ЧАЛГА

Молим всички посетители, когато им се прииска просто да си поговорят глупости, да се помайтапят с дребни простотийки и т.н., да го направят в този форум. Тук е позволен по-груб език, стига да не е насочен към други членове на форума. Можете да пускате всичко, което като съдържание или стил би било неприемливо за останалите форуми. Но ако по наше усмотрение темата има смисъл или идея само за автора си, тя ще бъде изтривана!

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 400 / 400 / 2

Мнениеот bikerider » Чет Юли 21, 2005 3:22 pm

[quote][size=134]

Значи интересува ме какво колело да си взема .. има няколко модела на Cross , които доста ми допадат и основно [b]Cross T-Rex (ако някои му знае цената да каже )[/b] . Какво ви е мнението за него или евентуално на какво друго да се спра.Ще го исползвам за [b]спускания , street , offroad[/b] ...[/size]
[/quote]
Do or do not. There is no try...
Аватар
bikerider
 
Мнения: 17273
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 07, 2003 10:25 am
Местоположение: Eutropia

Мнениеот bikerider » Чет Юли 21, 2005 3:24 pm

[quote="NovemberCharlie"]
Уелкъм бак!
[/quote]


:naughty::evil:
Do or do not. There is no try...
Аватар
bikerider
 
Мнения: 17273
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 07, 2003 10:25 am
Местоположение: Eutropia

Мнениеот TOYAGA » Чет Юли 21, 2005 3:26 pm

Я! ПотГреБления! ЮруууууууШ!

:banana::banana::banana::banana::banana::banana:
Дръж се земьо, шоп те гази!
Аватар
TOYAGA
 
Мнения: 7138
Рейтинг: 1634
Регистриран на: Пон Сеп 29, 2003 5:28 pm
Местоположение: София

Мнениеот TOYAGA » Чет Юли 21, 2005 3:31 pm

ХС машина... Singer
Дръж се земьо, шоп те гази!
Аватар
TOYAGA
 
Мнения: 7138
Рейтинг: 1634
Регистриран на: Пон Сеп 29, 2003 5:28 pm
Местоположение: София

Мнениеот TOYAGA » Чет Юли 21, 2005 3:43 pm

[b]Знам че мястото на въпроса ми не е за този форум но ...Някой знае ли ... части за Асвалтови или Пистови колела?[/b]

:D:D:D тоа TheNewShit отнесе кочината... ХасВалтови колела :D
Дръж се земьо, шоп те гази!
Аватар
TOYAGA
 
Мнения: 7138
Рейтинг: 1634
Регистриран на: Пон Сеп 29, 2003 5:28 pm
Местоположение: София

Мнениеот did » Чет Юли 21, 2005 3:46 pm

Абе TOYAGA, както си я подкарал, много работа си отваряш! Що не помолиш СЕМ да ти окажат съдействие? Те нали се грижат за съдържанието на електронните медии? Този сайт електронна медия ли е - електронна медия е! Е, що тогава да не ги включим в благородното начинание! Така ще трябва постоянно да преписваш разни неща от едно място на друго и току виж накрая си ревнал на Любо за финансиране като щатна тояга на форума.
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Мнениеот NovemberCharlie » Чет Юли 21, 2005 3:53 pm

TOYAGA, предлагам ти да въведем едно правило - хайде първите постове да не ги слагаме тук. Нека да имат поне един шанс да се поправят.:beer:
Конституция на Република България
Чл. 36. (1) Изучаването и ползването на българския език е право и задължение на българските граждани
Аватар
NovemberCharlie
 
Мнения: 5367
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Дек 11, 2004 3:07 pm
Местоположение: Sofia Bulgaria

Мнениеот TOYAGA » Чет Юли 21, 2005 4:06 pm

@ did

Ми са ми е интересно... Утре вече може да не ми е...
Дръж се земьо, шоп те гази!
Аватар
TOYAGA
 
Мнения: 7138
Рейтинг: 1634
Регистриран на: Пон Сеп 29, 2003 5:28 pm
Местоположение: София

Мнениеот Alien » Чет Юли 21, 2005 5:55 pm

@TOYAGA - кога ще престанеш? Да се ебаваш с хората? Какво се опитваш да покажеш с тази тема? Колко са прости всички?

