А ТАКА!

Молим всички посетители, когато им се прииска просто да си поговорят глупости, да се помайтапят с дребни простотийки и т.н., да го направят в този форум. Тук е позволен по-груб език, стига да не е насочен към други членове на форума. Можете да пускате всичко, което като съдържание или стил би било неприемливо за останалите форуми. Но ако по наше усмотрение темата има смисъл или идея само за автора си, тя ще бъде изтривана!

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 400 / 400 / 2

А ТАКА!

Мнениеот TOYAGA » Пон Юни 27, 2005 9:25 am

Изборът на дъртофелниците печели изборите с 31%
Изборът на екскурзиантите отново е тук с 12,68%
Изборът на малоумниците изтепа рибата с 8,16%

А ТАКА!

А вие пак не гласувайте...
Дръж се земьо, шоп те гази!
Аватар
TOYAGA
 
Мнения: 7138
Рейтинг: 1634
Регистриран на: Пон Сеп 29, 2003 5:28 pm
Местоположение: София

Мнениеот shaggy86 » Пон Юни 27, 2005 9:41 am

предоставените ми възможности за гласуване не ме радваха и защото трябваше да гласувам(за да не ме управлява турчин и испанец с германско потекло,или синът на виден съпартиец на Тодор Живков,впрочем събрал най-много гласове)
влязох в отбора на националистите малоумници
Аз Гласувах
Аватар
shaggy86
 
Мнения: 1007
Рейтинг: 1745
Регистриран на: Пет Юни 25, 2004 10:32 am

Мнениеот nikitzo » Пон Юни 27, 2005 10:07 am

[quote="TOYAGA"]

Изборът на дъртофелниците печели изборите с 31%
Изборът на екскурзиантите отново е тук с 12,68%
Изборът на малоумниците изтепа рибата с 8,16%

[b]А ТАКА![/b]

А вие пак не гласувайте...
[/quote]


napulno suglasen
ne ni 4aka nishto dobro :bawling::bawling::bawling:
vuzmuten sum
Аватар
nikitzo
 
Мнения: 1602
Рейтинг: 1180
Регистриран на: Чет Мар 13, 2003 9:17 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот NovemberCharlie » Пон Юни 27, 2005 10:13 am

Мммм..да. Ще живеем в интересни времена. Шоуто ще бъде безкрайно. Моля за места на първи ред:D
Конституция на Република България
Чл. 36. (1) Изучаването и ползването на българския език е право и задължение на българските граждани
Аватар
NovemberCharlie
 
Мнения: 5367
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Дек 11, 2004 3:07 pm
Местоположение: Sofia Bulgaria

Мнениеот did » Пон Юни 27, 2005 10:24 am

аз пък се чудя дали да не помоля за ключ от задната врата на салона...
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Мнениеот NovemberCharlie » Пон Юни 27, 2005 10:59 am

Защо did? Като слушах представителите на Атака вечерта след изборите си представих какви бисери ще им родят главите в НС. 24 часа и Труд ще са пълни със заглавия от типа "В.С.: А.М. да си обръсне брадата и мустаците". А за останалото не се кахъри. Турците ще си държат САПАРД, а за ИСПА и ФАР БСП и НДСВ все някак ще се разберат. Ще се посритат малко за Белене и АМ Тракия, но това е в реда на нещата. Не могат да си позволят да изтърват 2007, в краен случай 2008. Това са над 3 МИЛИАРДА евро.
Конституция на Република България
Чл. 36. (1) Изучаването и ползването на българския език е право и задължение на българските граждани
Аватар
NovemberCharlie
 
Мнения: 5367
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Дек 11, 2004 3:07 pm
Местоположение: Sofia Bulgaria

Мнениеот Admin » Пон Юни 27, 2005 11:01 am

[quote="TOYAGA"]

Изборът на дъртофелниците печели изборите с 31%
Изборът на екскурзиантите отново е тук с 12,68%
Изборът на малоумниците изтепа рибата с 8,16%

[b]А ТАКА![/b]

А вие пак не гласувайте...
[/quote]


Абсолютно точно казано! :thumb:
:V:
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Мнениеот MAN6 » Пон Юни 27, 2005 11:24 am

само 'дето за червените въобще не са гласували само дъртофеляци...

