А ТАКА!

Молим всички посетители, когато им се прииска просто да си поговорят глупости, да се помайтапят с дребни простотийки и т.н., да го направят в този форум. Тук е позволен по-груб език, стига да не е насочен към други членове на форума. Можете да пускате всичко, което като съдържание или стил би било неприемливо за останалите форуми. Но ако по наше усмотрение темата има смисъл или идея само за автора си, тя ще бъде изтривана!

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 400 / 400 / 2

Мнениеот bikerider » Сря Юни 29, 2005 2:18 pm

[quote="MAN6"]
ебем ти и културата
дайте си ми баничките.....
[/quote]


мултикултура :D
нарко-лелко-чалмаджийско-чалгаджийска
и за десерт кайвенце по виенски с кифла дето вика TOYAGA

иди в Амстердам да видиш Бай Мангау кво праи...

не бе, не сме народ ние, само мрънкаме и се оплакваме, че получаваме по 5% от европейските заплати, а работим като къртове... и мрънкаме на всичкото отгоре... ааа-ма-ха... "go west" е истината... да живеят емигрантите, долу мрънкалниците... :crazy::puke:
Do or do not. There is no try...
Аватар
bikerider
 
Мнения: 17273
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 07, 2003 10:25 am
Местоположение: Eutropia

Мнениеот nikitzo » Сря Юни 29, 2005 2:36 pm

[quote="Admin"]

@nikitzo, bikerider
...:D Да спрем дотук, а? :thumb:
[/quote]


@Admin :thumb::thumb:

@bikerider vilkata naistina e na 6. Naistina q pipka kato tvoq za koeto edno ogromno [size=200]BLAGODARQ[/size]. I naistina kaji kolko e trqbvalo da mi vzemesh za razglabqnaeto/sglabqneto i nqkoi put shte mina pokrai garaj4eto i shte ostavq parite tam da ti gi predade Ivan.

Tova po gore (za 4ashkite) go kazah zashtoto ti ne sprq da zloslovish po moi adres vupreki 4e 1 losha duma ne sum kazal za teb. Ako iskash pregledai vsi4kite mi postove i shte vidish 4e nito vednuj ne sum ti zaql ili sum te osporil. Tova 4e se ***vam s injenera/mehanik/poliglot/..../manaf si e moq rabota.

I na kraq no ne na posledno mqsto trqbva da razberete 4e ne moje vsi4ki da sa pro nqkakva ideq trqbva da ima i anti...
Аватар
nikitzo
 
Мнения: 1602
Рейтинг: 1180
Регистриран на: Чет Мар 13, 2003 9:17 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот TOYAGA » Сря Юни 29, 2005 2:38 pm

[quote="thefatcat"]

Атака са навсякъде!!! това са резултатите от ХС-то в Русе:
Ветерани

1. Йордан Гавазов - "Спринт байк" - Пловдив

2. Радослав Бояджиев - "Прогресор" - Пловдив

3. Вълко Вълков - "[color=red]Атака[/color]" - Русе

:rofl::rofl::skull:
[/quote]


[size=200][i][color=red][b]"Прогресор"[/b][/color][/i][/size]

Е тва е! Просто се е утепало за име на неква радикална сбирщина! :hbang::hbang::hbang:
Дръж се земьо, шоп те гази!
Аватар
TOYAGA
 
Мнения: 7138
Рейтинг: 1634
Регистриран на: Пон Сеп 29, 2003 5:28 pm
Местоположение: София

Мнениеот velco » Сря Юни 29, 2005 2:46 pm

Братя Стругацки :bowdown::bowdown::bowdown:
:paperba: Proud member of the "Brown Paper Bag Team(tm)"
velco
 
Мнения: 1807
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Сря Мар 17, 2004 6:12 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот TOYAGA » Сря Юни 29, 2005 2:50 pm

[quote="MAN6"]

[quote="TOYAGA"]

[quote="MAN6"]

хаха, ебаси кефа
вече намерих къде да се разведрявам, когато носталгията и депресията злокобно ме налегнат :)
а как ми се яде баничка за 40 стотинки...
[/quote]


Ква носталгия бе, ква депресия и кви банички? Радвай се на центъра на просветата и рупай виенски кифли... ;)
[/quote]


гледайки чалми, забрадки, разливащи се каки, лелки, наркомани да ги ринеш с камиони...
за мен е чест в метрото да чуя немка реч...
ебем ти и културата
дайте си ми баничките.....
[/quote]


E, тва са недостатъците на бившите (и настоящи) имперски метрополии... "Мултикултурна" чалга, както много точно посочи Марто, посочвайки не по-малко подходящата илюстрация с Амстердам...