Мислех си да си замълча, но тази тема вече ми идва в повече... Съжалявам, че мненията ни не съвпадат, поне за това, което правиш тук.
I feel terrified, which is... you know, sickest feeling ever.
Brandon Fairclough
Аватар
Alien
 
Мнения: 3577
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Окт 30, 2003 8:06 pm
Местоположение: София

Мнениеот mih » Чет Юли 21, 2005 6:05 pm

@Alien,
не съм TOYAGA, но ще ти кажа, че за мен това, което прави той, му прави чест!

и ще ти дам (за пореден път) един съвет:
когато отвориш :bigmout: имай предвид възрастта на събеседника си, както и своята собствена...
дори и елементарната логика подсказва, че [повече възраст => повече знания/опит]...
Революция в главата!
Аватар
mih
 
Мнения: 2759
Рейтинг: 1897
Регистриран на: Чет Юни 26, 2003 11:08 am
Местоположение: MontReality, Canada

Мнениеот Alien » Чет Юли 21, 2005 6:28 pm

[quote="mih"]

@Alien,
не съм TOYAGA, но ще ти кажа, че за мен това, което прави той, му прави чест!

и ще ти дам (за пореден път) един съвет:
когато отвориш :bigmout: имай предвид възрастта на събеседника си, както и своята собствена...
дори и елементарната логика подсказва, че [повече възраст => повече знания/опит]...
[/quote]


Съжалявам, че си казах мнението...

Не ме разбирай погрешно. Нито го поучавам, нито му се "карам". Просто му зададох няколко въпроса и чрез тях си казах мнението ми за темата. Не очаквам отговори от него.
I feel terrified, which is... you know, sickest feeling ever.
Brandon Fairclough
Аватар
Alien
 
Мнения: 3577
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Окт 30, 2003 8:06 pm
Местоположение: София

Мнениеот Bender » Чет Юли 21, 2005 6:28 pm

e 4i4o MIH nedei taka ako 4oveka si kara bez da se rovi i da 4ete mai4e nqma da izleze tvoqta logika i ei kvo stana u6 sled 2 sedmici si tuka o6te te nqma da se obadi6 kat si tuka :beer:
Bender
 
Мнения: 373
Рейтинг: 1168
Регистриран на: Сря Мар 24, 2004 9:07 pm
Местоположение: Bulgaria,Бургадидас

Мнениеот mih » Чет Юли 21, 2005 6:55 pm

[quote="Bender"]

e 4i4o MIH nedei taka ako 4oveka si kara bez da se rovi i da 4ete mai4e nqma da izleze tvoqta logika i ei kvo stana u6 sled 2 sedmici si tuka o6te te nqma da se obadi6 kat si tuka :beer:
[/quote]


логиката си противоречи сама в много случаи. а и всяко правило си има своите изключения...

:offtopic:случиха се непредвидени неща - орязоха ми заплатата с 30% (ноу комент) и сега трябва да бачкам вместо да почивам...
и аз не знам кога ще е, но когато дойда, ще се обадя.:offtopic:

@Alien, е то остана и да го поучаваш и да му се караш...:D
Революция в главата!
Аватар
mih
 
Мнения: 2759
Рейтинг: 1897
Регистриран на: Чет Юни 26, 2003 11:08 am
Местоположение: MontReality, Canada

