За Христо Христов

За теми, които не са свързани с планинското колоездене. Използвайте го за всичко извън любимия ни спорт (други хобита, развлечения, прояви, интереси, проблеми и т.н.), за които искате да споделите/побъбрите/поспорите с останалите членове на форума.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 700 / 700 / 5

За Христо Христов

Мнениеот 4getcredo » Пон Май 31, 2004 8:25 am

Дълго време се надявах, че все някакво чудо може да се случи с този наш алпинист и страхотен човек, но вече май не остана надежда. Искам само да кажа, че мъката и съчувствието ми са някак си по-истински и по-близки до Христо, отколкото, до която и да е от досегашните сполетели ни трагедии. Затова е виновен единствено той и стигането му да върха!
Какво мислите за случилото се там?
Изображение Аз си поддържам колелото при Пацо!:)
Аватар
4getcredo
 
Мнения: 3174
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Юли 08, 2003 2:53 pm
Местоположение: София

Мнениеот axelmax » Пон Май 31, 2004 8:51 am

mi chestno da ti kaja,neznam kakvo stava tam gore ,nai razlichni informacii za sastoqnieto i polojenieto na balgarskite alpinisti ,i neznam kakvo da mislq ,no tezi osvedomitelni agencii sa dosta ZLE,i taq losha komunikaciq mejdu otdelnite ekpediicii nema znachenie dali sa BALGARSKI ili ot drugi strani napravo me plashi
"У планину се раджаю ора, а у полье тикве"
Аватар
axelmax
 
Мнения: 7120
Рейтинг: 1614
Регистриран на: Сря Юли 23, 2003 9:09 pm
Местоположение: Столицата

Мнениеот boi4ka » Пон Май 31, 2004 6:02 pm

Здравейте!Ами аз не съм много запознат като цяло с катеренето и със страхотните трудности с които трябва да се справи един алпинист,но свалям шапка на този българин!!!
Не всеки има смелоста да тръгне към покрива на света и да го изкачи съвсем сам!
А относно това което се е случило горе,то ще си остане вечна тайна!
Искам да изразя и възмощението си от някои хора/по специално от един колега на Христо,на когото забравих името за съжаление/и който каза в едно интервю,че едва ли не цялата българска експедиция е била много зле подготвена.....и т.н.
Този човек е трябвало да замине със същата екпедиция ,но не са му разрешили!:?:
Личното ми скромно мнение е,че на хората които се занимават с някакъв вид спорт/независимо дали става дума за катерене,колоездене,плуване каране на скейтборд или каквото и да е друго/и които са загинали при неизяснени обстоятелства,ние дължим само и единствено УВАЖЕНИЕ!!!
Нека почиват в мир!
Аватар
boi4ka
 
Мнения: 598
Рейтинг: 1805
Регистриран на: Съб Яну 17, 2004 9:50 pm
Местоположение: Асеновград

Мнениеот ЛегуМанъ » Пон Май 31, 2004 6:34 pm

[quote]Не всеки има смелоста да тръгне към покрива на света и да го изкачи съвсем сам![/quote]

Не всеки има и парите. Какво значи съвсем сам? Трябва да има някой да го бута ли?

Мир на праха им.
Chilli DH TEAM
ЛегуМанъ
 
Мнения: 39
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Пон Май 10, 2004 3:41 pm
Местоположение: Fiji

Мнениеот boi4ka » Пон Май 31, 2004 7:53 pm

Какво значи съвсем сам? Трябва да има някой да го бута ли?

Мир на праха им.

[/quote]
Ами аз май не се изразих правилно,мисълта ми беше съвсем друга-в решителния момент когато е атакувал Еверест,до него е нямало никой който да го събуди/защото ако не се лъжа той е седнал и е заспал/
Виж,няма нищо лошо в това да помогнеш на някой,та дори и да го буташ!
Мисля,че никой няма да каже след това,,абе той изкачил Еверест,ама ония го е бутал,,
Лошото е,че губим още един млад българин!!!
Аватар
boi4ka
 
Мнения: 598
Рейтинг: 1805
Регистриран на: Съб Яну 17, 2004 9:50 pm
Местоположение: Асеновград


Назад към Други

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 97 госта