Моята лична класация в това отношение обаче все още се води твърдо от Париж, следван плътно по петите от "хората, къщите и салтанатите"...
Дръж се земьо, шоп те гази!
Аватар
TOYAGA
 
Мнения: 7138
Рейтинг: 1634
Регистриран на: Пон Сеп 29, 2003 5:28 pm
Местоположение: София

Мнениеот bikerider » Сря Юни 29, 2005 3:30 pm

[quote="nikitzo"]
@bikerider vilkata naistina e na 6. Naistina q pipka kato tvoq za koeto edno ogromno [size=200]BLAGODARQ[/size].
[/quote]


Яяяя, ма ти можело и да общуваш като хората???
Само дето не съм ти пипал вилката като нищо друго освен като вилка. Не влагам сексуален контекст в тези неща. Освен това моя не си го пипам, има кой да го пипа и се справя чудесно. Мерси за вниманието към сексуалния ми живот.

[quote="nikitzo"]
I naistina kaji kolko e trqbvalo da mi vzemesh za razglabqnaeto/sglabqneto i nqkoi put shte mina pokrai garaj4eto i shte ostavq parite tam da ti gi predade Ivan.
[/quote]

Не става дума за пари, а за отношение.

[quote="nikitzo"]
Tova po gore (za 4ashkite) go kazah zashtoto ti ne sprq da zloslovish po moi adres vupreki 4e 1 losha duma ne sum kazal za teb. Ako iskash pregledai vsi4kite mi postove i shte vidish 4e nito vednuj ne sum ti zaql ili sum te osporil. Tova 4e se ***vam s injenera/mehanik/poliglot/..../manaf si e moq rabota.
[/quote]

Може и да е и моя, защото дълбоко уважавам човека, когото наричаш манаф. А силно недолюбвам хора като теб, които нищо не допринасят, само критикуват и обиждат нецензурно на лична основа.

[quote="nikitzo"]
I na kraq no ne na posledno mqsto trqbva da razberete 4e ne moje vsi4ki da sa pro nqkakva ideq trqbva da ima i anti...
[/quote]

Не и по твоя начин. Конкретизирай за каква идея говориш пък тогава ръси абстрактни мъдрости.

Има доста идеи, които не влизат в дефиницията ти за баланс...



Edit: казваш, че никога не си ме обиждал лично? Помисли си пак докато четеш тези си слова:

[quote="nikitzo"]

Lele (kakto kazva vashiqt sex simvol) kak sum izpusnal tova freak show

[b]Are we da vi *** ******* nali pove4eto ot vas sa spuska4i.
Nali karata kolela za xxxx lv. Nali sravnqvate vilki sushto za xxxx lv. (shiver vs. stratos).
Kakvo vi dreme za nqkavi si ceni tam 4e se vdignali.[/b]
Shtom imate takiva kolela ne bi trqbvalo a vi dreme.
Ili kakto go e kazal poeta "moe cela godina bob i lueshta da qdem ama dushterqta na bala si shte se vozi v limuzina i shte nosi versa4e"
Ili "abe po dobre da si kupim 100 godishen mercedes ot kolkoto 4isto nova skoda".
Vse pak se radvam 4e vdigat cenite na lifta ta po tozi na4in nqma da ima tolkova "lainaci" tam


Areeee da go duhat bednite
[/quote]
Do or do not. There is no try...
Аватар
bikerider
 
Мнения: 17273
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 07, 2003 10:25 am
Местоположение: Eutropia

Мнениеот nikitzo » Сря Юни 29, 2005 4:24 pm

[quote="bikerider"]

[quote="nikitzo"]
@bikerider vilkata naistina e na 6. Naistina q pipka kato tvoq za koeto edno ogromno [size=200]BLAGODARQ[/size].
[/quote]


Яяяя, ма ти можело и да общуваш като хората???
Само дето не съм ти пипал вилката като нищо друго освен като вилка. Не влагам сексуален контекст в тези неща. Освен това моя не си го пипам, има кой да го пипа и се справя чудесно. Мерси за вниманието към сексуалния ми живот.

