Да е*а любовта

Молим всички посетители, когато им се прииска просто да си поговорят глупости, да се помайтапят с дребни простотийки и т.н., да го направят в този форум. Тук е позволен по-груб език, стига да не е насочен към други членове на форума. Можете да пускате всичко, което като съдържание или стил би било неприемливо за останалите форуми. Но ако по наше усмотрение темата има смисъл или идея само за автора си, тя ще бъде изтривана!

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 400 / 400 / 2

Re: Да е*а любовта

Мнениеот PtD » Нед Дек 15, 2013 2:19 am

Всичко, което изброи, са само плюсове; само че пропускаш най-важното: трябва да си малко наопаки. Трябва да създаваш известно количество дискомфорт. Трябва да има непокорство. Иначе си предсказуем и скучен и няма да има тръпка. Въпросът е на тънък баланс (както обикновено).
Дреболия, обикновено нещо!
Аватар
PtD
 
Мнения: 10901
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Ное 17, 2003 3:36 pm

Re: Да е*а любовта

Мнениеот KaLO_1407 » Нед Дек 15, 2013 6:56 am

msniki написа: ...Или пък жените лъжат какво искат ?
:dontknow:

Те не лъжат. Те НЕ знаят какво искат от мъжката половина на света и затова ни хвърлят в дълбоки размисли. Освен това, дори и да знаят не ни казват, ами трябва ние сами да се досетим. И рядко успяват да формулират исканията си. :beer:
"След двадесет години повече ще съжалявате за нещата, които не сте направили, отколкото за нещата, които сте направили…"
KaLO_1407
 
Мнения: 240
Рейтинг: 1131
Регистриран на: Нед Дек 30, 2012 9:54 pm

Re: Да е*а любовта

Мнениеот PtD » Нед Дек 15, 2013 9:38 am

Да, а понякога казват "искам да си нежен и внимателен", а месец по-късно се забиват с някой непоръбен мачо. :8D:
Дреболия, обикновено нещо!
Аватар
PtD
 
Мнения: 10901
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Ное 17, 2003 3:36 pm

Re: Да е*а любовта

Мнениеот papinu » Нед Дек 15, 2013 9:45 am

На пишещите и четящите в тази тема мога да препоръчам тази книга:
Мъжете са от Марс, жените — от Венера, автор Джон Грей.
В превъзходството ти над другите няма нищо благородно. Истинското благородството се състои в това да превъзхождаш предишния си аз.
Аватар
papinu
 
Мнения: 393
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Мар 26, 2012 12:51 pm
Местоположение: София

Re: Да е*а любовта

Мнениеот Volkov » Нед Дек 15, 2013 10:20 am

KaLO_1407 написа:Те не лъжат. Те НЕ знаят какво искат от мъжката половина на света и затова ни хвърлят в дълбоки размисли. Освен това, дори и да знаят не ни казват, ами трябва ние сами да се досетим. И рядко успяват да формулират исканията си. :beer:


Не напразно има велик лаф по темата: Жените никога незнаят какво искат, но го искат веднага! :eyebrow: :lol:

Аз лично си имам подход:
Тя: Блблалбллабла...
Аз: Дааам...
....
Тя: И какво мислиш?
Аз: Мдам, ще видим!!! :lol2:

За сега минава успешно! :lol2:
Аватар
Volkov
 
Мнения: 32
Рейтинг: 1207
Регистриран на: Пет Апр 19, 2013 7:02 pm
Местоположение: София

Re: Да е*а любовта

Мнениеот Antares » Нед Дек 15, 2013 5:41 pm

PtD написа:Просто мъжете и жените са различни, включително и по начина, по който се отнасят към разговорите по телефона. Аз например, ако говоря повече от 30 секунди, се изнервям ужасно. :erm:
Преди да се пренесе да живее при мен в София, с половинката сме правили по едночасови разговори. Питаш ли ме :nuts:
KaLO_1407 написа:
Дребен, на тебе не ти ли казахме нещо :lol:
Карикатурите ми . Крива Спица
He who sacrifices freedom for security deserves neither!
Ben Franklin
Аватар
Antares
 
Мнения: 7461
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Сеп 18, 2006 9:26 pm
Местоположение: София