Мнениеот gladstone » Чет Юли 21, 2005 11:16 pm

Do tuka be6e, ne moga pove4e. Taq tema e nai-zabavnata tema puskana nqkoga, i to ne drugo ami postovete, koito me karat da q otvorq ( "Emi klasira se...kvo tolko" ili "Zdraveeei" :rofl::rofl::rofl:) Ne sum se hilil taka na nqkoi post ot meseci. Jestoko e :clap::rofl::rofl::popcorn:

p.s. Sega, ne me smqtaite za podrujnik na bezredicite, no mislq 4e vsi4ko e v ramkite na normalnoto, ima si samo 1 tema i tq si se pulni po prednazna4enie i kefi :peace::beer:
gladstone
 
Мнения: 831
Рейтинг: 1698
Регистриран на: Сря Юли 07, 2004 11:08 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот shaggy86 » Чет Юли 21, 2005 11:42 pm

http://www.mtb-bg.com/forum/viewtopic.p ... censore::o):confused::crap:
пп.да си обърнье вниманий на послетния тЪпик:agree:
Аватар
shaggy86
 
Мнения: 1007
Рейтинг: 1745
Регистриран на: Пет Юни 25, 2004 10:32 am

Мнениеот EmZo » Пет Юли 22, 2005 12:09 am

Темата просто нЕма равна!!! Хилих се яко! Най-големия хит обаче е това във дир бг-то, със старите иновите колела... направо сълзи ми потекоха.
Нека темата продължава...
Изображение
Аватар
EmZo
 
Мнения: 2650
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Авг 04, 2004 11:59 pm
Местоположение: Враца

Мнениеот TOYAGA » Пет Юли 22, 2005 1:31 pm

[url=http://www.mtb-bg.com/forum/viewtopic.php?t=4521]Боядисване на рамка ( снимки )[/url]
Дръж се земьо, шоп те гази!
Аватар
TOYAGA
 
Мнения: 7138
Рейтинг: 1634
Регистриран на: Пон Сеп 29, 2003 5:28 pm
Местоположение: София

Мнениеот TOYAGA » Пет Юли 22, 2005 5:45 pm

[b] Със сигурност сте ги виждали!
Те карат предимно в парковете, колелета са им много-много чистички и са предимно два вида
- лъскави боклуци;
- хубави колелета, които обаче са предимно "бутани" и "подпирани".
Апартаментният колоездач кара с изпъната назад глава, слиза на баирите и по-често ще го видите да яде пуканки до своето колело, отколкото да го кара.
Апартаментният колоездач кара с 5 км. в час в парка, но задължително е с каска бананка.
Разбира се, колелото на апартаментния колоездач също е апартаментно - то има фар, звънче, тромба, светлоотразители на спиците, торбичка на седалката, две огледала за задно виждане и заключвалка, която можете да скъсате със зъби.
Ако кажете на някой апартаментен колоездач, че сте ходили от центъра до "Младост" с колело, той ще ви изгледа така, сякаш сте луд.
Ако карате колело за 2000 лв., по което има кал, апартаментният колоездач с "Крос"- бракмаспор за 120 лв. ще ви изгледа пренебрежително и ще си помисли какво хубаво колело кара той самият!
Апартаментният колоездач НИКОГА не сваля лепенките от колелото си.
Апартаментният колоездач се изморява за 20 минути и кара колело не защото му харесва, а за да отслабне, или защото е "модерно".
Задължително педалите на апартаментния колоездач са пластмасови, защото са "по-леки".
Ако апартаментния колоездач ви види да карате в дъжда, той ще си помисли, че сте луди, защото нямате калници.
Апартаментния колоездач НЕ СЕ ИНТЕРЕСУВА от футбол!
Апартаментният колоездач завира колелото си в миша дупка, когато падне първият сняг!
Апартаментният колоездач никога не се оглежда и когато види дечица да тичат в парка им казва:
"Деца, трябва да се движите отдясно!"
Апартаментният колоездач има колело, само защото никъде в София не е намерил велоаргуметър.
Апартаментният колоездач не подпира колелото си на някое дърво, нито го оставя да лежи на земята, защото си има стойка за подпиране.
Апартаментният колоездач всъщност е срам за двуколесния род, но той се гордее с принадлежността си към него.
Та такъв именно един апартаментен колоездач за малко да ме претрепе като куче!
Връщам се от Железница - аз не съм скачач и колелото ми е твърдо - но обичам дивите места, за разлика от апартаментните колоездачи. Излизам в Младост 4, оттам се включих в Цариградско шосе, но за малко. За да го избегна свърнах през квартал Изток и оттам - бухнах се в Борисовата градина, за да избегна миризмите на булеварда. В Борисовата градина се позасилих, с Божията помощ избегнах катастрофа с едно малко космато наивно куче и вече съм долу, където има едно изкуствено езеро с лилии...Там нали карат едни колички, рикши ли са, кво ли са - незнам. Та съвършено правилно аз гледам да мина по-далеч от тези колички, за да не стане некой сакатлък, когато виждам как един апартаментен колоездач се набира като глист точно към едно детенце с такава количка...вижда го в последния момент, и вместо да го заобиколи отдясно, където имаше мееееееееееееееееееееееееееесто за един ТИР, решава да го заобиколи от лево, където, за зла беда, шофирам аз с 30 и кусур километра в час! Брайно льо, брайнести, така лети към мен, че вече виждам как ще заприличаме на една голяма буква Т преди да се сгромолясаме, тогава аз давам още малко газ, за да избегна сблъсъка, не мога да завия - шибани пейки с пенсионерки - и ХРЯААААААС! - през един бордюр! Бордюр, бордюр, ама не можах да го хвана перпендикулярно, ами косо, та ми се подхлъзна гумата, коремът ми целуна спирачките летейки, и щастливо финишира на една полянка за радост на всички столичани в парка!!!
Е, слава Богу - нищо сериозно, но апартаментният колоездач, видиш ли - душа невинна като спре, като заразпитва, като се загрижи, като взе да ми дава уроци как да карам, все едно той гадината никакъв пръст няма в тази работа![/b]
Дръж се земьо, шоп те гази!
Аватар
TOYAGA
 
