Стивън Хокинг

Молим всички посетители, когато им се прииска просто да си поговорят глупости, да се помайтапят с дребни простотийки и т.н., да го направят в този форум. Тук е позволен по-груб език, стига да не е насочен към други членове на форума. Можете да пускате всичко, което като съдържание или стил би било неприемливо за останалите форуми. Но ако по наше усмотрение темата има смисъл или идея само за автора си, тя ще бъде изтривана!

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 400 / 400 / 2

Стивън Хокинг

Мнениеот pibsi » Чет Юли 02, 2009 1:19 am

Сигурно всички се сещате за великия Физик и Астроном в инвалидната количка,говорещ с помоща на компютър , искам да попитам . Жив ли е все още ?
В най-различни форуми, чета мнения от рода на
In terms of the Shroedinger's Cat experiment, the answer is both.

или пък
Last time i checked (20 secs ago), he is still alive. well he might be dead now, but i think he is still alive 20 secs later
.
Ако не се сещата, за кого говоря, става въпрос за него http://en.wikipedia.org/wiki/Stephen_Hawking .
За мен лично, това е един велик човек и моля без мнения подобни на горните "смешни" английски шеги от комплексари .
п.п. http://www.youtube.com/watch?v=xjBIsp8mS-c - това е едно клипче, в което той казва, че няма цивилизация на 700 с.г. от нас .
Аватар
pibsi
 
Мнения: 835
Рейтинг: 1105
Регистриран на: Пон Фев 25, 2008 7:02 pm

Re: Стивън Хокинг

Мнениеот STAFF » Чет Юли 02, 2009 8:23 am

Дръж се земьо, шоп те гази!
Аватар
STAFF
 
Мнения: 318
Рейтинг: 1675
Регистриран на: Пет Апр 03, 2009 1:09 pm
Местоположение: София


Назад към Бла - Бла

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 28 госта