Автомобили и поддръжка

За теми, които не са свързани с планинското колоездене. Използвайте го за всичко извън любимия ни спорт (други хобита, развлечения, прояви, интереси, проблеми и т.н.), за които искате да споделите/побъбрите/поспорите с останалите членове на форума.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 700 / 700 / 5

Автомобили и поддръжка

Мнениеот radoslavst93 » Вто Мар 23, 2021 12:33 am

Здравейте, група! Отварям тази тема в която можем да си говорим и за коли.

Понастоящем имам един малък проблем с климатика на колата - доста е шумен и има неприятна миризма, сигурно е за чистене. Можете ли да ми препоръчате къде да отива във Варна да го оправя? :beer:
radoslavst93
 
Мнения: 5
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Нед Мар 21, 2021 8:02 pm

Re: Автомобили и поддръжка

Мнениеот Ozzie » Нед Апр 11, 2021 11:07 am

Един от добрите сервизи за автомобилни климатици в града е "Климакар" в с. Каменар. Ползвал съм услугите му два пъти, за две различни коли. Рекламации относно работата им не съм имал.

P.S. Ако беше задал въпроса си във форума на въпросната марка автомобил, вероятно щеше да получиш отговор доста по-бързо.
По-добре с хубава жена на надуваем матрак, отколкото с надуваема жена на хубав матрак...
Аватар
Ozzie
 
Мнения: 12470
Рейтинг: 1698
Регистриран на: Сря Мар 31, 2004 10:13 pm
Местоположение: Варна

Re: Автомобили и поддръжка

Мнениеот lubena88 » Вто Май 11, 2021 7:51 am

Бих препоръчала сервиза на Вианор във Варна, намира се на Цар Освободител 150б. Предлагат много услуги, така че мисля, че ще ти свършат работа. Няколко пъти ми се е налагало да ходя там и си вършат работата както трябва. Тук има адрес, номер и повече за сервиза: https://motoexpert.bg/bg/services/view/idtown/5
lubena88
 
Мнения: 1
Рейтинг: 1195
Регистриран на: Пет Мар 26, 2021 4:57 am


Назад към Други

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта