеж :look:

тва трябва да е кристиян (tnt13) - от сопот насам не е карал, понеже шока му не е в цветущо здраве. готвеше се да напъпли някаква друга рамка, но реши да направи адската простотия да си запази факторито, като само му сложи друг шок. явно вече го е подкарал, демек време е да го изнамеря и да му се изхиля със задника си за тази му постъпка... :^:
Make it idiot-proof, and someone will make a better idiot.
Аватар
hitar_potar
 
Мнения: 3702
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Фев 14, 2007 7:04 pm
Местоположение: Русе

Re: Кой кого видял (извън София)

Мнениеот DenisMutlu » Вто Юли 13, 2010 7:32 pm

(Варна)Кой беше днес на Гюрлата до Терапията с синьо сив Спешълайз твърдак?
Аватар
DenisMutlu
 
Мнения: 441
Рейтинг: 1327
Регистриран на: Пет Мар 12, 2010 3:01 am
Местоположение: ВАРНА, БЪЛГАРИЯ

Re: Кой кого видял (извън София)

Мнениеот Ozzie » Вто Юли 13, 2010 7:40 pm

май беше синьо / бял?
По-добре с хубава жена на надуваем матрак, отколкото с надуваема жена на хубав матрак...
Аватар
Ozzie
 
Мнения: 12470
Рейтинг: 1698
Регистриран на: Сря Мар 31, 2004 10:13 pm
Местоположение: Варна

Re: Кой кого видял (извън София)

Мнениеот bobi124 » Сря Юли 14, 2010 7:22 pm

В Кайлъка по време на вечерното ми каране забелязах група момчета с по сериозни колела, имаше един пич с RAM HT бяло-черен, имаше и един който ми препречи пътя и ми се извини. Ако се познаят, аз съм с един бяло-син Sprint Focus :D (криза няма заплати, няма ъпгрейди).

PS: Беше към 19:20
bobi124
 
Мнения: 224
Рейтинг: 1262
Регистриран на: Чет Юни 07, 2007 7:36 am
Местоположение: Плевен

Re: Кой кого видял (извън София)

Мнениеот ИНОПЛАНЕТЯНИН » Чет Юли 15, 2010 11:07 pm

hitar_potar написа:
ИНОПЛАНЕТЯНИН написа:Днес и преди два дена, Русе, все около паметника "Альоша", парка, Александровска - бял Драгомирчо Фактори с няк'ъв БОКСЕР отпред.....кой си бе младеж :look:

тва трябва да е кристиян (tnt13) - от сопот насам не е карал, понеже шока му не е в цветущо здраве. готвеше се да напъпли някаква друга рамка, но реши да направи адската простотия да си запази факторито, като само му сложи друг шок. явно вече го е подкарал, демек време е да го изнамеря и да му се изхиля със задника си за тази му постъпка... :^:


Човека е събрал пари за шок-че само, к'во да прай :P :xx(:
Аватар
ИНОПЛАНЕТЯНИН
 
Мнения: 985
Рейтинг: 1588
Регистриран на: Чет Фев 26, 2009 3:44 am
Местоположение: Из гори и хълмове...

Re: Кой кого видял (извън София)

Мнениеот hitar_potar » Пет Юли 16, 2010 12:13 am

абе той с неговото събиране... верно, че го държат изкъсо, ама ако го познаваше поне бегло, щеше да разбереш каква ужасяваща грешка прави това момче.
онтопик - днес, в русе, в квартала зад Пантеона, минаха покрай мен двама души, единия с Giant Trance мисля, другия беше с червен Спешалайзд твърдак, стори ми се от S-works серията, с бяла вилка Фокс, и мисля че пълен монтаж Шимано XTR. минаха на метър от мен, но не се спряха да обелим две думи, независимо, че бях по байкърски, с трактора, че и с още 1 приятел и неговия трактор - което ме навежда на мисълта, че не са българи. и все пак, дали не греша? :beer:
Make it idiot-proof, and someone will make a better idiot.
Аватар
hitar_potar
 
Мнения: 3702
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Фев 14, 2007 7:04 pm
Местоположение: Русе

Re: Кой кого видял (извън София)

Мнениеот eMcKu » Съб Юли 17, 2010 7:40 am

Видях Metel в морската :beer:
www.dromride.com
Аватар
eMcKu
 
Мнения: 1873
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Окт 26, 2007 9:03 am
Местоположение: България

Re: Кой кого видял (извън София)

Мнениеот ico 1 » Съб Юли 17, 2010 9:24 pm

Запознах се с едно момче в Морската. Кара "da bomb" със 66. Не пише във форума, но е доста добър.