а хитрият ход на десните с разцепване и последващо събиране, май изоПщо не е толкова хитър... (ако това им е бил замисълът де...)
xund
Аватар
MAN6
 
Мнения: 4227
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Сеп 19, 2003 10:03 pm
Местоположение: 4-ти километър

Мнениеот did » Пон Юни 27, 2005 11:34 am

[quote="NovemberCharlie"]...Това са над 3 МИЛИАРДА евро.
[/quote]

Даже повече може да са. И даже имаше шанс от тях да има полза. Жалко колко малко хора осъзнаваха това преди 2 дни и решиха вота си, гледайки нещата само от собствената си камбанария.

А повечето камбанарии бяха високи по половин метър, остъклени с черно стъкло и допълнително олепени с по три пласта черна хартия прозорци, с фалшиво звучаща тенекиена камбана и САМО един лампов радиоприемник вътре, ловящ САМО 1 станция на моно, без възможност за настройка, а отвън през лошата звукоизулация слабо се чуваха само зурни, викове, глупости, големи глупости, откровени глупости... истински избори в тъмна стаичка...

мнооого интересно, няма що
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Мнениеот HepBeH_XaMcTep » Пон Юни 27, 2005 11:35 am

[quote="Admin"]

[quote="TOYAGA"]

Изборът на дъртофелниците печели изборите с 31%
Изборът на екскурзиантите отново е тук с 12,68%
Изборът на малоумниците изтепа рибата с 8,16%

[b]А ТАКА![/b]

А вие пак не гласувайте...
[/quote]


Президент - комунист.....(не че имам нешу портив човека ма...)
Правителство - БСП....
накрая някои ора ще ни върнат по татово време


Абсолютно точно казано! :thumb:
:V:
[/quote]
Изображение
Nikon d300 +Nikon 50mm f1.4, Tamron 17-50 2.8 +SB600 +Minolta 5400hs +RF-602
Аватар
HepBeH_XaMcTep
 
Мнения: 7592
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Юли 01, 2004 12:51 pm
Местоположение: 42.697556 N, 23.323638 E

Мнениеот Victor » Пон Юни 27, 2005 11:36 am

[quote]Изборът на дъртофелниците печели изборите с 31%
Изборът на екскурзиантите отново е тук с 12,68%
Изборът на малоумниците изтепа рибата с 8,16%

А ТАКА!

А вие пак не гласувайте... [/quote]

тъмбс ъп!
Волен Сидеров беше най- добрата реклама за повишаване на избирателната аквивност!
Абе секви ги има !
България не ме обича,
а аз съм ебати пича !
Victor
 
Мнения: 483
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Сря Юни 23, 2004 9:47 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот hlebarka » Пон Юни 27, 2005 11:56 am

А "евророма":clown: беше най-добрата реклама на Волен Сидеров:gnasher:, "атака" и "евророма" сигурно са организирани от едни и същи хора:paperba:, най-вероятно евреи:hypnoti:.
stvarnost nam je crno-bela, a budućnost siva
Аватар
hlebarka
 
Мнения: 1970
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Фев 09, 2004 8:14 pm

Мнениеот TOYAGA » Пон Юни 27, 2005 12:16 pm

... мхм, а хората масово не си пият лекарствата... то бива занемарено здравеопазване, бива, ама...
Дръж се земьо, шоп те гази!
Аватар
TOYAGA
 
Мнения: 7138
Рейтинг: 1634
Регистриран на: Пон Сеп 29, 2003 5:28 pm
Местоположение: София

Мнениеот hlebarka » Пон Юни 27, 2005 12:25 pm

А, пият,ампули 200 милилитра, сутрин, обед и вечер.
При точно спазване на рецептата здравеопазването скоро ще бъде ненужно.
stvarnost nam je crno-bela, a budućnost siva
Аватар
hlebarka
 
Мнения: 1970
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Фев 09, 2004 8:14 pm

Мнениеот TOYAGA » Пон Юни 27, 2005 12:44 pm

... с напалм щеше да е по-бързо и хигиенично...
Дръж се земьо, шоп те гази!
Аватар
TOYAGA
 
Мнения: 7138
Рейтинг: 1634
Регистриран на: Пон Сеп 29, 2003 5:28 pm
Местоположение: София

Мнениеот NovemberCharlie » Пон Юни 27, 2005 12:54 pm

TOYAGA, връщам се на една стара идея - идат прездентски избори - ти още ли не си навит?:D
Конституция на Република България
Чл. 36. (1) Изучаването и ползването на българския език е право и задължение на българските граждани
Аватар
NovemberCharlie
 
