Програмата на Extreme TV ?

За теми, които не са свързани с планинското колоездене. Използвайте го за всичко извън любимия ни спорт (други хобита, развлечения, прояви, интереси, проблеми и т.н.), за които искате да споделите/побъбрите/поспорите с останалите членове на форума.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 700 / 700 / 5

Програмата на Extreme TV ?

Мнениеот КапитанПланета » Пон Апр 19, 2004 5:14 pm

Да знаете къде в нета мога да видя програмата на Extreme TV ? Сложих си TV Tuner карта и мога да свалям филмчета. Ако някой иска да му запиша нещо да свирка :D. Оня ден имаше много интересен епизод от поредицата The History of Kamikaze Mountain Bike Race. Имаше кадри от спускането през 1992 [:p] - пичовете правиха едни геройства с XC байкове и екипировка като за Tour de France :D:D:D. Това съм го записал (5-ти епизод) така че мога да го натоваря някъде...
Four wheels move the body, Two wheels move the soul.
КапитанПланета
 
Мнения: 1102
Рейтинг: 1705
Регистриран на: Пон Окт 28, 2002 10:52 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Metal_Psycho » Пон Апр 19, 2004 5:21 pm

Kapitane,tovari,tovari ne se stiskai:D,ne vseki hva6ta Extreme-a:(;):D:D
Nai-ve4e oba4e po-aktualnite film4eta,koito gi niama na screambikes i tn.A za programa sorry nemam si ideia,no kakto ve4e otbeliazah,az sum 150% za da tovari6 fil4etata niakude,po vuzmojnost ili v data.bg ili v techno-link-a,kakto re6i6,samo ka4vai oba4e plzzzzzz;):D[:p][:p]:D[:p]
Аватар
Metal_Psycho
 
Мнения: 3360
Рейтинг: 1993
Регистриран на: Пон Окт 06, 2003 10:50 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот КапитанПланета » Пон Апр 19, 2004 5:42 pm

Kъм techno-link въобще не мога да се конектна, в data.bg си направих account, обаче с FTP сървъра нямам връзка :xx(:. Да не би да съм хванал някакъв епизод от "войната на провайдърите" ?
Four wheels move the body, Two wheels move the soul.
КапитанПланета
 
Мнения: 1102
Рейтинг: 1705
Регистриран на: Пон Окт 28, 2002 10:52 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Alien » Пон Апр 19, 2004 5:46 pm

Капитане, към кой провайдер си, че имаш Extreme TV? Аз чух, че само Евротур имали тази програма, обаче и те я спряха преди месец-два. Я кажи, че да знам към кого да се включвам. :D
I feel terrified, which is... you know, sickest feeling ever.
Brandon Fairclough
Аватар
Alien
 
Мнения: 3577
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Окт 30, 2003 8:06 pm
Местоположение: София

Мнениеот Metal_Psycho » Пон Апр 19, 2004 6:09 pm

[quote="КапитанПланета"]

Kъм techno-link въобще не мога да се конектна, в data.bg си направих account, обаче с FTP сървъра нямам връзка :xx(:. Да не би да съм хванал някакъв епизод от "войната на провайдърите" ?
[/quote]


Beware of the "войната на провайдърите" for they are evil,all of them,all of them!:xx(:;):D:D
Ami nenzma,az samia imam konflikt s FTP-to na data.bg,no ina4e drugi problemi s tiah niamam.Zatova az sega si ka4vam v technoto(ako se slu4i da ima free space:D:D)
Аватар
Metal_Psycho
 
Мнения: 3360
Рейтинг: 1993
Регистриран на: Пон Окт 06, 2003 10:50 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот КапитанПланета » Пон Апр 19, 2004 6:25 pm

[quote="Alien"]

Капитане, към кой провайдер си, че имаш Extreme TV? Аз чух, че само Евротур имали тази програма, обаче и те я спряха преди месец-два. Я кажи, че да знам към кого да се включвам. :D
[/quote]


Ми към някаква махленска фирмичка - "Софийска Кабелна Компания".Мисля че само в Овча Купел се подвизават... LAN-а ми е от тяхна дъщерна фирма - www.sofianet.net. Добър достъп имам до free.evro.net обаче май съм само аз :xx(:.
Four wheels move the body, Two wheels move the soul.
КапитанПланета
 
Мнения: 1102
Рейтинг: 1705
Регистриран на: Пон Окт 28, 2002 10:52 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Metal_Psycho » Пон Апр 19, 2004 6:31 pm

Hmmmm,ako iska6 i moje6 ka4i gi rabotite i v evro-to,az mai ot vreme na vreme moga da durpam ot tam,no ne e sigurno.
I vse pak na kolkoto moje pove4e mesta niama da e zle ili ti gi ka4vai na edno,posle niakoi drug s multi dostup(demek neutralen v voinata na provaiderite:D)6te gi ka4i drugade i taka vseki 6te e dovolen.Tova si ostava predlojenie vse pak,kakto si re6i6 ti men....opaa iskah da kaja Kapitane!;):D:D
Аватар
Metal_Psycho
 