@ емски, който ще идва във Варна трябва да пише предварително в тази тема - http://www.mtb-bg.com/forum/viewtopic.php?f=5&t=63802 :D
Аватар
ico 1
 
Мнения: 1774
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Ное 25, 2008 8:19 pm
Местоположение: Варна

Re: Кой кого видял (извън София)

Мнениеот za6tovsenamen » Съб Юли 17, 2010 9:46 pm

ico 1 написа:Запознах се с едно момче в Морската. Кара "da bomb" със 66. Не пише във форума, но е доста добър.

@ емски, който ще идва във Варна трябва да пише предварително в тази тема - http://www.mtb-bg.com/forum/viewtopic.php?f=5&t=63802 :D

Утре е Европейското по Триатлон, може да го мернеш някъде :popcorn: 9 часа го дават старта на плажа(май), после има колоездене 20 км (обиколки) - ФК - Делфинариума по пътя за Златните, а след това бягат 2 обиколки до Пантеона и обратно. :crazy:
Аватар
za6tovsenamen
 
Мнения: 645
Рейтинг: 1852
Регистриран на: Нед Фев 15, 2009 3:16 pm

Re: Кой кого видял (извън София)

Мнениеот Gasolin » Нед Юли 18, 2010 3:50 pm

Ами първо се видяхме с колегите Жоро и Петко, които ако пишат тука могат да се обадят. Tука бих благодарил и за транспорта после :bowdown: . После в Бойково видяхме едни активно каращи колоездачи...в кръчмата. Направи ми впечатление окрасената с цветчета, бяла ХТ2-ка. Виждал съм я някъде другаде :D По-късно вече, в Пловдив, видях и една кола с багажник , бяха твърдаци като за XC, обаче не можах да ги различа по-добре. Колата завиваше по Васил Априлов, идвайки от 6-ти Септември.
Аватар
Gasolin
 
Мнения: 873
Рейтинг: 1271
Регистриран на: Нед Авг 10, 2008 2:09 pm
Местоположение: Пловдив

Re: Кой кого видял (извън София)

Мнениеот ИНОПЛАНЕТЯНИН » Вто Юли 20, 2010 2:02 pm

Който се чуди к'во да прави и бездейства пише тук ! Станах абонат на тая тема :xx(: :P .......днес много народ, много нещо в Сексагинта Приста :
Към обяд, един подпрян, сив RAM HT 2 на ул. Константин Иречек, близо до магазин "Яко"
Малко по-късно един фрийрад (сякаш :dontknow: ) GIANT с Bomber на място, което винаги е учудвало с името си всички не-русенци.....мястото е "ЛАЙНОТО" :nuts: "ние" си знаем......
А след това един фен с червен твърдак KONA премина по бул.Скобелев (предвид геометрията, май беше с траял и дирт джъмп насоченост - ама не знам как го кара човека)
Сутринта видях двама шосейкаджии фучащи от бул.Липник към бул.Цар Освободител, а преди два часа мернах още двама заминаващи към изхода на града - посока Разград (Тролейбусът ми ги застигна чак в края на бул. Христо Ботев и предвид преди колко минути бяха на спирката от която го взех......доста добро темпо имаха "изродите" по тоя баир :bowdown:
Аватар
ИНОПЛАНЕТЯНИН
 
Мнения: 985
Рейтинг: 1588
Регистриран на: Чет Фев 26, 2009 3:44 am
Местоположение: Из гори и хълмове...

