ocelqvane

За теми, които не са свързани с планинското колоездене. Използвайте го за всичко извън любимия ни спорт (други хобита, развлечения, прояви, интереси, проблеми и т.н.), за които искате да споделите/побъбрите/поспорите с останалите членове на форума.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 700 / 700 / 5

Мнениеот axelmax » Пет Апр 23, 2004 8:51 pm

mislish li:?:
"У планину се раджаю ора, а у полье тикве"
Аватар
axelmax
 
Мнения: 7120
Рейтинг: 1614
Регистриран на: Сря Юли 23, 2003 9:09 pm
Местоположение: Столицата

Мнениеот db » Пет Апр 23, 2004 9:22 pm

Po discovery chanel ne znam koga dawaha edno predawane kak da ocelee6 w diwata priroda < deto se wika ako se izgubi6 ili pyk te pusnat s zawyrzani o4i w gorata :P>Onezi hora se 4udiha kakwo da qdat i nameriha edno tresawi6te i izmyknaha na gorkiq papur korenite izpekoha si gi i si gi hapnaha dowolno:^: moje bi stawa wypros za takiwa ne6ta i ne samo za hranata ami i kak da si naprawi6 podslon, kakwo da prawi6 ako te napadne izgubil se jenski otbor po voleyball :D s nimfomanski nagoni ;)
fen ot Vn;)
db
 
Мнения: 49
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Пет Мар 26, 2004 9:03 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот axelmax » Пет Апр 23, 2004 11:05 pm

ste se postarq da otklikna na jelaniqta na vsichki[:p][:p][:p] e ako nekoq nemakefi ne ma da se zanimavam ;),no v intere na istinata tova si dosta opasno za zdraveto ako nekarash edno MTB vseki den:D:D:D:D:D:D:D


pozdravi na vsichki
"У планину се раджаю ора, а у полье тикве"
Аватар
axelmax
 
Мнения: 7120
Рейтинг: 1614
Регистриран на: Сря Юли 23, 2003 9:09 pm
Местоположение: Столицата

Мнениеот DD » Нед Апр 25, 2004 7:54 am

ZDR :)!
I az go gledah tova predavane po Discovey deto jadoha korenite na papura.Te imali vkus na kartofi :). A ako nqkoj go interisuva vyprosa za ocelqvaneto moje da gleda edno mn hubavo pradavane po Nova televiziq :) NEDELQ v 18:30. Na men mnogo mi haresva i na nqkoj ot vas moje da mu haresa ako se interisuva ot ocelqvane v smisyla, v kojto az go razbiram. :)
DD
 
Мнения: 12
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Сря Апр 21, 2004 7:40 am
Местоположение: Bulgaria

Предишна

Назад към Други

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 95 госта