Re: Да е*а любовта

Мнениеот KaLO_1407 » Нед Дек 15, 2013 5:55 pm

Antares написа:
KaLO_1407 написа:
Дребен, на тебе не ти ли казахме нещо :lol:

Добре де старче! :peace:
"След двадесет години повече ще съжалявате за нещата, които не сте направили, отколкото за нещата, които сте направили…"
KaLO_1407
 
Мнения: 240
Рейтинг: 1131
Регистриран на: Нед Дек 30, 2012 9:54 pm

Re: Да е*а любовта

Мнениеот hitar_potar » Нед Дек 15, 2013 11:43 pm

Айде пак съм в джаза с лопането на либофффффта! :@
Make it idiot-proof, and someone will make a better idiot.
Аватар
hitar_potar
 
Мнения: 3702
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Фев 14, 2007 7:04 pm
Местоположение: Русе

Re: Да е*а любовта

Мнениеот mariya » Пон Дек 16, 2013 1:09 am

msniki написа:Аз пък обичам да говоря ,да ходя по магазините , да имам търпение за всичко, другото ми хоби е кулинарното изкуство. :Д
:dontknow:

Да плюсове са, но за добър приятел. Ако мъжа ми ходи с мен по магазините ще разбере всъщност колко харча :D
И ДА не знаем какво ни се иска и ДА сменяме мнението непрекъснато и дори не забелязваме, че сме го сменили :eyebrow:
Но иначе май на вас ще ви стане скучно !!!
Аватар
mariya
 
Мнения: 84
Рейтинг: 1235
Регистриран на: Вто Сеп 11, 2012 9:19 pm

Re: Да е*а любовта

Мнениеот rarekin » Пон Дек 16, 2013 2:48 am

mariya написа:Но иначе май на вас ще ви стане скучно !!!


О, напротив!

Но вие си се самоубеждавайте, че е така, де.

Щото иначе, като няма как да си оправдавате глупостите, току виж започнали да осъзнавате какви ги вършите.
Планинското колоездене може да бъде опасен спорт! Винаги карайте с каска! Никоя екипировка не може да гарантира колоездача срещу падане и тежко нараняване!
rarekin
 
Мнения: 1589
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Сеп 03, 2006 1:25 am
Местоположение: Германия

Re: Да е*а любовта

Мнениеот PtD » Пон Дек 16, 2013 4:48 am

mariya написа:Да плюсове са, но за добър приятел.


+1 :lol:

mariya написа:И ДА не знаем какво ни се иска и ДА сменяме мнението непрекъснато и дори не забелязваме, че сме го сменили :eyebrow:
Но иначе май на вас ще ви стане скучно !!!

Определено. Горе-долу както на вас ще ви стане скучно, ако мъжът ви играе по свирката през цялото време :eyebrow: :eyebrow:
Дреболия, обикновено нещо!
Аватар
PtD
 
Мнения: 10901
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Ное 17, 2003 3:36 pm

Re: Да е*а любовта

Мнениеот ermenkovbg » Вто Дек 17, 2013 1:25 pm

Има една стара сентенция (перифразирам): Ако си представим, че мъжа е една врата, а жената иска да я отвори, то тя го прави от към пантите! Някой запитвал ли се е защо жените постоянно искат нещо отвлечено (духовно) от нас и ни обвиняват в безчувственост? Защо постоянно биваме заливани с информация от сорта: Как да направим жената щастлива? Има нещо гнило :eek3: .

П.П. Мисля, че им отделяме много внимание и те се лигавят :beer: .
„Никога не спори с тъпак, хората може да не забележат разликата.“
„Накъдето и да карате, то е срещу вятъра и по нанагорнище.“
Аватар
ermenkovbg
 
Мнения: 96
Рейтинг: 1390
Регистриран на: Пон Апр 29, 2013 1:45 pm
Местоположение: на баира

Re: Да е*а любовта

Мнениеот natalito » Вто Дек 17, 2013 2:05 pm

ermenkovbg написа: Ако си представим, че мъжа е една врата, а жената иска да я отвори, то тя го прави от към пантите!