Мнения: 5367
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Дек 11, 2004 3:07 pm
Местоположение: Sofia Bulgaria

Мнениеот Admin » Пон Юни 27, 2005 1:10 pm

[quote="NovemberCharlie"]

TOYAGA, връщам се на една стара идея - идат прездентски избори - ти още ли не си навит?:D
[/quote]


За съжаление, кандидатурата на човек като Toyaga, би била твърде неприемлива за твърде много хора в България (имам предвид сред обикновените избиратели), да не говорим пък за политиците...:D
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Мнениеот TOYAGA » Пон Юни 27, 2005 1:13 pm

Хкхм... не се научихте на конспирация, ей!

Мигар си чул зов на патриотична тЪрба и чаткане на подковани обуЩа?
Дръж се земьо, шоп те гази!
Аватар
TOYAGA
 
Мнения: 7138
Рейтинг: 1634
Регистриран на: Пон Сеп 29, 2003 5:28 pm
Местоположение: София

Мнениеот NovemberCharlie » Пон Юни 27, 2005 1:16 pm

Ми да направим байк партия тогава (щом има бирена)- и ще го издигнем. Във Швейцария по едно време на власт беше Пратията на автомобилистите.:D И защо мислиш, че средностатистическия електорат няма да хареса човека със СОПАТА?
Конституция на Република България
Чл. 36. (1) Изучаването и ползването на българския език е право и задължение на българските граждани
Аватар
NovemberCharlie
 
Мнения: 5367
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Дек 11, 2004 3:07 pm
Местоположение: Sofia Bulgaria

Мнениеот Admin » Пон Юни 27, 2005 1:36 pm

[quote="NovemberCharlie"]
И защо мислиш, че средностатистическия електорат няма да хареса човека със СОПАТА?
[/quote]


Много сериозен и дълъг трябва да е отговорът ;) Това е разговор за маса според мен :beer:
Накратко: тези, чиито проценти е изброил TOYAGA, не биха подкрепили изобщо подобна кандидатура. Тези, които не гласуваха, също много трудно биха я подкрепили, с малки изключения. Тези, които са гласували, но не попадат в изброените проценти, също няма да са лесни за спечелване, ако приемем, че предлагаш кандидатурата му да е надпартийна :D Оттук нататък е проста математика :D
Разбира се, както казах, това е много опростен отговор, чиято обосновка може да заеме твърде много място. ;)
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Мнениеот KiZZo » Пон Юни 27, 2005 1:59 pm

Ако TOYAGA обещае лифта да е 50 ст. и да има държавни субсидии за закупуване на вилки ще гласувам за него :)
KiZZo
 
Мнения: 498
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Вто Окт 22, 2002 1:43 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот NovemberCharlie » Пон Юни 27, 2005 1:59 pm

[quote="Admin"]

[quote="NovemberCharlie"]
И защо мислиш, че средностатистическия електорат няма да хареса човека със СОПАТА?
[/quote]


Това е разговор за маса според мен :beer:
[/quote]

Не си казал, не сме турили масата:beer:
А кой ще гласува за TOYAGA - ами да ти кажа спечелването на изборите и управлението са два различни процеса с два различни подхода. Пример НДСВ - "Никога коалиция с БСП", а виж днес новините. При печеленето на изборите лъжата и демегогията са задължителни.Защото се бориш срещу лъжа и демагогия. В този аспект все някакъв PR в стил "никви данъци и люксембургски заплати" ще му измислим на TOYAGA. Обаче реализирането на последователна, балансирана политика, с добре обмислени приходи/разходи, защита на интереси/правене на отстъпки е основния принзцип, който трябва да се спазва при управлението, а досега никой не успя да го направи.
Конституция на Република България
Чл. 36. (1) Изучаването и ползването на българския език е право и задължение на българските граждани
Аватар
NovemberCharlie
 
Мнения: 5367
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Дек 11, 2004 3:07 pm
Местоположение: Sofia Bulgaria

Мнениеот Admin » Пон Юни 27, 2005 2:12 pm

Ами някой път, като турим масата, ще се наприказваме :D:beer:
Защото за мен, честно казано, говоренето за политика на всеослушание следизборно няма особен смисъл и не виждам причина да хабя думи. Имаше смисъл преди изборите, когато с това говорене може нещо да се промени (пък било то и мнението на един човек дори). Сега вече само кратки коментари (като този на TOYAGA) са напълно достатъчни. :thumb: Иначе предпочитам политическите разговори само в по-тесен кръг и с хора, с които има смисъл да се говори на подобна тема. Така че...остава да турим масата и бирата на нея ;):beer:
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Мнениеот NovemberCharlie » Пон Юни 27, 2005 2:21 pm

