Рафтинг

За теми, които не са свързани с планинското колоездене. Използвайте го за всичко извън любимия ни спорт (други хобита, развлечения, прояви, интереси, проблеми и т.н.), за които искате да споделите/побъбрите/поспорите с останалите членове на форума.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 700 / 700 / 5

Рафтинг

Мнениеот MOD » Нед Май 09, 2004 10:38 am

Ако никога не сте ходили на рафтинг, горещо Ви съветвам да коригирате тази грешка докато може ( разбирайте докато реките са достатъчно пълноводни ) ...
Останалите коментари са излишни ... след два-три дни ще сложа линк с няколко снимки, които ще говорят сами що за изживяване е ...
--------------------------------------------------------------------

MOD = Master Of Disaster :D:D:D
"Никога не спори с тъпак, хората може да не забележат разликата."
MOD
 
Мнения: 2011
Рейтинг: 1715
Регистриран на: Сря Авг 27, 2003 2:58 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот velco » Нед Май 09, 2004 3:23 pm

[quote="MOD"]

Ако никога не сте ходили на рафтинг, горещо Ви съветвам да коригирате тази грешка докато може ( разбирайте докато реките са достатъчно пълноводни ) ...
Останалите коментари са излишни ... след два-три дни ще сложа линк с няколко снимки, които ще говорят сами що за изживяване е ...
[/quote]

Дай повече инфо, [b]много[/b] ме интересува.
:paperba: Proud member of the "Brown Paper Bag Team(tm)"
velco
 
Мнения: 1807
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Сря Мар 17, 2004 6:12 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Cu0 » Пет Май 14, 2004 10:28 am

[quote="MOD"]

Ако никога не сте ходили на рафтинг, горещо Ви съветвам да коригирате тази грешка докато може ( разбирайте докато реките са достатъчно пълноводни ) ...
Останалите коментари са излишни ... след два-три дни ще сложа линк с няколко снимки, които ще говорят сами що за изживяване е ...
[/quote]

МОД, дай снимките :) и кажи как стой въпроса с оборудването, аз имам примерна уговорка с този пич: 0889 513 447 за 35 кинта на човек. Ако и ти си бил с него направо почвай да разказваш ! :D

единственото което ме притеснява е дали става за женки и как стой въпроса с температурата на водата, вярно неупрен има, ама все пак ... :)
Аватар
Cu0
 
Мнения: 375
Рейтинг: 1777
Регистриран на: Чет Апр 10, 2003 10:20 am
Местоположение: Saint Kitts and Nevis


Назад към Други

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 93 госта


cron