Спешен въпрос

За теми, които не са свързани с планинското колоездене. Използвайте го за всичко извън любимия ни спорт (други хобита, развлечения, прояви, интереси, проблеми и т.н.), за които искате да споделите/побъбрите/поспорите с останалите членове на форума.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 700 / 700 / 5

Спешен въпрос

Мнениеот ЕДИН ЗАВЕТ » Нед Ное 29, 2020 2:00 pm

Уважаеми колеги , необходим ми е Вашия съвет : Преди 30 часа поръчах /ме / комплект за обезвъздушаване от Али експрес и поради "компетентност " :crazy: сме платили два комплекта /с две различни карти /. Има ли възможност и в какъв срок -да се откаже едната поръчка. Очаквам компетентните Ви отговори / в необходимия срок -ако има такъв /. Благодаря . :wavey:
ЕДИН ЗАВЕТ
 
Мнения: 169
Рейтинг: 1183
Регистриран на: Пон Окт 07, 2019 2:04 am

Re: Спешен въпрос

Мнениеот kaliopo » Нед Ное 29, 2020 8:57 pm

Срокът е "преди поръчката да бъде изпратена". Китаеца може да се съгласи. Може и да не иска. Ако сте поръчали от двама търговци и не е най-уникалната "примоция", откажете и двете. Все единият няма да я прати. Ако склонят и двамата, ще поръчате пак и ще внимавате повече.
Ако статуса вече е "shipped", ще имате два комплекта. Мисля, че на пролет ще го продадете лесно на цената от Али (стига да няма митнически разходи), предвид че ще спести на някого два месеца чакане.
Аватар
kaliopo
 
Мнения: 357
Рейтинг: 1664
Регистриран на: Пон Апр 28, 2008 4:26 pm
Местоположение: Варна

Re: Спешен въпрос

Мнениеот Harka » Нед Ное 29, 2020 9:26 pm

И аз мисля, че дори в най-лошия случай да получите два комплекта - няма да имаш никакви грижи да продадеш единия за точно толкова пари, колкото си дал общо.
Аватар
Harka
 
Мнения: 3078
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Окт 18, 2003 11:56 am
Местоположение: Bulgaria


Назад към Други

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 24 госта