Мобилни оператори

За теми, които не са свързани с планинското колоездене. Използвайте го за всичко извън любимия ни спорт (други хобита, развлечения, прояви, интереси, проблеми и т.н.), за които искате да споделите/побъбрите/поспорите с останалите членове на форума.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 700 / 700 / 5

Мобилни оператори

Мнениеот MIKEY MOUSE » Чет Май 16, 2019 5:40 pm

Уважаеми колеги ,
Насочете ме,/ дайте съвети / към сайтове, фейсбук групи, форуми ,които обсъждат и дават информация -как да се преодолеят нелоялните практики на мобилните оператори. Доколкото сте разбрали -набутах се и искам да намаля сметките си. Очаквам съветите Ви. Благодаря. :wavey:
PRO ARIS ET FOCIS / ЗА ОЛТАРИТЕ И ДОМАШНИТЕ ОГНИЩА/- ЗА ОТЕЧЕСТВОТО!

Ако искаш да разсмееш Господ, разкажи Му за плановете си !
Аватар
MIKEY MOUSE
 
Мнения: 933
Рейтинг: 1637
Регистриран на: Пет Сеп 14, 2012 7:55 pm
Местоположение: В един измислен свят-само за усмихнати и без модератори

Re: Мобилни оператори

Мнениеот Любо » Пет Май 17, 2019 8:15 pm

Nicolai Ion 16
Аватар
Любо
 
Мнения: 665
Рейтинг: 1357
Регистриран на: Вто Дек 10, 2013 10:44 am
Местоположение: София

Re: Мобилни оператори

Мнениеот MIKEY MOUSE » Чет Авг 01, 2019 2:39 pm

Продължавам с питането си , простете невежеството , пишете минуси , но се опитайте да ми дадете смислен отговор :Започвам да се убеждавам , че има доза вярност в слуховете и разказите - А1 прилага софтуер ,който надписва сметките. От времето , когато смених телефона си /не закупен от А1/ получавам нереално високи сметки,, а от служителите на оператора не получавам логични отговори - при разговори в офисите им , чат със служител, отговор на писмена жалба...
...най общо - съветите за студена вода и бития и онзи другия...Мога ли да разчитам на Вас за компетентни съвети и някой успял ли е да ги хване /документирано / в крачка... :wavey: Благодаря.

ПП В линка ,който ми беше предложен в по -горния пост чета , че А1 са изгубили над 100 000 абонати за 3 месеца, явно и в Дания и в А1 има нещо гнило...
PRO ARIS ET FOCIS / ЗА ОЛТАРИТЕ И ДОМАШНИТЕ ОГНИЩА/- ЗА ОТЕЧЕСТВОТО!

Ако искаш да разсмееш Господ, разкажи Му за плановете си !
Аватар
MIKEY MOUSE
 
Мнения: 933
Рейтинг: 1637
Регистриран на: Пет Сеп 14, 2012 7:55 pm
Местоположение: В един измислен свят-само за усмихнати и без модератори

Re: Мобилни оператори

Мнениеот fu4ko » Чет Авг 01, 2019 3:53 pm

Пренасяш си номера. Преди години бях на Виваком и не съм имал проблеми с надписани сметки. От година и нещо на Теленор също нямам проблем с сметките. Но за сметка на това развалиха 4джито.Напоследък доста се мени. Стига до 1 чертичка и то в центъра на града в сграда на която има клетка.
Cross Sprinter
fu4ko
 
Мнения: 298
Рейтинг: 1344
Регистриран на: Нед Ное 22, 2015 9:25 pm

Re: Мобилни оператори

Мнениеот MariaPetrovaInk » Пон Мар 02, 2020 6:30 pm

И аз съм сравнително доволна от Теленор и Виваком (сменям си ги като ми изтече договора, които има по-добра оферта) Но ... си е мобилен оператор... колко да съм доволна :D
MariaPetrovaInk
 
Мнения: 9
Рейтинг: 1192
Регистриран на: Пон Окт 14, 2019 6:20 pm

Re: Мобилни оператори

Мнениеот Speedmaster™ » Вто Мар 24, 2020 6:13 pm

Аватар
Speedmaster™
 
Мнения: 570
Рейтинг: 1448
Регистриран на: Вто Юли 01, 2014 9:07 pm
Местоположение: България

Re: Мобилни оператори

Мнениеот Speedmaster™ » Чет Фев 18, 2021 5:27 pm

Тези дни от договор към А1 преминах на FREE. Имал съм доста ядове с различните оператори и като чуя договор сърцето ми спира. Сега имам 600 минути към всички и 10000 MB нет, като свършат скороста става 128 Kbps.
Аватар
Speedmaster™
 
Мнения: 570
Рейтинг: 1448
Регистриран на: Вто Юли 01, 2014 9:07 pm
Местоположение: България

Re: Мобилни оператори

Мнениеот edinmilion » Чет Фев 18, 2021 10:16 pm

Интересно, скоро не бях виждал планове в тази посока, изненадан съм от виваком. То не че са фрий де, но прилични ако зареждаш всеки месец ще се падне по 8 лв./месец (пак с условности и ако трябва сме точни на 28 дни)
Ако има към някоя корпоративна оферта да се включите, ще е същото като сума, но без ограничения (за минутите, иначе интернета според зависи).