Мнения: 7138
Рейтинг: 1634
Регистриран на: Пон Сеп 29, 2003 5:28 pm
Местоположение: София

Мнениеот TOYAGA » Пет Юли 22, 2005 5:59 pm

ЕдинЪ иЗтински ВИРДУОЗ ба речДа!

[b]"Днес разгледах на живо рамката...

В първия момент ми се стори по-тежка, но се оказа че разликата е почти незначителна с предшественика си С1.Има излъчване на масивна здрава рамка, готова да изтърпи яко мъчене.Центъра на тежеста е перфектен... въобще като геометрия е прекрасна! (Разстоянието м/у BB и задната ос е променливо за всеки стил и височина на карача)Профилите и елементите са много добре измислени(много ми харесаха подсилките при седалката, а също така и самите елементи свъзващи раздвоената задница с тръбата за седалката).Движещите се уши са масивни.Единственото ми притеснение е че са захванати към рамката с 2 болта, но това не е болка за умиране.(Ако ви се дава 1000-ка отгоре за 2 болта повече...-> 24 Bicycles - Le Toy IV http://www.24-bicycles.com/flash6.html примерно)
Всичко ми изглежда по-голямо и по-солидно от С1.

Кратко резюме:

1. Визията й е страхотна(на живо е доста по - добре изглеждаща от на снимката).

2. Челото изглежда много стабилно и масивно (новият профил е огромен, със сигурност е по - здрав от този на стария климбер).

3. Подсилките са там където има нужда от тях...доста добре измислен дизайн съобразен с теглото...