Мнения: 3360
Рейтинг: 1993
Регистриран на: Пон Окт 06, 2003 10:50 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот MOD » Пон Апр 19, 2004 8:31 pm

Капитане, късметлия си ти ..
На мен на мястото на Extreme TV ми сложиха МОДА :(!: ( някаква италианска боза ... )

Иначе и аз имах премеждия с free зоните ..
Имах доброто желание да кача едни снимки на free сървърите в БГ .. ама какво се получи :
на techno-link няма място
на data.bg не може да се Upload-ва в момента ( по мой наблюдения там изключението е като може :D )
на evro.net са махнали временно регистрацията

Иначе от къщи и на мен към evro.net ми е супер скоростта .. но и към другите не е зле ...
--------------------------------------------------------------------

MOD = Master Of Disaster :D:D:D
"Никога не спори с тъпак, хората може да не забележат разликата."
MOD
 
Мнения: 2011
Рейтинг: 1715
Регистриран на: Сря Авг 27, 2003 2:58 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот LFF » Пон Апр 19, 2004 8:40 pm

LFF
 
Мнения: 19
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Чет Окт 09, 2003 8:38 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот КапитанПланета » Пон Апр 19, 2004 9:13 pm

LFF, сърдечни благодарности !!! Вчера пробвах да го отворя този сайт, обаче не бачкаше и затова реших че съм на грешен път... Сега работи (бавно но славно) :D:D:D

MOD, аз пък се ядосвах че на TV Tuner картата не мога да хвана Fashion TV [:p]:X;):D:D:D иначе го предават по кабела, но явно обхвата е ограничен - на телевизора си хващам към 80 програми а на картата - 60 :xx(:

Такааа, сега остава да намеря някой работещ free server и действаме :D:8D::^:
Four wheels move the body, Two wheels move the soul.
КапитанПланета
 
Мнения: 1102
Рейтинг: 1705
Регистриран на: Пон Окт 28, 2002 10:52 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Metal_Psycho » Пон Апр 19, 2004 9:19 pm

6te ni uvedomi6 kato ka4i6 ne6to,nali?:8D:
Аватар
Metal_Psycho
 
Мнения: 3360
Рейтинг: 1993
Регистриран на: Пон Окт 06, 2003 10:50 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот MOD » Пон Апр 19, 2004 9:24 pm

Капитане, не става дума за Fashion T, който е мног приличен канал ..

Става дума за някакъв италиански канал за мода, който се казва "МОДА" ...;):D:D
--------------------------------------------------------------------

MOD = Master Of Disaster :D:D:D
"Никога не спори с тъпак, хората може да не забележат разликата."
MOD
 
Мнения: 2011
Рейтинг: 1715
Регистриран на: Сря Авг 27, 2003 2:58 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот КапитанПланета » Пон Апр 19, 2004 9:36 pm

Metal_Psycho, ще ви уведомя бе мен, то нали това е идеята ;). Няма за себе си да ги пазя я [:p]:D:8D:

MOD, абе щеше да е добре като ми гръмне главата от работа да има с нещичко да поизплакна очи, ама нейсе :xx(::I.
Four wheels move the body, Two wheels move the soul.
КапитанПланета
 
Мнения: 1102
Рейтинг: 1705
Регистриран на: Пон Окт 28, 2002 10:52 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Avid » Пон Апр 19, 2004 10:11 pm

@all - Evrotur SAT TV отново предава EXTREME TV просто го потърсете на мен ми отне 5 минути :)
Човек е изобретателен. Когато не може да се освободи от някой недостатък, започва да го култивира съзнателно. И със самия факт, че е вече искан, недостатъкът му добива и за него, и за другите вид на качество.
Avid
 
Мнения: 214
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Нед Яну 25, 2004 5:02 pm
Местоположение: Greenland

Мнениеот Liohman » Вто Апр 20, 2004 9:14 am

@КапитанПланета
Тунерът ти трябва да си хваща всички програми, има само малки бъзикни от типа на ръчна настройка на PAL, MESECAM, настройка на Air or Cabel select, повечето тунери имат малко проблеми с антените, кабела в зависимост от положението си прави смущения и трябва да го наместиш за да работи добре, при Аir ти дава само част от честотите (мисля, че бяха 129), а при Cabel всичките (около 172 май бяха, не помня вече).
А ето и още едно адресче <hr noshade size="1">www.high.tv :):):D:D:^::^:, това е интернет телевизия, има доста МТБ вътре.
L.B.M.P.
Liohman
 
Мнения: 574
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Вто Сеп 23, 2003 3:21 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот КапитанПланета » Вто Апр 20, 2004 9:40 am

@Slidesite,
Благодарско - значи има надежда :D. Ще се поборя с настройките...

EDIT : Готово !!! I'm happy now :):D:8D::^:
Four wheels move the body, Two wheels move the soul.
КапитанПланета
 
Мнения: 1102
Рейтинг: 1705
Регистриран на: Пон Окт 28, 2002 10:52 pm
Местоположение: Bulgaria


Назад към Други

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 94 госта