офлюви

За теми, които не са свързани с планинското колоездене. Използвайте го за всичко извън любимия ни спорт (други хобита, развлечения, прояви, интереси, проблеми и т.н.), за които искате да споделите/побъбрите/поспорите с останалите членове на форума.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 700 / 700 / 5

офлюви

Мнениеот GOA » Чет Май 20, 2004 10:57 am

сафарито започна!
интересува ме къде изкупуват дзверовете и за колко
Downhill by car.
Лопа ти прожината на амортесиора.

|-|
Аватар
GOA
 
Мнения: 732
Рейтинг: 1637
Регистриран на: Пет Окт 24, 2003 11:56 am

Мнениеот KiZZo » Чет Май 20, 2004 12:02 pm

Стига веее , кво са ти направили дзверовете , че да ги ловиш ...
KiZZo
 
Мнения: 498
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Вто Окт 22, 2002 1:43 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот bikerider » Чет Май 20, 2004 1:42 pm

[quote="KiZZo"]

Стига веее , кво са ти направили дзверовете , че да ги ловиш ...
[/quote]


поскъпнаха бе, тяхната верица :D:D:D:8D::8D::8D:
Do or do not. There is no try...
Аватар
bikerider
 
Мнения: 17273
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 07, 2003 10:25 am
Местоположение: Eutropia

Мнениеот did » Чет Май 20, 2004 1:55 pm

Гони че бегааааааааТ...
[img]http://free.bol.bg/ddiidd/razni/123.jpg[/img]

Сори, че представям на Вашето внимание само XC-охлюв. Някак си не ми се вързва с DH или FR, щото може да започне да се търкаля по надолнището!
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Мнениеот KiZZo » Чет Май 20, 2004 2:20 pm

[quote="did"]

Гони че бегааааааааТ...
[img]http://free.bol.bg/ddiidd/razni/123.jpg[/img]

Сори, че представям на Вашето внимание само XC-охлюв. Някак си не ми се вързва с DH или FR, щото може да започне да се търкаля по надолнището!
[/quote]


Абе те охлювите много не ги бива за DH - от вятъра очите им се обръщат назад.
KiZZo
 
Мнения: 498
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Вто Окт 22, 2002 1:43 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот did » Чет Май 20, 2004 2:31 pm

Ама и тема...
GOA пита къде в Tonga изкупували охлюви, bikerider му отговаря, че в greenland били поскъпнали...
Сега остава Screamboy да каже хлъзгаво ли е положението в Туркменистан, а Windstream да сподели за концентрацията на охлювите в Western Sahara и набезите им срещу местните жители...
Блаааа-Блаааааааааа... Моля ви, подходете сериозно (тука се самобичувам ....:}): ох...:(... аууууууу:() и кажете на момчето къде в Tonga изкупуват охлюви!
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Мнениеот Metal_Psycho » Чет Май 20, 2004 4:06 pm

Наистина,въпроса е "Where"(следва зловеща музика тип X-Files)[:0]
Аватар
Metal_Psycho
 
Мнения: 3360
Рейтинг: 1993
Регистриран на: Пон Окт 06, 2003 10:50 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот hlebarka » Чет Май 20, 2004 8:40 pm

Udjf kd;e,rt ucoe rpuwmwldjq mrtr mduq ye jr od; i 5 ij= mfle'e pd /,fxudq mfi.e ye ud,d;e kd lrjftd od hr mwike; kf ilf/fod
Като разбереш къде изкупуват пиши пак , ще ти дам с 5 ст. повече за бройка, после ще караме на витоша да ги пусна на свобода
stvarnost nam je crno-bela, a budućnost siva
Аватар
hlebarka
 
Мнения: 1970
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Фев 09, 2004 8:14 pm

Мнениеот C_Mo » Пет Май 21, 2004 12:58 am

ами да бяхте казали по-рано... вече ги остъргах от долната тръба, короната, седалката и т.н., а от гумите си излетяха по допирателната. Имах и малко сосец по лицето ама и това свърши. Малко е странно усещането... пукат като пуканки и аха да ми се доядат (пуканките...) чувам как нещо меко, слузесто и прясно прегазено ми се лепва на рамката и ми се отщява.
Злите езици твърдят, че не са зле с ориз. (и езиците и офлювите...)
Аватар
C_Mo
 
Мнения: 1495
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Окт 21, 2002 8:45 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Windstream » Пет Май 21, 2004 7:15 am

[quote="did"]