4. Единствено прикрепването на ушите изглежда не съвсем стабилно на странични усуквания... Трябва да се тества в реални условия и ще се разбере Пък и резервни уши има

Моето заключение е ,че това е Рамката!!!...
Перфектно попълнение във фамилията на Dragomir.
В сравнение с другите рамки от такъв тип цената я изстрелва на едно от челните места..."[/b]

Напрао ме застреля челно...
Дръж се земьо, шоп те гази!
Аватар
TOYAGA
 
Мнения: 7138
Рейтинг: 1634
Регистриран на: Пон Сеп 29, 2003 5:28 pm
Местоположение: София

Мнениеот bluskanie » Пет Юли 22, 2005 6:32 pm

Не е зле да се цитират имената на авторите на писанията.И адресите им също.Искам да пратя картичка - пейзаж на този с "апартаментните колоездачи".М/у другото и аз живея в апартамент:banghead:
Лау кучетия...
Аватар
bluskanie
 
Мнения: 5820
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Мар 22, 2005 11:37 pm
Местоположение: San Diego, CA

Мнениеот TOYAGA » Пет Юли 22, 2005 9:21 pm

[b]"abe naete li kvo are da im ebe mm aikata na teq koli be ... mnogo sum navit da se suverem malko pove4e s nekvi jelezca az mislq i spreiove xax kamanaci kao i9skate e taka i da si po prosteeem prez no6ta v grada .... pa neka ni kaje nqkoi ne6to xaxaxa are ako ima nekvi aentusiazci da si kazvat ako nqkoi e protiv da go duha o6te ot sega xaxaxa"[/b]
Дръж се земьо, шоп те гази!
Аватар
TOYAGA
 
Мнения: 7138
Рейтинг: 1634
Регистриран на: Пон Сеп 29, 2003 5:28 pm
Местоположение: София

Мнениеот TOYAGA » Пет Юли 22, 2005 9:26 pm

НОО ЯКО! [url=http://www.mtb-bg.com/forum/viewtopic.php?t=8080#77197]bike[/url]
Дръж се земьо, шоп те гази!
Аватар
TOYAGA
 
Мнения: 7138
Рейтинг: 1634
Регистриран на: Пон Сеп 29, 2003 5:28 pm
Местоположение: София

Мнениеот TOYAGA » Пет Юли 22, 2005 9:36 pm

Просто [url=http://www.mtb-bg.com/forum/viewtopic.php?t=8086]Tapooooo[/url]...
Дръж се земьо, шоп те гази!
Аватар
TOYAGA
 
Мнения: 7138
Рейтинг: 1634
Регистриран на: Пон Сеп 29, 2003 5:28 pm
Местоположение: София

Мнениеот Harka » Пет Юли 22, 2005 11:07 pm

[quote="mih"]
и ще ти дам (за пореден път) един съвет:
когато отвориш :bigmout: имай предвид възрастта на събеседника си, както и своята собствена...
[/quote]

Ех, твърде елементарен съвет...
Години та години... какво значат годините?
Аватар
Harka
 
Мнения: 3078
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Окт 18, 2003 11:56 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Harka » Пет Юли 22, 2005 11:20 pm

@mih:
един съвет от мен - приемай възрастта като някакво абстрактно понятие, което въобще не е задължително да се припокрива с действителните възможности на даден човек. И нали знаеш - "Не питай старило, питай патило"... ;)
Аватар
Harka
 
Мнения: 3078
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Окт 18, 2003 11:56 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот bluskanie » Съб Юли 23, 2005 10:48 am

kolko 4esto si smenqvate 4orapitai ga6tite?
o4ite vi sedqt li izcukleni ot siklene na kompira?
su6nost dobre li ste?