Бирата от мен:beer:
Конституция на Република България
Чл. 36. (1) Изучаването и ползването на българския език е право и задължение на българските граждани
Аватар
NovemberCharlie
 
Мнения: 5367
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Дек 11, 2004 3:07 pm
Местоположение: Sofia Bulgaria

Мнениеот mih » Пон Юни 27, 2005 2:56 pm

[quote="Admin"]

Ами някой път, като турим масата, ще се наприказваме :D:beer:
Защото за мен, честно казано, говоренето за политика на всеослушание следизборно няма особен смисъл и не виждам причина да хабя думи. Имаше смисъл преди изборите, когато с това говорене може нещо да се промени (пък било то и мнението на един човек дори). Сега вече само кратки коментари (като този на TOYAGA) са напълно достатъчни. :thumb: Иначе предпочитам политическите разговори само в по-тесен кръг и с хора, с които има смисъл да се говори на подобна тема. Така че...остава да турим масата и бирата на нея ;):beer:
[/quote]

за мен и предизборното говорене на всеослушание е излишно, ама...
дразня се, че не уважавате правото на човек да не гласува! замислете се за всичките 45 процента, които не гласуваха - какво ги е накарало, високия стандарт ли, що ли... или просто не им пука?!?
и, Любо, ако имаш нещо да ми казваш, не го казвай на did (говоря за коментарът ти в другата тема за хората, които щели да заминават в странство и т.н., в който си личи, че имаш погрешно мнение за нежеланието ми да гласувам, и който явно не беше насочен към did.)
мислех да ти отговоря нашироко, но размислих - изборните теми развалят отношенията доста успешно.
затова ви предлагам на всички да се спрете дорде е време и кой както е гласувал (или не е), да му мисли сам.

@TOYAGA, укори от сорта на "А ТАКА!" е напълно нормално да подразнят негласувалите, ако това е целта - ясно, но не мисля, че това е целта на този форум. кой бил малоумник и кой екскурзиант не е нещо, което трябва да се натрапва като всесилна мъдрост. все едно да се казва - кой не скача, е червен...
и последно - не мисля, че явлението АТАКА е плод на негласувалите, но това не се наемам да обсъждам тук и сега, а по-скоро в описаната по-горе от Любо ситуация.

От мен до свиждане в някоя друга тема!
Желая ви неприятни следизборни дебати!
Революция в главата!
Аватар
mih
 
Мнения: 2759
Рейтинг: 1897
Регистриран на: Чет Юни 26, 2003 11:08 am
Местоположение: MontReality, Canada

Мнениеот Rotting » Пон Юни 27, 2005 2:58 pm

Знаете ли к'во?
Който е тука, значи му харесва!
Който и да е на власт - това сме си го избрали НИЕ. Нашата страна е била комунистическа и като гледам продължава да бъде. В западна европа винаги са ни смятали за комунисти и още повече ще продължат.
Живеем във време, в което всеки е свободен да подреди живота си така, както би му харесало и да живее там, къде няма да го управляват тъпаци.
А не само да мрънкаме/те.
О.К. - щом не ви изнася - к'во чакате ве - дигайте си багажа и идете там, където е по-хубаво. А там наистина е хубаво! Ама не. Ние сме си такива (казвам го от опит) - мрънкаме на всякъде и за всичко. Щели сме да видим интересни години за напред - който не иска да ги види - аре да бега.

[quote]аз пък се чудя дали да не помоля за ключ от задната врата на салона...[/quote]

did, прав си, ама не става с много чудене, а с действия. Приемам да се чудят такива като майка ми и баща ми - хора на години, а не ние. Нищо, че сме семейни (полусемейни - поне така се определям)
Ама как? Е така! Не ми казвайте, че не ставало. Който не е опитал, на него не [u]му[/u] е станало.
Аз така ги разбирам нещата. Не сте/сме вързани.
Щом сме още тука, значи ни кефи.
Мен обаче ще ме кефи още само малко - защото ми е изгодно. И за това не мрънкам. :popcorn: За вас не знам.:dunno:
За обща култура: http://www.bikeschool.com/spokes/index.cgi
Rotting
 