[quote="nikitzo"]
I naistina kaji kolko e trqbvalo da mi vzemesh za razglabqnaeto/sglabqneto i nqkoi put shte mina pokrai garaj4eto i shte ostavq parite tam da ti gi predade Ivan.
[/quote]

Не става дума за пари, а за отношение.

[quote="nikitzo"]
Tova po gore (za 4ashkite) go kazah zashtoto ti ne sprq da zloslovish po moi adres vupreki 4e 1 losha duma ne sum kazal za teb. Ako iskash pregledai vsi4kite mi postove i shte vidish 4e nito vednuj ne sum ti zaql ili sum te osporil. Tova 4e se ***vam s injenera/mehanik/poliglot/..../manaf si e moq rabota.
[/quote]

Може и да е и моя, защото дълбоко уважавам човека, когото наричаш манаф. А силно недолюбвам хора като теб, които нищо не допринасят, само критикуват и обиждат нецензурно на лична основа.

[quote="nikitzo"]
I na kraq no ne na posledno mqsto trqbva da razberete 4e ne moje vsi4ki da sa pro nqkakva ideq trqbva da ima i anti...
[/quote]

Не и по твоя начин. Конкретизирай за каква идея говориш пък тогава ръси абстрактни мъдрости.

Има доста идеи, които не влизат в дефиницията ти за баланс...



Edit: казваш, че никога не си ме обиждал лично? Помисли си пак докато четеш тези си слова:

[quote="nikitzo"]

Lele (kakto kazva vashiqt sex simvol) kak sum izpusnal tova freak show

[b]Are we da vi *** ******* nali pove4eto ot vas sa spuska4i.
Nali karata kolela za xxxx lv. Nali sravnqvate vilki sushto za xxxx lv. (shiver vs. stratos).
Kakvo vi dreme za nqkavi si ceni tam 4e se vdignali.[/b]
Shtom imate takiva kolela ne bi trqbvalo a vi dreme.
Ili kakto go e kazal poeta "moe cela godina bob i lueshta da qdem ama dushterqta na bala si shte se vozi v limuzina i shte nosi versa4e"
Ili "abe po dobre da si kupim 100 godishen mercedes ot kolkoto 4isto nova skoda".
Vse pak se radvam 4e vdigat cenite na lifta ta po tozi na4in nqma da ima tolkova "lainaci" tam


Areeee da go duhat bednite
[/quote]

[/quote]


EEEEEHEHEHE ne me interesuva intimniq ti jivot "Naistina q pipka kato tvoq" da se razbira kato "tvoq sobstvena VILKA" ebasi.

E kakvo otnoshenie - kazvash cena az plashtam tova e.

Ako e tvoq rabota to tova zna4i si e tvoi problem. Az puk ni sa kiefa na takviz ora i zatva taka praa. Uvajavaite si se i kakvo vi dreme drugite kakvo mislqt. Sigurno 99% ot horata tuk ne me uvajavat ama me boli tova koeto ti go pomisli za vilka. Pak si karam kolelo. Ne mi dreme za pove4eto ot vas. No tova ne zna4i 4e ne mi dreme za koloezdeneto kato cqlo

E kakuv e moq na4in!!??
Za men individualniqt sport si e individualen. Nqma zna4enie dali e mtb ili drugi koito sum praktikuval. Praktikata e dokazala 4e nai golemite uspehi sum postignal kogato sum sam.
Prosto ste mi smeshni kolko ste "zadrujni" i takiva prostotii. Ne 4e ima losho v tova. Naprotiv. No az ne moga taka.

I v posledniq citat popravi me ama ne vidqh nikude tvoeto ime/nick.

Are peace (do dove4era eventualno)
Аватар
nikitzo
 
Мнения: 1602
Рейтинг: 1180
Регистриран на: Чет Мар 13, 2003 9:17 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот MAN6 » Сря Юни 29, 2005 6:13 pm

[quote="bikerider"]

[quote="MAN6"]
ебем ти и културата
дайте си ми баничките.....
[/quote]


мултикултура :D
нарко-лелко-чалмаджийско-чалгаджийска
и за десерт кайвенце по виенски с кифла дето вика ТОЪАГА

иди в Амстердам да видиш Бай Мангау кво праи...