Тоя си е сайко...:lolup:
Лау кучетия...
Аватар
bluskanie
 
Мнения: 5820
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Мар 22, 2005 11:37 pm
Местоположение: San Diego, CA

Мнениеот Alien » Съб Юли 23, 2005 7:06 pm

[quote="Admin as FORUM RULES"]

ПРАВИЛА ЗА ОБЩУВАНЕ ВЪВ ФОРУМИТЕ НА МТБ-БГ


Уважаеми посетители,

[b][u]Основната цел[/u] на нашите форуми е да бъдат едно приятно място за всички почитатели на планинското колоездене, независимо от това колко добре карат, [u]дали знаят много или малко[/u], [u]на каква възраст са[/u], от какъв пол са и т.н. [u]Всеки член на форума има право на мнение и право на уважение, с които останалите трябва да се съобразяват. Правото на уважение има приоритет, т.е. свободата на словото и правото на мнение не могат да бъдат използвани за накърняване името, честта и достойнството на другиго и за демонстриране на неуважение към други членове на форума.[/u][/b] Приятната среда на общуване, която искаме да поддържаме, включва и липсата на вулгарни и нецензурни изрази, неприятни за ухото на мнозина. Друга основна цел на форумите е да бъдат полезни. [b][u]За да бъде постигнато това, призоваваме всеки член на форума да дава съвети и да изказва мнения тогава, когато е поне горе-долу сигурен в това, което ще напише. [/u][/b]Моля, избягвайте подвеждащи записи, в които вие самите не сте сигурни – в тези случаи е много по-добре да формулирате мнението си като въпрос, отколкото като съвет. Така хем някой ще може да ви помогне, хем няма да подведете никого.
Също така, с оглед полезността на форумите, ви призоваваме да пишете по темите и да не ги разводнявате със странични неща и с лаф-моабет. Разбира се, осъзнаваме, че нормалният разговор трудно може да бъде фокусиран само върху едно нещо, така че нямаме намерение да “следим” изкъсо за записи извън темата или да ги санкционираме винаги. Такива са допустими и дори желани понякога, но в нормални граници. Със сигурност за всички ще е по-добре, ако страничната тема (т.нар. off-topic) е достатъчно значима, тя да бъде обсъждана в отделна тема от форума.
[/quote]


Следват неща, които не са ни интересни, след които:

[quote="Admin as FORUM RULES"]

1.Във форумите не се допуска използването на обиди, псувни и нагрубяващи изрази по адрес на останалите членове/посетители. Записи (постове) и теми, които съдържат подобни думи или фрази ще бъдат редактирани/трити/заключвани по преценка на адимнистратора/модераторите. [b][u]Презрението и неуважението към останалите членове/посетители няма да бъдат толерирани, дори да са прикрити зад думи, които да не могат да бъдат характеризирани като пряка обида.[/u][/b]
[/quote]


Не ми се чете нататък... мисля, че това е достатъчно.
I feel terrified, which is... you know, sickest feeling ever.
Brandon Fairclough
Аватар
Alien
 
Мнения: 3577
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Окт 30, 2003 8:06 pm
Местоположение: София

Мнениеот HepBeH_XaMcTep » Съб Юли 23, 2005 8:54 pm

[quote="Alien"]

[quote="Admin as FORUM RULES"]

ПРАВИЛА ЗА ОБЩУВАНЕ ВЪВ ФОРУМИТЕ НА МТБ-БГ


Уважаеми посетители,

[b][u]Основната цел[/u] на нашите форуми е да бъдат едно приятно място за всички почитатели на планинското колоездене, независимо от това колко добре карат, [u]дали знаят много или малко[/u], [u]на каква възраст са[/u], от какъв пол са и т.н. [u]Всеки член на форума има право на мнение и право на уважение, с които останалите трябва да се съобразяват. Правото на уважение има приоритет, т.е. свободата на словото и правото на мнение не могат да бъдат използвани за накърняване името, честта и достойнството на другиго и за демонстриране на неуважение към други членове на форума.[/u][/b] Приятната среда на общуване, която искаме да поддържаме, включва и липсата на вулгарни и нецензурни изрази, неприятни за ухото на мнозина. Друга основна цел на форумите е да бъдат полезни. [b][u]За да бъде постигнато това, призоваваме всеки член на форума да дава съвети и да изказва мнения тогава, когато е поне горе-долу сигурен в това, което ще напише. [/u][/b]Моля, избягвайте подвеждащи записи, в които вие самите не сте сигурни – в тези случаи е много по-добре да формулирате мнението си като въпрос, отколкото като съвет. Така хем някой ще може да ви помогне, хем няма да подведете никого.
Също така, с оглед полезността на форумите, ви призоваваме да пишете по темите и да не ги разводнявате със странични неща и с лаф-моабет. Разбира се, осъзнаваме, че нормалният разговор трудно може да бъде фокусиран само върху едно нещо, така че нямаме намерение да “следим” изкъсо за записи извън темата или да ги санкционираме винаги. Такива са допустими и дори желани понякога, но в нормални граници. Със сигурност за всички ще е по-добре, ако страничната тема (т.нар. off-topic) е достатъчно значима, тя да бъде обсъждана в отделна тема от форума.
[/quote]