Re: Кой кого видял (извън София)

Мнениеот Antares » Вто Юли 20, 2010 2:13 pm

Gasolin написа:Направи ми впечатление окрасената с цветчета, бяла ХТ2-ка.
Коцето :D
Карикатурите ми . Крива Спица
He who sacrifices freedom for security deserves neither!
Ben Franklin
Аватар
Antares
 
Мнения: 7461
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Сеп 18, 2006 9:26 pm
Местоположение: София

Re: Кой кого видял (извън София)

Мнениеот hitar_potar » Вто Юли 20, 2010 6:13 pm

ИНОПЛАНЕТЯНИН написа:Който се чуди к'во да прави и бездейства пише тук ! Станах абонат на тая тема :xx(: :P .......днес много народ, много нещо в Сексагинта Приста :

Малко по-късно един фрийрад (сякаш :dontknow: ) GIANT с Bomber на място, което винаги е учудвало с името си всички не-русенци.....мястото е "ЛАЙНОТО" :nuts: "ние" си знаем......

човека с джаянта и бомбъра се казва Филип, преди време караше драгомир дизел, но го продаде и се отказа от спорта. за моя радост тази зима успях отново да го зарибя и прекарахме не една зимна вечер до къснотиите в чакалене на търгове и офертички из нета, смучейки бира. накрая се получи приятно Glory FR. :beer:
Make it idiot-proof, and someone will make a better idiot.
Аватар
hitar_potar
 
Мнения: 3702
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Фев 14, 2007 7:04 pm
Местоположение: Русе

Re: Кой кого видял (извън София)

Мнениеот ico 1 » Пет Юли 23, 2010 6:43 pm

Днес, 9.30ч. Варна, Морската градина до "Детският кът". Минавах с група деца. Вървяхме по алеята. По едно време ни изпревари някакъв индивид с червен "ram HT1". Не стига, че щеше да блъсне децата, ами и ни напсува. Едва се сдържах, но нямаше как да реагирам пред шестгодишните мъничета (не искам да давам лош пример).

@ Индивиде с червен "рам", ако четеш/пишеш тук, да знаеш, че ще се наложи да се извиниш. Направих си труда да те запомня и обичам да карам често из Морската. Баси и съвпадението, нали. :evil:
Аватар
ico 1
 
Мнения: 1774
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Ное 25, 2008 8:19 pm
Местоположение: Варна

Re: Кой кого видял (извън София)

Мнениеот Inzagi » Вто Юли 27, 2010 12:20 am

Май видях една крива спица на приморско ,правеше снимки на децата си на плажа ,аз доста дълго време го гледах как снима ,предполагам се е досетил че съм някой от форума ,ако не кой знае кво си е помислил :) ако ме е забелязъл изобщо
Аватар
Inzagi
 
Мнения: 544
Рейтинг: 1636
Регистриран на: Вто Май 26, 2009 10:16 am

Re: Кой кого видял (извън София)

Мнениеот Krismars » Вто Юли 27, 2010 12:23 pm

Преди 30-тина минутки на светофара на Червения площад, пред Младежки дом. shaady пресичаше на светофара, Fanatico и Session го чакаха под сянката :P Аз държах нисък профил и минах с колата покрай тях :wavey:
Аватар
Krismars
 
Мнения: 1654
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Дек 20, 2005 5:47 pm
Местоположение: Варна

Re: Кой кого видял (извън София)

Мнениеот Анелия » Вто Юли 27, 2010 2:11 pm

Преди седмица (на 20.07.), но сега чак се сещам да пиша, видях две колелета във влака София-Варна (пристигна във Варна в 7:50 сутринта). Едното бял рам, другото не успях да зърна. Бяха заели задницата на влака, нямаше място да паркирам Николинка и се наложи да спринтирам до предната част на влака.
Аватар
Анелия
 
Мнения: 2165
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Юли 02, 2008 2:01 pm

Re: Кой кого видял (извън София)

Мнениеот BurNiNg_IcE » Вто Юли 27, 2010 7:47 pm

Преди около 5-6 дена в Приморско Коna Coiler новичка с някакво Цоки, до него караше 1 лелка, но не обърнах внимание на колелото и.
П.П. Говореха български. :agree:
Занимавам се с внасянето на колела/части за колела от PinkBike/Aнглия/, за повече информация - ЛС!
Mоля, да ми пишат само наистина заинтересовани хора!
Линк към по-големите внесени части до момента.
Аватар
BurNiNg_IcE
 
Мнения: 3826
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Мар 12, 2009 4:18 pm
Местоположение: София

Re: Кой кого видял (извън София)

Мнениеот SeSSion » Вто Юли 27, 2010 8:28 pm

Анелия написа:Преди седмица (на 20.07.), но сега чак се сещам да пиша, видях две колелета във влака София-Варна (пристигна във Варна в 7:50 сутринта). Едното бял рам, другото не успях да зърна. Бяха заели задницата на влака, нямаше място да паркирам Николинка и се наложи да спринтирам до предната част на влака.