Ама и тема...
GOA пита къде в Tonga изкупували охлюви, bikerider му отговаря, че в greenland били поскъпнали...
Сега остава Screamboy да каже хлъзгаво ли е положението в Туркменистан, а Windstream да сподели за концентрацията на охлювите в Western Sahara и набезите им срещу местните жители...
[/quote]

Ааа, тия да ги нямаме - не ни стигат костенурките (като пясъчните червеи от Дюн са станали вече, всичко мърдащо налитат да ядат) сякаш, ами сега и с очерогати дзверове да се борим. Не мерси, дръжте си ги в Тонга, Гренландия и където още си решите, само в пустинята не ги пускайте - от слънцето такъв хубав тен ще хванат че чак и на тъмно ще почнат да светят, а шамана какъвто е заплес ще вземе да ги обърка с марсианците и току виж ги обявил за богове... а върви се кланяй след туй на храна, чиято единствена цел в живота не е да се намести кротко в супника ти, а да те налази и олигави като влюбено санбернарско псе [:p]:):D:D:D

[quote="xtr"]

Злите езици твърдят, че не са зле с ориз. (и езиците и офлювите...)
[/quote]

Съвсем вярно, особено ако преди това се поудушат ;)


Edit: с тоя пост май бия собствения си рекорд по тъпотия :D Я, това наистина ли са аплодисменти, или вятъра в главата ми пак прави някакво странно ехо?
Officially recognized show-off post whore - Yee-haw! :cowboy:
Аватар
Windstream
 
Мнения: 2068
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Нед Мар 30, 2003 7:57 pm
Местоположение: Detroit, USA

Мнениеот Metal_Psycho » Пет Май 21, 2004 5:23 pm

[quote="Windstream"]

[quote="did"]

Ама и тема...
GOA пита къде в Tonga изкупували охлюви, bikerider му отговаря, че в greenland били поскъпнали...
Сега остава Screamboy да каже хлъзгаво ли е положението в Туркменистан, а Windstream да сподели за концентрацията на охлювите в Western Sahara и набезите им срещу местните жители...
[/quote]

Ааа, тия да ги нямаме - не ни стигат костенурките (като пясъчните червеи от Дюн са станали вече, всичко мърдащо налитат да ядат) сякаш, ами сега и с очерогати дзверове да се борим. Не мерси, дръжте си ги в Тонга, Гренландия и където още си решите, само в пустинята не ги пускайте - от слънцето такъв хубав тен ще хванат че чак и на тъмно ще почнат да светят, а шамана какъвто е заплес ще вземе да ги обърка с марсианците и току виж ги обявил за богове... а върви се кланяй след туй на храна, чиято единствена цел в живота не е да се намести кротко в супника ти, а да те налази и олигави като влюбено санбернарско псе [:p]:):D:D:D

[quote="xtr"]

Злите езици твърдят, че не са зле с ориз. (и езиците и офлювите...)
[/quote]

Съвсем вярно, особено ако преди това се поудушат ;)


Edit: с тоя пост май бия собствения си рекорд по тъпотия :D Я, това наистина ли са аплодисменти, или вятъра в главата ми пак прави някакво странно ехо?
[/quote]


[b][color=black]...ЕЕЕЕЕХХХХООООООО...ЕЕЕЕЕЕЕХХХХХОООООООО...[color=red]ЧЧЧЧЧЕЕЕЕЕЕЕССССТТТТТТИИИИИИТТТТТ[/color] ТТТТИИИИИ ЛЛЛЛЛИИИИИИЧЧЧЧЧЧЕЕЕЕЕЕНННННН РРРРЕЕЕЕЕЕЕЕККККККОООООООРРРРРДДДДД ПО [color=red]ИИИИИИЗЗЗЗЗЗРРРРООООДДДДИИИИИИЯЯЯЯЯЯЯЯ[/color]...ЕЕЕЕХХХХОООООО.Велкоме [color=red]ту[/color] да крайзи пипъл[:p][:p][:p][:p]...А?Какво,някои [color=red]каза[/color] ли нещо?Ти ли си прадядо?Ааа ок,това e бил [color=red]аз[/color].Моляте аз,следващия път се представяй,че се [color=red]стряскам[/color].Извиняваите [color=red]ме[/color],че се отклоних,просто второто ми [color=red]аз[/color] се [color=red]обади[/color].:D:D:D[/color][/b]
Аватар
Metal_Psycho
 
Мнения: 3360
Рейтинг: 1993
Регистриран на: Пон Окт 06, 2003 10:50 am
Местоположение: Bulgaria


Назад към Други

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 91 госта