Следват неща, които не са ни интересни, след които:

[quote="Admin as FORUM RULES"]

1.Във форумите не се допуска използването на обиди, псувни и нагрубяващи изрази по адрес на останалите членове/посетители. Записи (постове) и теми, които съдържат подобни думи или фрази ще бъдат редактирани/трити/заключвани по преценка на адимнистратора/модераторите. [b][u]Презрението и неуважението към останалите членове/посетители няма да бъдат толерирани, дори да са прикрити зад думи, които да не могат да бъдат характеризирани като пряка обида.[/u][/b]
[/quote]


Не ми се чете нататък... мисля, че това е достатъчно.
[/quote]


Ех..
как ме изпревари
ма нямах нет, да му се невиди.
Ма както и да е....

Тука от далеч си личи, че за Господин "ВСЕВИШНИЯТ" Тояга (mr. ПРЪТ за по-кратко) състемно [u]НЕ[/u] спазва правилата на форума;

а да не говорим, че тая тема си е просто подигравка с повечето юзери, които според Тояга
не са на неговото блестящо ниво на интелект!
Не виждам какво лошо има в това някои неразбирач да пита нещо, дори което може да звучи глупаво...
Но Тояга се е родил научен...

@Admin&Mods чудно ми е просто как допускате и толерирате такива нарушения на правилата? Или те са просто да ги има?
Тази тема си е чист СПАМ
Изображение
Nikon d300 +Nikon 50mm f1.4, Tamron 17-50 2.8 +SB600 +Minolta 5400hs +RF-602
Аватар
HepBeH_XaMcTep
 
Мнения: 7592
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Юли 01, 2004 12:51 pm
Местоположение: 42.697556 N, 23.323638 E

Мнениеот Alien » Съб Юли 23, 2005 9:16 pm

@HepBeH_XaMcTep - и все пак това не е начинът. Точно за това се боря аз - да има човешко общуване. Безсмислено е да се обижда. Мисля, че в предишния си пост съм казал всичко. Ако не му се обърне внимание - толкова по-зле.

Уф, на някого да му се кара??? Смазан съм от днешното каране обаче ми е кеф, ей! Няма да ми развалите настроението, не е толкова лесно, ха. :)
I feel terrified, which is... you know, sickest feeling ever.
Brandon Fairclough
Аватар
Alien
 
Мнения: 3577
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Окт 30, 2003 8:06 pm
Местоположение: София

Мнениеот Windstream » Съб Юли 23, 2005 9:23 pm

Абе не ви ли омръзна вече? Айде измислете нещо ново, че почвате да ми ставате скучни. Баси колко шум се вдига за такава глупост - еми като не ви харесва как някой се отнася към вас не му обръщайте внимание бе, не видя му се и мамините синчета дето сте. Сериозно, за някои от вас почвам да се съмнявам че мрънкате дори и ако някой ви погледне накриво...
Officially recognized show-off post whore - Yee-haw! :cowboy:
Аватар
Windstream
 
Мнения: 2068
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Нед Мар 30, 2003 7:57 pm
Местоположение: Detroit, USA

ПредишнаСледваща

Назад към Бла - Бла

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 15 госта