не бе, не сме народ ние, само мрънкаме и се оплакваме, че получаваме по 5% от европейските заплати, а работим като къртове... и мрънкаме на всичкото отгоре... ааа-ма-ха... "го вест" е истината... да живеят емигрантите, долу мрънкалниците... :crazy::puke:
[/quote]


мултикултура бива, океи
ама то е предимно анадол-култура...АААААААААААаа

исках да ви пусна снимка от вестника, ма сега нqмам батерии за фотото, та ето ви един линк

още не съм го разлгледал, но го пишеше под снимката, която ще се опитам да пусна довечера

[url]www.hcstrache.at[/url]
xund
Аватар
MAN6
 
Мнения: 4227
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Сеп 19, 2003 10:03 pm
Местоположение: 4-ти километър

Мнениеот Гост » Сря Май 24, 2006 5:24 pm

[quote]Originally posted by bikerider
не бе, не сме народ ние, само мрънкаме и се оплакваме, че получаваме по 5% от европейските заплати, а работим като къртове... и мрънкаме на всичкото отгоре... ааа-ма-ха... "go west" е истината... да живеят емигрантите, долу мрънкалниците... :crazy::puke:
[/quote]

Я какво имаме тук!:)Много си се променил бе,приятелю,за тая има-няма една годинка.Като налапа кранчето отнякъде и вече инак говориш...Еееееееех.[img]http://www.mtb-bg.com/album/Nightwolf/doh.gif[/img]
Гост
 

Мнениеот Alpina » Сря Май 24, 2006 7:29 pm

Shit happens :boggled:
C'est la vie
Аватар
Alpina
 
Мнения: 9083
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Юли 03, 2005 12:26 pm
Местоположение: +3596997

Мнениеот Гост » Сря Май 24, 2006 7:52 pm

[quote="Alpina"]

Shit happens :boggled:
[/quote]
Дамм.
Гост
 

Мнениеот hlebarka » Сря Май 24, 2006 8:01 pm

Абе, май сте в грешка.:snorkel:
stvarnost nam je crno-bela, a budućnost siva
Аватар
hlebarka
 
Мнения: 1970
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Фев 09, 2004 8:14 pm

Мнениеот Alpina » Сря Май 24, 2006 8:11 pm

Явно не си ме разбрал

MAN6 -> Posted - 29/06/2005

Nightwolf -> Posted - 24/05/2006
"Я какво имаме тук!"


Shit happens :boggled:
C'est la vie
Аватар
Alpina
 
Мнения: 9083
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Юли 03, 2005 12:26 pm
Местоположение: +3596997

Мнениеот Гост » Сря Май 24, 2006 9:15 pm

хмм...ммда...За нещастие не можеш да избягаш от миналото си.
Гост
 

Мнениеот bikerider » Сря Май 24, 2006 9:18 pm

[quote="Nightwolf"]
Я какво имаме тук!:)Много си се променил бе,приятелю,за тая има-няма една годинка.Като налапа кранчето отнякъде и вече инак говориш...Еееееееех.[img]http://www.mtb-bg.com/album/Nightwolf/doh.gif[/img]
[/quote]


имаш да ме коментираш нещо ли?
Do or do not. There is no try...
Аватар
bikerider
 
Мнения: 17273
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 07, 2003 10:25 am
Местоположение: Eutropia

Мнениеот Гост » Сря Май 24, 2006 9:37 pm

No more.That was enough for me![img]http://www.mtb-bg.com/album%5CNightwolf%5Crockon.gif[/img]
Гост
 

Мнениеот Rancid » Сря Май 24, 2006 10:54 pm

@Nightwolf
Да не се счита за заяждане,но защо точно в този ден пишеш на чужд език?
Изображение
Аватар
Rancid
 
Мнения: 1303
Рейтинг: 1710
Регистриран на: Чет Сеп 01, 2005 10:35 pm

Мнениеот NovemberCharlie » Чет Май 25, 2006 9:14 am

Вълчо нещо го е напънало да рови в архивите. А колко хубаво беше когато не пишеше.:unhappy:
Конституция на Република България
Чл. 36. (1) Изучаването и ползването на българския език е право и задължение на българските граждани
Аватар
NovemberCharlie
 