Доскоро бях на еМтел за 6 лв., на месец неогр. минути и 800 МБ и-нет, сметка правена по 'индивидуален проект', с импровизиран скандал в техен офис и все едно да ме запазят като клиент... което е ужасно както и да го погледнеш към всички редовни и изрядни платци.
edinmilion
 
Мнения: 1268
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Юли 10, 2008 4:27 pm
Местоположение: София

Re: Мобилни оператори

Мнениеот Speedmaster™ » Пет Мар 05, 2021 1:06 pm

Тези месеци се оказвах от кабелна телевизия към А1 на човек който е инвалид и не може да посети офис. Платих 79 + 55 + 40 лева за оказване и ходих до нотариус за пълномощно. Всичко трае три месеца и мога да споделя стъпка по стъпка. Отделно качеството на кабелната е критично лоша, със снежинки и лош звук от бръждене.
Аватар
Speedmaster™
 
Мнения: 570
Рейтинг: 1448
Регистриран на: Вто Юли 01, 2014 9:07 pm
Местоположение: България

Re: Мобилни оператори

Мнениеот Speedmaster™ » Пет Мар 05, 2021 4:09 pm

Сагата продължава с отказване на домашен телефон към vivacom без договор, след лутане цял ден къде е централния офис на оператора, отказването ще трае също три-четири месеца. Един месец се отказваш, друг ще можеш ти да търсиш, следва те да те търсят и че потвърждаваш че се отказваш и през всичките месеци не спираш да плащаш. Луда работа, да си жив и здрав да плащаш като цяло.
Аватар
Speedmaster™
 
Мнения: 570
Рейтинг: 1448
Регистриран на: Вто Юли 01, 2014 9:07 pm
Местоположение: България

Re: Мобилни оператори

Мнениеот madsnake » Пет Мар 05, 2021 5:03 pm

Speedmaster™ написа:Тези месеци се оказвах от кабелна телевизия към А1 на човек който е инвалид и не може да посети офис. Платих 79 + 55 + 40 лева за оказване и ходих до нотариус за пълномощно. Всичко трае три месеца и мога да споделя стъпка по стъпка. Отделно качеството на кабелната е критично лоша, със снежинки и лош звук от бръждене.


Това с А1 и аз го играх преди няколко години, в черният списък са ми на мен от доста време.
Аватар
madsnake
 
Мнения: 737
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Апр 24, 2007 11:47 pm
Местоположение: Софийската джунгла

Re: Мобилни оператори

Мнениеот Speedmaster™ » Пет Апр 09, 2021 6:26 pm

Нови пакети от тези дни, взех устройство от приятел за сателитна телевизия срещу 3,90 лева на месец и съм без договор най-важното. Купих чиния, стойка и око и се наслаждавам на HD канали.
Аватар
Speedmaster™
 
Мнения: 570
Рейтинг: 1448
Регистриран на: Вто Юли 01, 2014 9:07 pm
Местоположение: България

Re: Мобилни оператори

Мнениеот Speedmaster™ » Пет Май 14, 2021 9:28 am

цък

Направих си регистрация в сайта на виваком и си взимам безплатно нет и си удължавам валидноста на пакетите, за десетачка на месец не мога да ги свърша. Само имах проблем със скороста на нета, смених картата с 5G и всичко се оправи.
Аватар
Speedmaster™
 
Мнения: 570
Рейтинг: 1448
Регистриран на: Вто Юли 01, 2014 9:07 pm
Местоположение: България

Re: Мобилни оператори

Мнениеот fu4ko » Пет Май 14, 2021 6:52 pm

Имам карта само с нет и друга с разговори и нет.И двете са предплатени.И на двете карти се появяват проблеми със скоростта.Защо да сменям картата 5 джи като телефона не го поддържа?
Cross Sprinter
fu4ko
 
Мнения: 298
Рейтинг: 1344
Регистриран на: Нед Ное 22, 2015 9:25 pm

Re: Мобилни оператори

Мнениеот Gworan » Съб Май 15, 2021 5:28 am

.
Аватар
Gworan
 
Мнения: 1018
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Окт 27, 2017 10:08 am


Назад към Други

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 16 госта