Велосипедна целувка II

За теми, които не са свързани с планинското колоездене. Използвайте го за всичко извън любимия ни спорт (други хобита, развлечения, прояви, интереси, проблеми и т.н.), за които искате да споделите/побъбрите/поспорите с останалите членове на форума.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 700 / 700 / 5

Велосипедна целувка II

Мнениеот wawel » Пон Окт 21, 2019 5:44 am

Здравейте,

стартирах този проект,

защото първата ми книга "Страстна велосепедна целувка" беше одобрена и поискана в колекцията на Британската Библиотека.
Добих увереност, че съм написал нещо добро, но е изчерпано. Ремиксирах го наново, добавих още неща и се надявам да се хареса още повече.
Качих проекта си на платформата "Мечта за книга", откъдето можете да си купите книгата на зелено. Ако не събере достатъчно продажби, за да се издаде, ще Ви върнат парите.
Давам линк:

https://dreambook.bg/project.php?id=52& ... YiUb3hj_DE
wawel
 
Мнения: 67
Рейтинг: 1245
Регистриран на: Вто Ное 20, 2007 10:19 am

Re: Велосипедна целувка II

Мнениеот Boyan1984 » Пон Окт 21, 2019 4:48 pm

Аз лично съм впечатлен от написаното. Така да се каже, написано е като аз бих га написал ако можех :D
Пък и препратките с Кастанеда ме нацелиха също. Дано да се издаде, пожелавам го от все сърце!

П.С. Избрах пейпал, като начин за плащане, ама никъде не не ми дава да платя :dontknow:
Let's fucking DIE!
Boyan1984
 
Мнения: 2434
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Мар 29, 2010 12:33 pm
Местоположение: Кюстендил

Re: Велосипедна целувка II

Мнениеот wawel » Пон Окт 21, 2019 8:53 pm

Здравейта Боян,

благодаря Ви за отзива и покупката. Това е проблем на платформата, ще предам поста Ви на организаторите. Бъдете здрав.
wawel
 
Мнения: 67
Рейтинг: 1245
Регистриран на: Вто Ное 20, 2007 10:19 am


Назад към Други

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 38 госта