Мнения: 5367
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Дек 11, 2004 3:07 pm
Местоположение: Sofia Bulgaria

Мнениеот Alpina » Чет Май 25, 2006 10:54 am

Нещо го е напънало.......
C'est la vie
Аватар
Alpina
 
Мнения: 9083
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Юли 03, 2005 12:26 pm
Местоположение: +3596997

Мнениеот Гост » Чет Май 25, 2006 12:55 pm

[quote="NovemberCharlie"]

Вълчо нещо го е напънало да рови в архивите. А колко хубаво беше когато не пишеше.:unhappy:
[/quote]
Що?Извадих му кирливите ризи.:D
Гост
 

Мнениеот lacho_m » Чет Май 25, 2006 1:02 pm

[quote="Nightwolf"]

[quote="NovemberCharlie"]

Вълчо нещо го е напънало да рови в архивите. А колко хубаво беше когато не пишеше.:unhappy:
[/quote]
Що?Извадих му кирливите ризи.:D
[/quote]

Не... май за пореден път показа своите :I
Да бе мирно седяло, нищо не би видяло!
Аватар
lacho_m
 
Мнения: 737
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Юни 29, 2004 9:52 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот NovemberCharlie » Чет Май 25, 2006 1:30 pm

[quote="Nightwolf"]

[quote="NovemberCharlie"]

Вълчо нещо го е напънало да рови в архивите. А колко хубаво беше когато не пишеше.:unhappy:
[/quote]
Що?Извадих му кирливите ризи.:D
[/quote]

Абе малко е сложно за обяснение, но най-просто казано животът не е черно-бял, а сивкав с различни нюанси. А в конкретния случай можеш да помислиш дали пък байкрайдър всъщност не заслужава респект именно за това, че се противопоставя на всички ескремни и крайни мнения, едно от които е твоето. И ако говорим за забавления като mtb, то екстремизмът е нещо готино, но когато говорим за човешки отношения мисля, че най-правилната дума е баланс.
Конституция на Република България
Чл. 36. (1) Изучаването и ползването на българския език е право и задължение на българските граждани
Аватар
NovemberCharlie
 
Мнения: 5367
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Дек 11, 2004 3:07 pm
Местоположение: Sofia Bulgaria

Мнениеот velco » Чет Май 25, 2006 1:38 pm

За какво приказвате всъщност? Щот аз не съм забелязъл някаква промяна.
:paperba: Proud member of the "Brown Paper Bag Team(tm)"
velco
 
Мнения: 1807
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Сря Мар 17, 2004 6:12 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот did » Чет Май 25, 2006 1:43 pm

[quote="velco"]

За какво приказвате всъщност? Щот аз не съм забелязъл някаква промяна.
[/quote]

спокойно бе. нищо не е станало. някой нещо лае, щото получава абстиненция при липса на политически заяждания.
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Мнениеот Гост » Чет Май 25, 2006 2:32 pm

[quote="NovemberCharlie"]

[quote="Nightwolf"]

[quote="NovemberCharlie"]

Вълчо нещо го е напънало да рови в архивите. А колко хубаво беше когато не пишеше.:unhappy:
[/quote]
Що?Извадих му кирливите ризи.:D
[/quote]

Абе малко е сложно за обяснение, но най-просто казано животът не е черно-бял, а сивкав с различни нюанси. А в конкретния случай можеш да помислиш дали пък байкрайдър всъщност не заслужава респект именно за това, че се противопоставя на всички ескремни и крайни мнения, едно от които е твоето. И ако говорим за забавления като mtb, то екстремизмът е нещо готино, но когато говорим за човешки отношения мисля, че най-правилната дума е баланс.
[/quote]
За кое мое мнение говориш?Просто показах един парадокс.Ясно ми е,че живота не е черно-бял,но байкрайдър показва двоен стандарт.Прочети внимателно и ще видиш,че той иронизирайки онзи човек,всъщност казва истината,но когато аз казах тази истина преди време,изведнъж се оказа,че съм ненормален,фанатик и тн.Какво да говорим повече,на мен ми е ясно всичко.
Гост
 