абе не знам кой кого иска да отвори :8D:
"I say the sunshine will blow my mind and the wind blow my brain" - BA

Изображение
Аватар
natalito
 
Мнения: 867
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Ное 03, 2006 10:20 am

Re: Да е*а любовта

Мнениеот ermenkovbg » Вто Дек 17, 2013 3:15 pm

natalito написа:
ermenkovbg написа: Ако си представим, че мъжа е една врата, а жената иска да я отвори, то тя го прави от към пантите!

абе не знам кой кого иска да отвори :8D:

Мисля, че любопитството човърка и двете страни (понякога са по-малко от две) :D .

П.П. В болшинството от случаите очакванията са по-големи от постигнатите резултати (отнася се за двете страни) :beer: .
„Никога не спори с тъпак, хората може да не забележат разликата.“
„Накъдето и да карате, то е срещу вятъра и по нанагорнище.“
Аватар
ermenkovbg
 
Мнения: 96
Рейтинг: 1390
Регистриран на: Пон Апр 29, 2013 1:45 pm
Местоположение: на баира

Re: Да е*а любовта

Мнениеот taurus13 » Вто Дек 17, 2013 10:26 pm

Бе всъщност двете страни следва да се допълват, а не да влизат в противоречие, ама не става със всяка двойка. То е като две геометрични фигурки - някои се сглобяват точно до завършена геометрична фигура, други само се трият ъгъл в ъгъл, зеят дупки разни между тях и общата картинака е грозна, несиметрична и нестабилна фигурка. :)
И от двете страни има едни по-универсални формички дето прилягат на почти всичко, ама има и едни такива сложни и начупени, че еша им е някъде из 6-те милиарда по земята ама къде....
И са къв е извода - ако не можете да намерите допълващата ви фигура, одялкайте некой стърчащ ръб и току множеството на прилягащите рязко се увеличи.
Изображение
Аватар
taurus13
 
Мнения: 5727
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Дек 17, 2007 10:07 am

Re: Да е*а любовта

Мнениеот PtD » Сря Дек 18, 2013 3:21 am

taurus13 написа:други само се трият ъгъл в ъгъл, зеят дупки разни между тях и общата картинака е грозна, несиметрична и нестабилна фигурка. :)

След достатъчно количество блъскане на характерите, ръбовете се заглаждат и дупките изчезват. Естествено, в този момент вече така или иначе сте смъртно уморени един от друг :love:
Дреболия, обикновено нещо!
Аватар
PtD
 
Мнения: 10901
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Ное 17, 2003 3:36 pm

Re: Да е*а любовта

Мнениеот ermenkovbg » Сря Дек 18, 2013 10:48 am

taurus13 написа:Бе всъщност двете страни следва да се допълват, а не да влизат в противоречие, ама не става със всяка двойка. То е като две геометрични фигурки - някои се сглобяват точно до завършена геометрична фигура, други само се трият ъгъл в ъгъл, зеят дупки разни между тях и общата картинака е грозна, несиметрична и нестабилна фигурка. :)
И от двете страни има едни по-универсални формички дето прилягат на почти всичко, ама има и едни такива сложни и начупени, че еша им е някъде из 6-те милиарда по земята ама къде....
И са къв е извода - ако не можете да намерите допълващата ви фигура, одялкайте некой стърчащ ръб и току множеството на прилягащите рязко се увеличи.

+1 :agree: Ако се срещнем някой път с удоволствие ще почерпя по една :beer: . Ще си позволя да обобщя: Трябва да има баланс на компромисите :peace: . Иначе сам човек е само за WC.

П.П. Една стара мъдрост: Ако мъж се ожени за лоша жена, то или се развежда с нея или става мъдрец (философ). :D
„Никога не спори с тъпак, хората може да не забележат разликата.“
„Накъдето и да карате, то е срещу вятъра и по нанагорнище.“
Аватар
ermenkovbg
 
Мнения: 96
Рейтинг: 1390
Регистриран на: Пон Апр 29, 2013 1:45 pm
Местоположение: на баира

Re: Да е*а любовта

Мнениеот natalito » Сря Дек 18, 2013 11:07 am

PtD написа: . . . ръбовете се заглаждат и дупките изчезват . . .

