Имам нужда да се образовам.

Молим всички посетители, когато им се прииска просто да си поговорят глупости, да се помайтапят с дребни простотийки и т.н., да го направят в този форум. Тук е позволен по-груб език, стига да не е насочен към други членове на форума. Можете да пускате всичко, което като съдържание или стил би било неприемливо за останалите форуми. Но ако по наше усмотрение темата има смисъл или идея само за автора си, тя ще бъде изтривана!

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 400 / 400 / 2

Имам нужда да се образовам.

Мнениеот Динко » Пон Яну 20, 2020 4:52 pm

Здравейте. Извинявам се предварително за глупавия въпрос, а той е : Може ли да ми обясните ребаунда кога се ползва и всъщност какво представлява изобщо? Благодаря. :beer:
Динко
 
Мнения: 9
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Сря Ное 27, 2019 12:18 pm

Re: Имам нужда да се образовам.

Мнениеот sos » Пон Яну 20, 2020 7:51 pm

Колко бързо да се разгъне вилката след като е била сгъната. Демек колко да те "бие у ръките" :beer:
ИзображениеИначе се казвам Добри!
Аватар
sos
 
Мнения: 2031
Рейтинг: 1990
Регистриран на: Съб Окт 31, 2009 6:25 pm
Местоположение: София

Re: Имам нужда да се образовам.

Мнениеот КоlЮ » Пон Яну 20, 2020 8:04 pm

Динко написа:Здравейте. Извинявам се предварително за глупавия въпрос, а той е : Може ли да ми обясните ребаунда кога се ползва и всъщност какво представлява изобщо? Благодаря. :beer:


Привет. Ребаунд е механизмът в амортисьора,чрез който се определя скоростта на възвръщане ( до начална позиция ) на телескопите ( стеншъни). В наше време вече се използува във всяка една вилка. Обикновено механизмът представлява ограничител за постъпване на масло от една камера в друга ,като се стеснява или разширява отвора (пример снимката -> синьото е ограничителя) .
Изображение

Ето и визуално клипче как работят вилките: https://www.youtube.com/watch?v=gMzBEmVUAT0
Bin Big Mag , mag mich kein.
Аватар
КоlЮ
 
Мнения: 286
Рейтинг: 1658
Регистриран на: Пон Дек 25, 2017 3:19 am
Местоположение: с.София


Назад към Бла - Бла

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 25 госта