Плазми в Рила

За теми, които не са свързани с планинското колоездене. Използвайте го за всичко извън любимия ни спорт (други хобита, развлечения, прояви, интереси, проблеми и т.н.), за които искате да споделите/побъбрите/поспорите с останалите членове на форума.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 700 / 700 / 5

Плазми в Рила

Мнениеот IVO Jordanov » Пон Дек 29, 2008 11:51 am

Няма да повдигам темата за лифта, нито за противопожарните "просеки" a.k.a. пистички...
Искам просто да споделя ужасните си впечетления от отношението на Рила Спорт и мутренския барок в една от най-хубавите хижи в България. Опс, пардон - това вече не е хижа. Хижите били отживелица. Това вече ще е хотел.
Вече вместо уютен бар с меки канапета, където можехме да се излегнем има високи, въртящи се, разноцветни столчета, високи маси и високи, тесни и много неудобни плюшени сепаренца. Има и плазми. SinCity, батенце. О.К. това, да кажем го преглъщаме. Качваме се нагоре - в стаята за телевизия. И тук нямаме мека и удобна мебел, но за това пък има плазми, яко плазми, бате! ОК преглъщаме и това, качваме се нагоре - стаите ще ги направят всичките двойки и тройки- идеално.
Всичко до тук щях сравнително лесно да го преглътна, но не и наглите лъжи и враждебното поведение на "хотелиерите".
Влека не работи, няма и януари да работи най-вероятно. Обаче, преди да се качиш ти казват: "Даа, заповядайте - влека ще го пуснем"
Та така...жалко за хубавата хижа. Пазете се и от моторни шейни по пътя от Пионерска нагоре. Прилича повече на магистрала, отколкото на планинска пътека.
Иначе Езерата са невероятни. Пак си изкарахме супер - яко пудра, разходка почти до Отовица, улейте, горите надолу - кеф.

ПП: Добре, че има и други хижи в района. Пионерска, Скакавица, Ловна.
Аватар
IVO Jordanov
 
Мнения: 593
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Яну 29, 2006 7:48 pm

Мнениеот axelmax » Пон Дек 29, 2008 12:22 pm

така е
прехода от маймуна до човек е бавен,а там и до маймуни не са стигнали
"У планину се раджаю ора, а у полье тикве"
Аватар
axelmax
 
Мнения: 7120
Рейтинг: 1614
Регистриран на: Сря Юли 23, 2003 9:09 pm
Местоположение: Столицата

Мнениеот Antares » Пон Дек 29, 2008 4:15 pm

Баси темата... честно! От заглавието си помислих, че нещо за кълбовидни мълнии, природни феномени ще се говори... То било за няколко плазмени телевизора... Колко възмутително!

Сигурен съм, че и по-тъпи заглавия на теми съм срещал, но в момента не мога да се сетя.
Карикатурите ми
He who sacrifices freedom for security deserves neither!
Ben Franklin
Аватар
Antares
 
Мнения: 7462
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Сеп 18, 2006 9:26 pm
Местоположение: София

Мнениеот IVO Jordanov » Пон Дек 29, 2008 6:01 pm

Кое е възмутително? "Няколкото плазмени телевизори" или заглавието на темата? Защото ако е първото...жалко.
Аватар
IVO Jordanov
 
Мнения: 593
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Яну 29, 2006 7:48 pm


Назад към Други

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта