Кой е ПО-ПО-НАЙ

Молим всички посетители, когато им се прииска просто да си поговорят глупости, да се помайтапят с дребни простотийки и т.н., да го направят в този форум. Тук е позволен по-груб език, стига да не е насочен към други членове на форума. Можете да пускате всичко, което като съдържание или стил би било неприемливо за останалите форуми. Но ако по наше усмотрение темата има смисъл или идея само за автора си, тя ще бъде изтривана!

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 400 / 400 / 2

Кой е ПО-ПО-НАЙ

Мнениеот psychocrew » Нед Фев 26, 2023 8:37 pm

Здравейте, след поредното разочарование,от това как някой пише във форума за съвет и темата след няколко коментара започва да се оспамва и съответните хора започват да си мерят достойнствата, реших че е разумно да се направи тема в която да се разрази съответното съревнование вместо да се спамят чужди теми.
Още по-разочароващото е, че в тези безсмислени спорове участват възрастни хора. Невероятно е как хора със семейства и деца имат желание за подобен вид спорове.
ПРИЗОВАВАМ ВСИЧКИ РАЗУМНО МИСЛЕЩИ ХОРА у които се поражда подобен вид желание за съревнование да го правят ТУК вместо да си изливат пумията по чуждите теми.
Сигурен съм, че по този начин форумът ще се превърне в едно по-приятно и ползотворно най-вече (сигурен съм, че именно това е идеята на форумите все пак) място.
Желая ви всичко хубаво.
psychocrew
 
Мнения: 104
Рейтинг: 1449
Регистриран на: Сря Мар 26, 2014 8:26 pm
Местоположение: Пловдив

Re: Кой е ПО-ПО-НАЙ

Мнениеот Antares » Пон Мар 06, 2023 2:06 pm

С'я трябва да ровя да гледам къде се е разразила тази чудовищна драма :nuts:
Карикатурите ми . Крива Спица
He who sacrifices freedom for security deserves neither!
Ben Franklin
Аватар
Antares
 
Мнения: 7458
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Сеп 18, 2006 9:26 pm
Местоположение: София


Назад към Бла - Бла

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 16 госта