е то ако нема ръбове, дет да влизат в дупки, нема да е стабилна конструкцията бе
на баланс ли ше го играем
"I say the sunshine will blow my mind and the wind blow my brain" - BA

Изображение
Аватар
natalito
 
Мнения: 867
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Ное 03, 2006 10:20 am

Re: Да е*а любовта

Мнениеот ermenkovbg » Сря Дек 18, 2013 12:56 pm

natalito написа:е то ако нема ръбове, дет да влизат в дупки, нема да е стабилна конструкцията бе
на баланс ли ше го играем

Идеята е ръбовете и дупките да пасват, защото ако има несъответствие се появява незадоволеност или протриване :D .
„Никога не спори с тъпак, хората може да не забележат разликата.“
„Накъдето и да карате, то е срещу вятъра и по нанагорнище.“
Аватар
ermenkovbg
 
Мнения: 96
Рейтинг: 1390
Регистриран на: Пон Апр 29, 2013 1:45 pm
Местоположение: на баира

Re: Да е*а любовта

Мнениеот natalito » Сря Дек 18, 2013 2:03 pm

ае нема идея в целата работа
"I say the sunshine will blow my mind and the wind blow my brain" - BA

Изображение
Аватар
natalito
 
Мнения: 867
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Ное 03, 2006 10:20 am

Re: Да е*а любовта

Мнениеот mariya » Сря Дек 18, 2013 3:06 pm

taurus13 написа:Бе всъщност двете страни следва да се допълват, а не да влизат в противоречие, ама не става със всяка двойка. То е като две геометрични фигурки - някои се сглобяват точно до завършена геометрична фигура.

Чувала съм, чела съм, гледала съм филми за ТЕЗИ, но не съм сигурна, че съм ги виждала в нашето измерение. Впрочем подозирам едни, но като се има в предвид реалистичния ми стил на размишления, предполагам, че си се карат вечер насаме :love:
А всъщност ако съществуват все пак такива, дали и на тях в края на краищата не им писва в един момент след n на брой години :eyebrow:
Аватар
mariya
 
Мнения: 84
Рейтинг: 1235
Регистриран на: Вто Сеп 11, 2012 9:19 pm

Re: Да е*а любовта

Мнениеот taurus13 » Сря Дек 18, 2013 3:12 pm

Писва та писва - като им писне да се раделят бре. Аз не съм казал, че кат си паснат е во веки веков. :)
Изображение
Аватар
taurus13
 
Мнения: 5727
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Дек 17, 2007 10:07 am

Re: Да е*а любовта

Мнениеот ermenkovbg » Сря Дек 18, 2013 4:19 pm

Не е в природата на човек да е моногамен. Ние обаче се опитваме да следваме приетите обществени норми и си създаваме усложнения :evil: . Но когато усложненията са направени умно другите хора казват: :angel2: .

П.П. :beer:
„Никога не спори с тъпак, хората може да не забележат разликата.“
„Накъдето и да карате, то е срещу вятъра и по нанагорнище.“
Аватар
ermenkovbg
 
Мнения: 96
Рейтинг: 1390
Регистриран на: Пон Апр 29, 2013 1:45 pm
Местоположение: на баира

Re: Да е*а любовта

Мнениеот msniki » Чет Дек 19, 2013 9:20 pm

mariya написа:
msniki написа:Аз пък обичам да говоря ,да ходя по магазините , да имам търпение за всичко, другото ми хоби е кулинарното изкуство. :Д
:dontknow:

Да плюсове са, но за добър приятел. Ако мъжа ми ходи с мен по магазините ще разбере всъщност колко харча :D
И ДА не знаем какво ни се иска и ДА сменяме мнението непрекъснато и дори не забелязваме, че сме го сменили :eyebrow:
Но иначе май на вас ще ви стане скучно !!!