Ако рама е бяло със синьо, а другото колело цялото бяло значи сме били ние (аз, THM, и Fanatico ама неговото колело беше скрито :P )
SeSSion
 
Мнения: 1051
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Авг 06, 2009 10:27 am

Re: Кой кого видял (извън София)

Мнениеот bobi124 » Съб Юли 31, 2010 9:02 pm

Такаа днеска в Кайлъка на Язовира - минаха четирима младежи, първият беше с RAM HT черен с бяло, двама с неизвестни за мене рамки и един с някакъв Скот, минаха много бързо и не видях надписа. Една мацка с RAM пак от HT сериите син цвят беше. Като изкачвах Захари Зограф горе видях пет момчета, две с колелета, едното с зверска вилка и демонстрираше на тримата без колела как влиза а те гледаха ей така :bigeyes: .
bobi124
 
Мнения: 224
Рейтинг: 1262
Регистриран на: Чет Юни 07, 2007 7:36 am
Местоположение: Плевен

Re: Кой кого видял (извън София)

Мнениеот Reactor » Сря Авг 11, 2010 9:02 pm

Днес сутринта,се видяхме с Миро ред стар в центъра на Соэопол :beer:
Утре ще се видим на плажа(пак там) :beer:
Аватар
Reactor
 
Мнения: 3594
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Фев 06, 2007 9:08 am
Местоположение: гр.София жк.Младост 1А

Re: Кой кого видял (извън София)

Мнениеот kubetata » Сря Авг 11, 2010 9:20 pm

ico 1 написа:Запознах се с едно момче в Морската. Кара "da bomb" със 66. Не пише във форума, но е доста добър.

@ емски, който ще идва във Варна трябва да пише предварително в тази тема - http://www.mtb-bg.com/forum/viewtopic.php?f=5&t=63802 :D



Скоро ще има още едно коктейлче Молотов във Варна :eyebrow: :eyebrow:
Тъй кат' стане..
Аватар
kubetata
 
Мнения: 717
Рейтинг: 1709
Регистриран на: Съб Окт 24, 2009 7:48 pm
Местоположение: 0031

Re: Кой кого видял (извън София)

Мнениеот hitar_potar » Чет Авг 12, 2010 12:43 am

днес много твърдаци ДРАГ в тая варна бе. а един чичка с почти побеляла коса, екипиран както си му е реда, катереше с шосейка един брутален баир някъде преди слънчев бряг. :bowdown:
Make it idiot-proof, and someone will make a better idiot.
Аватар
hitar_potar
 
Мнения: 3702
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Фев 14, 2007 7:04 pm
Местоположение: Русе

Re: Кой кого видял (извън София)

Мнениеот ico 1 » Чет Авг 12, 2010 7:54 am

:offtopic: Ти си идвал във Варна и не си се обадил ли?
Трябваше да пишеш в тази тема: http://www.mtb-bg.com/forum/viewtopic.php?f=5&t=63802 :D :beer:
Аватар
ico 1
 
Мнения: 1774
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Ное 25, 2008 8:19 pm
Местоположение: Варна

Re: Кой кого видял (извън София)

Мнениеот hitar_potar » Чет Авг 12, 2010 3:52 pm

:offtopic:
знам за темата. не съм писал, щото само минавах с колата оттам - ходих до слънчев бряг за няколко часа, на връщане се обърках малко и влезнах в града, понеже бях изнервен и изморен заради темпото от слънчев бряг до варна - там 70-80км за 2 часа. пих 1 сок на Лукойл-а на изхода на града, и оттам като скочих отгоре на двигателя - като невиждал магистрала, братче, варна-русе за час и 35 минути. ;)
Make it idiot-proof, and someone will make a better idiot.
Аватар
hitar_potar
 
Мнения: 3702
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Фев 14, 2007 7:04 pm
Местоположение: Русе

ПредишнаСледваща

Назад към Бла - Бла

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 12 госта