Мнениеот Гост » Чет Май 25, 2006 2:34 pm

[quote="did"]

[quote="velco"]

За какво приказвате всъщност? Щот аз не съм забелязъл някаква промяна.
[/quote]

спокойно бе. нищо не е станало. някой нещо лае, щото получава абстиненция при липса на политически заяждания.
[/quote]
Нещо си в грешка,Димитре.
Гост
 

Мнениеот did » Чет Май 25, 2006 2:47 pm

бе тая тема не беше ли заключена по едно време?
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Мнениеот Гост » Чет Май 25, 2006 2:56 pm

[quote="did"]

бе тая тема не беше ли заключена по едно време?
[/quote]
Не знам,защо?А и какво целиш с този въпрос?Въобще направи ли си труда да прочетеш горните постове?Не казвам да видиш,че съществуват-ПРОЧЕТИ ГИ!:D
Гост
 

Мнениеот NovemberCharlie » Чет Май 25, 2006 2:58 pm

[quote="Nightwolf"]

[quote="NovemberCharlie"]

[quote="Nightwolf"]

[quote="NovemberCharlie"]

Вълчо нещо го е напънало да рови в архивите. А колко хубаво беше когато не пишеше.:unhappy:
[/quote]
Що?Извадих му кирливите ризи.:D
[/quote]

Абе малко е сложно за обяснение, но най-просто казано животът не е черно-бял, а сивкав с различни нюанси. А в конкретния случай можеш да помислиш дали пък байкрайдър всъщност не заслужава респект именно за това, че се противопоставя на всички ескремни и крайни мнения, едно от които е твоето. И ако говорим за забавления като mtb, то екстремизмът е нещо готино, но когато говорим за човешки отношения мисля, че най-правилната дума е баланс.
[/quote]
За кое мое мнение говориш?Просто показах един парадокс.Ясно ми е,че живота не е черно-бял,но байкрайдър показва двоен стандарт.Прочети внимателно и ще видиш,че той иронизирайки онзи човек,всъщност казва истината,но когато аз казах тази истина преди време,изведнъж се оказа,че съм ненормален,фанатик и тн.Какво да говорим повече,на мен ми е ясно всичко.
[/quote]

Има една маааалка разлика между теб и байкрайдър. Той казва свое мнение, а ти - чуждо.
Конституция на Република България
Чл. 36. (1) Изучаването и ползването на българския език е право и задължение на българските граждани
Аватар
NovemberCharlie
 
Мнения: 5367
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Дек 11, 2004 3:07 pm
Местоположение: Sofia Bulgaria

Мнениеот Гост » Чет Май 25, 2006 3:11 pm

[quote="NovemberCharlie"]

[quote="Nightwolf"]

[quote="NovemberCharlie"]

[quote="Nightwolf"]

[quote="NovemberCharlie"]

Вълчо нещо го е напънало да рови в архивите. А колко хубаво беше когато не пишеше.:unhappy:
[/quote]
Що?Извадих му кирливите ризи.:D
[/quote]

Абе малко е сложно за обяснение, но най-просто казано животът не е черно-бял, а сивкав с различни нюанси. А в конкретния случай можеш да помислиш дали пък байкрайдър всъщност не заслужава респект именно за това, че се противопоставя на всички ескремни и крайни мнения, едно от които е твоето. И ако говорим за забавления като mtb, то екстремизмът е нещо готино, но когато говорим за човешки отношения мисля, че най-правилната дума е баланс.
[/quote]
За кое мое мнение говориш?Просто показах един парадокс.Ясно ми е,че живота не е черно-бял,но байкрайдър показва двоен стандарт.Прочети внимателно и ще видиш,че той иронизирайки онзи човек,всъщност казва истината,но когато аз казах тази истина преди време,изведнъж се оказа,че съм ненормален,фанатик и тн.Какво да говорим повече,на мен ми е ясно всичко.
[/quote]

Има една маааалка разлика между теб и байкрайдър. Той казва свое мнение, а ти - чуждо.
[/quote]
И какво ти стана сега?Тъкмо ми се стори,че си се оправил малко и ти...Абе остави.
Гост
 

ПредишнаСледваща

Назад към Бла - Бла

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: BaiMile и 19 госта