Добре ме закопа. :))
Сменят си мнението, но пък ги подигравам за това. Е подигравам така че да не ги засегна, като закачка. :)
Мойте закачки са си понякога грубички и перверзни, но пък явно това се харесва.
Честно не мога да разбера, обиждам едно момиче повече и повече, тя пък повече и повече ме харесва...
Правя комплименти ала бала, никакъв ефект. По добре да говоря на стената
:dontknow:
Аватар
msniki
 
Мнения: 2350
Рейтинг: 1392
Регистриран на: Вто Авг 19, 2008 6:50 pm
Местоположение: Шумен/Русе

Re: Да е*а любовта

Мнениеот bluskanie » Пет Дек 20, 2013 6:56 am

Хаха, като си естествен, ти казват "колко си оригинален и волен", а като си галантен и внимателен - "уфф, тука ми е скучно, айде да идем другаде..." За това, момчета: не се хабете да сте винаги внимателни и галантни, обикновено само един малък жест, но на място, може да свърши цялата работа, а от там сте си вие :eyebrow:
Лау кучетия...
Аватар
bluskanie
 
Мнения: 5820
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Мар 22, 2005 11:37 pm
Местоположение: San Diego, CA

Re: Да е*а любовта

Мнениеот mariko » Пет Дек 20, 2013 11:25 am

msniki написа:Честно не мога да разбера, обиждам едно момиче повече и повече, тя пък повече и повече ме харесва...
Правя комплименти ала бала, никакъв ефект. По добре да говоря на стената
:dontknow:

НЕ те харесва, просто е глупачка, която си мисли, че може да те накара да си смениш мнението и да спреш да я обиждаш, т.е. изведнъж да прозреш истинската ѝ прекрасна същност.... като/ако ѝ дойде акъла ще ти бие шута. :smokin:
"Те са живели и хвърляли зар, само това ще остане-
огънят вложен в самия комар с много пари проиграни"
Аватар
mariko
 
Мнения: 251
Рейтинг: 1785
Регистриран на: Сря Мар 20, 2013 10:13 am
Местоположение: София

Re: Да е*а любовта

Мнениеот PtD » Пет Дек 20, 2013 12:51 pm

E, малко игра "на контра" може да събуди интерес, ама ако продължи твърде дълго... нема да го бъде. Освен при по-незрелите пикли, де. :peace:
Дреболия, обикновено нещо!
Аватар
PtD
 
Мнения: 10901
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Ное 17, 2003 3:36 pm

Re: Да е*а любовта

Мнениеот msniki » Пет Дек 20, 2013 4:53 pm

mariko написа:
msniki написа:Честно не мога да разбера, обиждам едно момиче повече и повече, тя пък повече и повече ме харесва...
Правя комплименти ала бала, никакъв ефект. По добре да говоря на стената
:dontknow:

НЕ те харесва, просто е глупачка, която си мисли, че може да те накара да си смениш мнението и да спреш да я обиждаш, т.е. изведнъж да прозреш истинската ѝ прекрасна същност.... като/ако ѝ дойде акъла ще ти бие шута. :smokin:

Ми не точно. Преди се държах с нея като с принцеса и рози и комплименти ала бала имаше. Държеше се все едно имам задължение да го правя.
Казах си няма смисал и спрях с комплиментите и подаръците, почнах да обиждам, игнорирам(дразнеше ме) и с цел да я разкарам.
Няма бате, ефекта който търсех като се държах добре, се получи като се държах зле. Е това е проблема, обичат човек който ги наранява.
Какъв е тоя мазохизъм не знам.
Аватар
msniki
 
Мнения: 2350
Рейтинг: 1392
Регистриран на: Вто Авг 19, 2008 6:50 pm
Местоположение: Шумен/Русе

Re: Да е*а любовта

Мнениеот bluskanie » Пет Дек 20, 2013 5:08 pm

Ми, не искат слуга, а покровител, въпреки че се държаш сякаш искат куче до себе си. Въпреки така наречената женска еманципация, нещата са горе долу ясни. Как вика бай Марин: Козата си сака пръча...
Лау кучетия...
Аватар
bluskanie
 
Мнения: 5820
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Мар 22, 2005 11:37 pm
Местоположение: San Diego, CA

Re: Да е*а любовта

Мнениеот natalito » Пет Дек 20, 2013 6:04 pm

msniki написа: . . . Държеше се все едно имам задължение да го правя . . .

а нямаш ли :)
тя не е започнала да те харесва, щот си почнал да я обиждаш сеш' се ;)
"I say the sunshine will blow my mind and the wind blow my brain" - BA

Изображение
Аватар
natalito
 
Мнения: 867
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Ное 03, 2006 10:20 am

ПредишнаСледваща

Назад към Бла - Бла

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 12 госта