Мнения: 544
Рейтинг: 1702
Регистриран на: Сря Юли 14, 2004 9:36 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот TOYAGA » Пон Юни 27, 2005 3:03 pm

@ mih

... не си въобразявай...
Дръж се земьо, шоп те гази!
Аватар
TOYAGA
 
Мнения: 7138
Рейтинг: 1634
Регистриран на: Пон Сеп 29, 2003 5:28 pm
Местоположение: София

Мнениеот NovemberCharlie » Пон Юни 27, 2005 3:25 pm

Абе господа, какво става тук. Я пийте по една бира за всеобщо здраве. Който гласувал ще си сърба попарат, който не гласувал ще сърба попарата на гласувалия. Просто и ясно. Айде стига с политиката и да яхваме байковете.
Конституция на Република България
Чл. 36. (1) Изучаването и ползването на българския език е право и задължение на българските граждани
Аватар
NovemberCharlie
 
Мнения: 5367
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Дек 11, 2004 3:07 pm
Местоположение: Sofia Bulgaria

Мнениеот Admin » Пон Юни 27, 2005 4:28 pm

[quote="mih"]
и, Любо, ако имаш нещо да ми казваш, не го казвай на did (говоря за коментарът ти в другата тема за хората, които щели да заминават в странство и т.н., в който си личи, че имаш погрешно мнение за нежеланието ми да гласувам, и който явно не беше насочен към did.)
[/quote]


Милене, стой си спокойно :D Ако съм искал нещо да ти кажа, щях да го кажа на теб. Погрешно си разбрал думите за странството, но не мисля да ги обяснявам по-подробно ;)
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Мнениеот bikerider » Пон Юни 27, 2005 5:06 pm

[quote="Rotting"]

Знаете ли к'во?
Който и да е на власт - това сме си го избрали НИЕ.
[/quote]

Грешиш. Не сме СИ го избрали, щото не сме го издигнали ние. Квото ни спуснат, избираме някой и гласуваме за него. Както се казва "свободен избор в тесен кръг".

[quote="Rotting"]
В западна европа винаги са ни смятали за комунисти и още повече ще продължат.
[/quote]

Отново грешиш - средния човек там ни смята за курви, цигани, престъпници, осквернители на гроба на Чаплин, убийци на деца чрез умишлена зараза със СПИН, почти убийци на вече покойния бивш папа... да изреждам ли още??? Слез си от камбанарията...

[quote="Rotting"]
Живеем във време, в което всеки е свободен да подреди живота си така, както би му харесало и да живее там, къде няма да го управляват тъпаци.
[/quote]

Недей да повтаряш медийната пропаганда като прозрение свише. Посочи ми например ти лично къде би емигрирал, че да не те управляват тъпаци?


[quote="Rotting"]
А не само да мрънкаме/те.
О.К. - щом не ви изнася - к'во чакате ве - дигайте си багажа и идете там, където е по-хубаво. А там наистина е хубаво! Ама не. Ние сме си такива (казвам го от опит) - мрънкаме на всякъде и за всичко.
[/quote]

Дали? Можеш ли наистина да обобщиш така за всички българи? Или само за твоите познати и тяхните познати? А? Помисли пак.


[quote="Rotting"]
Щели сме да видим интересни години за напред - който не иска да ги види - аре да бега.
[/quote]

и после Волен Сидеров бил фашист???? чуй се какво приказваш...

Че ще видим интересни години, ще видим. Дано не са във вариант Косово/Македония, че Волен Сидеров с такъв подход точно натам отива - към нещо много гадно. В тоя ред на мисли искрено се надявам, че няма да се наложи да избираме нов парламент наесен или да скачаме по площадите, щото тогава АТака ще вземат много повече проценти. А кой печели от това се видя - печели Доган и тези които искат да вкарат България в открит етнически конфликт. След който знаем какво следва...


@Admin: Любо, това с репликата за промяната на мнението на поне един човек - :agree:.
Няма никакво значение разбира се за дискусията тук, но аз гласувах след дълги колебания. Може да се каже, че и ти си ми повлиял да взема точно това решение, за което мерси :beer:
Do or do not. There is no try...
Аватар
bikerider
 
Мнения: 17273
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 07, 2003 10:25 am
Местоположение: Eutropia

Следваща

Назад към Бла - Бла

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 18 госта